Telsiz


Chicco 7661 Baby Monitor Audio Bebek Telsizi

Chicco 7661 Baby Monitor Audio Bebek Telsizi Özellikleri;   Bebekleri uyurken bile onlarla birlikte olmak isteyen ebeveynler için gereken tüm fonksiyonları size sunuyor. Sessiz modda bile bebeğinizi fark edeceğiniz ses göstergeleri mevcuttur. DECT teknolojisi sayesinde parazitlenme en aza indirilmiştir. 300 metreye kadar çekim alanı vardır.   Markanın Ait Olduğu Ülke: İtalya..

169,00TL Vergiler Hariç: 143,22TL

Chicco 2564 Audio Digital Basic Bebek Telsizi

Chicco 2564 Audio Digital Basic Bebek Telsizi Özellikleri;   Evde veya yakınlardaki diğer cihazlardan etkilenip parazitlenme olmaz. Gece ışığı bulunmaktadır. 300 metreye kadar geniş çekim mesafesi vardır. Ses aktivasyon sistemi sayesinde bebeğin odasından ses geldiği anda ebeveyn ünitesi aktif hale gelir.   Garanti Süresi: 24 Ay Markanın Ait Olduğu Ülke: İtalya..

179,00TL Vergiler Hariç: 151,69TL

Chicco 2564 Audio Digital Basic Bebek Telsizi

Chicco 2564 Audio Digital Basic Bebek Telsizi Özellikleri;   Evde veya yakınlardaki diğer cihazlardan etkilenip parazitlenme olmaz. Gece ışığı bulunmaktadır. 300 metreye kadar geniş çekim mesafesi vardır. Ses aktivasyon sistemi sayesinde bebeğin odasından ses geldiği anda ebeveyn ünitesi aktif hale gelir.   Garanti Süresi: 24 Ay Markanın Ait Olduğu Ülke: İtalya..

179,00TL Vergiler Hariç: 151,69TL

Chicco 7661 Baby Monitor Audio Bebek Telsizi

Chicco 7661 Baby Monitor Audio Bebek Telsizi Özellikleri;   Bebekleri uyurken bile onlarla birlikte olmak isteyen ebeveynler için gereken tüm fonksiyonları size sunuyor. Sessiz modda bile bebeğinizi fark edeceğiniz ses göstergeleri mevcuttur. DECT teknolojisi sayesinde parazitlenme en aza indirilmiştir. 300 metreye kadar çekim alanı vardır.   Markanın Ait Olduğu Ülke: İtalya..

169,00TL Vergiler Hariç: 143,22TL

Motorola MBP855 Hd Wifi Bebek Kamerası 5 İnç Lcd

Motorola MBP855 Hd Wifi Bebek Kamerası 5 İnç Lcd Özellikleri;   Hubble uygulaması ile ses, hareket ve sıcaklık bildirimlerini görebilirsiniz. Ergonomik ebeveyn ünitesi 8" ekrana sahiptir. Bebeğimiz ile çift yönlü iletişim kurabilirsiniz. Taşınabilir ve pille çalıştırılabilen kamerası vardır. Kameranızı Star Grip ile bebeğinizi daha rahat görebileceğiniz yere monte edebilirsiniz. Evde, işte dışarıda bebeğinizi kolaylıkla izleyebilirsiniz. Kameranızı aşağı-yukarı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz.   Garanti Süresi: 2 Yıl..

1.099,00TL Vergiler Hariç: 931,36TL

Motorola MBP36XL Dijital Bebek Kamerası 3.5 İnç Lcd

Motorola MBP36XL Dijital Bebek Kamerası 3.5 İnç Lcd Özellikleri;   5" ekranı ile bebeğinizi daha net izleyebilir, ağladığında çift yönlü iletişim kurabilirsiniz. Anne ünitesinden kamerayı aşağı-yukarı ve sağa-sola hareket ettirebilir, zoom yapabilirsiniz. Kızılötesi gece görüşü sayesinde bebeğinizi gece ve gündüz rahatlıkla görmenizi sağlar. Oda sıcaklığı göstergeleri ile sıcak veya soğuk olduğunu kontrol edebilirsiniz. 4 farklı kamera ile bağlantı sağlayabilirsiniz. 5 adet ninnisi ve düşük pil uyarısı bulunmaktadır.   Garanti Süresi: 2 Yıl..

849,00TL Vergiler Hariç: 719,49TL

Motorola MBP483 Digital Bebek Kamerası 2.8 İnç Lcd

Motorola MBP483 Digital Bebek Kamerası 2.8 İnç Lcd Özellikleri;   Çift yönlü iletişim sayesinde bebeğiniz ile koonuşabilir, odasının sıcaklığını öğrenebilirsiniz. Yüksek duyarlılıklı mikrofonu ile bebeğinizi dinleyip izleyebilirsiniz. 2,8" ekrana sahiptir. Aralık dışı ve düşük pil seviyesi uyarısı mevcuttur. Kamera için destek standı bulunmaktadır. Ana ünitesi şarj edilebilir. Aynı anda 4 kamera kullanılabilir.   Garanti Süresi: 2 Yıl ..

499,00TL Vergiler Hariç: 422,88TL

Weewll Bebek Telsizi- Hareket Pedli WMA600

WMA600 – Dijital Hareket Algı Pedli Bebek Telsizi • Dijital kablosuz teknoloji ile mükemmel berraklıkta iletişim • Açık alanda bebek ünitesinden 300 metreye kadar çekim mesafesi • Bebek yatağı için hareket algılama pedi • Karşılıklı konuşma (İnterkom) • Sıcaklık göstergesi & alarmı • Uzaktan kontrol edilebilir gece ışığı • Sakinleştirici ninniler • Ebeveyn ünitesi yerini bulma alarmı • Aydınlatmalı LCD ekran • Ses seviyesini gösteren LED gösterge • 8 saate kadar pil ömrü • Anne ünitesinde ses ayarı • İletişim alanı dışına çıkıldığında uyarı sinyali • Düşük batarya uyarısı WMA600 Kullanım Kılavuzu – İndirmek için buraya tıklayınız. Dijital Teknoloji Başka telsizlerle karışmasını ya da elektronik cihazlardan etkilenmesini önleye..

349,75TL Vergiler Hariç: 296,40TL

Weewell Dijital Titreşimli Bebek Telsizi WMA450

WMA450 Dijital Titreşimli Bebek Telsizi Dijital kablosuz teknoloji ile mükemmel berraklıkta iletişim Açık alanda bebek ünitesinden 300 metreye kadar çekim mesafesi Anne ünitesinde ses algılandığında titreşim Bağlantı kablosu ile MP3′ten müzik çalabilme Karşılıklı konuşma (İnterkom) Sıcaklık göstergesi & alarmı Ortam nem göstergesi Gece ışığı Sakinleştirici melodiler Beslenme zamanı hatırlatıcı alarm Aydınlatmalı LCD ekran Anne ünitesinin yerini tespit etmek için alarm Hem ebeveyn hem de bebek ünitesinde ses seviyesi ayarı Ses seviyesi göstergesi Tarih ve saat göstergesi VOX özelliği ile şarj tasarrufu İletişim alanı dışına..

274,59TL Vergiler Hariç: 232,70TL

Weewell Dijital Bebek Telsizi WMA420

WMA420 – Dijital Bebek Telsizi(DECT Teknoloji) Dijital Kablosuz Teknoloji ile mükemmel berraklıkta iletişim Açık alanda bebek ünitesinden 300 metre mesafeye kadar iletişim İnterkom – Karşılıklı konuşma Ortam termometresi LCD ekran & Ekran ışığı Gece ışığı 5 sakinleştirici ninni İletişim alanının dışına çıkıldığında uyarı sinyali Düşük pil uyarısı Ses seviyesini gösteren LED 2 AC adaptör, anne ünitesi için batarya Anne ünitesinde ses ayarı Kullanışlı kemer klipsi WMA420 Kullanım Kılavuzu – İndirmek için buraya tıklayınız. Karşılıklı konuşma Hiçbir ses bebeğinizi sizin sesinizden daha iyi sakinleştiremez. Ebeveyn ünitesindeki konuşma butonuna basara..

214,76TL Vergiler Hariç: 182,00TL

Weewell Dijital Bebek Telsizi WMA365

Weewell Bebek Telsizleri, size bebeğinizle aynı anda evin farklı noktalarında olabilme özgürlüğü veriyor. Bebeğiniz odasındayken siz evin herhangi bir noktasında işlerinizi halledebilirsiniz. Weewell bu esnada, bebeğinizin odasını sizin için dinliyor ve odadaki tüm sesleri size aktarıyor olacak. Weewell Bebek Telsizleri , biri bebek biri anne için olmak üzere iki ayrı üniteden oluşur. Biri bebeğinizin bulunduğu odada durur ve ortamdaki her sesi sizin yanınızdaki üniteye yollar. Dijital Teknoloji Başka telsizlerle karışmasını ya da elektronik cihazlardan etkilenmesini önleyen dijital teknolojisi ile WMA365; ebeveynlere huzurlu, bebeklere güvenli bir ortam sunuyor. Kanal sayısından bağımsız bir şekilde otomatik olarak en uygun kanalı seçer v..

174,88TL Vergiler Hariç: 148,20TL

Motorola MBP622 Dijital Bebek Kamerası

Motorola MBP622 Görüntülü İZleme Cihazı Özellikleri;   Motorola MBP622 Dijital Video Bebek İzleme Sistemi bebeğinizin güvende ve sıhhatli olduğundan emin olmanıza yardımcı olur. İzleme sistemi üzerindeki LEDler bebek odasındaki ses seviyesini gösterirken 2.4” köşegen renkli ekranı ile olan biteni takip edebilirsiniz. Buna ek olarak, kızılötesi gece görüşü geceleri ve çok düşük ışık seviyelerinde bebeğinizi takip etmenizi mümkün kılmaktadır. Kapsama alanı dışı uyarısı ile birlikte etkileyici 520 fit’e kadar kapsama alanı sayesinde hiçbir hareketi kaçırmayacağınızı bilmenin rahatlığı ile evinizin içerisinde dolaşab..

439,00TL Vergiler Hariç: 372,03TL

Motorola MBP161 Aktivite Zamanlı Bebek Telsizi

Motorola MBP161 Aktivite Zamanlı Bebek Telsizi Özellikleri:   Kablosuz dect teknolojisi Üç aktivite zamanlayıcılı Gece lambası (bebek ünitesi) Oda sıcaklığı göstergesi Karşılıklı konuşma Yüksek hassaslıkta mikrofon Arkadan aydınlatmalı lcd ekran Ses seviyesi göstergesi 300m kapsama alanı Menzil dışı ikazı Düşük pil uyarısı Destek ayağı  ..

249,00TL Vergiler Hariç: 211,02TL

Motorola Mbp140 Dect Dijital Bebek Telsizi

Motorola Mbp140 Dect Dijital Bebek Telsizi Özellikleri;   Bebek ünitesi direk prize takılarak çalıştırılır ve gece lambası özelliği vardır. Anne ünitesi küçük ve şıktır.Cebe takılabilir ve boyna takılabilir. Tek tuşla geri konuşma işlevi vardır. Telsiz bağlantısı koptuğunda ikaz verir. Anne ünitesinde ses kontrol düğmesi vardır. Parazit yapmayan mikrofona sahiptir. Çift yönlü konuşmaya özelliği mevcuttur.   Paket içerisinde; Boyun askılığı, Şarj edilebilir piller, Kullanım kılavuzu, Ebeveny ünitesi, Bebek ünitesi mevcuttur.    ..

169,00TL Vergiler Hariç: 143,22TL

Weewell WMA365 Dijital Bebek Telsizi

Weewell WMA365 Bebek Telsizi Özellikleri; Weewell Bebek Telsizleri, size bebeğinizle aynı anda evin farklı noktalarında olabilme özgürlüğü veriyor. Bebeğiniz odasındayken siz evin herhangi bir noktasında işlerinizi halledebilirsiniz. Weewell bu esnada, bebeğinizin odasını sizin için dinliyor ve odadaki tüm sesleri size aktarıyor olacak. Weewell Bebek Telsizleri , biri bebek biri anne için olmak üzere iki ayrı üniteden oluşur. Biri bebeğinizin bulunduğu odada durur ve ortamdaki her sesi sizin yanınızdaki üniteye yollar.   Dijital Teknoloji Başka telsizlerle karışmasını ya da elektronik cihazlardan etkilenmesini önleyen dijital teknolojisi ile WMA365 ebeveynlere huzurlu, beb..

159,00TL 131,10TL Vergiler Hariç: 111,10TL

Inanny NM288 HD Dijital Wifi Dual Band Bebek Kamerası

Inanny NM288 HD Dijital Wifi Dual Band Bebek Kamerası Özellikleri ;   2.4 GHz ve Wi-Fi Dual Mod Kablosuz Teknolojisi kullanılmıştır. 2.4 renkli LCD ekranı sayesinde net izleme imkanı sunar. 12 saatten fazla şarja takmadan izleme imkanı sunan tek bebek kamerasıdır. Karşılıklı konuşma özelliğine sahiptir. Akıllı cihazlar aracılığı ile indirilen uygulama sayesinde kontrol edilir. Karanlık sensörü sayesinde geceleri de net izleme imkanı sunar. Kristal netlikte ses verir. Oda ısısını görebilirsiniz. Anlık görüntü ve video çekebilirsiniz...

549,00TL Vergiler Hariç: 465,25TL

Inanny Nc112 HD Dijital Wifi Bebek Kamerası

Inanny Nc112 HD Dijital Wifi Bebek Kamerası Özellikleri ;   Wi-Fi® Baglantısı ile istediğiniz heryerde bebeğinizi rahatlıkla izlersiniz. Güvenli Izleme sağlar. Uzaktan HD (720P) Video Akısı Oda ısısını gösterir. İçerisinde 5 farklı ninni yüklüdür. Hareket Uyarısı vardır. Gece görüşü sayesinde geceleri de bebeğinizi kolaylıkla izlersiniz. Anlık video ve görüntü kaydı yapabilirsiniz. Hubble uygulaması sayesinde pc, tablet, telefon gibi akıllı cihazlarda kolayca izleme imkanı sunar.  ..

299,00TL Vergiler Hariç: 253,39TL

Inanny N30 LCD Ekranlı Dijital Bebek Telsizi

Inanny N30 Bebek Telsizi Özellikleri Özellikleri :   1.9 GHz DECT 6.0 teknolojisi, 900 MHz’lik kablosuz antenler gibi eski kablosuz teknolojilere göre daha güvenilir kablosuz bağlantı sunmaktadır. Bu da daha iyi kapsama alanı ve sinyalin zayıflaması veya kesilmesi nedeniyle bebeğin odasındaki önemli bir durumun kaçırılması olasılığının azalması anlamına gelmektedir. Siyah beyaz LCD ekranı gerçek zamanlı ses ve faaliyet seviyelerini ve aynı zamanda vericinin bulunduğu odanın ortam sıcaklığını gösterir ve böylece görsel ve aynı zamanda sesli olarak neler olup bittiğinden haberdar olabilirsiniz.  ..

179,00TL Vergiler Hariç: 151,69TL

Motorola MBP85 Görüntülü Bebek Telsizi

Motorola MBP85 Görüntülü Bebek Telsizi Özellikleri   Uzaktan HD (720p) izleyebilirsiniz. Kızılötesi görüş ile daha net görebilirsiniz. Anlık görüntü ve video kayıt edebilme özelliği vardır. Bebek monitör ile her anı izleyebilirsiniz. Ücretsiz olarak ses, hava ve sıcaklık bildirimi alabilirsiniz. Güvenli izleyebilirsiniz. 100 m görüntü aralığı vardır. 40 derece görüş açısı bulunmaktadır. Sağa - sola ve aşağı yukarı hareket edilme özelliği vardır.             ..

549,00TL Vergiler Hariç: 465,25TL

Motorola MBP36S Görüntülü Bebek Telsizi

Motorola MBP36S Görüntülü Bebek Telsizi Özellikleri;   3,5 inç / 9 cm renkli LCD Ekran 2.4 GHz FHSS Kablosuz Teknoloji Ebeveyn Ünitesinden kamerayı Yatay/Dikey hareket ettirebilme Güvenli Veri Şifreleme ECO Modu Yaklaşık 300 metreye kadar etkili menzil* Menzil dışı ikazı Ebeveyn ünitesinde destek standı Ses Kontrolü Görsel Ses Seviyesi Göstergesi Kristal Netliğinde Ses Düşük Pil Uyarısı Ebeveyn Ünitesi için Yeniden Şarj Edilebilir Pil Oda Isısını İzleme Karşılıklı Konuşma Ebeveyn ünitesini A/V çıkışından TV/DVD’ye bağlayabilme Yüksek Hassasiyetli Mikrofon Melodi Çalar Otomatik Gece Görüşü Uzaktan Zoom Fonksiy..

699,00TL Vergiler Hariç: 592,37TL

Motorola MBP16 Dijital Çift Yönlü Dijital Bebek Telsizi

Motorola MBP16 Dijital Çift Yönlü Dijital Bebek Telsizi Özellikleri 1.5 inç LCD Led Ekran vardır. Türkçe menü ile karmaşıklığı kaldırır. 300 metreye kadar etkili mevzili vardır. Oda ısısı izleyebilir. Şarj edilebilir pili bulunmaktadır. Karşılıklı konuşabilirsiniz. Ünite de gece lambasıda bulunmaktadır. Melodi çalabilme özelliği vardır. Yüksek hassasiyetli mikrofon ile her ses net anlaşılır.   ..

249,00TL Vergiler Hariç: 211,02TL

Weewell WMA600 Dijital Hareket Pedli Bebek Telsizi

Weewell WMA600 Dijital Hareket Pedli Bebek Telsizi Özellikleri; Dijital kablosuz teknolojisi ile mükemmel bir iletişim sağlar. Açık alanda bebek ünitesinden 300 metreye kadar çekim mesafesi vardır. Bebek yatağı için hareket algılama pedi mevcuttur. Karşılıklı konuşma özelliği sayesinde sesinizi bebeğinize anında duyurabilirsiniz. Sıcaklık göstergesi,alarm, Gece ışığı,bebeği sakinleştirici ninni özelliği vardır. Aydınlatmalı LCD ekran özelliği mevcuttur. Ses seviyesini gösteren LED gösterge ve 8 saate kadar pil ömrü vardır. Alan dışına çıkıldığı zaman uyarı ve düşük batarya sinyali mevcuttur.   Markanın Ait Olduğu Ülke: Fransa Garanti S&uum..

249,00TL 161,88TL Vergiler Hariç: 137,19TL

Weewell WMA450 Dijital Titreşimli Bebek Telsizi

Weewell WMA450 Dijital Titreşimli Bebek Telsizi Dijital kablosuz teknoloji sayesinde başka cihazlardan etkilenmez. Karşılıklı konuşmaya sahiptir. Açık alanda 300 metreye kadar çekim mesafesi vardır. Cihazda duyma engelli ebeveynlerede yardımcı olması için titreşim özelliği mevcuttur. Ortamın nem oranını gösterir. Sıcaklık göstergesi ve alarmlı uyarı özelliğine sahiptir. Beslenme zamanını hatırlatıcı alarm sstemi mevcuttur. Gece ışığı mevcuttur. VOX özelliği ile şarj tasarrufu sağlar. Alan dışına çıkıldığı taktirde uyarı verir. Telsiz içerisinde melodi özelliği vardır. Anne ünitesini kaybettiğinizde yerini tespit etmek için alarm mevcuttur. Aydınlatmalı LCD ekrana s..

269,00TL 228,00TL Vergiler Hariç: 193,22TL

Weewell WMA420 Dijital Bebek Telsizi

Weewell WMA420 Dijital Bebek Telsizi Berrak ses kalitesi ve dijital teknoloji ile bebeğinizi her an takip edebilirsiniz. Bebeğiniz ağladığında odasına gitmeden 'interkom' özelliği ile bebeğinizi sakinleştirebilirsiniz. Acık alanda bebek ünitresinden 300 metre mesafeye kadar iletişim kurabilirsiniz. Ortam sıcaklığını gösterir. Anne ünitesinde ses ayarı mevcuttur. LCD ekran, ekran ışığı ve gece ışığı mevcuttur. İletişim alanı dışıa çıkıldığında uyarı verir. Bebeğinizi sakinleştirici melodiler ve ninniler mevcuttur. Kemer kilipsi vardır. 2 AC adaptör, anne ünitesi için batarya vardır.   Markanın Ait Olduğu Ülke: Fransa Garanti Süresi: 2 Yıl..

199,00TL 193,80TL Vergiler Hariç: 164,24TL