Saç Bakımı


Bebedor 575 Kolay Kavrama Fırça Seti ( Asortili )

Bebedor 575 Kolay Kavrama Fırça Seti ( Asortili ) Özellikleri;   Bebeğinizin biberon, biberon emziği ve bardaklarını rahatlıkla temizleyebilirsiniz. Ucundaki sünger ile ulaşılmayacak tüm noktaların temizlenmesini sağlayabilirsiniz. Fırçanın kılları naylondan üretilmiştir...

11,00TL Vergiler Hariç: 9,32TL

Bebedor 573 Doğal Saç Fırçası Ve Tarak Seti ( Asortili )

Bebedor 573 Doğal Saç Fırçası Ve Tarak Seti (Asortili) Özellikleri;   Bebeğin saçlarını yumuşak ve parlak tutar.    Bebeğin hassas dokusuna zarar vermeyecek şekilde tasarlanmıştır. Doğal kılların uçları yuvarlatılmıştır.    Tarak küçük ve hafiftir, dişlerin uçları yuvarlatılmıştır. Markanın Ait Olduğu Ülke: Türkiye..

19,00TL 16,38TL Vergiler Hariç: 13,88TL

Bebedor 570 Fırça Tarak Seti ( Asortili )

Bebedor 570 Fırça Tarak Seti Özellikleri :   Bebeğin saçlarını yumuşak ve parlak tutar. Bebeğin hassas dokusuna zarar vermeyecek şekilde seçilmiştir. Naylon kılların temizliği kolaydır, ince ve esnektir. Tarak küçük ve hafiftir, dişlerin ucu yuvarlatılmıştır.   Kullanıma Uygun Yaş Aralığı: 0+ ay  ..

12,00TL Vergiler Hariç: 10,17TL

Bebedor 572 Fırça Tarak Seti ( Asortili )

Bebedor 572 Fırça Tarak Seti Özellikleri;   Yeni renkli tarak fırça seti bebeğin saçlarının kolaylıkla taranması için özel olarak tasarlanmıştır. Fırça uçları yuvarlatılmış naylon kıldan yapılmıştır. Malzemeleri bebeğin hassas saç dokusuna zarar vermeyecek şekilde seçilmiştir. Renkli tasarımı bebeğin dikkatini çeker. Markanın Ait Olduğu Ülke: Türkiye..

14,00TL Vergiler Hariç: 11,86TL

Nuk Kıl Fırça Tarak Seti

Nuk Kıl Fırça Tarak Seti Özellikleri: NUK Kıl Fırça Tarak Seti natürel kıllıdır. Bebeğin hassas baş derisi için ekstra yumuşaktır. Bebeğin hassas saç derisini korumakve masaj yapabilmek için tarağın uçları yuvarlatılmıştır. Tutma sapı, rahat kavrama için özel dizayn edilmiştir. Günlük saç bakımı için idealdir. NUK Kıl Fırça Tarak Seti çok canlı kırmızı, mavi ve sarı renklerde tasarlanmıştır.   Markanın Ait Olduğu Ülke: Almanya..

27,00TL 21,59TL Vergiler Hariç: 18,30TL

Dalin Detangler Saç Açma Spreyi

Dalin Detangler Saç Açma Spreyi Kolay Saç Tarama Spreyidir. Çocuların zor taranan ve düğümlenmiş saçların açılması ve şekil almasını için üretilmiştir. Özel formülü ile çocuklarınızın saçlarının acı hissi duymadan çözülmesini sağlar. Durulama gerektirmez. Dermatolojik testlerden geçmiştir.   Markanın Ait Olduğu Ülke: Türkiye..

18,00TL Vergiler Hariç: 15,25TL