Süt Saklama Ürünleri


Philips Avent Via Gurme Mama Ve Süt Saklama Seti

Philips Avent Via Gurme Mama Ve Süt Saklama Seti Özellikleri: Philips Avent SCF720/10 mama saklama kapları çok amaçlıdır ve kullanımı kolaydır. Bebeğiniz büyüdükçe kullanılmaya devam edilebilecek şekilde tasarlanmıştır. Kaplar evde ve dışarıda mama saklamak için idealdir. BPA içermez. Çevirmeli kapak sistemi ile akıtmaz. Yazılabilir yüzeye sahiptir ve istiflenebilir. Mikrodalgada kullanılabilir ve derin dondurucu ve buzdolabinda kullanıma uygundur. Bulaşık makinasında yıkanabilir. İçeriğinde tarif kitapçığı vardır. Tarifler çocuk beslenmesinde uzman olan Diyetisyen ve Beslenme Uzmanı Judy More ile birlikte hazırlanmıştır.  Markanın Ait Olduğu &..

125,00TL Vergiler Hariç: 105,93TL

Philips Avent SCF612/10 VIA Anne Sütü Kapları 10'lu

Philips Avent VIA Anne Sütü Kapları 10'lu Özellikleri;   VIA dünyanın ilk hem çok kullanımlı hem de kullan-at süt/gıda saklama kapları sistemidir. Sağılmış anne sütünü biriktirmek, saklamak, taşımak ve bebeğinize vermek için dizayn edilmiştir. Steril paketlenmiş, 180 ml'lik kullanıma hazır kaplar. Bebek gıdası, anne sütü ve içecek saklamak için idealdir. Buzdolabı ve dondurucuda kullanım için idealdir. Kaplar tekrar sterilize edilerek deforme oluncaya kadar pek çok defa kullanılabilir. Sütünüzü veya lezzetli ev yapımı gurme mamaları çok yönlü VIA kaplarda saklayabilirsiniz. VIA kapaklarını kolayca ve hızlıca ..

76,00TL Vergiler Hariç: 64,41TL

Philips Avent SCF603/25 Anne Sütü Saklama Poşeti 25*180 ml.

Philips Avent SCF603/25 Anne Sütü Saklama Poşeti 25*180ml Özellikleri; Philips AVENT anne sütü saklama poşetleri değerli anne sütünün güvenli bir şekilde saklanmasını sağlar. Paket içerisinde 25 adet hijyenik süt saklama poşeti bulunur. Her bir poşet 180ml kapasitelidir. Sızıntıyı önleyen fermuarlı tasarımı sayesinde süt sızdırmaz. Önceden sterilize edilmiş ve kullanıma hazırdır. Oda sıcaklığında, buzdolabında ve derin dondurucuda saklamaya uygundur.  Oda sıcaklığında 20 C ye kadar 6-10 saat saklayabilirsiniz. 20 C üstünde 4 saat saklayabilirsiniz. Buzdolabında (0 C - 4 C arası) 24 saat saklayabili..

39,00TL 28,74TL Vergiler Hariç: 24,36TL

Lansinoh Süt Saklama Poşeti 50 Adet

Lansinoh Süt Saklama Poşeti 50 Adet Anne sütünü besin değerlerini kaybetmeden saklar. İkili kilit mekanizmasına sahiptir. Alt desteği sayesinde buzdolabında vs. yerlerde dökülme ve sızdırma yaşamazsınız. İçerisindeki sütü başka bir kaba rahat aktarabilirsiniz. Üzerindeki etiket sayesinde tarih ve isim kolaylıkla not edilebilir. BPA ve BPS içermeyen polietilenden üretilmiştir. Hijyenik şekilde kulklanabilceğiniz bir poşettir.   Markanın Ait Olduğu Ülke: İngiltere..

39,00TL 34,81TL Vergiler Hariç: 29,50TL

Kraft Süt Saklama Poşeti 25'li

Kraft Süt Saklama Poşeti 25'li Özellikleri: Süt saklama poşetinin kullanımı oldukça kolaydır. Sütü sızdırmaması için çift emniyet kilidine sahiptir. Kendi kendine dik konumda durabilir. Süt saklama poşetinin üzerine sütün sağıldığı tarih ve saat yazılabilir. İlk önce ilk sağımı yapılan süt tüketilmelidir. Zahmetsiz ve kolay boşaltılabilir. Sütü sağdıktan sonra oda sıcaklığında 6-8 saat, buzdolabında 3-5 gün, Buzlukta 2 hafta -1 ay, derin dondurucuda 3-6 ay arasında saklanabilir. Bu şartlarda sütün besin değeri korunur. Zahmetsiz ve kolay boşaltılabilir. Sterilize edilmiştir ve tek kullanımlıktır.   Markanın Ait Olduğu Ülke: T&..

17,00TL Vergiler Hariç: 14,41TL