Sünger


Bebefox 120039 Banyo Süngeri Ovel

Bebefox 120039 Banyo Süngeri Oval (Asortili) Özellikleri;   Narin cilde sahip olan bebeğinize uygundur. Çabucak kurur ve sertleşir. Esnektir, ıslanınca yumuşar ve elde tutulması kolaydır...

7,00TL Vergiler Hariç: 5,93TL

İdil Baby Doğal Deniz Süngeri

 İdil Baby Doğal Deniz Süngeri Özellikleri; Hassas bebek cildine doğal elyaf dokusuyla özenli bakım sağlar. Çocukların kullanımı için ideal boyuttadır ve elde tutulması kolaydır. Yumuşaklığı ve esnekliği sayesinde duruladıktan sonra kolayca sıkılabilir. Durulanmadan sonra tamamen kuruduğu için hijyeniktir. Tavsiye edilen kullanım süresi 3 Aydır..

31,00TL Vergiler Hariç: 26,27TL

Babyjem Lastikli Bebek Yıkama Süngeri

Babyjem Lastikli Bebek Yıkama Süngeri Özellikleri;    Özel tasarımı olan bu ürünün elastik bandı, bir elinizle onu kullanırken, diğer elinizin bebeği tutmak için serbest kalmasına olanak verir. Bebeğinizi güvenle ve rahatlıkla yıkamanızı sağlar.  ..

9,00TL Vergiler Hariç: 7,63TL

Bebedor Gülen Banyo Kuklası

Bebedor Gülen Banyo Kuklası Gülen banyo kuklarıyla bebeğinizin banyo zamanı eğlenceye dönüşsün! Bebeğinizi hem sabunlamak hem de yıkarken eğlendirmek için özel olarak tasarlanmıştır. Bir elinize eldiveninizi takıp, diğer elinizle de bebeğinizi rahatlıkla kavrayabilirsiniz. Lütfen siparişinizi vermeden önce renk bilgisi sorunuz, sipariş öncesi bilgi sorulmaması durumunda rastgele ürün gönderimi yapılacaktır. Ürünlerin ambalajının açılması veya kullanılması durumunda iade alınmayacaktır...

16,87TL Vergiler Hariç: 14,30TL

Bebedor 582 Lifli Banyo Kuklası ( Asortili )

Bebedor 582 Lifli Banyo Kuklası  Özellikleri;   Elinize geçirerek bebeğinize güldüren banyo keyfi yaşatırsınız. Orta kısmı köpürmeyi sağlayan fileden üretilmiştir. Diğer alanları selülozik süngerden üretilmiştir. Kimyasal içermez.   Markanın Ait Olduğu Ülke: Türkiye..

16,00TL 12,86TL Vergiler Hariç: 10,90TL

Bebedor 581 Sünger Eldiven

Bebedor 581 Sünger Eldiven Özellikleri;   Elden kaymaması için el geçirme yeri bulunmaktadır. Selülozik süngerden üretilmiştir. Kimyasal içermez. Markanın Ait Olduğu Ülke: Türkiye..

10,00TL 9,36TL Vergiler Hariç: 7,93TL

Sevi Bebe Selülozik Banyo Süngeri

Sevi Bebe Selülozik Banyo Süngeri Özellikleri;   Doğal selülozdan üretilen sünger yumuşak ve pürüzsüz yıkama sağlar. Duruladıktan kısa bir süre sonra kurur, dolayısı ile bakteri barındırmaz. Islatıldığında yumuşar. Herhangi bir petrol ürünü içermez. Tekli ambalajdır.   Markanın Ait Olduğu Ülke: Türkiye..

8,00TL Vergiler Hariç: 6,78TL

Babyjem El Biçimli Banyo Süngeri

Babyjem El Biçimli Banyo Süngeri Özellikleri: Elinizie tam oturacak selülozik süngerdir. Elinizden kayma yapmaz. Yumuşak dokusu ile bebeğinizi yenidoğumdan itibaren yıkayabilirsiniz. Kimyasal madde içermez. Kullanıldıktan sonra bol su ile iyice durulanmalıdır.   Markanın Ait Olduğu Ülke: Türkiye..

21,00TL Vergiler Hariç: 17,80TL