Sabun


Dalin Bebek Sabunu 100 gr.

Dalin Bebek Sabunu 100 gr. Özellikleri;   Hassas ciltler için özel olarak geliştirilmiştir. Cildi zararlı bakterilerden arındırarak tahriş etmeden temizler.   Markanın Ait Olduğu Ülke: Türkiye..

3,00TL 2,40TL Vergiler Hariç: 2,03TL

Mustela Gentle Soap With Cold Cream Nutri-Protective Sabun 150 gr.

Mustela Gentle Soap With Cold Cream Nutri-Protective Sabun 150 gr. Özellikleri: Kuru ve nemsiz ciltlerin günlük hijyenik temizliği için uygundur.  Ultra yumuşak temizleme förmülü sayesinde nazik temizlik sağlar. Cildi nemlendirir ve besler.  Yeni doğan bebekler ve çocuklar için uygundur.  Kuru cildin zayıflamış nem ve yağ dengesini güçlendirerek cildi çevresel  faktörlere karşı korur. Her gün kullanım için uygundur. Her cilde uygundur. Kanıtlanmış Etkinlik Dermatolojik 3 hafta boyunca 42 çocuk üzerinde pediatrik gözetiminde test: Ürün cildi nazikçe temizler: % 98 Ürün temiz ve taze bir cilt b..

29,00TL Vergiler Hariç: 24,58TL

Bübchen Bebek Sabunu 125 gr.

Bübchen Bebek Sabunu Özellikleri; Dermatolojik olarak test edilmiştir. Alerjik reaksiyon olanağı minimuma indirilmiştir. Bitkisel içeriklidir. Cilt ile uyumludur.   Markanın Ait Olduğu Ülke:Almanya Kullanım Aralığı: 0 ay ve üzeri..

13,00TL Vergiler Hariç: 11,02TL

Sebamed Bebek Şampuanı 250 ml.

Sebamed Bebek Şampuanı 250 ml özellikleri;  Bebeğin saç ve saç derisindeki konağı önler. Ürünün içerisindeki papatya özü sayesinde cildi korur ve tahrişi önler. Göz yakmaz içeriğe sahiptir. Ph değeri  5.5'dir.Cilde uyumluluk sağlar. Gerkli mikrobiyolojik kontrollerden geçirilmiştir. Kimyasal madde içermez.     Markanın Ait Olduğu Ülke: Almanya Kullanım Aralığı: 0 ay ve üzeri..

29,00TL Vergiler Hariç: 24,58TL

Sebamed Bebek Sabunu 100 gr.

Baby Sebamed Compact Sabun 100 ml özellikleri; En hassas ciltlerde tahriş etmeden temizler. Ph 5,5 sayesinde cildi korur . Ciltteki tahrişi önler. Kanserojen madde içermez. Mikrobiyolojik testlerden geçmiştir. Hiçbir yan etkisi yoktur. Bebeğinizin tüm vücut temizliğinde güvenle kullanabilirsiniz.   Markanın Ait Olduğu Ülke: Almanya Kullanım Aralığı: 0 ay ve üzeri..

21,00TL Vergiler Hariç: 17,80TL