Süt Arttırıcılar


Humana Meyve Ve Bitki Karışımı Granül Çay

Humana Meyve Çayı Özellikleri;   %100 bitkisel özellik taşıyan, C vitaminiaçısından zenginleştirilmiş olan bir bitki çayıdır. Yetişkinler, çocuklar ve 8ayını doldurmuş olan bebekler de çayı güvenle içebilirler. Katkı maddeleri, suni aromalar, boyar maddeler içermeyen çay granül formdadır. Bamya çiçeğinin diğer isimleri ise amber çiçeği ya da gülhatmi diye bilinmektedir. Yapraklarının şekli asma yapraklarına benzerdir ve bu çiçeği genellikle iklimi ılık olan yerlerde yetiştirirler. Kuşburnu meyvesi de gül meyvesi olarak da adlandırılabilir. Kuşburnu, boyu yaklaşık 3 metre kadar uzayabilir ve çiçek..

21,00TL Vergiler Hariç: 19,44TL

Humana Kimyonlu Rezene Çayı

Humana Kimyonlu Rezene Çayı Özellikleri;   Gaz ve Kolik Sancılarda Bebekler ve Emziren Anneler özeldir.. 2. haftasını doldurmuş bebeklerde gaz ve kolik sancıların giderilmesinde kullanılır. İçerisinde bulunan kimyon ve rezene bebeklerde ve çocuklarda gaza bağlı olarak mide-bağırsak sistemindeki krampların gaz sancılarının giderilmesine yardımcı olur. Emziren annelerde ise anne sütüne geçtiğinden dolayı bebeğin iştahını açar sindirimi kolaylaştırır, mide ve bağırsaklarda gazı söktürür, %100 doğal, suni aroma, boya ve kimyasal madde içermez. Granül şeklinde olduğundan dolayı hazırlanışı çok kolaydır. Hazırlanışı: Bebeklerde: 100 ml kaynamış ılımış ..

21,00TL Vergiler Hariç: 19,44TL

Humana Karışık Bitki Çayı

Humana Bitki Özellikleri;   Mayıs papatyası, ıhlamur çiçeği, melisa yaprağı, portakal çiçeği, limon otu içeren Humana Karışık Bitki Çayı karışımı sayesinde rahatlatır.  Çocuklar, anneler ve tüm yetişkinlerin kullanımına uygundur. ..

21,00TL Vergiler Hariç: 19,44TL

Humana İyi Geceler Bitki Çayı

Humana İyi Geceler Bitki Çayı Özellikleri;   İyi Geceler Çayı Humana İyi Geceler Çayı, 1. haftadan itibaren bebekler, çocuklar ve erişkinler için lezzetli bir susuzluk gidericidir. İçerisinde bulunan Melisa, Ebegümeci, Ihlamur ve Kekik bitkileri sayesinde Uyku problemleri için son derece etkili ve ideal bir çaydır. Humana İyi Geceler Çayı uyku verici (sedatif) etkisinin yanında, sakinleştirici, rahatlatıcı ve yatıştırıcı özelliklere de sahiptir. Bebekler çocuklar ve yetişkinlerin uyku sorunlarının giderilmesinde güvenle kullanılır. Humana İyi Geceler Çayı: % 100 doğal olup boya maddesi, katkı maddesi ve suni aroma içermez. İçe..

21,00TL Vergiler Hariç: 19,44TL

Milkway Milkplus Elmalı Emziren Anne İçeçeği 250 cc

Milkway Milkplus Elmalı Emziren Anne İçeçeği 250 cc Özellikleri;   MILKPLUS, Dünyada sadece Anneler için yapılmış ilk doğal emziren anne içeceğidir. İçeriği %100 bitkilerden oluşmakta olup herhangi bir katkı maddesi, renklendirici, şeker kesinlikle içermez. Tatlandırmak için %100 saf elma ve üzüm suyu kullanılmıştır.(renklendirici madde içermez rengini elma ve üzüm suyundan alır.) Sadece 74kcal Gazsız bir içecektir. Hazırlama sorunu olmadan direk içilebilir. Pastörizasyonu yapılmış, içimi keyifli leziz bir içecektir. ISO 9001-2006, ISO22000-2006 Belgeli tesislerde üretilmiştir. Şişenin açıldıktan hemen sonr..

6,00TL Vergiler Hariç: 5,56TL

Humana Still Tee Anne Sütü Arttırıcı İçecek 200 gr.

Humana Still Tee Anne Sütü Arttırıcı İçecek 200 gr. Özellikleri; Humana Still Tee içerğindeki tüm karışımlar tamamen bitki özlü olup anne sütünü arttırmada yardımcı olur. İçerğindeki bitki özleri tamamen bitkisel karışım ve %100 doğaldır. Doğum sonrasında oluşan gaz sancısı vb.unsurları azaltamaya yardımcı olur. Ayrıca içeriğinde bulunan bitkisel galaktagoglar (süt arttırıcı ) sayesinde süt bezleriini uyararak sütün miktarını arttırır. C vitamini içerir. Suni aroma içermez. Katkı maddesi yoktur. Süt artışını sağlamak için düzenli kullanım gerekmektedir. Günde 3-4 kez tüketilmesi tavsiye edilir.   Ma..

29,00TL Vergiler Hariç: 26,85TL