Oyuncaklar


Niloya Müzikli Tulumlu Konuşan Peluş Bebek 40 Cm

Niloya Müzikli Tulumlu Konuşan Peluş Bebek 40 Cm Özellikleri;   40 cm boyundaki Niloya Pelüş Oyuncak, kaliteli pelüş malzemesi ve dolgusuyla yumuşacıktır ve antialerjiktir.  Uluslararası CE sertifikasına sahiptir...

59,00TL Vergiler Hariç: 50,00TL

Sozzy Halkalı Zürafam

 Sozzy Halkalı Zürafam Özellikleri   Renkli bağcıkları olan eğitici oyuncak serimiz ile;     Bebeklerimiz elinde oynayabilir,   Bebek yataklarına,   Bebek rabalarına,   Ana Kucağı plastik kemerine ve diğer oyun gruplarına asılabilir.   Ürünümüz Bebeğimizin sağlığı için gereki tüm testleri (EN71-1,2, Azo testinden geçmiştir, Fitalat içermez.)   Lütfen Bebeğinize vermeden önce, tüm ambalaj malzemelerini ve plastik bağcıklarını oyuncaktan ayırdığınıza emin olunuz.    Mutlu oyunlar dileriz.....

18,00TL Vergiler Hariç: 15,25TL

Rollplay W458QHT Audı R8 Akülü Araba - Kırmızı

Rollplay W458QHT Audı R8 Akülü Araba Özellikleri;   Direksiyonu ses efektlidir. Şeffaf rüzgarlığı vardır. Led özellikli ışıkları şık bir tasarım sunar. Motor kapağı açılır. İleri ve geri hareket edebilir. 12V çift motora sahiptir. İster uzaktan kumanda, ister manuel yönetilebilir. Kauçuk tekerleri sayesinde kayma yapmaz. Emniyet kemeri ile güvenliği maksimum seviyede tutar.   Açık ürün ölçüleri: 120 x 62 x 50 cm..

969,00TL Vergiler Hariç: 821,19TL

Rollplay W458QHT Audı R8 Akülü Araba - Beyaz

Rollplay W458QHT Audı R8 Akülü Araba Özellikleri;   Direksiyonu ses efektlidir. Şeffaf rüzgarlığı vardır. Led özellikli ışıkları şık bir tasarım sunar. Motor kapağı açılır. İleri ve geri hareket edebilir. 12V çift motora sahiptir. İster uzaktan kumanda, ister manuel yönetilebilir. Kauçuk tekerleri sayesinde kayma yapmaz. Emniyet kemeri ile güvenliği maksimum seviyede tutar.   Açık ürün ölçüleri: 120 x 62 x 50 cm..

969,00TL Vergiler Hariç: 821,19TL

Fisher Price CLK64 Yaşa Göre Gelişim Eğitici Tablet

Fisher Price CLK64 Yaşa Göre Gelişim Eğitici Tablet Özellikleri;   Yaşa göre eğitim seviyesi olan bu ürün bebeğinizle birlikte gelişir. Bu tablet ebeveynlere bebeklerine uygun olan seviyeyi seçme imkanı sağlar. Yaşa göre gelişim sisteminde birbirinden farklı üç oyun seviyesi bebeğinizin gelişimine göre şarkılar, cümleler ve sesler sunar. 3 adet AA pil ile çalışır.   Kullanıma Uygun Yaş Aralığı: +1 Yaş..

64,00TL Vergiler Hariç: 54,24TL

Fisher Price DYM40 Peluş Beatbo

Fisher Price DYM40 Peluş Beatbo Özellikleri;   Bebeğinizin yeni oyun arkadaşı BeatBo sarılabileceği müziksever bir dosttur. 5 farklı şarkı ve müzik için göbeğine bastırın. Dikkat çeken renkleri, müzikleri ve ışığı duyuları gelişmekte olan miniklere destek olur.   Kullanıma Uygun Yaş Aralığı: 6-36 Ay..

54,00TL Vergiler Hariç: 45,76TL

Hasbro Nerf 98697 N-Strike Elite Rampage

Hasbro Nerf 98697 N-Strike Elite Rampage Özellikleri;   Atış mesafesi 27 metreye arttırılan seri atış özelliği ile savaşların birincisi olacaksınız. 25 dart kapasiteli silindir şarjörü bulunmaktadır. Kutuda 25 Elite dart mevcuttur.   Kullanıma Uygun Yaş Aralığı: +8 Yaş..

209,00TL Vergiler Hariç: 177,12TL

Fisher Price Aynalı Renkli Tef

Fisher Price Aynalı Renkli Tef Özellikleri;   Bebeğinizin minik ellerine uygun, kavrayabileceği boyuttadır. Canlı renkleri, vurmalı çalgı sesleri ve büyük parlak aynası ile bebeğinizin duygusal beceri gelişimine destek olur. Kaba motor becerilerinin de güçlenmesine katkı sağlar.   Kullanıma Uygun Yaş Aralığı: +3 Ay..

19,00TL Vergiler Hariç: 16,10TL

Hasbro A8330 My Little Pony Sürpriz Paket (Asortili)

Hasbro A8330 My Little Pony Sürpriz Paket (Asortili) Özellikleri;   Sürpriz 24 farklı figürü bulunmaktadır. Paket içerisinde 1 adet şeffaf Pony'ler mevcuttur. Her biri ayrı satılır, asortilidir mevcutteki modellerden 1 paket gönderimi yapılır. Kullanıma Uygun Yaş Aralığı: +3 Yaş..

9,00TL Vergiler Hariç: 7,63TL

Fisher Price Oyun Dünyası Jimnastik Merkezi

Fisher Price Oyun Dünyası Jimnastik Merkezi Özellikleri;   Bebeğinizin gelişimine göre; yatarak oynama, oturarak oynama ve ayakta oynama seviyeleri vardır. Yaklaşık 20 dk kadar müzik çalar. Müziğin ritmine göre yanıp sönen rengarenk ışıklar bebeğinizin dikkatini çeker. Oyun matını çamaşır makinasında yıkanabilir. 2. seviyedeki top koyup alma oyunu için matı kolayca ayarlabilirsiniz.  3. seviyedeki zürafa ve zebradan top düşürme oyunu için matı yerinden çıkarabilirsiniz.  Ürüne 5 adet renkli top dahildir.  Bebeğinizin ince motor becerilerini, kaba motor becerilerini, denge-koordinasyonunu ve birden fazla becerisini gelişt..

199,00TL Vergiler Hariç: 168,64TL

Hasbro A1206 Play-Doh Plus Yumuşak Hamur

Hasbro A1206 Play-Doh Plus Yumuşak Hamur Özellikleri;   Minik eller kolyaca şekil verip oynayabilisin diye daha yumuşak oyun hamuruyla hayal güçlerini harekete geçirecekler. Kutu içerisinde 8 farklı renk vardır.   Kullanıma Uygun Yaş Aralığı: +2 Yaş..

32,00TL Vergiler Hariç: 27,12TL

Hasbro Nerf B1269 N-Strike Mega Roto Fury

Hasbro Nerf B1269 N-Strike Mega Roto Fury Özellikleri;   Mega serisinin en yüksek kapasiteli dart tabancası ile oynamaya doyamayacaksınız. Döner namlusu 10 adet mega dart kapasitesine sahiptir. Namlusu önden seri olarak doldurulabilir. Mega dartlar uçarken ses çıkarıyor. Kutu içerisinde 10 adet mega dart bulunmaktadır.   Kullanıma Uygun Yaş Aralığı: +8 Yaş..

199,00TL Vergiler Hariç: 168,64TL

Hasbro 3408 Play-Doh Dokuları Öğreniyorum

Hasbro 3408 Play-Doh Dokuları Öğreniyorum Özellikleri;   Şekilli damgalar ile çocukların duyusal motor gelişimlerini destekler ve hayal güçlerini geliştirmelerine teşvik eder. Eğlenceli ve yaratıcı oyunlarla dokuları keşfetmelerine yardımcı olur.   Kutu içeriği; 3 doku damgası, 3 silindir, 3 adet çift taraflı oyun örtüsü, "Birlikte Şekil Ver & Öğren" Kılavuzu, 6 kutu Play-Doh oyun hamuru yer alıyor.   Kullanıma Uygun Yaş Aralığı: +2 Yaş..

69,00TL Vergiler Hariç: 58,47TL

Hasbro 3406 Play-Doh Rakamları Ve Saymayı Öğreniyorum

Hasbro 3406 Play-Doh Rakamları Ve Saymayı Öğreniyorum Özellikleri;   Şekilli damgalar ile çocukların rakamları ve sayıları yardımcı olur. Hayal güçlerini geliştirmelerine teşvik eder. Eğlenceli ve yaratıcı oyunlarla rakamları ve saymayı öğrenmelerine yardımcı olur.   Kutu içeriği; 8 damga, 2 adet çift taraflı oyun örtüsü, 10 kart, "Birlikte Şekil Ver & Öğren" Kılavuzu, 3 kutu Play-Doh oyun hamuru yer alıyor.   Kullanıma Uygun Yaş Aralığı: +2 Yaş..

44,00TL Vergiler Hariç: 37,29TL

Hasbro Nerf B4442 Super Soaker Scatter Strike

Hasbro Nerf B4442 Super Soaker Scatter Strike Özellikleri;   Pompalayarak basıncı artırın ve 5 deliğinden su fışkırtarak su savaşlarınızı eğlenceli hale getirin. 10 metrelik atış mesafesi bulunmaktadır. 591 ml su haznesine sahiptir.   Kullanıma Uygun Yaş Aralığı: +6 Yaş..

49,00TL Vergiler Hariç: 41,53TL

Hasbro Nerf B4443 Super Soaker H2Ops Squall Surge

Hasbro Nerf B4443 Super Soaker H2Ops Squall Surge Özellikleri;   Pompalayarak basıncı artırın, tetiği çekin ve kesintisiz bir su savaşına hazır olun. 10.6 metrelik atış mesafesi bulunmaktadır. 635 ml su haznesine sahiptir.   Kullanıma Uygun Yaş Aralığı: +6 Yaş..

73,00TL Vergiler Hariç: 61,86TL

Bondigo Türkçe Konuşan Işıklı Sarı Kumandam

Bondigo Türkçe Konuşan Işıklı Sarı Kumandam Özellikleri;   Çocuğunuzu minik elleri için ergonomik tasarımı vardır. Sayıları eğlenerek öğrenirler. İki farklı ses seviyesinde melodileri olan kumanda duyu gelişimine destektir.   Markanın Ait Olduğu Ülke: Fransa..

20,00TL Vergiler Hariç: 16,95TL

Bondigo Banyo Kitabı Okyanustaki Arkadaşlar

Bondigo Banyo Kitabı Okyanustaki Arkadaşlar Özellikleri;   Her sayfasında farklı karakterleri bulunan banyo kitabı canlı renkleri ile bebeğinizin banyosunu daha keyifli hale getirecektir.   Markanın Ait Olduğu Ülke: Fransa..

13,00TL Vergiler Hariç: 11,02TL

Bondigo Yüzen Kitap Korsanlar

Bondigo Yüzen Kitap Korsanlar Özellikleri;   Kitap üzerinde karakterler ve türkçe kelimeler ile çocuğunuzun banyosu artık daha eğlenceli. Kitabın altında bulunan şişebilen bölmesi sayesinde bebeğiniz kitabını yüzdürebilir.   Markanın Ait Olduğu Ülke: Fransa..

14,00TL Vergiler Hariç: 11,86TL

Bondigo Banyo Kitabı Ormandaki Arkadaşlar

Bondigo Banyo Kitabı Ormandaki Arkadaşlar Özellikleri;   Her sayfasında farklı karakterleri bulunan banyo kitabı canlı renkleri ile bebeğinizin banyosunu daha keyifli hale getirecektir.   Markanın Ait Olduğu Ülke: Fransa..

13,00TL Vergiler Hariç: 11,02TL

Bondigo Banyo Oyuncakları

Bondigo Banyo Oyuncakları Özellikleri;   4 sevimli oyuncağıyla birlikte banyolar artık faha keyifli hale gelecek. Her bir oyuncak yaklaşık 5x4x6 cm'dir. Zararlı kimyasallar kullanılmadan üretilmiştir.   Kullanıma Uygun Yaş Aralığı: +1 Yaş Markanın Ait Olduğu Ülke: Fransa..

17,00TL Vergiler Hariç: 14,41TL

Bondigo Kıvrımlı Çıngırak

Bondigo Kıvrımlı Çıngırak Özellikleri;   Farklı yönlere bükülebilen halkalar sallandığı zaman ses çıkarır. El-göz koordinasyonunun gelişmesine yardımcı olur.   Kullanıma Uygun Yaş Aralığı: +0 Yaş Markanın Ait Olduğu Ülke: Fransa..

14,00TL Vergiler Hariç: 11,86TL

Bebedor 8520 Askılı Kutu Dişlik (Asortili)

Bebedor 8520 Askılı Kutu Dişlik (Asortili) Özellikleri;   Diş çıkarken oluşan sancıyı hafifletip, diş etlerini rahatlatmak üzere tasarlanmıştır. Dişliğin yüzeyi kabartılıdır ve içi saf su ile doludur. Serinlik duygusu hassas diş etlerini ferahlatırken kabartılı yüzeyi hafifçe masaj yapar. İnce şekli bebeğin kavramasını kolaylaştırır. Askı sayesinde dişliğin yere düşerek kirlenmesini ve kaybolması önlenir. Klips sayesinde giysilere kolayca tutturabilirsiniz. Dişlik askısı aynı zamanda tüm standart emziklere de uygundur.   Markanın Ait Olduğu Ülke :Türkiye..

19,00TL Vergiler Hariç: 16,10TL

Lamaze LC27074 Tut & Kavra Çiçek Çıngırak

Lamaze LC27074 Tut & Kavra Çiçek Çıngırak Özellikleri;   Kavramaya kolaylaştıran yuvarflak tasarıma sahiptir. Çıngırak, hışırdayan dokulu kumaş ve kurdeleler bebeğinizin gelişimini desteklemeye yardımcı olur...

17,00TL Vergiler Hariç: 14,41TL

Berg Sun-Beam Af

Berg Sun-Beam Af Özellikleri;   Bu tek ön tekerli model ile özgürce manevra yaparken keskin dönüşleri çok rahat alırsınız. Sun-Beam modeliyle yolculuğun keyfini çıkarın. Ekstra el freni desteği sayesinde keskin dönüşleri rahatça yapabileceksiniz. Opsiyonel ek koltuk sayesinde çocuğunuzla birlikte gezme imkanı   Yaş Aralığı: 5+ Yaş..

3.370,00TL Vergiler Hariç: 2.855,93TL

Berg Safari Af Prof

Berg Safari Af Prof Özellikleri;   Arazi lastiklerine sahip bu güçlü go-kartın üzerinde hiç bir engele takılmadan yarışabilirsiniz. Ayarlanabilir koltuk sayesinde uzun yıllar kullanabilme imkanınız var! Ayrıca ayarlanabilir direksiyon çubuğu her pozisyonda go-kartınızı rahat kullanabilmenizi sağlayacak. Ekstra el freni desteği sayesinde keskin dönüşleri rahatça yapabileceksiniz. Opsiyonel ek koltuk sayesinde çocuğunuzla birlikte gezme imkanı   Yaş Aralığı: 5+ Yaş..

3.958,00TL Vergiler Hariç: 3.354,24TL

Berg Racing BF-3

Berg Racing BF-3 Özellikleri;   Havalı lastikleri ve aerodinamik spoyleri ile yüksek hızlar vadediyor. Eşsiz BFR sistem sana keskin dönüşlerde harika fren deneyimi sağlıyor. İstersen geri geri de gidebilirsin. Berg Race pedallı go-kartına yan marşpiyelleri sipariş ederek daha da göz alıcı ve eğlenceli hale getirebilirsin. 3 vitesli BF sistem sayesinde ileri geri gidebilir, pedal freniyle anında durabilirsiniz. Ekstra el freni desteği sayesinde keskin dönüşleri rahatça yapabileceksiniz. Opsiyonel ek koltuk sayesinde çocuğunuzla birlikte gezme imkanı   Yaş Aralığı: 5+ Yaş..

4.149,00TL Vergiler Hariç: 3.516,10TL

Berg Jeep Expedition BFR-3

Berg Jeep Expedition BFR-3 Özellikleri;   Arazi lastiklerine sahip bu güçlü go-kartın üzerinde hiç bir engele takılmadan yarışabilirsiniz. Ayarlanabilir koltuk sayesinde uzun yıllar kullanabilme imkanınız var! Ayrıca ayarlanabilir direksiyon çubuğu her pozisyonda go-kartınızı rahat kullanabilmenizi sağlayacak. 3 vitesli BFR sistem sayesinde ileri geri gidebilir, pedal freniyle anında durabilirsiniz. Opsiyonel ek koltuk sayesinde çocuğunuzla birlikte gezme imkanı   Taşıyabileceği Maksimum Ağırlık: 100 kg Yaş Aralığı: 5+ Yaş..

5.479,00TL Vergiler Hariç: 4.643,22TL

Berg Extra BF-3 Sport Silver

Berg Extra BF-3 Sport Silver Özellikleri;   Güçlü ve dayanıklı! BERG Extra Sport etkileyici ve sağlam bir go-karttır. 3 vitesli BF sistem sayesinde ileri geri gidebilir, pedal freniyle anında durabilirsiniz. Ekstra el freni desteği sayesinde keskin dönüşleri rahatça yapabileceksiniz. Opsiyonel ek koltuk sayesinde çocuğunuzla birlikte gezme imkanı   Yaş Aralığı: 5+ Yaş..

3.549,00TL Vergiler Hariç: 3.007,63TL

Berg Buzzy Nitro

Berg Buzzy Nitro Özellikleri;   Göz alıcı renkleri ve havalı dizaynı ile yeni Buzzy Nitro tam aradığınız pedallı go-kart. İleri-geri çevrilebilen pedalları sayesinde istediğiniz yöne kolayca gidebilirsiniz. Ayarlanabilen gidon boyu ve koltuğu sayesinde siz büyürken Buzzy Nitro'da sizinle büyüyecek. Dolgu lastiklerle hiç yarı yolda kalmayacaksınız. Koltuk ve direksiyon ayarlanabilir.   Taşıyabileceği Maksimum Ağırlık: 30 kg Yaş Aralığı: 2-5 Yaş Model Ağırlığı: 7 kg Yükseklik: 50 cm Genişlik: 49 cm Uzunluk: 83 cm..

599,00TL Vergiler Hariç: 507,63TL

Berg Buzzy Bloom

Berg Buzzy Bloom Özellikleri;   Buzzy Bloom oldukça sevimli ve yepyeni bir model. Sepeti sayesinde oyuncaklarını da yanında taşıyabilirsin. İleri - geri çevirebilen pedalları ile tüm yollar senin, haydi durma! Ayarlanabilen gidon boyu ve koltukları ile sen büyürken Buzzy Bloom' da sana ayak uyduracak.   Taşıyabileceği Maksimum Ağırlık: 30 kg Yaş Aralığı: 2-5 Yaş Model Ağırlığı: 7 kg Yükseklik: 50 cm Genişlik: 49 cm Uzunluk: 83 cm..

599,00TL Vergiler Hariç: 507,63TL

Berg 37.11.92 Elite+ Inground Green 330 + Safety Net T-Series

Berg 37.11.92 Elite+ Inground Green 330 + Safety Net T-Series Özellikleri; Eğimli direkleri ve güçlü iskeleti sayesinde daha güvenli  Ekstra kalın ve koruyucu kenarlar  Twinspring Gold yay sistemi  Ekstra sağlam iskelet..

5.899,00TL Vergiler Hariç: 4.999,15TL

Berg 35.63.02 Grand Champion + Güvenlik Filesi Grand Champion

Berg 35.63.02 Grand Champion + Güvenlik Filesi Grand Champion Özellikleri;   Berg Champion Berg trambolinleri içerisinde premium bir modeldir. Zıplama konforu ve malzeme kalitesi yüksek olan model Berg Favorit'e göre %30 daha fazla yaya sahiptir. Paslanmaz galvaniz malzemeden üretilen iskeletinin kelepçe sistemi de modele özgüdür. Dışa doğru eğimli güvenlik filesi direkleri sayesinde daha çok zıplama alanı sunar. Premium model olup Berg Favorit'e göre %30 daha fazla yaya sahiptir. Dışa eğimli güvenlik filesi direkleri sayesinde daha fazla zıplama alanına sahiptir.   Çap: 515x365 cm Ağ yüksekliği: 95 cm Taşıyabileceği Maksimum Ağırlık: 120 kg Ko..

6.849,00TL Vergiler Hariç: 5.804,24TL

Berg 35.63.01 Inground Berg Champion + Güvenlik Filesi Grand Champion

Berg 35.63.01 Inground Berg Champion + Güvenlik Filesi Grand Champion Özellikleri;   Berg Champion Berg trambolinleri içerisinde premium bir modeldir. Zıplama konforu ve malzeme kalitesi yüksek olan model Berg Favorit'e göre %30 daha fazla yaya sahiptir. Paslanmaz galvaniz malzemeden üretilen iskeletinin kelepçe sistemi de modele özgüdür. Dışa doğru eğimli güvenlik filesi direkleri sayesinde daha çok zıplama alanı sunar. Inground modellerinin klasik modellerden farklı olarak ayakları yoktur. Bir metre çukur kazılarak trambolin çukurun üzerine kurulur. Bahçe, kumsal vb. alanlar için uygundur. Bahçenize modern görüntüsü..

6.849,00TL Vergiler Hariç: 5.804,24TL

Berg 35.44.08 Inground Champion 430 + Delüks Güvenlik Filesi 430

Berg 35.44.08 Inground Champion 430 + Delüks Güvenlik Filesi 430 Özellikleri;   Berg Champion Berg trambolinleri içerisinde premium bir modeldir. Zıplama konforu ve malzeme kalitesi yüksek olan model Berg Favorit'e göre %30 daha fazla yaya sahiptir. Paslanmaz galvaniz malzemeden üretilen iskeletinin kelepçe sistemi de modele özgüdür. Inground modellerinin klasik modellerden farklı olarak ayakları yoktur. Bir metre çukur kazılarak trambolin çukurun üzerine kurulur. Bahçe, kumsal vb. alanlar için uygundur.  ahçenize modern görüntüsüyle uyum sağlar. Dışa doğru eğimli güvenlik filesi direkleri sayesinde daha çok zıp..

6.049,00TL Vergiler Hariç: 5.126,27TL

Berg 35.44.02 Champion 430 Tattoo + Delüks Güvenlik Filesi 430

Berg 35.44.02 Champion 430 Tattoo + Delüks Güvenlik Filesi 430 Özellikleri; Berg Champion Berg trambolinleri içerisinde premium bir modeldir. Zıplama konforu ve malzeme kalitesi yüksek olan model Berg Favorit'e göre %30 daha fazla yaya sahiptir. Paslanmaz galvaniz malzemeden üretilen iskeletinin kelepçe sistemi de modele özgüdür. Dışa doğru eğimli güvenlik filesi direkleri sayesinde daha çok zıplama alanı sunar. Premium model, daha güçlü iskelet, modele özel kaplama ve klipsleme sistemi. Berg Favorit'e göre %30 daha fazla Twinspiring Yay Dışa eğimli güvenlik filesi direkleri sayesinde daha fazla zıplama alanı Renkli Tattoo filesi. Oyununuzu BERG d&o..

6.299,00TL Vergiler Hariç: 5.338,14TL

Berg 35.44.01 Champion 430 + Delüks Güvenlik Filesi 430

Berg 35.44.01 Champion 430 + Delüks Güvenlik Filesi 430 Özellikleri;   Berg Champion Berg trambolinleri içerisinde premium bir modeldir. Zıplama konforu ve malzeme kalitesi yüksek olan model Berg Favorit'e göre %30 daha fazla yaya sahiptir. Paslanmaz galvaniz malzemeden üretilen iskeletinin kelepçe sistemi de modele özgüdür. Dışa doğru eğimli güvenlik filesi direkleri sayesinde daha çok zıplama alanı sunar. Premium model, daha güçlü iskelet, modele özel kaplama ve klipsleme sistemi. Berg Favorit'e göre %30 daha fazla Twinspiring Yay Dışa eğimli güvenlik filesi direkleri sayesinde daha fazla zıplama alanı   Çap: 430 cm Ağ yüksek..

6.049,00TL Vergiler Hariç: 5.126,27TL

Berg 35.42.05 Inground Champion 380 + Delüks Güvenlik Filesi 380

Berg 35.42.05 Inground Champion 380 + Delüks Güvenlik Filesi 380 Özellikleri;   Berg Champion Berg trambolinleri içerisinde premium bir modeldir. Zıplama konforu ve malzeme kalitesi yüksek olan model Berg Favorit'e göre %30 daha fazla yaya sahiptir. Paslanmaz galvaniz malzemeden üretilen iskeletinin kelepçe sistemi de modele özgüdür. Inground modellerinin klasik modellerden farklı olarak ayakları yoktur. Bir metre çukur kazılarak trambolin çukurun üzerine kurulur. Bahçe, kumsal vb. alanlar için uygundur. Bahçenize modern görüntüsüyle uyum sağlar. Dışa doğru eğimli güvenlik filesi direkleri sayesinde daha ço..

5.449,00TL Vergiler Hariç: 4.617,80TL

Berg 35.42.01 Champion 380 + Delüks Güvenlik Filesi 380

Berg 35.42.01 Champion 380 + Delüks Güvenlik Filesi 380 Özellikleri;   Berg Champion Berg trambolinleri içerisinde premium bir modeldir. Zıplama konforu ve malzeme kalitesi yüksek olan model Berg Favorit'e göre %30 daha fazla yaya sahiptir. Paslanmaz galvaniz malzemeden üretilen iskeletinin kelepçe sistemi de modele özgüdür. Dışa doğru eğimli güvenlik filesi direkleri sayesinde daha çok zıplama alanı sunar. Premium model, daha güçlü iskelet, modele özel kaplama ve klipsleme sistemi. Berg Favorit'e göre %30 daha fazla Twinspiring Yay Dışa eğimli güvenlik filesi direkleri sayesinde daha fazla zıplama alanı   Çap: 380 cm Ağ yüksek..

5.449,00TL Vergiler Hariç: 4.617,80TL

Berg 35.41.05 Inground Champion 330 + Delüks Güvenlik Filesi 330

Berg 35.41.05 Inground Champion 330 + Delüks Güvenlik Filesi 330 Özellikleri;   Berg Champion Berg trambolinleri içerisinde premium bir modeldir. Zıplama konforu ve malzeme kalitesi yüksek olan model Berg Favorit'e göre %30 daha fazla yaya sahiptir. Paslanmaz galvaniz malzemeden üretilen iskeletinin kelepçe sistemi de modele özgüdür. Inground modellerinin klasik modellerden farklı olarak ayakları yoktur. Bir metre çukur kazılarak trambolin çukurun üzerine kurulur. Bahçe, kumsal vb. alanlar için uygundur. Bahçenize modern görüntüsüyle uyum sağlar. Dışa doğru eğimli güvenlik filesi direkleri sayesinde daha çok zıplama ..

4.949,00TL Vergiler Hariç: 4.194,07TL

Berg 35.41.01 Champion 330 + Delüks Güvenlik Filesi 330

Berg 35.41.01 Champion 330 + Delüks Güvenlik Filesi 330 Özellikleri;   Berg Champion Berg trambolinleri içerisinde premium bir modeldir. Zıplama konforu ve malzeme kalitesi yüksek olan model Berg Favorit'e göre %30 daha fazla yaya sahiptir. Paslanmaz galvaniz malzemeden üretilen iskeletinin kelepçe sistemi de modele özgüdür. Dışa doğru eğimli güvenlik filesi direkleri sayesinde daha çok zıplama alanı sunar ve oldukça emniyetlidir. Premium model, daha güçlü iskelet, modele özel kaplama ve klipsleme sistemi. Berg Favorit'e göre %30 daha fazla yay Dışa eğimli güvenlik filesi direkleri sayesinde daha fazla zıplama alanı   Çap: 33..

4.929,00TL Vergiler Hariç: 4.177,12TL

Berg 35.39.05 Inground Champion 270 + Delüks Güvenlik Filesi 270

Berg 35.39.05 Inground Champion 270 + Delüks Güvenlik Filesi 270 Özellikleri;   Berg Champion Berg trambolinleri içerisinde premium bir modeldir. Zıplama konforu ve malzeme kalitesi yüksek olan model Berg Favorit'e göre %30 daha fazla yaya sahiptir. Paslanmaz galvaniz malzemeden üretilen iskeletinin kelepçe sistemi de modele özgüdür. Dışa doğru eğimli güvenlik filesi direkleri sayesinde daha çok zıplama alanı sunar. Inground modellerinin klasik modellerden farklı olarak ayakları yoktur. Bir metre çukur kazılarak trambolin çukurun üzerine kurulur. Bahçe, kumsal vb. alanlar için uygundur. Bahçenize modern görüntüs..

4.449,00TL Vergiler Hariç: 3.770,34TL

Berg 35.39.01 Champion 270 + Delüks Güvenlik Filesi 270

Berg 35.39.01 Champion 270 + Delüks Güvenlik Filesi 270 Özellikleri; Berg Champion Berg trambolinleri içerisinde premium bir modeldir. Zıplama konforu ve malzeme kalitesi yüksek olan bu model Berg Favorit'e göre %30 daha fazla yaya sahiptir. Paslanmaz galvaniz malzemeden üretilen iskeletinin kelepçe sistemi de modele özgüdür. Dışa doğru eğimli güvenlik filesi direkleri sayesinde daha çok zıplama alanı sunar ve oldukça emniyetlidir. Premium model, daha güçlü iskelet, modele özel kaplama ve klipsleme sistemi. Berg Favorit'e göre %30 daha fazla Twinspiring Yay Dışa eğimli güvenlik filesi direkleri sayesinde daha fazla zıplama alan &nbs..

4.429,00TL Vergiler Hariç: 3.753,39TL

Berg 35.26.00 Talent 180 + Konfort Güvenlik Filesi

Berg 35.26.00 Talent 180 + Konfort Güvenlik Filesi Özellikleri; Berg trambolin ailesinin en yeni, en küçük üyesi. Bu daha küçük model sayesinde yer tasarrufu yapmak mümkün. Büyük kardeşleri gibi sağlam, eğlenceli olan bu model güvenlik filesi sayesinde de emniyetli kullanım sunar. Özel kullanımlar için uygundur. Gold Spring Yayları sayesinde rahat kullanım sağlar. 6 ayaklı sistemiyle zemine sıkıca oturur. Kendi kapanan, fermuarsız güvenlik filesi sayesinde emniyetli kullanım. Çap: 183 cm Ağ yüksekliği: 50 cm Taşıyabileceği Maksimum Ağırlık: 50 kg Koruyucu Kenar Genişliği (Gövde): 290 mm Koruyucu Ped Kalınlığı: 17 mm Yaş Aralığı: 5+ ..

1.579,00TL Vergiler Hariç: 1.338,14TL

Berg 35.14.47 Inground Favorit 430 Filesiz

Berg 35.14.47 Inground Favorit 430 Filesiz Özellikleri;   Özel kullanımlar için uygundur. Berg Trambolinlere özgü Goldsping yaylar ve zıplama matı sayesinde üstün performans, dayanıklılık ve konforlu kullanım sağlar. Inground modellerde klasik modellerden farklı olarak trambolinin ayakları yoktur. Bir metre çukur kazılarak trambolin çukurun üzerine kurulur. Bahçe, kumsal vb. alanlar için uygundur. Bahçenize modern görüntüsüyle uyum sağlar. Paslanmaz galvaniz malzeme iskelet. Zeminden sadece 20 cm yukarıdadır. Kolay şekilde girilir, merdivene gerek yoktur. Zeminde çukur kazılarak trambolin çukurun üzerine kurulur.   &..

2.729,00TL Vergiler Hariç: 2.312,71TL

Berg 35.14.09 Inground Favorit 430 + Konfort Güvenlik Filesi (Ingr) 430

Berg 35.14.09 Inground Favorit 430 + Konfort Güvenlik Filesi (Ingr) 430 Özellikleri;   Özel kullanımlar için uygundur. Berg Trambolinlere özgü Goldsping yaylar ve zıplama matı sayesinde üstün performans, dayanıklılık ve konforlu kullanım sağlar. Inground modellerde klasik modellerden farklı olarak trambolinin ayakları yoktur. Bir metre çukur kazılarak trambolin çukurun üzerine kurulur. Bahçe, kumsal vb. alanlar için uygundur. Bahçenize modern görüntüsüyle uyum sağlar. Kendi kapanan fermuarsız girişli güvenlik filesi sayesinde kullanımı oldukça emniyetlidir. Zeminden sadece 20 cm yukarıdadır. Kolay şekilde girilir, merdivene gere..

3.899,00TL Vergiler Hariç: 3.304,24TL

Berg 35.14.03 Favorit 430 Tattoo + Konfort Güvenlik Filesi 430

Berg 35.14.03 Favorit 430 Tattoo + Konfort Güvenlik Filesi 430 Özellikleri;   Özel kullanımlar için uygundur. Berg Trambolinlere özgü Goldsping yaylar ve zıplama matı sayesinde üstün performans, dayanıklılık ve konforlu kullanım sağlar. Kendi kapanan fermuarsız girişli güvenlik filesi sayesinde kullanımı oldukça emniyetlidir. Paslanmaz galvaniz malzemeden üretilmiş iskelet. Güvenlik filesi sayesinde emniyetli kullanım. Renkli Tattoo filesi. Oyununuzu BERG dövmeleri ile daha eğlenceli hale getirin. 6 ve üzeri yaş çocuklara tavsiye edilir.   Çap: 430 cm Ağ yüksekliği: 90 cm Taşıyabileceği Maksimum Ağırlık: 120 kg Koruyucu Kenar Genişliği (Gö..

3.829,00TL Vergiler Hariç: 3.244,92TL

Berg 35.14.02 Favorit 430 + Konfort Güvenlik Filesi 430

Berg 35.14.02 Favorit 430 + Konfort Güvenlik Filesi 430 Özellikleri;   Özel kullanımlar için uygundur. Berg Trambolinlere özgü Goldsping yaylar ve zıplama matı sayesinde üstün performans, dayanıklılık ve konforlu kullanım sağlar. Kendi kapanan fermuarsız girişli güvenlik filesi sayesinde kullanımı oldukça emniyetlidir. Paslanmaz galvaniz malzemeden üretilmiş iskelet. Kendi kapanan, fermuarsız güvenlik filesi sayesinde emniyetli kullanım. 8 ayaklı sistemi sayesinde zemini sıkıca kavrar.   Çap: 430 cm Ağ yüksekliği: 90 cm Taşıyabileceği Maksimum Ağırlık: 120 kg Koruyucu Kenar Genişliği (Gövde): 380 mm Koruyucu Ped Kalınlığı: 20/10 mm Yaş Aralığı: 5+ yaş Mode..

3.629,00TL Vergiler Hariç: 3.075,42TL

Berg 35.12.47 Inground Favorit 380 Filesiz

Berg 35.12.47 Inground Favorit 380 Filesiz Özellikleri;   Özel kullanımlar için uygundur. Berg Trambolinlere özgü Goldsping yaylar ve zıplama matı sayesinde üstün performans, dayanıklılık ve konforlu kullanım sağlar. Inground modellerde klasik modellerden farklı olarak trambolinin ayakları yoktur. Bir metre çukur kazılarak trambolin çukurun üzerine kurulur. Bahçe, kumsal vb. alanlar için uygundur. Bahçenize modern görüntüsüyle uyum sağlar. Paslanmaz galvaniz malzeme iskelet. Zeminden sadece 20 cm yukarıdadır. Kolay şekilde girilir, merdivene gerek yoktur. Zeminde çukur kazılarak trambolin çukurun üzerine kurulur. &Ccedi..

2.479,00TL Vergiler Hariç: 2.100,85TL

Berg 35.12.04 Inground Favorit 380 + Konfort Güvenlik Filesi (Ingr) 380

Berg 35.12.04 Inground Favorit 380 + Konfort Güvenlik Filesi (Ingr) 380 Özellikleri;   Özel kullanımlar için uygundur. Berg Trambolinlere özgü Goldsping yaylar ve zıplama matı sayesinde üstün performans, dayanıklılık ve konforlu kullanım sağlar. Inground modellerde klasik modellerden farklı olarak trambolinin ayakları yoktur. Bir metre çukur kazılarak trambolin çukurun üzerine kurulur. Bahçe, kumsal vb. alanlar için uygundur. Bahçenize modern görüntüsüyle uyum sağlar. Kendi kapanan fermuarsız girişli güvenlik filesi sayesinde kullanımı oldukça emniyetlidir. Paslanmaz galvaniz malzeme iskelet. Zeminden sadece 20 cm yukarıdadır. K..

3.579,00TL Vergiler Hariç: 3.033,05TL

Berg 35.12.01 Favorit 380 + Konfort Güvenlik Filesi 380

Berg 35.12.01 Favorit 380 + Konfort Güvenlik Filesi 380 Özellikleri; Özel kullanımlar için uygundur. Berg Trambolinlere özgü Goldsping yaylar ve zıplama matı sayesinde üstün performans, dayanıklılık ve konforlu kullanım sağlar. Kendi kapanan fermuarsız girişli güvenlik filesi sayesinde kullanımı oldukça emniyetlidir. Paslanmaz galvaniz malzemeden üretilmiş iskelet. Kendi kapanan, fermuarsız güvenlik filesi sayesinde emniyetli kullanım. 8 ayaklı sistemi sayesinde zemini sıkıca kavrar.   Çap: 380 cm Ağ yüksekliği: 90 cm Taşıyabileceği Maksimum Ağırlık: 110 kg Koruyucu Kenar Genişliği (Gövde): 380 mm Koruyucu Ped Kalınlığı: 20/10 mm Yaş Aralığı: 5+ yaş Model ..

3.329,00TL Vergiler Hariç: 2.821,19TL

Berg 35.11.47 Inground Favorit 330 Filesiz

Berg 35.11.47 Inground Favorit 330 Filesiz Özellikleri;   Özel kullanımlar için uygundur. Berg Trambolinlere özgü Goldsping yaylar ve zıplama matı sayesinde üstün performans, dayanıklılık ve konforlu kullanım sağlar. Inground modellerde klasik modellerden farklı olarak trambolinin ayakları yoktur. Bir metre çukur kazılarak trambolin çukurun üzerine kurulur. Bahçe, kumsal vb. alanlar için uygundur. Bahçenize modern görüntüsüyle uyum sağlar. Paslanmaz galvaniz malzeme iskelet. Zeminden sadece 20 cm yukarıdadır. Kolay şekilde girilir, merdivene gerek yoktur. Zeminde çukur kazılarak trambolin çukurun üzerine kurulur.   &..

2.279,00TL Vergiler Hariç: 1.931,36TL

Berg 35.11.04 Inground Favorit 330 + Konfort Güvenlik Filesi (Ingr) 330

Berg 35.11.04 Inground Favorit 330 + Konfort Güvenlik Filesi (Ingr) 330 Özellikleri; Özel kullanımlar için uygundur. Berg Trambolinlere özgü Goldsping yaylar ve zıplama matı sayesinde üstün performans, dayanıklılık ve konforlu kullanım sağlar. Inground modellerde klasik modellerden farklı olarak trambolinin ayakları yoktur. Bir metre çukur kazılarak trambolin çukurun üzerine kurulur. Bahçe, kumsal vb. alanlar için uygundur. Bahçenize modern görüntüsüyle uyum sağlar. Kendi kapanan fermuarsız girişli güvenlik filesi sayesinde kullanımı oldukça emniyetlidir. Paslanmaz galvaniz malzeme iskelet. Zeminden sadece 20 cm yukarıdadır. Kol..

3.329,00TL Vergiler Hariç: 2.821,19TL

Berg 35.09.47 Inground Favorit 270 Filesiz

Berg 35.09.47 Inground Favorit 270 Filesiz Özellikleri;   Özel kullanımlar için uygundur. Berg Trambolinlere özgü Goldsping yaylar ve zıplama matı sayesinde üstün performans, dayanıklılık ve konforlu kullanım sağlar. Inground modellerde klasik modellerden farklı olarak trambolinin ayakları yoktur. Bir metre çukur kazılarak trambolin çukurun üzerine kurulur. Bahçe, kumsal vb. alanlar için uygundur. Bahçenize modern görüntüsüyle uyum sağlar. Paslanmaz galvaniz malzeme iskelet. Zeminden sadece 20 cm yukarıdadır. Kolay şekilde girilir, merdivene gerek yoktur. Zeminde çukur kazılarak trambolin çukurun üzerine kurulur.   &..

1.879,00TL Vergiler Hariç: 1.592,37TL

Berg 35.09.05 Inground Favorit 270 + Konfort Güvenlik Filesi (Ingr) 270

Berg 35.09.05 Inground Favorit 270 + Konfort Güvenlik Filesi (Ingr) 270 Özellikleri;   Özel kullanımlar için uygundur. Berg Trambolinlere özgü Goldsping yaylar ve zıplama matı sayesinde üstün performans, dayanıklılık ve konforlu kullanım sağlar. Inground modellerde klasik modellerden farklı olarak trambolinin ayakları yoktur. Bir metre çukur kazılarak trambolin çukurun üzerine kurulur. Bahçe, kumsal vb. alanlar için uygundur. Bahçenize modern görüntüsüyle uyum sağlar. Kendi kapanan fermuarsız girişli güvenlik filesi sayesinde kullanımı oldukça emniyetlidir. Paslanmaz galvaniz malzemeden üretilmiş iskelet. Zeminden sadece 20..

4.449,00TL Vergiler Hariç: 3.770,34TL

Berg 25.17.00 Dempy Coçuk El Arabası

Berg 25.17.00 Dempy Coçuk El Arabası Özellikleri;   Hafif ve kompakt bir yapıya sahiptir ve çok sayıda şeyi taşıyabilirsiniz. BERG Dempy pnömatik lastik ve rulmanlarla gerçek bir el arabası tekerleğine sahiptir.   Ürünün Ölçüleri; Uzunluk: 100 cm Genişlik: 41 cm Boy: 38 cm Ağırlık: 6 kg Markanın Ait Olduğu Ülke: Hollanda..

429,00TL Vergiler Hariç: 363,56TL

Berg Grand Tour Sunroof

Berg Grandtour Sunroof Özellikleri, Berg Grandtour pedallı bisikletlerle uyumludur.Portatiftir.İstenildiğinde kolaylıkla sökülüp takılabilir...

1.999,00TL Vergiler Hariç: 1.694,07TL

Berg X-Plore BFR

BERG X-Plore BFR Özellikleri;   Şu andan itibaren BERG X-plore Go-kart ile istediğiniz her şeyi yapabilirsiniz!  Düşmenize izin vermez.  Vitesi sayesinde ileri geri gitme olayını ileriye pedallıyarak çözmüş olursunuz. Arazi extra büyük lastiklerine sahip bu güçlü go-kartın üzerinde hiç bir engele takılmadan yarışabilirsiniz. Ayarlanabilir koltuk sayesinde uzun yıllar kullanabilme imkanınız var! Ayrıca ayarlanabilir direksiyon çubuğu her pozisyonda go-kartınızı rahat kullanabilmenizi sağlayacak. Go-kartınızın daha etkileyici görünmesi için yedek lastik sipariş edin! Gerçek arazi macerasına hazır mısınız? BFR sistem sayesinde ileri ..

3.590,00TL Vergiler Hariç: 3.042,37TL

Berg X-Cross BFR

Berg X-Cross BFR Özellikleri;   Havalı dizayn,cesur renkler,üstün kalite ve akıllı mühendislik tasarımı; işte BERG X-Cross! Bu Go-Kart kontra pedal frenine ve serbest arka tekere sahiptir. Öne ve arkaya gidebilir. BERG X-Cross kirletilmeye kıyılamayacak kadar güzeldir fakat hadi durma yola çık, arkadaşlarınla olağanüstü maceralara katıl! BFR sistem sayesinde ileri geri gidebilir, pedal freniyle anında durabilirsiniz. Ekstra el freni desteği sayesinde keskin dönüşleri rahatça yapabileceksiniz. Opsiyonel ek koltuk sayesinde çocuğunuzla birlikte gezme imkanı   Taşıyabileceği Maksimum Ağırlık: 100 kg Yaş Aralığı: 5+ Yaş Model Ağırlığı: 43,1 kg Yükseklik: 86 cm..

3.090,00TL Vergiler Hariç: 2.618,64TL

Berg Safari BFR-3

Berg Safari BFR-3 Özellikleri;   Şu andan itibaren BERG Safari Go-kart ile istediğiniz her şeyi yapabilirsiniz! Düşmenize izin vermez. Arazi lastiklerine sahip bu güçlü go-kartın üzerinde hiç bir engele takılmadan yarışabilirsiniz. Ayarlanabilir koltuk sayesinde uzun yıllar kullanabilme imkanınız var! Ayrıca ayarlanabilir direksiyon çubuğu her pozisyonda go-kartınızı rahat kullanabilmenizi sağlayacak. Go-kartınızın daha etkileyici görünmesi için yedek lastik sipariş edin! Gerçek arazi macerasına hazır mısınız? BFR sistem sayesinde ileri geri gidebilir, pedal freniyle anında durabilirsiniz. Ekstra el freni desteği sayesinde keskin dönüşleri rahatça ya..

4.990,00TL Vergiler Hariç: 4.228,81TL

Berg Route 66 BFR

Berg Route 66 BFR Özellikleri;   Bu modelle gerçek bir motor sürücüsü olacaksınız.  Bu go-kartı özel yapan bir chopper gibi üç tekerlekli olmasıdır.  Güçlü ve büyük lastikleriyle yola sıkıca tutunur. Route 66 sürerken tüm gözler sizin üstünüzde olacak! BFR sistem sayesinde ileri geri gidebilir, pedal freniyle anında durabilirsiniz. Ekstra el freni desteği sayesinde keskin dönüşleri rahatça yapabileceksiniz. Opsiyonel ek koltuk sayesinde çocuğunuzla birlikte gezme imkanı   Taşıyabileceği Maksimum Ağırlık: 100 kg Yaş Aralığı: 5+ Yaş Model Ağırlığı: 40 kg Yükseklik: 94-99 cm Genişlik: 84 cm ..

3.190,00TL Vergiler Hariç: 2.703,39TL

Berg Rally Orange

Berg Rally Orange Özellikleri;   BFR sistem sayesinde ileri geri gidebilir, pedal freniyle anında durabilirsiniz. Havalı lastikler sayesinde daha rahat sürüş sağlar. BERG Rally herhangi bir yerde hatta bir parkta bile tur atmanızı sağlayacak hafif ve kullanışlı bir model. Dolambaçlı orman yollarını keşfetmek için de harika bir go-kart. Kullanışlı boyutu sayesinde, ultra manevra kabiliyetine sahiptir. Ayarlanabilir koltuk ve ayarlanabilir direksiyon sayesinde,Rally sizinle birlikte büyüyecek!   Taşıyabileceği Maksimum Ağırlık: 60 kg Yaş Aralığı: 4-12 Yaş Model Ağırlığı: 25 kg Yükseklik: 64 cm Genişlik: 70 cm Uzunluk: 124 cm  ..

1.999,00TL Vergiler Hariç: 1.694,07TL

Berg Race BFR-3

Berg Race BFR-3 Özellikleri;   Ne zamandır gerçek bir yarış arabası düşlüyorsun? Bu model havalı lastikleri ve aerodinamik spoyleri ile yüksek hızlar vadediyor. Eşsiz BFR sistem sana keskin dönüşlerde harika fren deneyimi sağlıyor. İstersen geri geri de gidebilirsin. Berg Race pedallı go-kartına yan marşpiyelleri sipariş ederek daha da göz alıcı ve eğlenceli hale getirebilirsin. 3 vitesli bu modelle daha hızlı gitmeye hazır mısın? BFR sistem sayesinde ileri geri gidebilir, pedal freniyle anında durabilirsiniz. Ekstra el freni desteği sayesinde keskin dönüşleri rahatça yapabileceksiniz. Opsiyonel ek koltuk sayesinde çocuğunuzla birlikte gezme imkanı 3 vitestir.   Taş..

4.890,00TL Vergiler Hariç: 4.144,07TL

Berg Race BFR

Berg Race BFR Özellikleri;   Ne zamandır gerçek bir yarış arabası düşlüyorsun? Bu model havalı lastikleri ve aerodinamik spoyleri ile yüksek hızlar vadediyor. Eşsiz BFR sistem sana keskin dönüşlerde harika fren deneyimi sağlıyor. İstersen geri geri de gidebilirsin. Berg Race pedallı go-kartına yan marşpiyelleri sipariş ederek daha da göz alıcı ve eğlenceli hale getirebilirsin. BFR sistem sayesinde ileri geri gidebilir, pedal freniyle anında durabilirsiniz. Ekstra el freni desteği sayesinde keskin dönüşleri rahatça yapabileceksiniz. Yarış Lastikleri Opsiyonel yan marşpiyeller   Taşıyabileceği Maksimum Ağırlık: 100 kg Yaş Aralığı: 5+ Yaş Model Ağırlığı: 48 kg Yükseklik:..

3.690,00TL Vergiler Hariç: 3.127,12TL

Berg John Deere BFR-3

Berg John Deere BFR-3 Özellikleri;   Arazi lastiklerine sahip bu güçlü traktör go-kartın üzerinde hiç bir engele takılmadan yarışabilirsiniz. Ayarlanabilir koltuk sayesinde uzun yıllar kullanabilme imkanınız var! Ayrıca ayarlanabilir direksiyon çubuğu her pozisyonda go-kartınızı rahat kullanabilmenizi sağlayacak. Gerçek arazi macerasına hazır mısınız? 3 vitesli bu modelle fdaha hızlı gitmeye hazır mısın? BFR sistem sayesinde ileri geri gidebilir, pedal freniyle anında durabilirsiniz. Ekstra el freni desteği sayesinde keskin dönüşleri rahatça yapabileceksiniz. Opsiyonel ek koltuk sayesinde çocuğunuzla birlikte gezme imkanı 3 viteslidir.   Taşıyabileceği Ma..

5.190,00TL Vergiler Hariç: 4.398,31TL

Berg John Deere BFR

Berg John Deere BFR Özellikleri;   Arazi lastiklerine sahip bu güçlü traktör go-kartın üzerinde hiç bir engele takılmadan yarışabilirsiniz. Ayarlanabilir koltuk sayesinde uzun yıllar kullanabilme imkanınız var! Ayrıca ayarlanabilir direksiyon çubuğu her pozisyonda go-kartınızı rahat kullanabilmenizi sağlayacak. Gerçek arazi macerasına hazır mısınız? BFR sistem sayesinde ileri geri gidebilir, pedal freniyle anında durabilirsiniz. Ekstra el freni desteği sayesinde keskin dönüşleri rahatça yapabileceksiniz. Opsiyonel ek koltuk sayesinde çocuğunuzla birlikte gezme imkanı sağlar. Lisanslı John Deree traktör modelidir. Taşıyabileceği Maksimum Ağırlık: 100 kg ..

3.990,00TL Vergiler Hariç: 3.381,36TL

Berg Jeep Revolutıon BFR-3

Berg Revolution BFR-3 Özellikleri;   BERG Jeep Revolution Go-kart Jeep markasının lisanslı ürünüdür.  Arazi lastiklerine sahip bu güçlü go-kartın üzerinde hiç bir engele takılmadan dolaşabilirsiniz.  Ayarlanabilir koltuk sayesinde uzun yıllar kullanabilme imkanınız var!  Ayrıca ayarlanabilir direksiyon çubuğu her pozisyonda go-kartınızı rahat kullanabilmenizi sağlayacak.Gerçek arazi macerasına hazır mısınız? BFR sistem sayesinde ileri geri gidebilir, pedal freniyle anında durabilirsiniz. Ekstra el freni desteği sayesinde keskin dönüşleri rahatça yapabileceksiniz. Opsiyonel ek koltuk sayesinde çocuğunuzla birlikte gezme imkanı suna..

4.990,00TL Vergiler Hariç: 4.228,81TL

Berg Jeep Revolution BFR

Berg Jeep Revolution BFR Jeep Özellikleri;   BERG Jeep Revolution Go-kart Jeep markasının lisanslı ürünüdür. Arazi lastiklerine sahip bu güçlü go-kartın üzerinde hiç bir engele takılmadan dolaşabilirsiniz. Ayarlanabilir koltuk sayesinde uzun yıllar kullanabilme imkanınız var! Ayrıca ayarlanabilir direksiyon çubuğu her pozisyonda go-kartınızı rahat kullanabilmenizi sağlayacak.Gerçek arazi macerasına hazır mısınız? BFR sistem sayesinde ileri geri gidebilir, pedal freniyle anında durabilirsiniz. Ekstra el freni desteği sayesinde keskin dönüşleri rahatça yapabileceksiniz. Opsiyonel ek koltuk sayesinde çocuğunuzla birlikte gezme imkanı Jeep Lisanslı ..

3.890,00TL Vergiler Hariç: 3.296,61TL

Berg Jeep Junior

Berg Jeep Junior Özellikleri;   Berg'in orijinal Jeep lisanslı modelidir. Off road lastikleri sayesinde arazi kullanımına uygundur.  Ayarlanabilir koltuk ve direksiyon sayesinde aracınız çocuğunuzla birlikte büyüyecek. Havalı lastikler sayesinde daha rahat sürüş sağlar. Koltuğu boyunuza göre ayarlanabilir. Direksiyon yüksekliği ayarlanabilir. Off-road Lastiklere sahiptir.   Taşıyabileceği Maksimum Ağırlık: 50 kg Yaş Aralığı: 3-8 Yaş Model Ağırlığı: 18,5 kg Yükseklik: 63 cm Genişlik: 65 cm Uzunluk: 115 cm..

1.529,00TL Vergiler Hariç: 1.295,76TL

Berg Jeep Adventure

Berg Jeep Adventure Özellikleri;   BFR sistem sayesinde ileri geri gidebilir, pedal freniyle anında durabilirsiniz. Off Road lastikler sayesinde arazi kullanımı için ideal Havalı lastikler sayesinde daha rahat sürüş sağlar. Jeep Lisanslı modelidir. Hafif ve kullanışlı Jeep Adventure Go-kart'ı, bir Go-karttan isteyeceginiz herşeyi size sunabilir. Örneğin engebeli arazi lastikleri, stepne, BERG Junior römork için standartçeki demiri gibi .  Kullanışlı modeli sayesinde zorlu arazilerde ekstra manevra kabiliyetine sahip olacaksınız ve yolculuğunuz çok rahat geçecek. Taşıyabileceği Maksimum Ağırlık: 60 kg Yaş Aralığı: 4-12 Yaş Model Ağırlığı: 27 kg Yükseklik: 64 cm Geni..

2.299,00TL Vergiler Hariç: 1.948,31TL

Berg Ford Mustang Gt

Berg Ford Mustang GT Özellikleri;   Ford Mustang lisanslıdır. Özel spor jant ve yarış lastiklerine sahiptir. BFR sistem sayesinde ileri geri gidebilir, pedal freniyle anında durabilirsiniz. Sportif ve klasik! Extra geniş lastikler ve özel spor jantlar ile tam bir Ford Mustang GT'yi andırıyor.  BFR sistemi: Bu go-kart, aynı zamanda akıllı bir teknik özelliği ile birlikte geliyor.  Pedaldan ayağınızı kaldırmadan ileri gidebilir, yavaşlayabilir ve geriye gidebilirsiniz.   Taşıyabileceği Maksimum Ağırlık: 60 kg Yaş Aralığı: 4-12 Yaş Model Ağırlığı: 26,5 kg Yükseklik: 64 cm Genişlik: 70 cm Uzunluk: 124 cm..

2.199,00TL Vergiler Hariç: 1.863,56TL

Berg Extra Sport BFR

Berg Extra Sport BFR Özellikleri;   Güçlü ve dayanıklı!  BERG Extra Sport etkileyici ve sağlam bir go-karttır.  Heyecan verici maceralar icin ideal! Hazır mısınız?  Tabi ki bu go-kart da bir BERG'den bekleyeceğiniz üstün kaliteyi ve teknik ekipmani size sunar! BFR sistem sayesinde ileri geri gidebilir, pedal freniyle anında durabilirsiniz. Ekstra el freni desteği sayesinde keskin dönüşleri rahatça yapabileceksiniz. Opsiyonel ek koltuk sayesinde çocuğunuzla birlikte gezme imkanı   Taşıyabileceği Maksimum Ağırlık: 100 kg Yaş Aralığı: 5+ Yaş Model Ağırlığı: 42,5 kg Yükseklik: 86 cm Genişlik: 81 cm Uzunluk: 156 cm..

2.929,00TL Vergiler Hariç: 2.482,20TL

Berg Extra BFR

Berg Extra BFR Özellikleri;   Güçlü ve dayanıklı! BERG Extra etkileyici ve sağlam bir go-karttır. Heyecan verici maceralar icin ideal! Hazır mısınız? Tabi ki bu go-kart da bir BERG'den bekleyeceğiniz üstün kaliteyi ve teknik ekipmani size sunar. Ayarlanabilir koltuğu sayesinde beş yaş üstü herkes rahatlıkla kullanabilir. BFR sistem sayesinde ileri geri gidebilir, pedal freniyle anında durabilirsiniz. Ekstra el freni desteği sayesinde keskin dönüşleri rahatça yapabileceksiniz. Opsiyonel ek koltuk sayesinde çocuğunuzla birlikte gezme imkanı sunar.   Taşıyabileceği Maksimum Ağırlık: 100 kg Yaş Aralığı: 5+ Yaş Model Ağırlığı: 40,5 kg Yükseklik: 86 cm Genişlik: 81 c..

2.690,00TL Vergiler Hariç: 2.279,66TL

Berg E-Gran Tour Off Road 4 Seats

Berg E-Gran Tour Off Road 4 Seats Özellikleri;   Gran Tour Off Road modeli kiralama noktaları için özel olarak geliştirilmiştir. Zemini bozuk arazilerde rahatlıkla kullanılabilir. Göz alıcı tasarıma sahip olan bu araçla 2 yetişkin ve 2 çocuk rahatlıkla seyahat edebilir. Opsiyonel tentesiyle güneşten ve yağmurdan korunun. Off Road lastikler sayesinde arazi kullanımı için idealdir. Opsiyonel tente ve ek koltuk alınabilir.   Taşıyabileceği Maksimum Ağırlık: 250 kg Yaş Aralığı: 5+ Yaş Model Ağırlığı: 120 kg Yükseklik: 102 cm Genişlik: 115 cm Uzunluk: 190 cm  ..

15.790,00TL Vergiler Hariç: 13.381,36TL

Berg Compact Sport - Pembe

Berg Compact Sport Özellikleri;   O büyük kardeşleri kadar sağlam ancak boyutları biraz daha küçüktür. Bu go-kart dostça bir fiyat sunar. Kısa dönüş mesafesi ile manevra kabiliyeti sağlar. Ayarlanabilir koltuk sayesinde kendiniz için sürüşe uygun hale getirebilirsiniz. Ekstra el freni desteği sayesinde keskin dönüşleri rahatça yapabileceksiniz. Taşıyabileceği Maksimum Ağırlık: 80 kg Yaş Aralığı: 4-14 Yaş Yükseklik: 77 cm Genişlik: 82 cm Uzunluk: 135 cm..

2.449,00TL Vergiler Hariç: 2.075,42TL

Berg Compact Sport - Mavi

Berg Compact Sport Özellikleri;   O büyük kardeşleri kadar sağlam ancak boyutları biraz daha küçüktür. Bu go-kart dostça bir fiyat sunar. Kısa dönüş mesafesi ile manevra kabiliyeti sağlar. Ayarlanabilir koltuk sayesinde kendiniz için sürüşe uygun hale getirebilirsiniz. Ekstra el freni desteği sayesinde keskin dönüşleri rahatça yapabileceksiniz. Taşıyabileceği Maksimum Ağırlık: 80 kg Yaş Aralığı: 4-14 Yaş Yükseklik: 77 cm Genişlik: 82 cm Uzunluk: 135 cm..

2.449,00TL Vergiler Hariç: 2.075,42TL

Berg Buddy Prof

Berg Buddy Prof Özellikleri;   Ekstra güçlendirilmiş ön takıma sahiptir. Güçlendirilmiş iskelet yapısı bulunur. Ekstra dayanıklı lastikleri vardır. Buddy Orange modelinin profesyonel kullanım için güçlendirilmiş halidir. Daha güçlü ön takım, daha dayanıklı lastikler ve daha sağlam iskelet yapısıyla size yıllarca sürecek eğlence vadeder.   Taşıyabileceği Maksimum Ağırlık: 50 kg Yaş Aralığı: 3-8 Yaş Model Ağırlığı: 18 kg Yükseklik: 50-65 cm Genişlik: 65 cm Uzunluk: 110 cm..

1.949,00TL Vergiler Hariç: 1.651,69TL

Berg Bmw Street Racer

Berg BMV Street Raver Özellikleri;   Havalı lastikler sayesinde daha rahat sürüş sağlar. İleri geri ayaralanabilir koltuğa sahiptir. Direksiyon boyunuza ve kilonuza göre ayarlanabilir. BMW Lisanslıdır. BERG Buddy bir çocuğun en iyi arkadaşıdır. Bu go-kartla açık havada oynamak çok güzel! Ayrıca bu go-kart yüksek manevra kabiliyetine ve yüksek hıza sahip! Turuncu versiyon küçük maceraperestler için mükemmel! Ayarlanabilir koltuk ve direksiyon sayesinde büyük maceraları yıllarca yaşayabilirsiniz! Taşıyabileceği Maksimum Ağırlık: 50 kg Yaş Aralığı: 3-8 Yaş Model Ağırlığı: 22,4 kg Yükseklik: 63 cm Genişlik: 69 cm Uzunluk: 115 cm  ..

1.799,00TL Vergiler Hariç: 1.524,58TL

Berg Black Edition BFR

Berg Black Edition BFR Özellikleri;   Güçlü ve dayanıklı! BERG Black Edition etkileyici ve sağlam bir go-karttır. Heyecan verici maceralar icin ideal! Hazır mısınız? Tabi ki bu go-kart da bir BERG'den bekleyeceğiniz üstün kaliteyi ve teknik ekipmani size sunar! BFR sistem sayesinde ileri geri gidebilir, pedal freniyle anında durabilirsiniz. Ekstra el freni desteği sayesinde keskin dönüşleri rahatça yapabileceksiniz. Opsiyonel ek koltuk sayesinde çocuğunuzla birlikte gezme imkanı     Taşıyabileceği Maksimum Ağırlık: 100 kg Yaş Aralığı: 5+ Yaş Model Ağırlığı: 43,6 kg Yükseklik: 86 cm Genişlik: 80 cm Uzunluk: 156 cm..

3.290,00TL Vergiler Hariç: 2.788,14TL

Berg Biky - John Deere

Berg Biky Özellikleri;   Bisiklet sürmeyi gerçekten seviyor musun? Biky Grey sen keşfederken tam yanında olacak. Bu denge bisikleti dengeni sağlaman konusunda yardımcı olurken bisiklet kullanımı içinde seni hazırlar. Ayarlanabilen gidonu ve selesi ile yıllarca kullanabilirsin. Ayarlanabilir koltuk ve direksiyona sahiptir.   Taşıyabileceği Maksimum Ağırlık: 40 kg Yaş Aralığı: 3-8 Yaş Model Ağırlığı: 8 kg Yükseklik: 60 cm Genişlik: 43 cm Uzunluk: 90 cm..

479,00TL Vergiler Hariç: 405,93TL

Berg Biky - Gri

Berg Biky Özellikleri;   Bisiklet sürmeyi gerçekten seviyor musun? Biky Grey sen keşfederken tam yanında olacak. Bu denge bisikleti dengeni sağlaman konusunda yardımcı olurken bisiklet kullanımı içinde seni hazırlar. Ayarlanabilen gidonu ve selesi ile yıllarca kullanabilirsin. Ayarlanabilir koltuk ve direksiyona sahiptir.   Taşıyabileceği Maksimum Ağırlık: 40 kg Yaş Aralığı: 3-8 Yaş Model Ağırlığı: 8 kg Yükseklik: 60 cm Genişlik: 43 cm Uzunluk: 90 cm..

479,00TL Vergiler Hariç: 405,93TL

Berg Biky - Beyaz

Berg Biky Özellikleri;   Bisiklet sürmeyi gerçekten seviyor musun? Biky Grey sen keşfederken tam yanında olacak. Bu denge bisikleti dengeni sağlaman konusunda yardımcı olurken bisiklet kullanımı içinde seni hazırlar. Ayarlanabilen gidonu ve selesi ile yıllarca kullanabilirsin. Ayarlanabilir koltuk ve direksiyona sahiptir.   Taşıyabileceği Maksimum Ağırlık: 40 kg Yaş Aralığı: 3-8 Yaş Model Ağırlığı: 8 kg Yükseklik: 60 cm Genişlik: 43 cm Uzunluk: 90 cm..

479,00TL Vergiler Hariç: 405,93TL

Berg Basic BFR

Berg Basic BFR Özellikleri;   Güçlü ve dayanıklı! BERG Basic etkileyici ve sağlam bir go-karttır. Heyecan verici maceralar icin ideal! Hazır mısınız? Tabi ki bu go-kart da bir BERG'den bekleyeceğiniz üstün kaliteyi ve teknik ekipmani size sunar! BFR sistem sayesinde ileri geri gidebilir, pedal freniyle anında durabilirsiniz. Ekstra el freni desteği sayesinde keskin dönüşleri rahatça yapabileceksiniz. Opsiyonel ek koltuk sayesinde çocuğunuzla birlikte gezme imkanı sağlar.   Taşıyabileceği Maksimum Ağırlık: 100 kg Yaş Aralığı: 5+ Yaş Model Ağırlığı: 39 kg Yükseklik: 86 cm Genişlik: 81 cm Uzunluk: 156 cm..

2.590,00TL Vergiler Hariç: 2.194,92TL

Berg Choppy

Berg Choppy Özellikleri;   Gözünüz klas bir go-kart mı arıyor? Doğru yerdesiniz !  Öndeki mat siyah maşası ve metallik özel rengiyle çok göz alıcı olan modele özel çıkartmalar da ayrı bir hava katıyor.  BFR sistem sayesinde ellerinizi hiç bırakamadan ileri gidebilir, fren yapabilir ve geri gidebilirisiniz.  Dar alanları ise dert etmeyin, inanılmaz manevra kabiliyetine sahiptir. BFR sistem sayesinde ileri geri gidebilir, pedal freniyle anında durabilirsiniz. Modele özel mat maşa ve metallik boya Ayarlanabilir direksiyon ve koltuk Yüksek manevra kabiliyeti   Taşıyabileceği Maksimum Ağırlık: 50 kg Yaş Aralığı: 3-8 Yaş Model Ağırlığı: 17 kg Yüks..

1.199,00TL Vergiler Hariç: 1.016,10TL

Berg Buzzy Racing

Berg Buzzy Özellikleri;   Çocuğunuzun ilk Fiat'ı! BERG Buzzy Fiat 500 ile yolculuk eğlenceli hafiftir.Bu özellikleri çocuğunuzun pedal çevirmeyi kolayca öğrenmesini sağlar.  Logo ve rüzgarlığın üzerindeki göz alıcı işaretler Go-Kart'ınızı gerçek bir Fiat'a dönüştürür. Dolgu lastiklerle hiç yarı yolda kalmayacaksınız. Ayarlanabilir koltuk ve direksiyon Taşıyabileceği Maksimum Ağırlık: 30 kg Yaş Aralığı: 2-5 Yaş Model Ağırlığı: 7 kg Yükseklik: 50 cm Genişlik: 49 cm Uzunluk: 83 cm..

699,00TL Vergiler Hariç: 592,37TL

Berg Buzzy Fiat 500

Berg Buzzy Özellikleri;   Çocuğunuzun ilk Fiat'ı! BERG Buzzy Fiat 500 ile yolculuk eğlenceli hafiftir.Bu özellikleri çocuğunuzun pedal çevirmeyi kolayca öğrenmesini sağlar.  Logo ve rüzgarlığın üzerindeki göz alıcı işaretler Go-Kart'ınızı gerçek bir Fiat'a dönüştürür. Dolgu lastiklerle hiç yarı yolda kalmayacaksınız. Ayarlanabilir koltuk ve direksiyon Fiat Lisanslı Modelidir.   Taşıyabileceği Maksimum Ağırlık: 30 kg Yaş Aralığı: 2-5 Yaş Model Ağırlığı: 7 kg Yükseklik: 50 cm Genişlik: 49 cm Uzunluk: 83 cm..

749,00TL Vergiler Hariç: 634,75TL

Berg Buzzy

Berg Buzzy Özellikleri;   Dolgu lastiklerle hiç yarı yolda kalmayacaksınız. Ayarlanabilir koltuk ve direksiyon Taşıyabileceği Maksimum Ağırlık: 30 kg Yaş Aralığı: 2-5 Yaş Model Ağırlığı: 7 kg Yükseklik: 50 cm Genişlik: 49 cm Uzunluk: 83 cm..

529,00TL Vergiler Hariç: 448,31TL

Berg Buddy - White

Berg Buddy Özellikleri;   Yüksek manevra kabiliyetine ve yüksek hıza sahip bu go-kartla açık havada oynamak çok güzel! Bu beyaz versiyon küçük maceraperestler için mükemmel.  Ayarlanabilir koltuk ve direksiyon sayesinde aracınız çocuğunuzla birlikte büyüyecek. Havalı lastikler sayesinde daha rahat sürüş sağlar. İleri geri ayaralanabilir koltuk Ayarlanabilir direksiyon yüksekliği   Taşıyabileceği Maksimum Ağırlık: 50 kg Yaş Aralığı: 3-8 Yaş Model Ağırlığı: 18 kg Yükseklik: 63 cm Genişlik: 65 cm Uzunluk: 115 cm..

1.349,00TL Vergiler Hariç: 1.143,22TL

Berg Buddy - John Deere

Berg Buddy Özellikleri;   Yüksek manevra kabiliyetine ve yüksek hıza sahip bu go-kartla açık havada oynamak çok güzel! Bu beyaz versiyon küçük maceraperestler için mükemmel.  Ayarlanabilir koltuk ve direksiyon sayesinde aracınız çocuğunuzla birlikte büyüyecek. Havalı lastikler sayesinde daha rahat sürüş sağlar. İleri geri ayaralanabilir koltuk Ayarlanabilir direksiyon yüksekliği   Taşıyabileceği Maksimum Ağırlık: 50 kg Yaş Aralığı: 3-8 Yaş Model Ağırlığı: 18 kg Yükseklik: 63 cm Genişlik: 65 cm Uzunluk: 115 cm..

1.529,00TL Vergiler Hariç: 1.295,76TL

Big 800055135 Waterplay Sansibar

Big 800055135 Waterplay Sansibar Özellikleri;   Krank kolu, suyun farklı yönlerde akmasını sağlamayı kolaylaştırır. Çocuklar, suyun akıntısını kontrol ederek oyun oynamayı daha eğlenceli hale getirebilirler. İki adet rıhtım kapısı vardır. İnşaat elemanları ve birçok farklı aksesuar içeren bu oyun sistemi, çocukların sevdiği her şeyi bir araya getiriyor. Birçok eğitici oyun unsuru içerir. Çocuklar su kuvvetleri ve hareketleri hakkında bilgi sahibi olabilirler. Aynı zamanda yaratıcılık ve hayal gücünü harekete geçirir. Oyun bittiğinde, su yolu kolayca boşaltılabilir ve katlanarak kaldırılabilir.   Ürünün Ölçüleri; Yü..

329,00TL Vergiler Hariç: 278,81TL

Big 800055100 Waterplay Niagara

Big 800055100 Waterplay Niagara Özellikleri;   Pompa ve iki kilit kapısı, aşağı doğru eğimli bir su yolu, çıkarılabilir bir krank kolu ve üç tane tekne vardır. 4 farklı insan figürü vardır. Üst kısımdaki hazne gerekli akımı sağlar. Her yere sığabilen ve taşınabilen bu oyuncak sayesin de çocuklarınız her yerde oyun oynayabilir.   Ürünün Ölçüleri; Yükseklik: 22 cm Genişlik: 90 cm Uzunluk: 130 cm Model Ağırlığı: 3,6 kg Kullanıma Uygun Yaş Aralığı: 3+ Yaş Markanın Ait Olduğu Ülke: Hollanda..

449,00TL Vergiler Hariç: 380,51TL

Big 800055131 Waterplay Entenangeln

Big 800055131 Waterplay Entenangeln Özellikleri;   Parkuru yapıştırıcıya ihtiyaç duymadan kolayca monte edebilirsiniz. Set içerisinde 6 tane şirin ördek ve 2 tane balıkçı oltaı bulunmaktadır. Suyun akımı için kanallar içerisine eklenen ve pille çalışan türbin ile elde edilir. Krank kolu dönderilerek suyun hızı arttırılabilir.   Ürünün Ölçüleri; Yükseklik: 9,5 cm Genişlik: 51,5 cm Uzunluk: 89 cm Model Ağırlığı: 1,7 kg Kullanıma Uygun Yaş Aralığı: 3+ Yaş Markanın Ait Olduğu Ülke: Hollanda..

259,00TL Vergiler Hariç: 219,49TL

Big 800055112 Waterplay Amsterdam

Big 800055112 Waterplay Amsterdam Özellikleri;   Pompa ve kilitli kapılar, aşağı doğru eğimli bir su yolu, iki adet çıkarılabilir krank kolu ve dört farklı tekne ile bir su düzlemi içeren iki haznesi mevcuttur. Ayrıca hareketli su tekeri ve konteyner yük istasyonuna sahip bir liman bulunmaktadır. Tekneler oyun setinin kanalları boyunca hızla yelken açıyorlar. Yolculuk onları bir kilit sistemine ve kanallar sistemi çevresinde götürür. Üst kısımda hazne gerekli akımı sağlar.   Ürünün Ölçüleri; Yükseklik: 27 cm Genişlik: 143 cm Uzunluk: 175 cm Model Ağırlığı: 6,2 kg Kullanıma Uygun Yaş Aralığı: 3+ Yaş Markanın Ait Olduğu Ülke..

629,00TL Vergiler Hariç: 533,05TL

Big 800055102 Waterplay Rotterdam

Big 800055102 Waterplay Rotterdam Özellikleri;   Parkuru birleştirmek oldukça kolaydır ve yapıştırıcıya gerek duymazsınız. Çocuğunuz krank ve teknelerle suyun akımını kontrol edebilir, suyun akımını öğrenebilirler. Krank ile tekneleri ilerletebilirler.   Ürünün Ölçüleri; Yükseklik: 9,5 cm Genişlik: 51,5 cm Uzunluk: 89 cm Model Ağırlığı: 1,4 kg Kullanıma Uygun Yaş Aralığı: 3+ Yaş Markanın Ait Olduğu Ülke: Hollanda..

189,00TL Vergiler Hariç: 160,17TL

Berg 25.17.00 Dempy Coçuk El Arabası

Berg 25.17.00 Dempy Coçuk El Arabası Özellikleri;   Hafif ve kompakt bir yapıya sahiptir ve çok sayıda şeyi taşıyabilirsiniz. BERG Dempy pnömatik lastik ve rulmanlarla gerçek bir el arabası tekerleğine sahiptir.   Ürünün Ölçüleri; Uzunluk: 100 cm Genişlik: 41 cm Boy: 38 cm Ağırlık: 6 kg Markanın Ait Olduğu Ülke: Hollanda..

429,00TL Vergiler Hariç: 363,56TL

Hasbro Baby Alive Maya İle Mama Zamanı

Hasbro Baby Alive Maya İle Mama Zamanı Özellikleri;    Gerçek bir bebek gibi karşılık veren Maya’nın maması da çok özel.  Yeniden kullanılabilen oyuncak mamaya kalıplarla farklı şekiller verilebiliyor.  Yemeğini yedikten sonra Maya’nın altını değiştirmek gerekiyor.  30’dan fazla ifadeyle Türkçe konuşan Maya’nın kutusunda elbise, 2 kutu Super Snacks oyuncak mama, 2 bez, 3 kalıp, 1 oyuncak merdane, 1 tabak ve oyuncak meyve suyu kutusu bulunuyor.  3 kalem pil kutuya dahildir.   Kullanıma Uygun Yaş Aralığı: +3 Yaş Kutu Ölçüsü: 13  38 x 41 cm..

269,00TL Vergiler Hariç: 227,97TL