Parti ve Doğum Günü


Trabzonspor Yıldız Kupa Lisanslı Mavi

Trabzonspor hayranı olan herkes bu eğlenceli kupayı çok sevecek! Trabzonspor Yıldız Kupa Lisanslı Mavi 3 yaş ve üzerindeki herkesin kullanımına uygundur. Kupa şeklinde tasarlanan bardağın içinde körüklü pipet yer almaktadır ve her hareket ettiğinde alt kısmından yer alan su içindeki simler hareket etmektedir. Ürünün formunu uzun yıllar koruyabilmesi için bulaşık makinesinde yıkanması tavsiye edilmez. ..

14,16TL Vergiler Hariç: 12,00TL

Trabzonspor Yıldız Kupa Lisanslı Bordo

Trabzonspor hayranı olan herkes bu eğlenceli kupayı çok sevecek! Trabzonspor Yıldız Kupa Lisanslı Bordo 3 yaş ve üzerindeki herkesin kullanımına uygundur. Kupa şeklinde tasarlanan bardağın içinde körüklü pipet yer almaktadır ve her hareket ettiğinde alt kısmından yer alan su içindeki simler hareket etmektedir. Ürünün formunu uzun yıllar koruyabilmesi için bulaşık makinesinde yıkanması tavsiye edilmez. ..

14,16TL Vergiler Hariç: 12,00TL

Trabzonspor Lisanslı Plastik Bardak

         Trabzonsporlu olduğunuzu herkese ilan edin!       Trabzonspor Lisanslı Plastik Bardak ile evde, ofiste, yolculukta, arabada kısacası dilediğiniz her yerde Trabzonspor sevdanızı yansıtabileceksiniz. Üstelik kaliteli plastikten üretilen Trabzonspor Lisanslı Plastik Bardak, kolay kırılmayacağından ve mikrop taşımayacağından dolayı siz ve sevdiklerinizin güvenle kullanabileceği bir bardaktır.       Orijinal ve lisanslı Trabzonspor ürünü olan Trabzonspor Lisanslı Plastik Bardak’ı kullanmanın keyfine varırken takımınıza destek olmanın haklı gururunu da yaşayacaksınız.       Trabzonspor Lisanslı Plastik Bardak, 8 cm x 8 cm x 12,5 cm boyutlarındadır. Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 8 cm x 8 cm x 12,5 cmÜrün iadelerinde sorun y..

4,72TL Vergiler Hariç: 4,00TL

Ice Age - Buz Devri Sid Figürlü Peçetelik

Buz Devri’nin en sevilen karakterlerinden bir tanesi olan Sid bu kez sürprizle karşımıza çıktı! Buz Devri’nin en sevdiğin karakterlerinden bir tanesi olan Sid’in peçeteliği çalışma masana çok ama çok yakışacak. Üstelik peçeteliğin üzerinde Sid’in 3 boyutlu figürü yer alıyor. Ice Age Sid Figürlü Peçetelik her yaştan çocuğun kullanımına uygundur. ..

29,50TL Vergiler Hariç: 25,00TL

Ice Age - Buz Devri Scrat Figürlü Peçetelik

Buz Devri’nin en sevilen karakterlerinden bir tanesi olan Scrat bu kez sürprizle karşımıza çıktı! Buz Devri’nin en sevdiğin karakterlerinden bir tanesi olan Scrat’ın peçeteliği çalışma masana çok ama çok yakışacak. Üstelik peçeteliğin üzerinde Scrat’ın 3 boyutlu figürü yer alıyor. Ice Age Scrat Figürlü Peçetelik her yaştan çocuğun kullanımına uygundur. ..

29,50TL Vergiler Hariç: 25,00TL

Fenerbahçe Logolu Lisanslı Plastik Bardak

        Fenerbahçeliolduğunuzu herkese ilan edin!      Fenerbahçe Lisanslı Plastik Bardak ile evde, ofiste, yolculukta, arabadakısacası dilediğiniz her yerde Fenerbahçe sevdanızıyansıtabileceksiniz. Üstelik kaliteli plastikten üretilenFenerbahçe Lisanslı Plastik Bardak, kolay kırılmayacağından vemikrop taşımayacağından dolayı siz ve sevdiklerinizin güvenlekullanabileceği bir bardaktır.       Orijinal velisanslı Fenerbahçe ürünü olanFenerbahçe Lisanslı PlastikBardak’ı kullanmanın keyfine varırken takımınıza destek olmanınhaklı gururunu da yaşayacaksınız.      Fenerbahçe Lisanslı Plastik Bardak, 8 cm x 8 cm x 12,5 cm boyutlarındadır. Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 8 cm x 8 cm x 12,5 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ..

4,72TL Vergiler Hariç: 4,00TL

Trabzonspor 3D Pipetli Bardak

Trabzonspor hayranı olan herkes bu eğlenceli bardağı çok sevecek! Trabzonspor 3D Pipetli Bardak 3 yaş ve üzerindeki herkesin kullanımına uygundur. Kapaklı bardağın içinde körüklü pipet yer almaktadır. Ürünün formunu uzun yıllar koruyabilmesi için bulaşık makinesinde yıkanması tavsiye edilmez. ..

12,98TL Vergiler Hariç: 11,00TL

Disney Prenses Mikrodalga Pp Tabak

Ürün plastiktir. Mikrodalgaya uyumludur. Makinede ve elde yıkanabilir. Lisanslı Disney ürünüdür. Disney Prenses: Disney 2000 yılından itibaren “Disney Prenses” adı altında yeni bir marka yaratmıştır. Bu marka için seçilen prensesler, klasik Disney filmleri içerisinden belirlenmiştir. Prensesler sadece kraliyet ünvanlarına bakılarak değil, “Prenses mitolojisi”ne ne kadar uygun olduklarına gore de seçilmişlerdir. Mulan bu konsept için bir örnektir. Çünkü Mulan generalin oğluyla evlendiği anda kraliyet ailesine girmiş sayılmaktadır. Ancak Tinker Bell bu mitolojiye uymadığı için liste dışında kalmıştır. Disney’in Prensesleri: Prenses Ariel (Küçük Deniz Kızı) - Prenses Aurora (Uyuyan Güzel) - Prenses Belle (Güzel ve Çirkin) - Prenses Cinderella ..

18,88TL Vergiler Hariç: 16,00TL

Barbie Gökkuşağı Bardak

Barbie hayranı kızlara özel Barbie Gökkuşağı Bardak.   Yıllardır kızların hayranı olduğu Barbie bebekler artık Barbie lisanslı farklı ürünlerde. Kızlar, üzerinde Barbie resmi olan ürünleri zevkle kullanacaklar. Barbie Gökkuşağı Bardak sağlığa zararsız plastikten üretilmiştir. Makinede yıkanmaması gerekir. Elde yıkanabilir. Lisanslı Disney ürünüdür. Barbie: Barbie bebek 1959 yılında Ruth Handler tarafından yaratılmıştır. Ruth, Mattel firmasının kurucularından birinin eşidir. Küçük kızları Barbara, kağıttan bebeklerle oynamayı ve bu bebeklere yetişkin rolü vermeyi çok severdi. Bunu farkeden Ruth Handler, 3 boyutlu ve yetişkin vücuduna sahip bir bebek yaratmak istediğini Mattel firmasına iletti. Mattel ilk olarak bu fikre sıcak bakmasa da, R..

18,88TL Vergiler Hariç: 16,00TL

Mega Puzzles 200 Parça 3D Puzzle Breakthrough Balonlar

Marka: Mega PuzzleOrjinal Adı: -Eser Sahibi: -Parça Sayısı: 200 parçaKayıp Parça Desteği: YokYapıştırıcı: VarBitmiş Puzzle Boyutu: 45,72 cm x 60,96 cm x 20,32 cmKutu Ölçüleri: 6,5 cm x 30,5 cm x 30,5 cmYaş Grubu: 8 yaş +..

108,56TL Vergiler Hariç: 92,00TL

Fenerbahçe 3D Plastik Bardak

Fenerbahçe hayranı herkes bu eğlenceli bardağı çok sevecek! Fenerbahçe 3D Plastik Bardak 3 yaş ve üzerindeki çocukların kullanımına uygundur ve lisanslı üründür. Taraftarlara özel tasarlanan bardak BPA içermez ve son derece sağlıklıdır. ..

5,90TL Vergiler Hariç: 5,00TL