Pişik Kremi


Uni Baby Pişik Kremi + Cream Havlu

• Uni Baby Pişik Kremi, hassas bebek cildine özel geliştirilmiştir. • Cilde kolaylıkla sürülebilir. • Hızlı emilen yumuşak bir formüle sahiptir. • Cildi nemlendirir. • Hipoalerjeniktir. • 30 ml ve 75 ml olmak üzere 2 çeşittir. • Uni Baby Pişik Kremi 30 ml, eczanelerde satışa sunulmaktadır...

13,81TL Vergiler Hariç: 11,70TL

Sudocrem Pişik Kremi 60 ml

Sudocrem Pişik Kremi 60 ml. Özellikleri: Kortizon içermeyen formülü ile bebeklerin ciltleri üzerinde oluşan pişiği en kısa sürede tedavi eden en etkili bebek pişik kremidir. Bebeklerin hassas ciltleri üzerinde oluşan kızarıklık, tahriş ve özellikle pişik gibi cilt rahatsızlıklarının tedavisinde kullanılır. Pişik, özellikle cildin bebek bezi ile teması eden bölgelerinde sıkça görülen bir cilt rahatsızlığıdır ve pişikler bebekleri en çok huzursuz eden unsurlardan bir tanesidir. Özellikle çinko içeren formülü ile çok iyi bir pişik tedavi edicidir ve çok hızlı etkisini gösterir. Sudocrem Pişik Kremi sürüldü..

20,00TL Vergiler Hariç: 16,95TL

Sudocrem Pişik Kremi 125 ml

Sudocrem Pişik Kremi 125 ml. Özellikleri: Kortizon içermeyen formülü ile bebeklerin ciltleri üzerinde oluşan pişiği en kısa sürede tedavi eden en etkili bebek pişik kremidir. Bebeklerin hassas ciltleri üzerinde oluşan kızarıklık, tahriş ve özellikle pişik gibi cilt rahatsızlıklarının tedavisinde kullanılır. Pişik, özellikle cildin bebek bezi ile teması eden bölgelerinde sıkça görülen bir cilt rahatsızlığıdır ve pişikler bebekleri en çok huzursuz eden unsurlardan bir tanesidir. Özellikle çinko içeren formülü ile çok iyi bir pişik tedavi edicidir ve çok hızlı etkisini gösterir. Sudocrem Pişik Kremi sürüldü..

35,00TL Vergiler Hariç: 29,66TL

Uni Baby Pişik Kremi 75 ml.

Uni Baby Pişik Kremi 75 ml. Özellikleri;   Pişik oluşumuna yatkın, hassasiyeti yüksek ve pişik nedeniyle tahriş olmuş ciltlere özel yoğun bakım kremidir. İçeriğindeki Cod Liver Oil ve %40 oranındaki Çinko Oksit ile pişiğin iyileşme sürecini aktive eder. Özellikle bez bölgesinde tahriş olmuş cildin onarımını hızla gerçekleştirmeye yardımcı olur. Bakım esnasında kurumaya yatkın cildi içeriğindeki vitamin ve minerallerle nemlendirir, lipid tabakayı korur, irritasyonu gidermeye yardımcı olur. Formülündeki etken maddeler sayesinde mantar ve bakterilerin yerleşmesini ve çoğalmasını engeller.   Kullanım:   Uzun süreli etki ve koruma içinbez değişm..

16,00TL 15,60TL Vergiler Hariç: 13,22TL

Dalin Sensocrem Bebek Bakım Kremi 100 ml

Dalin Sensocrem Bebek Bakım Kremi 100 ml Özellikleri;   Cildin dış etkenlerden korunmasını destekler,cildi korur ve sakinleştirir. İçeriğindeki allantoin ve kuşburnu yağı katkısı ile çocuk bezlerinin neden olduğu kızarıklığı ve pişik önlemeye yardımcı olur. Güneş ışığına maruz kalmış cildin rahatlamasına yardımcı olur. İçeriğindeki shea butter sayesinde göğüs ve göğüs uçlarının bakım için de idealdir. Yetişkinlerde, cilt tahrişlerinde kullanılabilir. Tüm cilt tiplerine uygundur.   Markanın Ait Olduğu Ülke: Türkiye..

11,00TL Vergiler Hariç: 9,32TL

Sebamed Bebek Pişik Kremi 50 ml.

Sebamed Bebek Pişik Kremi 50 ml özellikleri; Tahriş ve pişik oluşumunu önleyen bi kremdir. En hassas ciltlerde dahi etki sağlar. Mikrobiyolojik kontrolden geçirilmiştir. Derinin nefes almasını ve terlemesini engellemeyen bir üründür. Herhangi bir yan etkisi yoktur. Alkol,parfüm ve kimyasal madde içermez. İyileştirici özelliği olduğundan dolayı yetişkinler tarafındanda kullanılabilir.   Markanın Ait Olduğu Ülke: Almanya Kullanım Aralığı: 0 ay ve üzeri..

16,00TL 13,51TL Vergiler Hariç: 11,45TL

Bübchen Pişik Önleyici Bariyer Krem 150 ml.

Bübchen Pişik Önleyici Bariyer Krem Özellikleri; Doğal bitki özleri içerir. Pişik oluşumunu önleyen özel içeriği sayesinde etkin koruma sağlar. Dermatolojik testlerden geçerek Dünya Sağlık Örgütü tarafından kalite onayı almıştır. Doğumdan itibaren güvenle kullanabilirsiniz.   Markanın Ait Olduğu Ülke: Almanya Kullanım Aralığı: 0 ay ve üzeri..

29,00TL Vergiler Hariç: 24,58TL

Sudocrem Pişik Kremi 250 ml.l

Sudocrem Pişik Kremi 250 ml. Özellikleri: Kortizon içermeyen formülü ile bebeklerin ciltleri üzerinde oluşan pişiği en kısa sürede tedavi eden en etkili bebek pişik kremidir. Bebeklerin hassas ciltleri üzerinde oluşan kızarıklık, tahriş ve özellikle pişik gibi cilt rahatsızlıklarının tedavisinde kullanılır. Pişik, özellikle cildin bebek bezi ile teması eden bölgelerinde sıkça görülen bir cilt rahatsızlığıdır ve pişikler bebekleri en çok huzursuz eden unsurlardan bir tanesidir. Özellikle çinko içeren formülü ile çok iyi bir pişik tedavi edicidir ve çok hızlı etkisini gösterir. Sudocrem Pişik Kremi sürüldü..

59,00TL Vergiler Hariç: 50,00TL

Bübchen Pişik Kremi 75 ml.

Bübchen Pişik Kremi özellikleri; Pişik oluşumunu önleyen ve pişik olmuş ciltte etki sağlayan destekleyici bir kremdir. Her alt değiştirmede güvenle kullanabilceğiniz bir üründür. En hassas ciltlerde dahi etki sağlar. Dermatolojik testlerden geçmiştir. İçeriğindeki bitki özleri sayesinde bebeğin cildinin nefes almasını sağlar. Alkol,parfüm ve kimyasal madde içermez. Ayrıca iyileştirici özelliğe sahip olduğu için yetişkinler de kullanabilir.   Kullanım Aralığı: 0 ay ve üzeri Markanın Ait Olduğu Ülke: Almanya..

24,00TL 22,80TL Vergiler Hariç: 19,32TL

Dalin Pişik Kremi 100 ml.

Dalin Pişik Kremi 100 ml. Bebeğinizin cildindeki tahrişi önler. Dermatolojik olarak test edilmiştir. Hipoalerjeniktir. İçerisinde alkol,paraben ve boya içermez. Formülündeki Çinko Oksit sayesinde pişik oluşumunu engeller.   Markanın Ait Olduğu Ülke: Türkiye..

16,00TL 15,60TL Vergiler Hariç: 13,22TL

Sebamed Bebek Pişik Kremi 200 ml.

Sebamed Bebek Pişik Kremi 200 ml özellikleri; Tahriş ve pişik oluşumunu önleyen bi kremdir. En hassas ciltlerde dahi etki sağlar. Mikrobiyolojik kontrolden geçirilmiştir. Derinin nefes almasını ve terlemesini engellemeyen bir üründür. Herhangi bir yan etkisi yoktur. Alkol,parfüm ve kimyasal madde içermez. İyileştirici özelliği olduğundan dolayı yetişkinler tarafındanda kullanılabilir.   Markanın Ait Olduğu Ülke: Almanya Kullanım Aralığı: 0 ay ve üzeri..

41,00TL 38,40TL Vergiler Hariç: 32,54TL

Sebamed Bebek Pişik Kremi 100 ml.

Sebamed Bebek Pişik Kremi 100 ml özellikleri;   Tahriş ve pişik oluşumunu önleyen bi kremdir. En hassas ciltlerde dahi etki sağlar. Mikrobiyolojik kontrolden geçirilmiştir. Derinin nefes almasını ve terlemesini engellemeyen bir üründür. Herhangi bir yan etkisi yoktur. Alkol,parfüm ve kimyasal madde içermez. İyileştirici özelliği olduğundan dolayı yetişkinler tarafındanda kullanılabilir.   Markanın Ait Olduğu Ülke: Almanya Kullanım Aralığı: 0 ay ve üzeri..

29,00TL Vergiler Hariç: 24,58TL

Mustela Vitamin Bariyer Pişik Kremi 100 ml.

Mustela Vitamin Bariyer Pişik Kremi 100 ml. Özellikleri Pişik önleyici,yatıştırıcı ve onarma etkisi vardır . Doğumdan itibaren rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bariyer oluşturan yapısı sayesinde cildi etkili bir şekilde korur ve tahrişi önler. Çinko oksit ile antibakteriyel etkiye sahiptir. Vokado Perseose ile cildi ve epidermal kök hücreleri korur, cildin gelişimini destekler. İçerisindeki  Ayçiçeği Yağı Distilatı ile cildin onarımına yardımcı olur.   Markanın Ait Olduğu Ülke: Fransa Kullanıma uygun yaş aralığı :0 ay ve üzeri..

31,00TL 22,80TL Vergiler Hariç: 19,32TL

Bepanthol Pişik Kremi 100 ml.

Bepanthol Pişik Kremi 100 ml. Özellikleri: Türk Pediatri Derneği tarafından onaylanmış olan Bepantol Pişik Kremi bebeklerin pişik nedeni ile yıpranan cildini ferahlatıp iyileşmesine yardımcı olurken cildin sağlıklı ve doğal bir görünüm kazanmasını sağlar. Bebeğinizin narin cildini, formülünde bulunan ProVitamin B5 ile korur. Hem pişik önleyici hem de pişik iyileştirici özelliğe sahiptir. Bebek cildinin doğal yapısını korur ve bebek cildinin nefes almasını engellemez. Uygulanan bölgede gerilme ve kuruma hissini yok eder. İçeriğinde parapen, alkol ve parfüm gibi kimyasallar bulunmaz. Bebeklerin doğumundan itibaren güvenle kullanılabilir. Koruyucu etkisinin tam anlamıyla gö..

32,00TL Vergiler Hariç: 27,12TL