Oyun Halıları


Fisher Price Oyun Dünyası Jimnastik Merkezi

Fisher Price Oyun Dünyası Jimnastik Merkezi Özellikleri;   Bebeğinizin gelişimine göre; yatarak oynama, oturarak oynama ve ayakta oynama seviyeleri vardır. Yaklaşık 20 dk kadar müzik çalar. Müziğin ritmine göre yanıp sönen rengarenk ışıklar bebeğinizin dikkatini çeker. Oyun matını çamaşır makinasında yıkanabilir. 2. seviyedeki top koyup alma oyunu için matı kolayca ayarlabilirsiniz.  3. seviyedeki zürafa ve zebradan top düşürme oyunu için matı yerinden çıkarabilirsiniz.  Ürüne 5 adet renkli top dahildir.  Bebeğinizin ince motor becerilerini, kaba motor becerilerini, denge-koordinasyonunu ve birden fazla becerisini gelişt..

199,00TL Vergiler Hariç: 168,64TL

Unigo Bebedom Fun Travel Oyun Matı 180X140X10

Unigo Bebedom Fun Travel Oyun Matı 180X140X10 Özellikleri;   Oyun matının ön yüzeyi çocuğunuzun hayal gücünü geliştirecek nitelikte tasarlanmıştır. Küçük ve eğlenceli bir sahil kasabası yaşantısını anlatan oyun matımız, çocukların günlük yaşam hakkında bir çok hikaye kurgulamalarına yardımcı olurken sayıları, şehirdeki objeleri, taşıtları, hayvanları ve daha birçok nesneyi öğrenmelerini kolaylaştıracaktır. Fun Travel Oyun matının arka yüzeyi düz lacivert renk ve desensiz olarak tasarlanmakla birlikte, arka yüzeyde oyun matı olarak kullanıma uygundur. Ön Yüz (Hayal Dünyası Geliştirici) Arka Yüz (Eğitici) Unigo oyu..

389,00TL Vergiler Hariç: 329,66TL

Unigo Comflor Robot City Oyun Matı 210X140X13

Unigo Comflor Robot City Oyun Matı 210X140X13 Özellikleri;   Oyun matının ön yüzeyi çocuğunuzun hayal gücünü geliştirecek nitelikte tasarlanmıştır. Küçük ve eğlenceli bir sahil kasabası yaşantısını anlatan oyun matımız, çocukların günlük yaşam hakkında bir çok hikaye kurgulamalarına yardımcı olurken sayıları, şehirdeki objeleri, taşıtları, hayvanları ve daha birçok nesneyi öğrenmelerini kolaylaştıracaktır. Fun Travel Oyun matının arka yüzeyi düz lacivert renk ve desensiz olarak tasarlanmakla birlikte, arka yüzeyde oyun matı olarak kullanıma uygundur. Ön Yüz (Hayal Dünyası Geliştirici) Arka Yüz (Eğitici) Unigo oyu..

549,00TL Vergiler Hariç: 465,25TL

Unigo Comflor Fruit Farm Oyun Matı 210X140X13

Unigo Comflor Fruit Farm Oyun Matı 210X140X13 Özellikleri Unigo Oyun matları, küçük yaştaki çocukların yanı sıra aile büyüklerininde oyuna katılımını sağlayacak şekilde özenli olarak büyük boyutlarda hazırlanmıştır.  Küçük sevimli bebeğiniz ile oyun oynamaya başladığınızda, özenle hazırlamış olduğumuz Unigo oyun matının üzerine bebeğiniz ile birlikte uzanarak hem kendinizin hem de bebeğinizin bedensel gelişimini sağlıklı bir şekilde yapabilirsiniz.    Unigo oyun matları sayesinde bebeğinizin emeklemeye başlama süresini de hızlandırabilirsiniz.    Çocuklarınızın doğum tarihinden itibaren sağlıklı bir şekilde büyüme..

549,00TL Vergiler Hariç: 465,25TL

Unigo Comflor Pingko İn Friends Oyun Matı 210X140X13

Unigo Comflor Pingko İn Friends Oyun Matı 210X140X13 Özellikleri Unigo Oyun matları, küçük yaştaki çocukların yanı sıra aile büyüklerininde oyuna katılımını sağlayacak şekilde özenli olarak büyük boyutlarda hazırlanmıştır.  Küçük sevimli bebeğiniz ile oyun oynamaya başladığınızda, özenle hazırlamış olduğumuz Unigo oyun matının üzerine bebeğiniz ile birlikte uzanarak hem kendinizin hem de bebeğinizin bedensel gelişimini sağlıklı bir şekilde yapabilirsiniz.    Unigo oyun matları sayesinde bebeğinizin emeklemeye başlama süresini de hızlandırabilirsiniz.    Çocuklarınızın doğum tarihinden itibaren sağlıklı bir şekilde büy&..

549,00TL Vergiler Hariç: 465,25TL

Unigo Comflor Pingko İn Africa Oyun Matı 210X140X13

Unigo Comflor Pingko İn Africa Oyun Matı 210X140X13 Özellikleri Unigo Oyun matları, küçük yaştaki çocukların yanı sıra aile büyüklerininde oyuna katılımını sağlayacak şekilde özenli olarak büyük boyutlarda hazırlanmıştır.  Küçük sevimli bebeğiniz ile oyun oynamaya başladığınızda, özenle hazırlamış olduğumuz Unigo oyun matının üzerine bebeğiniz ile birlikte uzanarak hem kendinizin hem de bebeğinizin bedensel gelişimini sağlıklı bir şekilde yapabilirsiniz.    Unigo oyun matları sayesinde bebeğinizin emeklemeye başlama süresini de hızlandırabilirsiniz.    Çocuklarınızın doğum tarihinden itibaren sağlıklı bir şekilde büy&u..

549,00TL Vergiler Hariç: 465,25TL

Unigo Dwinguler Garden Delight Oyun Matı 190X130X11

Unigo Dwinguler Garden Delight Oyun Matı 190X130X11 Özellikleri Unigo Oyun matları, küçük yaştaki çocukların yanı sıra aile büyüklerininde oyuna katılımını sağlayacak şekilde özenli olarak büyük boyutlarda hazırlanmıştır.  Küçük sevimli bebeğiniz ile oyun oynamaya başladığınızda, özenle hazırlamış olduğumuz Unigo oyun matının üzerine bebeğiniz ile birlikte uzanarak hem kendinizin hem de bebeğinizin bedensel gelişimini sağlıklı bir şekilde yapabilirsiniz.    Unigo oyun matları sayesinde bebeğinizin emeklemeye başlama süresini de hızlandırabilirsiniz.    Çocuklarınızın doğum tarihinden itibaren sağlıklı bir şekilde büy&u..

699,00TL Vergiler Hariç: 592,37TL

Unigo Dwinguler Hello Europe Oyun Matı 190X130X11

Unigo Dwinguler Hello Europe Oyun Matı 190X130X11 Özellikleri Unigo Oyun matları, küçük yaştaki çocukların yanı sıra aile büyüklerininde oyuna katılımını sağlayacak şekilde özenli olarak büyük boyutlarda hazırlanmıştır.  Küçük sevimli bebeğiniz ile oyun oynamaya başladığınızda, özenle hazırlamış olduğumuz Unigo oyun matının üzerine bebeğiniz ile birlikte uzanarak hem kendinizin hem de bebeğinizin bedensel gelişimini sağlıklı bir şekilde yapabilirsiniz.    Unigo oyun matları sayesinde bebeğinizin emeklemeye başlama süresini de hızlandırabilirsiniz.    Çocuklarınızın doğum tarihinden itibaren sağlıklı bir şekilde büy&uum..

699,00TL Vergiler Hariç: 592,37TL

Unigo Dwinguler Fairy Tale Land Oyun Matı 190X130X11

Unigo Dwinguler Fairy Tale Land Oyun Matı 190X130X11 Özellikleri Unigo Oyun matları, küçük yaştaki çocukların yanı sıra aile büyüklerininde oyuna katılımını sağlayacak şekilde özenli olarak büyük boyutlarda hazırlanmıştır.  Küçük sevimli bebeğiniz ile oyun oynamaya başladığınızda, özenle hazırlamış olduğumuz Unigo oyun matının üzerine bebeğiniz ile birlikte uzanarak hem kendinizin hem de bebeğinizin bedensel gelişimini sağlıklı bir şekilde yapabilirsiniz.    Unigo oyun matları sayesinde bebeğinizin emeklemeye başlama süresini de hızlandırabilirsiniz.    Çocuklarınızın doğum tarihinden itibaren sağlıklı bir şekilde büy&..

699,00TL Vergiler Hariç: 592,37TL

Unigo Dwinguler Dino Land Oyun Matı Small 100X140X11

Unigo Dwinguler Dino Land Oyun Matı Small 100X140X11 Özellikleri Unigo Oyun matları, küçük yaştaki çocukların yanı sıra aile büyüklerininde oyuna katılımını sağlayacak şekilde özenli olarak büyük boyutlarda hazırlanmıştır.  Küçük sevimli bebeğiniz ile oyun oynamaya başladığınızda, özenle hazırlamış olduğumuz Unigo oyun matının üzerine bebeğiniz ile birlikte uzanarak hem kendinizin hem de bebeğinizin bedensel gelişimini sağlıklı bir şekilde yapabilirsiniz.    Unigo oyun matları sayesinde bebeğinizin emeklemeye başlama süresini de hızlandırabilirsiniz.    Çocuklarınızın doğum tarihinden itibaren sağlıklı bir şekilde büy&..

489,00TL Vergiler Hariç: 414,41TL

Unigo Dwinguler Dino Land Oyun Matı 190X130X15

Unigo Dwinguler Dino Land Oyun Matı 190X130X15 Özellikleri Unigo Oyun matları, küçük yaştaki çocukların yanı sıra aile büyüklerininde oyuna katılımını sağlayacak şekilde özenli olarak büyük boyutlarda hazırlanmıştır.  Küçük sevimli bebeğiniz ile oyun oynamaya başladığınızda, özenle hazırlamış olduğumuz Unigo oyun matının üzerine bebeğiniz ile birlikte uzanarak hem kendinizin hem de bebeğinizin bedensel gelişimini sağlıklı bir şekilde yapabilirsiniz.    Unigo oyun matları sayesinde bebeğinizin emeklemeye başlama süresini de hızlandırabilirsiniz.    Çocuklarınızın doğum tarihinden itibaren sağlıklı bir şekilde büyüm..

699,00TL Vergiler Hariç: 592,37TL

Unigo Dwinguler Masai Mara Oyun Matı 230X140X15

Unigo Dwinguler Masai Mara Oyun Matı 230X140X15 Özellikleri Unigo Oyun matları, küçük yaştaki çocukların yanı sıra aile büyüklerininde oyuna katılımını sağlayacak şekilde özenli olarak büyük boyutlarda hazırlanmıştır.  Küçük sevimli bebeğiniz ile oyun oynamaya başladığınızda, özenle hazırlamış olduğumuz Unigo oyun matının üzerine bebeğiniz ile birlikte uzanarak hem kendinizin hem de bebeğinizin bedensel gelişimini sağlıklı bir şekilde yapabilirsiniz.    Unigo oyun matları sayesinde bebeğinizin emeklemeye başlama süresini de hızlandırabilirsiniz.    Çocuklarınızın doğum tarihinden itibaren sağlıklı bir şekilde büyü..

949,00TL Vergiler Hariç: 804,24TL

Unigo Dwinguler Sunshine Day Oyun Matı 230X140X15

Unigo Dwinguler Sunshine Day Oyun Matı 230X140X15 Özellikleri Unigo Oyun matları, küçük yaştaki çocukların yanı sıra aile büyüklerininde oyuna katılımını sağlayacak şekilde özenli olarak büyük boyutlarda hazırlanmıştır.  Küçük sevimli bebeğiniz ile oyun oynamaya başladığınızda, özenle hazırlamış olduğumuz Unigo oyun matının üzerine bebeğiniz ile birlikte uzanarak hem kendinizin hem de bebeğinizin bedensel gelişimini sağlıklı bir şekilde yapabilirsiniz.    Unigo oyun matları sayesinde bebeğinizin emeklemeye başlama süresini de hızlandırabilirsiniz.    Çocuklarınızın doğum tarihinden itibaren sağlıklı bir şekilde büy&uum..

949,00TL Vergiler Hariç: 804,24TL

Unigo Dwinguler Dino Adventure Oyun Matı 230X140X15

Unigo Dwinguler Dino Adventure Oyun Matı 230X140X15 Özellikleri Unigo Oyun matları, küçük yaştaki çocukların yanı sıra aile büyüklerininde oyuna katılımını sağlayacak şekilde özenli olarak büyük boyutlarda hazırlanmıştır.  Küçük sevimli bebeğiniz ile oyun oynamaya başladığınızda, özenle hazırlamış olduğumuz Unigo oyun matının üzerine bebeğiniz ile birlikte uzanarak hem kendinizin hem de bebeğinizin bedensel gelişimini sağlıklı bir şekilde yapabilirsiniz.    Unigo oyun matları sayesinde bebeğinizin emeklemeye başlama süresini de hızlandırabilirsiniz.    Çocuklarınızın doğum tarihinden itibaren sağlıklı bir şekilde büy&u..

949,00TL Vergiler Hariç: 804,24TL

Unigo Dwinguler Müzikli Oyun Matı 230X140X15

Unigo Dwinguler Müzikli Oyun Matı 230X140X15 Özellikleri Unigo Oyun matları, küçük yaştaki çocukların yanı sıra aile büyüklerininde oyuna katılımını sağlayacak şekilde özenli olarak büyük boyutlarda hazırlanmıştır.  Küçük sevimli bebeğiniz ile oyun oynamaya başladığınızda, özenle hazırlamış olduğumuz Unigo oyun matının üzerine bebeğiniz ile birlikte uzanarak hem kendinizin hem de bebeğinizin bedensel gelişimini sağlıklı bir şekilde yapabilirsiniz.    Unigo oyun matları sayesinde bebeğinizin emeklemeye başlama süresini de hızlandırabilirsiniz.    Çocuklarınızın doğum tarihinden itibaren sağlıklı bir şekilde büy&uum..

1.499,00TL Vergiler Hariç: 1.270,34TL

Sozzy Mutlu Bebek Oyun Halısı

Sozzy Toys Mutlu Bebek Oyun Halısı  0-1 yaş;   Canlı ve dinlendirici renk harmonisi ile bebeğinizin el ayak koordinasyonu ve vücut motor gelişimini desteklemek için 18 gelişim özelliği barındıracak şekilde tasarlanmıştır. Bebeğiniz karın üstü yastık destekli yatarak, değişik özellikteki oyuncaklara uzanıp, keşfetmeye çalışacaktır. Oyun minderini 3 değişik formatta kullanabilirsiniz. Minder üstündeki hışırtılı yapraklar, basınca ses çıkaran noktalar ve minder aynası bebeğimizin tüm ilgisini toplayacaktır.   Asılı Fonksiyonel Oyuncaklar;   Şarkı söyleyen Kuş:  Ahşap diş kaşıyıcı ve hışırtılı ses çıkaran kanatları ile tatlı melodiler mırıldanır. (..

119,00TL Vergiler Hariç: 100,85TL

Bondigo Eva Puzzle Sayılar

Bondigo Puzzle Eva Özellikleri;   Bebeğiniz evalar sayesinde hem sayıları tanır hem de el becerilerini geliştirir. Kurulumu biten evanın üzerinde eğlenceli vakitler geçirir. Eva'nın dokusu yumuşaktır. Su geçirmeyen ve kaymayan malzeden üretilmiştir. Kimyasal içermez. Toplamda 10 farklı sayıyı tanır.   Ebatları: 315 x 315 x 10 mm..

42,00TL 40,95TL Vergiler Hariç: 34,70TL

Bondigo Eva Puzzle Hayvan

Bondigo Puzzle Eva Özellikleri;   Bebeğiniz evalar sayesinde hem hayvanları tanır hem de el becerilerini geliştirir. Kurulumu biten evanın üzerinde eğlenceli vakitler geçirir. Eva'nın dokusu yumuşaktır. Su geçirmeyen ve kaymayan malzeden üretilmiştir. Kimyasal içermez. Toplamda 10 farklı hayvanı tanır.   Ebatları: 315 x 315 x 10 mm..

42,00TL 40,95TL Vergiler Hariç: 34,70TL

Bondigo Serüven Ormanı Oyun Halısı

Bondigo Serüven Ormanı Oyun Halısı Özellikleri;   Renkli ve serüven dolu oyun halısı; müzik ve sesler ile bebeğinizin isteklerine cevap verirken, gelişimine de destek verir. Bebeğiniz halı üstünde yatıp oynayabilir; karın üstü yatarak eğlenebilir ve hışırdayan ayaklar ile kuyruğa sahip zebra, peluş papağan, melodiler çalan aslan, sevimli kelebek diş kaşıyıcı, büyük döner çıngıraklı topa sahip fil oyuncakları sayesinde keyifli zaman geçirebilir. Halkalara bebeğinizin favori oyuncaklarını asabilir; onun karın üstü kalkıp oyuncakları keşfetmesine olanak sağlayabilirsiniz. Yumuşak yastık ise bebeğinizin rahatça uzanmasını sağlar. Melodili aslan 2 a..

119,00TL Vergiler Hariç: 100,85TL

Tiny Love Gymini Denizler Altında Oyun Halısı

Tiny Love Denizler Altında Oyun Halısı Özellikleri;   Oyun halısının bütün oyuncakları çıkarılıp yer değiştirilebilir ve istenildiğinde ana kucağı, bebek arabasına takılabilir. Üzerindeki ayna ile bebeğiniz ilk kez kendisini tanımaya başlar. Oyuncaklar dişlik görevini görür. Hışırdayan oyuncakları bebeğinizin oynadıkça ses çıkartmasından dolayı neden-sonuç ilişkisini öğrenmesini sağlar. Canlı renkleri ile göz kaslarını geliştirir. Üzerinde 1 adet müzikli yengeç, 1 adet ayna,1 adet hışırdayan oyuncak,1 adet çıngıraklı pelikan,2 adet dişlik bulunmaktadır. Oyun halısı çok rahat bir şekilde çıtçıtları sayesinde ikiye katlan..

199,00TL 131,10TL Vergiler Hariç: 111,10TL

Tiny Love Gymini Güneşli Gün Oyun Halısı

Tiny Love Gymini Güneşli Gün Oyun Halısı Özellikleri: Güneşli Gün Oyun Halısı, canlı renkleriyle, sallanan oyuncaklarıyla, aynası ve müzikli güneşi ile bebeğinizin dikkatini fazlasıyla çekecek ve onun hareketlenmesini sağlayacak, bacak ve kol kaslarının gelişimini hızlandıracaktır. Halının üzerinde bulunan güneşe vurduğunuzda 3 farklı melodi çalar. Bebeğiniz yüz üstü yattığında aynada kendini farkeder ve daha fazla yüzükoyun yatabilir. Asılı duran oyuncaklar, oyuncak kemerlerinin üzerindeki deliklere farklı kombinasyonlarda takılabilmektedir. İsteğinize bağlı olarak bu deliklere farklı oyuncaklar da takabilirsiniz. Üzerinde titreyen kurbağa, yaprak..

169,00TL 139,07TL Vergiler Hariç: 117,86TL

Tiny love Gymini 5 Hareket Merkezi Oyun Halısı

Tiny love Gymini 5 Hareket Merkezi Oyun Halısı Özellikleri: Tiny Love tarafından geliştirilmiş özel kemer bağlantısına sahip ilk halıdır. Bu bağlantı ile çapraz kemerlerin üzerindeki oyuncakları bebeğinizin rahat oynayabileceği şekilde yaklaştırabilirsiniz. Gymini 5 Hareket Merkezi Oyun Halısı bebeğinizin hareketli zamanlarının daha konforlu olmasını sağlayacaktır. Kayan halkalar bebeğin oyuncaklarını farklı kombinasyonlarda asmanızı sağlayacaktır. Oyun halısı bebeğinizin hareketleri için oldukça geniştir. 7 farklı melodisi bulunan ışıklı oyuncağı bulunmaktadır. Üzerinde titreyen fil oyuncağı vardır. Çıngıraklı maymun oyuncağı bulunmaktadır. Güneş ve bulut çıngırağı da vardır. Bebe..

269,00TL Vergiler Hariç: 227,97TL