Taraftar Ürünleri


Maisto Fenerbahçe 1967 Ford Mustang Rc Araba 1:24

Maisto ’dan Türkiye’ye Özel Neco Toys Koleksiyonu: Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray, Trabzonspor Özel Seri AraçlarıNeco Toys, Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray ve Trabzonspor oyuncak otobüs lisanslarını alarak Maisto ile ortak üretim gerçekleştirdi. Ürünlerin satış noktalarında büyük beğeni toplaması ve beklenenin çok üstünde bir taleple karşılaşılması üzerine Neco Toys, ürün çeşitliliğini arttırma kararı aldı. 2011 yılının başında bu seriye uzaktan kumandalı 1:24 full fonksiyonlu Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray ve Trabzonspor arabaları eklendi. Uzaktan kumandalı dört büyük takımın arabaları, spor kulüpleri ve spor kulübünün renkleri ile yeniden tasarlanan otomobilin lisansı olmak üzere, iki lisansa sahip olmasıyla da ayrıcalıklı bir ürü..

128,62TL Vergiler Hariç: 109,00TL

Fenerbahçe Lisanslı Sünger Futbol Topu Büyük

       FenerbahçeLisanslı Sünger Futbol Topu ile evde top oynamak artık hiç mihiç tehlikeli değil!       Yumuşacık süngerdolgulu Fenerbahçe Lisanslı Sünger Futbol Topu ileFenerbahçe aşkı ile futbol sevdanızı evinizde keyifleçıkarabilecek, çocuklarınıza Fenerbahçe sevdasınıküçüklükten itibaren aşılayabileceksiniz.       62 cm çapındakiFenerbahçe Lisanslı Sünger Futbol Topu, orijinal velisanslı Fenerbahçe ürünüdür.      FenerbahçeLisanslı Sünger Futbol Topu’na sahip olarak takımınıza destekvermenin haklı gurururnu da yaşabileceksiniz. CE sertifikalıolan Fenerbahçe Lisanslı Sünger Futbol Topu, 3 yaşındanitibaren bütün Fenerbahçe tutkunlarını cezbedecek. Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 62 cm ( Çap )Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız..

29,50TL Vergiler Hariç: 25,00TL

Fenerbahçe Lisanslı Sünger Amerikan Futbol Topu

       ÇocuğunuzaFenerbahçe aşkınıaşılarken, farklı spor dallarını da öğretin!Fenerbahçe lisanslı Amerikan Futbol Topuçocukların oyunlarına eğlence katarken, spor ufuklarını dagenişletecek. Kalitelimalzemeden üretilen FenerbahçeLisanslı Sünger Amerikan Futbol Topu, sağlam dikişleri sayesinde,deformasyona uğramadan uzun yıllar boyunca çocukların oyunlarınaeşlik edecek.      Fenerbahçe Lisanslı Sünger AmerikanFutbol Topu, yumuşacık sünger dolgusu sayesinde gerçek Amerikantopu gibi sert değildir. Bu sayede çocuklar FenerbahçeLisanslı Sünger AmerikanFutbol Topu ile 3 yaşından itibaren güvenle oynayabilirler.      FenerbahçeLisanslı Sünger AmerikanFutbol Topu, 52 cm çapındadır. Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 52 cm ( Çap )Ürün iadele..

29,50TL Vergiler Hariç: 25,00TL

Trabzonspor Maskot Ayı Peluş Oyuncak 20 cm

Trabzonspor hayranı olan herkes bu eğlenceli ayıcığı çok sevecek! Trabzonspor Maskot Ayı Peluş Oyuncak 3 yaş ve üzerindeki herkesin kullanımına uygundur. Yumuşacık peluştan üretilen ve özel dolgusu sayesinde formu kolay kolay bozulmayan ayıcığın, çamaşır makinesinde yıkanması tavsiye edilmez. Ürünün formunu uzun yıllar koruyabilmesi için yüzeyi nemli bir bez ile silmek yeterlidir. ..

44,84TL Vergiler Hariç: 38,00TL

Maisto Trabzonspor - 1967 Ford Mustang Rc Araba 1:24

Model araba, gerçek bir arabanın küçültülmüş versiyonudur. Orjinal araba tüm detaylarıyla birlikte belirli ölçeklere göre küçültülür ve bir kalıp elde edilir. Bu kalıba metal bir karışım dökülerek model araba üretilir. 20. yüzyılın başlarından beri uygulanan ve Diecast adı verilen bu yöntemle oldukça dayanıklı model arabalar üretilmektedir. Zaman içerisinde Diecast model araba, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de bir hobi haline gelmiş ve model araba koleksiyonculuğu hızla yaygınlaşmıştır. Model arabalarda ölçek nedir ?Model arabalar, orjinal arabanın belirli oranda küçültülmesiyle elde edilir. Örneğin 1: 24 oranında küçültülmüş bir arabada 1 cm’lik bir parça, arabanın orjinalinde 24 cm’lik bir parçaya denk gelmektedir. Dünya’da yaygın ola..

128,62TL Vergiler Hariç: 109,00TL

Galatasaray Lisanslı Askılı Telefonluk

Galatasaray lisanslı ürünüdür. Ayalanabilir boy askısına sahiptir. 11 cm boyunda ve 5 cm eninde olan tüm cep telefonlarına uygundur. Kapağında da pelüs aslan kafası bulunmaktadır.Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 8 cm x 7,5 cm x 11,5 cm Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız...

24,78TL Vergiler Hariç: 21,00TL

Galatasaray Bayraklı ve Kalpli Kutup Ayısı Peluş Oyuncak

İncelediğiniz peluş Galatasaray lisanslı ürünüdür. Peluş oyuncakların üretiminde birinci sınıf malzeme kullanılmaktadır. Üretim sonrasında tüm peluş oyuncaklar birçok teste tabi tutulmaktadır. Sitemizde bulunan ithal peluş oyuncakların tamamı Avrupa norm ve standartlarına uygun CE sertifikasına sahiptir. Peluş oyuncaklar her Yaş Grubuna hitap etmektedir. Ancak peluş oyuncakların 0-3 Yaş Grubu bebeklere verilmesi kesinlikle önerilmez. Peluş oyuncaklar 30 derecede, kimyevi madde kullanılmadan ve sıkmadan yıkanmalı, oda sıcaklığında kurutulmalıdır. Oyuncak kuruduktan sonra ütülenmemeli ve yumuşak bir fırça ile taranmalıdır.Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 60cmx35cmx20cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar ve..

139,24TL Vergiler Hariç: 118,00TL

Fenerbahçe Toplu Cici Ayı Peluş Oyuncak

İncelediğiniz peluş oyuncak FENERBAHÇE LİSANSLI ürünüdür. Peluş oyuncakların üretiminde birinci sınıf malzeme kullanılmaktadır. Üretim sonrasında tüm peluş oyuncaklar birçok teste tabi tutulmaktadır. Sitemizde bulunan ithal peluş oyuncakların tamamı Avrupa norm ve standartlarına uygun CE sertifikasına sahiptir. Peluş oyuncaklar her Yaş Grubuna hitap etmektedir. Ancak peluş oyuncakların 0-3 Yaş Grubu bebeklere verilmesi kesinlikle önerilmez. Peluş oyuncaklar 30 derecede, kimyevi madde kullanılmadan ve sıkmadan yıkanmalı, oda sıcaklığında kurutulmalıdır. Oyuncak kuruduktan sonra ütülenmemeli ve yumuşak bir fırça ile taranmalıdır.Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 43 cm x 52 cm x 55 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambal..

159,30TL Vergiler Hariç: 135,00TL

Fenerbahçe Taraftar Ayı 60 Cm

Fenerbahçe hayranları bu sevimli peluş ayıyı çok sevecek! Üzerinde Fenerbahçe forması ve şapkası bulunan Fenerbahçe Taraftar Ayı her yaşın kullanımına uygundur. Yumuşacık peluştan üretilen ve özel dolgusu sayesinde formu kolay kolay bozulmayan ayıcığın, çamaşır makinesinde yıkanması tavsiye edilmez. Ürünün formunu uzun yıllar koruyabilmesi için yüzeyi nemli bir bez ile silmek yeterlidir. ..

128,62TL Vergiler Hariç: 109,00TL

Fenerbahçe Parmak Futbolu Oyuncu Seti

3 yaş üstü çocuklar ve her yaştan yetişkinler için olağanüstü bir oyundur .Her hangi bir masayı muhteşem bir futbol sahasına çevirebilirsiniz .Tek yapmanız gereken taraftarı olduğunuz takımın formasını parmaklarınıza giydirerek  tozluk ve ayakkabıları da parmak uçlarınıza geçirdiğinizde muhteşem bir futbol heyecanına hazır olacaksınız .Ayrıca www.parmakfutbolu.com a üye olup  kendi yüz fotoğrafınızı yülkleyip çıktı olarak alıp oyuncunun yüzüne yerleştirebilirsiniz.Her set içerisinde 1 adet oyuncu 1 çift ayakkabı 1 adet futbol topu 1 çift tozluk bulunmaktadır.Saha,ağlar ve kaleler ayrı olarak satılmaktadır. Mücadele anlayışına yeni bir boyut kazandıran ‘’parmak futbolu ‘’ futbol tutkunlarını yeni bir maceraya davet ediyor.Tüm Fenerbahçe  tar..

22,42TL Vergiler Hariç: 19,00TL

Fenerbahçe Oyuncak Soft Beyzbol Sopası Ve Top Set

      MinikSarı Kanaryalar Beyzbol öğreniyor! Hem de takımlarının lisanslıBeyzbol Sopası ve Topu ile! Çocuklar,Fenerbahçe BeyzbolSopası Top Set’i ile spor ufuklarını ve motor becerilerinigeliştirirken arkadaşlarıyla birlikte eğlenceli oyunlaroynayacaklar.FenerbahçeBeyzbol Sopası ve Top Set’i orijinal ve lisanslı Fenerbahçeürünüdür.      FenerbahçeBeyzbol Sopası ve Top Seti, kaliteli malzemesi ve dayanıklıdikişleri sayesinde kolay kolay deforme olmayacaktır. ÇocuklarınızFenerbahçe BeyzbolSopası ve Top Seti ile eğlenceli oyunlar oynarken, siz deFenerbahçe’ye destekvermiş olmanın haklı gururunu yaşayacasınız.      FenerbahçeBeyzbol Sopası ve Top Set’i üç yaşından itibaren çocuklarıngüvenle oynayabilecekleri bir oyun setidir.      FenerbahçeBey..

44,84TL Vergiler Hariç: 38,00TL

Fenerbahçe Oyuncak Soft Beyzbol Full Set

      YavruKanaryalar Beyzbol öğreniyor! Hem de takımlarının lisanslıBeyzbol Seti ile! Çocuklar,Fenerbahçe Beyzbol Set’i ile spor ufuklarını ve motor becerilerinigeliştirirken arkadaşlarıyla birlikte eğlenceli oyunlaroynayacaklar. FenerbahçeBeyzbol Set’i orijinal ve lisanslı Fenerbahçe ürünüdür.       FenerbahçeBeyzbol Seti, kaliteli malzemesi ve dayanıklı dikişleri sayesindekolay kolay deforme olmayacaktır. ÇocuklarınızFenerbahçe Beyzbol Seti ile eğlenceli oyunlar oynarken, siz deFenerbahçe’ye destek vermiş olmanın haklı gururunu yaşayacasınız. FenerbahçeBeyzbol Set’i üç yaşından itibaren çocukların güvenleoynayabilecekleri bir oyun setidir.       FenerbahçeFull Beyzbol Set’i FenerbahçeBeyzbol SopasıFenerbahçeBeyzbol Topu FenerbahçeBeyzbol..

64,90TL Vergiler Hariç: 55,00TL

Fenerbahçe Lisanslı Sünger Futbol Topu Küçük

       ÇocuklarFenerbahçe Lisanslı Sünger Futbol Topu ileFenerbahçe aşkını doyasıya yaşarken siz de takımınızadestek olmanın haklı gururunu tadacaksınız!       15 cmçapındaki yumuşacık elyaf dolgulu Fenerbahçe Soft Top, orijinalve lisanslı Fenerbahçe ürünüdür. Sentetik kaplamalı olanFenerbahçe Soft Top, CE sertifikasına sahip olduğundan 3 yaşındanitibaren çocuklarınıza güvenle oynatabilirsiniz.  Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 45 cm ( Çap )Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız...

23,60TL Vergiler Hariç: 20,00TL

Fenerbahçe Lisanslı Kanarya Peluş Kukla

İncelediğiniz peluş oyuncak FENERBAHÇE LİSANSLI ürünüdür. Peluş oyuncakların üretiminde birinci sınıf malzeme kullanılmaktadır. Üretim sonrasında tüm peluş oyuncaklar birçok teste tabi tutulmaktadır. Sitemizde bulunan ithal peluş oyuncakların tamamı Avrupa norm ve standartlarına uygun CE sertifikasına sahiptir. Peluş oyuncaklar her Yaş Grubuna hitap etmektedir. Ancak peluş oyuncakların 0-3 Yaş Grubu bebeklere verilmesi kesinlikle önerilmez. Peluş oyuncaklar 30 derecede, kimyevi madde kullanılmadan ve sıkmadan yıkanmalı, oda sıcaklığında kurutulmalıdır. Oyuncak kuruduktan sonra ütülenmemeli ve yumuşak bir fırça ile taranmalıdır.Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 10 cm x 31 cm x 22 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambal..

34,22TL Vergiler Hariç: 29,00TL

Fenerbahçe Lisanslı Çocuk Kanarya Peluş Oyuncak 33 cm

İncelediğiniz peluş oyuncak FENERBAHÇE LİSANSLI ürünüdür. Peluş oyuncakların üretiminde birinci sınıf malzeme kullanılmaktadır. Üretim sonrasında tüm peluş oyuncaklar birçok teste tabi tutulmaktadır. Sitemizde bulunan ithal peluş oyuncakların tamamı Avrupa norm ve standartlarına uygun CE sertifikasına sahiptir. Peluş oyuncaklar her Yaş Grubuna hitap etmektedir. Ancak peluş oyuncakların 0-3 Yaş Grubu bebeklere verilmesi kesinlikle önerilmez. Peluş oyuncaklar 30 derecede, kimyevi madde kullanılmadan ve sıkmadan yıkanmalı, oda sıcaklığında kurutulmalıdır. Oyuncak kuruduktan sonra ütülenmemeli ve yumuşak bir fırça ile taranmalıdır.Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 10 cm x 20 cm x 35 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambal..

68,44TL Vergiler Hariç: 58,00TL

Fenerbahçe Lisanslı Bayrakli Kanarya Peluş Oyuncak 35 cm

İncelediğiniz peluş oyuncak FENERBAHÇE LİSANSLI ürünüdür. Peluş oyuncakların üretiminde birinci sınıf malzeme kullanılmaktadır. Üretim sonrasında tüm peluş oyuncaklar birçok teste tabi tutulmaktadır. Sitemizde bulunan ithal peluş oyuncakların tamamı Avrupa norm ve standartlarına uygun CE sertifikasına sahiptir. Peluş oyuncaklar her Yaş Grubuna hitap etmektedir. Ancak peluş oyuncakların 0-3 Yaş Grubu bebeklere verilmesi kesinlikle önerilmez. Peluş oyuncaklar 30 derecede, kimyevi madde kullanılmadan ve sıkmadan yıkanmalı, oda sıcaklığında kurutulmalıdır. Oyuncak kuruduktan sonra ütülenmemeli ve yumuşak bir fırça ile taranmalıdır.Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 10 cm x 20 cm x 35 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambal..

68,44TL Vergiler Hariç: 58,00TL

Fenerbahçe Lisanslı Atkili Kanarya Peluş Oyuncak 35 cm

İncelediğiniz peluş oyuncak FENERBAHÇE LİSANSLI ürünüdür. Peluş oyuncakların üretiminde birinci sınıf malzeme kullanılmaktadır. Üretim sonrasında tüm peluş oyuncaklar birçok teste tabi tutulmaktadır. Sitemizde bulunan ithal peluş oyuncakların tamamı Avrupa norm ve standartlarına uygun CE sertifikasına sahiptir. Peluş oyuncaklar her Yaş Grubuna hitap etmektedir. Ancak peluş oyuncakların 0-3 Yaş Grubu bebeklere verilmesi kesinlikle önerilmez. Peluş oyuncaklar 30 derecede, kimyevi madde kullanılmadan ve sıkmadan yıkanmalı, oda sıcaklığında kurutulmalıdır. Oyuncak kuruduktan sonra ütülenmemeli ve yumuşak bir fırça ile taranmalıdır.Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 10 cm x 20 cm x 35 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambal..

68,44TL Vergiler Hariç: 58,00TL

Fenerbahçe Kalpli Cici Ayı Peluş Oyuncak

İncelediğiniz peluş oyuncak FENERBAHÇE LİSANSLI ürünüdür. Peluş oyuncakların üretiminde birinci sınıf malzeme kullanılmaktadır. Üretim sonrasında tüm peluş oyuncaklar birçok teste tabi tutulmaktadır. Sitemizde bulunan ithal peluş oyuncakların tamamı Avrupa norm ve standartlarına uygun CE sertifikasına sahiptir. Peluş oyuncaklar her Yaş Grubuna hitap etmektedir. Ancak peluş oyuncakların 0-3 Yaş Grubu bebeklere verilmesi kesinlikle önerilmez. Peluş oyuncaklar 30 derecede, kimyevi madde kullanılmadan ve sıkmadan yıkanmalı, oda sıcaklığında kurutulmalıdır. Oyuncak kuruduktan sonra ütülenmemeli ve yumuşak bir fırça ile taranmalıdır.Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 43 cm x 43 cm x 55 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambal..

159,30TL Vergiler Hariç: 135,00TL

Fenerbahçe Beyzbol Eldiven Top Set

       MinikSarı Kanaryalar, beyzbol öğreniyor! Hem de takımlarınınlisanslı Beyzbol Eldiven ve Top Seti ile! Çocuklar,Fenerbahçe Beyzbol Eldiven Top Set’i ile spor ufuklarını ve motorbecerilerini geliştirirken arkadaşlarıyla birlikte eğlencelioyunlar oynayacaklar. FenerbahçeBeyzbol Eldiven Top Set’i orijinal ve lisanslı Fenerbahçe ürünüdür.       FenerbahçeBeyzbol Eldiven Top Seti, kaliteli malzemesi ve dayanıklı dikişlerisayesinde kolay kolay deforme olmayacaktır. ÇocuklarınızFenerbahçe Beyzbol Eldiven Top Seti ile eğlenceli oyunlar oynarken,siz de Fenerbahçe’ye destek vermiş olmanın haklı gururunuyaşayacasınız.       FenerbahçeBeyzbol Eldiven Top Set’i üç yaşından itibaren çocuklarıngüvenle oynayabilecekleri bir oyun setidir.  Kutu Ölçüle..

36,58TL Vergiler Hariç: 31,00TL

Fenerbahçe Bayraklı Cici Ayı Peluş Oyuncak

İncelediğiniz peluş oyuncak FENERBAHÇE LİSANSLI ürünüdür. Peluş oyuncakların üretiminde birinci sınıf malzeme kullanılmaktadır. Üretim sonrasında tüm peluş oyuncaklar birçok teste tabi tutulmaktadır. Sitemizde bulunan ithal peluş oyuncakların tamamı Avrupa norm ve standartlarına uygun CE sertifikasına sahiptir. Peluş oyuncaklar her Yaş Grubuna hitap etmektedir. Ancak peluş oyuncakların 0-3 Yaş Grubu bebeklere verilmesi kesinlikle önerilmez. Peluş oyuncaklar 30 derecede, kimyevi madde kullanılmadan ve sıkmadan yıkanmalı, oda sıcaklığında kurutulmalıdır. Oyuncak kuruduktan sonra ütülenmemeli ve yumuşak bir fırça ile taranmalıdır.Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 40 cm x 53 cm x 55 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambal..

159,30TL Vergiler Hariç: 135,00TL

Fenerbahçe Bandana ve Toplu Bobo Peluş Oyuncak

İncelediğiniz peluş oyuncak FENERBAHÇE LİSANSLI ürünüdür. Peluş oyuncakların üretiminde birinci sınıf malzeme kullanılmaktadır. Üretim sonrasında tüm peluş oyuncaklar birçok teste tabi tutulmaktadır. Sitemizde bulunan ithal peluş oyuncakların tamamı Avrupa norm ve standartlarına uygun CE sertifikasına sahiptir. Peluş oyuncaklar her Yaş Grubuna hitap etmektedir. Ancak peluş oyuncakların 0-3 Yaş Grubu bebeklere verilmesi kesinlikle önerilmez. Peluş oyuncaklar 30 derecede, kimyevi madde kullanılmadan ve sıkmadan yıkanmalı, oda sıcaklığında kurutulmalıdır. Oyuncak kuruduktan sonra ütülenmemeli ve yumuşak bir fırça ile taranmalıdır.Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 67 cm x 60 cm x 72 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambal..

248,98TL Vergiler Hariç: 211,00TL

Fenerbahçe Lisanslı Vantuzlu Kanarya Peluş Oyuncak 20 cm

İncelediğiniz peluş oyuncak FENERBAHÇE LİSANSLI ürünüdür. Peluş oyuncakların üretiminde birinci sınıf malzeme kullanılmaktadır. Üretim sonrasında tüm peluş oyuncaklar birçok teste tabi tutulmaktadır. Sitemizde bulunan ithal peluş oyuncakların tamamı Avrupa norm ve standartlarına uygun CE sertifikasına sahiptir. Peluş oyuncaklar her Yaş Grubuna hitap etmektedir. Ancak peluş oyuncakların 0-3 Yaş Grubu bebeklere verilmesi kesinlikle önerilmez. Peluş oyuncaklar 30 derecede, kimyevi madde kullanılmadan ve sıkmadan yıkanmalı, oda sıcaklığında kurutulmalıdır. Oyuncak kuruduktan sonra ütülenmemeli ve yumuşak bir fırça ile taranmalıdır.Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 7 cm x 12 cm x 20 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambala..

38,94TL Vergiler Hariç: 33,00TL

Fenerbahçe Lisanslı Askili Telefonluk Kanarya

İncelediğiniz peluş oyuncak Fenerbahçe lisanslı ürünüdür. Peluş oyuncakların üretiminde birinci sınıf malzeme kullanılmaktadır. Üretim sonrasında tüm peluş oyuncaklar birçok teste tabi tutulmaktadır. Sitemizde bulunan ithal peluş oyuncakların tamamı Avrupa norm ve standartlarına uygun CE sertifikasına sahiptir. Peluş oyuncaklar her Yaş Grubuna hitap etmektedir. Ancak peluş oyuncakların 0-3 Yaş Grubu bebeklere verilmesi kesinlikle önerilmez. Peluş oyuncaklar 30 derecede, kimyevi madde kullanılmadan ve sıkmadan yıkanmalı, oda sıcaklığında kurutulmalıdır. Oyuncak kuruduktan sonra ütülenmemeli ve yumuşak bir fırça ile taranmalıdır.Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 9 cm x 7 cm x 13 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalaj..

24,78TL Vergiler Hariç: 21,00TL

Trabzonspor Peluş Top Büyük

Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 33 cm x cm x cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız...

36,72TL Vergiler Hariç: 34,00TL

Fenerbahçe Lisanslı Emniyet Kemer Kilifi

İncelediğiniz peluş oyuncak Fenerbahçe lisanslı ürünüdür. Peluş oyuncakların üretiminde birinci sınıf malzeme kullanılmaktadır. Üretim sonrasında tüm peluş oyuncaklar birçok teste tabi tutulmaktadır. Sitemizde bulunan ithal peluş oyuncakların tamamı Avrupa norm ve standartlarına uygun CE sertifikasına sahiptir. Peluş oyuncaklar her Yaş Grubuna hitap etmektedir. Ancak peluş oyuncakların 0-3 Yaş Grubu bebeklere verilmesi kesinlikle önerilmez. Peluş oyuncaklar 30 derecede, kimyevi madde kullanılmadan ve sıkmadan yıkanmalı, oda sıcaklığında kurutulmalıdır. Oyuncak kuruduktan sonra ütülenmemeli ve yumuşak bir fırça ile taranmalıdır.Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 6 cm x 7 cm x 30 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalaj..

29,16TL Vergiler Hariç: 27,00TL

Fenerbahçe Lisanslı Bel Çantası Peluş Kanarya

İncelediğiniz peluş oyuncak FENERBAHÇE LİSANSLI ürünüdür. Peluş oyuncakların üretiminde birinci sınıf malzeme kullanılmaktadır. Üretim sonrasında tüm peluş oyuncaklar birçok teste tabi tutulmaktadır. Sitemizde bulunan ithal peluş oyuncakların tamamı Avrupa norm ve standartlarına uygun CE sertifikasına sahiptir. Peluş oyuncaklar her Yaş Grubuna hitap etmektedir. Ancak peluş oyuncakların 0-3 Yaş Grubu bebeklere verilmesi kesinlikle önerilmez. Peluş oyuncaklar 30 derecede, kimyevi madde kullanılmadan ve sıkmadan yıkanmalı, oda sıcaklığında kurutulmalıdır. Oyuncak kuruduktan sonra ütülenmemeli ve yumuşak bir fırça ile taranmalıdır.Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 10 cm x 21 cm x 22 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambal..

38,88TL Vergiler Hariç: 36,00TL

Fenerbahçe Bel Çantası Çocuk Kanarya

İncelediğiniz peluş oyuncak FENERBAHÇE LİSANSLI ürünüdür. Peluş oyuncakların üretiminde birinci sınıf malzeme kullanılmaktadır. Üretim sonrasında tüm peluş oyuncaklar birçok teste tabi tutulmaktadır. Sitemizde bulunan ithal peluş oyuncakların tamamı Avrupa norm ve standartlarına uygun CE sertifikasına sahiptir. Peluş oyuncaklar her Yaş Grubuna hitap etmektedir. Ancak peluş oyuncakların 0-3 Yaş Grubu bebeklere verilmesi kesinlikle önerilmez. Peluş oyuncaklar 30 derecede, kimyevi madde kullanılmadan ve sıkmadan yıkanmalı, oda sıcaklığında kurutulmalıdır. Oyuncak kuruduktan sonra ütülenmemeli ve yumuşak bir fırça ile taranmalıdır.Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 7 cm x 23 cm x 20 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambala..

38,88TL Vergiler Hariç: 36,00TL