TV Oyun ve Elektronik


Winnie The Pooh 37 Ekran Scart Girişli Televizyon

 Hayatınızırenklendirmeye televizyonunuzla başlayın!Televizyonlarınstandart görünümünden artık çok sıkıldınız değil mi? Üstelik standartgörünümlerinin sıkıcılığının yanında herkesin evinde aynıtelevizyondan bulunması da ayrı bir sıkıntı!Ama merak etmeyin,televizyonların tek tip görünümlerini Winnie the Pooh 37 EkranTelevizyon ile değiştirdiğinizde evinize rengarenk bir görünümkazandırabilecek, özlediğiniz neşe dolu ekranakavuşabileceksiniz. Çünkü Winnie the Pooh 37 EkranTelevizyon’u kullanacağınız her oda, Winnie the Pooh’un sevimli veeğlenceli dünyasına sizi bir anda çekip alıverecek. Winniethe Pooh Televizyon, Winnie hayranlarının yepyeni vevazgeçilmez eğlencesi olurken görenleri kendisine hayranbırakacak!Orijinal Disney lisanslıWinnie Th..

598,26TL Vergiler Hariç: 507,00TL

Cars 37 Ekran Televizyon

Cars 37 Ekran televizyon, uzaktan kumandalıdır. içerisinde DVD oynatıcı bulunmaktadır. Scart girişi bulunan bu televizyon 2 yıl garantilidir. Televizyonun içerisinde; 1 adet televizyon ekranı, 1 adet uzaktan kumanda birimi, 2 adet 1, 5 volt R03/ LR03/ AAA pil, 2 adet Disney destek ayağı, 1 adet hoparlör, işletim talimatı ve garanti belgeleri bulunmatadır. Cars: Piston Kupası’nı almayı hedefleyen acemi yarışcı şimşek McQueen yolunu kaybederek Radyatör Kasabası’na gider. Burada birçok dost edinir ve Sally adında bir bayan arabaya aşık olur. Yarışa gitmek için elinden geleni yapar ve sonunda taşıyıcı kamyon onu yarışa götürür. Burada ekibinin onu terk ettiğini öğrenir ve çok üzülür. Ama Radyatör Kasabası’nın sakinleri onu yalnız bırakmazlar. Y..

998,28TL Vergiler Hariç: 846,00TL

Atari Video Oyunu

Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 10 cm x 21,5 cm x 24 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız...

148,68TL Vergiler Hariç: 126,00TL

Winnie The Pooh Animasyonlu Telefon

WinnieThe Pooh ve Arkadaşları: WaltDisney’in en başarılı çizgi filmlerinden birisi olan Winnie thepooh; Christopher Robin adlı çocuğun kendi hayal dünyasındayarattığı orman ve bu ormanda yaşayan kahramanlarıanlatmaktadır. ”100 Hektar Ormanı” adı verilen bu ormanda AyıWinnie, minik ve korkak Piglet, neşeli kaplan Tigger, uyuşukEeyore, küçük mor Lumpy ve daha birçok kahraman yaşamaktadır.Winnie The Pooh çizgi filminde her zaman pozitif, öğretici vemasum hikâyeler anlatılmaktadır. Zilsesinde; geneleksel zil, animasyonlu çalma özelliği ve kapalıseçim özelliği mevcuttur. Elektroniktuşlu bir telefondur. Tuşlu arama özelliği de vardır. Ürün kabloludur. Hoparlöre,flaş fonksiyonuna, son aranan numarayı tekrar arama özelliğinesahip olan telefon, ..

349,28TL Vergiler Hariç: 296,00TL

Tweety Animasyonlu Telefon

Tweety: “Birkedi gördüm sanki. Evet, evet bir kedi gördüm”. Sadece bucümleyle, bütün dünya bu küçük sarı kanarya kuşuna aşıkoldu. Tweety her türlü tehlike anında serin kanlılığınıkorur. Özellikle de Sylvester’ın saldırılarına karşı oldukçazeki planlar yapar ve her seferinde onu mağlup etmeyi başarır. Zil sesinde; geneleksel zil, animasyonlu çalma özelliği ve kapalı seçim özelliği mevcuttur. Elektronik tuşlu bir telefondur. Tuşlu arama özelliği de vardır. Ürün kabloludur. Hoparlöre, flaş fonksiyonuna, son aranan numarayı tekrar arama özelliğine sahip olan telefon, Avrupa Birliği onaylıdır. Tweety’nin sesini ve haraketlerini görmek için ’ Demo ’ tuşu kullanılır. Demo tuşuna basıldığınd..

349,28TL Vergiler Hariç: 296,00TL

Tigger Telefon

   Ev telefonlarınızagelen çağrıları Tigger’den almaya ne dersiniz?   Düşünün ki evtelefonunuzun üzerinde bütün sevimliliğiyle iyi kalpli Tiggerduruyor. Üstelik capcanlı! Kulağa oldukça eğlenceli geliyordeğil mi? Neden bu neşeden mahrum kalasınız ki? Tigger Telefonile evinize ya da ofisinize yepyeni bir hava katıp, kendinizerengarenk bir dünyanın kapılarını aralayabilirsiniz. Öyle ki,iyi kalpli Tigger elbette telefonunuza gelen çağrılarınkonularını etkileyemez; ama görünümüyle sizi neşelendireceğikesin!   Tigger TelefonÖzellikleri:   - Yüksek ya da kısık seste çalma özelliği   - Redial tuşu10 numarayı hafızaya alabilme özelliği   - Elektronik tuşSeçilebilir flashtime 100/300 ms   - Ürün kabloludur.   - Orijinal, LisanslıDisney ürünüdür. Tig..

179,36TL Vergiler Hariç: 152,00TL

Tazmanya Canavarı Telefon

   Ev telefonlarınızagelen çağrıları Tazmanya Canavarı’ndan almaya ne dersiniz?   Düşünün ki evtelefonunuzun üzerinde koskocaman ağzını açmış olarak Tazmanya Canavarı duruyor. Üstelik capcanlı! Kulağa oldukçaeğlenceli geliyor değil mi? Neden bu neşeden mahrum kalasınızki?    Tazmanya Canavarı Telefon ile evinize ya da ofisinize yepyenibir hava katıp, kendinize rengarenk bir dünyanın kapılarınıaralayabilirsiniz. Öyle ki, Tazmanya elbette telefonunuza gelençağrıların konularını etkileyemez; ama görünümüyle sizineşelendireceği kesin!   Tazmanya CanavarıTelefon Özellikleri:   - Yüksek ya da kısık seste çalma özelliği   - Redial tuşu10 numarayı hafızaya alabilme özelliği   - Elektronik tuşSeçilebilir flashtime 100/300 ms   - Ürün kabloludur.   -..

179,36TL Vergiler Hariç: 152,00TL

Tazmanya Canavarı Animasyonlu Telefon

TazmanyaCanavarı Kısaca“Taz” adıyla bilinir. Çok güçlü vetehlikeli bir canavardır. Çelik bir kapan kadar güçlü birçenesi, doyumsuz bir iştahı vardır. Kaplan, aslan, fil, bufalo,maymun, zürafa, ahtapot, gergedan ve hatta fare bile yer. Aslındabu açıklama kısmen doğrudur. O aynı zamanda tavuk, ördek veözellikle de “Tavşan”yer. Kendi etrafında bir fırtına gibihızla döner ve önüne çıkan ağaçları bile testere gibi kesipatar. Taz’ın aklında sadece tek bir şey vardır, o da “Yemek”. Zil sesinde; geneleksel zil, animasyonlu çalma özelliği ve kapalı seçim özelliği mevcuttur. Elektronik tuşlu bir telefondur. Tuşlu arama özelliği de vardır. Dört adet ’C’ tipi pil ile çalışır, piller ürüne dahil de..

349,28TL Vergiler Hariç: 296,00TL

Portatif Disney Dvd Player (Çift - Lcd Ekran) 18 cm

Portatif olan bu ürün, otomobillerde sürücü ve yan koltuk arkasına bağlanarak kullanılabilmektedir. 2 ayrı ekranı bulunmaktadır. Cd ya da DVD film oynatılabilmektedir. Evde elektrikle, araçlarda ise şarj ile kullanılabilmektedir. Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 77 cm x 37,5 cm x 30,5 cm Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız...

1.298,00TL Vergiler Hariç: 1.100,00TL

Mickey Animasyonlu Telefon

Zil sesinde; geneleksel zil, animasyonlu çalma özelliği ve kapalı seçim özelliği mevcuttur. Elektronik tuşlu bir telefondur. Tuşlu arama özelliğine vardır. Ürün kabloludur. Hoparlöre, flaş fonksiyonuna, son aranan numarayı tekrar arama özelliğine sahip olan telefon, Avrupa Birliği onaylıdır. Mickey Mouse’ın sesini ve haraketlerini görmek için ’ Demo ’ tuşu kullanılır. Demo tuşuna bastığınızda, telefon Mickey Mouse ’ın sesiyle konuşmaya ve başını ve midesini hareket etmeye başlar. Mickey Mouse Club House: Mickey ve arkadaşlarının 3 boyutlu canlandırıldığı bir bilgisayar animasyon gösterisidir. Programda daha çok okul öncesi çocukların sosyal ve bilimsel yeteneklerini geliştirmeye yönelik animasyonlar sunulmaktadır. Mickey mouse bu programda ..

349,28TL Vergiler Hariç: 296,00TL

Disney Prenses Animasyonlu Telefon

Disney Prenses: Disney 2000 yılından itibaren “Disney Prenses” adı altında yeni bir marka yaratmıştır. Bu marka için seçilen prensesler, klasik Disney filmleri içerisinden belirlenmiştir. Prensesler sadece kraliyet ünvanlarına bakılarak değil, “Prenses mitolojisi”ne ne kadar uygun olduklarına gore de seçilmişlerdir. Mulan bu konsept için bir örnektir. Çünkü Mulan generalin oğluyla evlendiği anda kraliyet ailesine girmiş sayılmaktadır. Ancak Tinker Bell bu mitolojiye uymadığı için liste dışında kalmıştır. Disney’in Prensesleri: Prenses Ariel (Küçük Deniz Kızı) - Prenses Aurora (Uyuyan Güzel) - Prenses Belle (Güzel ve Çirkin) - Prenses Cinderella (Kül Kedisi) - Prenses Jasmine (Alaaddin Prenses) - Mulan (Mulan Prenses) - Pocahontas (Pocahonta..

349,28TL Vergiler Hariç: 296,00TL

Disney Portatif Dvd Player 19 cm

Portatif olan bu ürün elektrikle çalışmaktadır. CD ve DVD oynatılabilmektedir. Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 16 cm x 31 cm x 30 cm Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız...

698,56TL Vergiler Hariç: 592,00TL

Cars Dvd Player

Cars DVD oynatıcı televizyona bağlanarak çalışmaktadır. Kumandası 2 adet 2A pille çalışmaktadır. CD ve DVD oynatabilmektedir. Cars: Piston Kupası’nı almayı hedefleyen acemi yarışcı şimşek McQueen yolunu kaybederek Radyatör Kasabası’na gider. Burada birçok dost edinir ve Sally adında bir bayan arabaya aşık olur. Yarışa gitmek için elinden geleni yapar ve sonunda taşıyıcı kamyon onu yarışa götürür. Burada ekibinin onu terk ettiğini öğrenir ve çok üzülür. Ama Radyatör Kasabası’nın sakinleri onu yalnız bırakmazlar. Yarışı tam kazanmak üzereyken Kral adlı yarışçının yardıma ihtiyacı olduğunu görür ve geri döner. Bu sebeple yarışı kazanamaz ancak herkesi kendine hayran bırakmayı başarır. Filmin karakterleri; Şimşek McQueen, Mater, Frank, Fred, Fe..

548,70TL Vergiler Hariç: 465,00TL

Cars Boom Box Cd-Radyo Çalar

Cars Cd Çalar pilli değildir. Elektrikle çalışmaktadır. Tekerlekleri hoparlör görevi görmektedir. Aynı zamanda fm radyo özelliği bulunmaktadır. Cars: Piston Kupası’nı almayı hedefleyen acemi yarışcı şimşek McQueen yolunu kaybederek Radyatör Kasabası’na gider. Burada birçok dost edinir ve Sally adında bir bayan arabaya aşık olur. Yarışa gitmek için elinden geleni yapar ve sonunda taşıyıcı kamyon onu yarışa götürür. Burada ekibinin onu terk ettiğini öğrenir ve çok üzülür. Ama Radyatör Kasabası’nın sakinleri onu yalnız bırakmazlar. Yarışı tam kazanmak üzereyken Kral adlı yarışçının yardıma ihtiyacı olduğunu görür ve geri döner. Bu sebeple yarışı kazanamaz ancak herkesi kendine hayran bırakmayı başarır. Filmin karakterleri; Şimşek McQueen, Mate..

448,40TL Vergiler Hariç: 380,00TL

Bugs Bunny Animasyonlu Telsiz Telefon

BugsBunny LoneyTunes’ ın en tanınmış karakterlerinden biridir. Kıvrakzekası ile kurnaz, vurdum duymaz, çıkarcı, avlanılmasına izinvermeyen mücadeleci kişiliğiyle, rahat tavırlarıyla ve kendisinehas üslubuyla, zamanla en popüler çizgi flim kahramanlarındanbiri olmuştur. Uzun kulakları, iri dişleri, küçük kuyruğu veelinden hiç düşürmediği havucuyla bilinir. Ayrıca kendisiniyemek isteyen haydut Yosemite Sam ve avcı Elmer Fuud’ un ezelidüşmanıdır. Zilsesinde; geleneksel zil, animasyonlu çalma özelliği ve kapalıseçim özelliği mevcuttur. Elektroniktuşlu bir telefondur. Tuşlu arama özelliği de vardır. Dörtadet ’C’ tipi pil ile çalışır, piller ürüne dahil değildir. Hoparlöre,flaş fonksiyonuna, son aranan numarayı tekrar arama özelliğinesahip ola..

349,28TL Vergiler Hariç: 296,00TL

Wall-E Tv Oyunu

Hafızasında Wall-E ile ilgili oyunlar bulunmaktadır. Televizyona takılarak oynanmaktadır. Joy Stick’i Wall-E’nin gözleri şeklindedir. 4 adet kalem pil ile çalışmaktadır.Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 8,5 cm x 22 cm x 24,5 cm Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız...

148,68TL Vergiler Hariç: 126,00TL

Spiderman3 Tv Oyunu

Hafızasında Spiderman ile ilgili 4 adet oyun bulunmaktadır. Televizyona takılarak oynanmaktadır. Joy Stick ’i Spiderman şeklindedir. 4 adet kalem pille çalışmaktadır. Spiderman ( Örümcek Adam ): Peter Parker, Federal casus olan anne ve babasının bir uçak kazasında ölmesi ile yetim kalır. Yaşlı amcası Ben ve Teyzesi May ile yaşamaya başlar. Peter bilim alanında akademik ödülü olan bir deha olmasına rağmen, sosyal hayatında pek başarılı değildir. Oldukça utangaçtır ve okuldaki arkadaşları tarafından sürekli eziyet görür. Peter 15 yaşındayken katıldığı bir bilim fuarında radyoaktif bir maddeye maruz kalmış bir örümcek tarafından ısırılır. Bu andan itibaren örümceklerin tüm güç, çeviklik ve yüzeylere tutunma özelliklerinin yanı sıra; kendisini ..

148,68TL Vergiler Hariç: 126,00TL

Spiderman Tv Oyunu

Hafızasında Spiderman ile ilgili oyunlar bulunmaktadır. Televizyona takılarak oynanmaktadır. Joy Stick’inin üzerinde Spiderman figürü bulunmaktadır. 4 adet kalem pille çalışmaktadır. Spiderman ( Örümcek Adam ): Peter Parker, Federal casus olan anne ve babasının bir uçak kazasında ölmesi ile yetim kalır. Yaşlı amcası Ben ve Teyzesi May ile yaşamaya başlar. Peter bilim alanında akademik ödülü olan bir deha olmasına rağmen, sosyal hayatında pek başarılı değildir. Oldukça utangaçtır ve okuldaki arkadaşları tarafından sürekli eziyet görür. Peter 15 yaşındayken katıldığı bir bilim fuarında radyoaktif bir maddeye maruz kalmış bir örümcek tarafından ısırılır. Bu andan itibaren örümceklerin tüm güç, çeviklik ve yüzeylere tutunma özelliklerinin yanı ..

148,68TL Vergiler Hariç: 126,00TL

Power Rangers Tv Oyunu

Hafızasında Power Rangers ile ilgili oyunlar bulunmaktadır. Televizyona takılarak oynanmaktadır. 4 adet kalem pille çalışmaktadır.Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 12,5 cm x 19,5 cm x 19,5 cm Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız...

148,68TL Vergiler Hariç: 126,00TL

Power Rangers Motion Tv Oyunu

Hafızasında Power Rangers ile ilgili 5 adet oyun bulunmaktadır. Televizyona takılarak oynanmaktadır. Joy Stick ’i Power Rangers’ ın kılıcı şeklindedir. 4 adet kalem pille çalışmaktadır.Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 7,5 cm x 29,5 cm x 30 cm Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız...

248,98TL Vergiler Hariç: 211,00TL

Marvel Heroes Tv Oyunu

4 adet kalem pille çalışmaktadır. Hafızasında Marvel Heroes ile ilgili 5 adet oyun bulunmaktadır. Televizyona takılarak oynanmaktadır.Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 8 cm x 21,5 cm x 24,5 cm Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız...

148,68TL Vergiler Hariç: 126,00TL

High School Musical Tv Oyunu

Hafızasında High School Musical ile ilgili oyunlar bulunmaktadır. Televizyona takılarak oynanmaktadır. Joy Stick’i üzerinde High School Musical karakterleri bulunmaktadır. 4 adet kalem pil ile çalışmaktadır.Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 8,5 cm x 22 cm x 24,5 cm Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız...

148,68TL Vergiler Hariç: 126,00TL

Hannah Montana Tv Oyunu

Hafızasında Hannah Montana ile ilgili oyunlar bulunmaktadır. Televizyona takılarak oynanmaktadır. Joy Stick’i Hannah Montana’nın elektronik gitarı şeklindedir. 4 adet kalem pille çalışmaktadır. Hannah Montana: Miley, country şarkıcısı Billy Ray Cyrus’un kızıdır. Miley Cyrus dokuz yaşındayken oyunculuğa başlar. O yaşlarla babasının çektiği Doc adlı tv dizisinde konuk oyuncu olarak oyunculuğa başlayan Cyrus, Disney Channel için çalışmaya başladığında on bir yaşındadır. Kanalın yetkilileri Miley’in yaşının küçük olması sebebiyle tereddüt içerisinde olsalar da, Miley on iki yaşına geldiğinde, güleryüzü, tükenmek bilmeyen enerjisi ve yeteneği sebebiyle Miley Stewart olarak seçilip, dünyada büyük yankılar uyandıracak olan Hannah Montana adlı prog..

148,68TL Vergiler Hariç: 126,00TL

Dragonball Z Tv Oyunu

Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 11 cm x 22 cm x 24 cm Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız...

148,68TL Vergiler Hariç: 126,00TL

Cinderella Tv Oyunu

Hafızasında Cinderella ile ilgili oyunlar bulunmaktadır. Televizyona takılarak oynanmaktadır. Joy Stick’i Cinderella şeklindedir.4 adet kalem pil ile çalışmaktadır. Disney Prenses: Disney 2000 yılından itibaren “Disney Prenses” adı altında yeni bir marka yaratmıştır. Bu marka için seçilen prensesler, klasik Disney filmleri içerisinden belirlenmiştir. Prensesler sadece kraliyet ünvanlarına bakılarak değil, “Prenses mitolojisi”ne ne kadar uygun olduklarına gore de seçilmişlerdir. Mulan bu konsept için bir örnektir. Çünkü Mulan generalin oğluyla evlendiği anda kraliyet ailesine girmiş sayılmaktadır. Ancak Tinker Bell bu mitolojiye uymadığı için liste dışında kalmıştır. Disney’in Prensesleri: Prenses Ariel (Küçük Deniz Kızı) - Prenses Aurora (U..

148,68TL Vergiler Hariç: 126,00TL