Mamalar


Humana Bebek Maması No:1 800 gr.

Humana 1 Devam Maması Özellikleri;   Anne sütü bebeğiniz için en uygun besindir. İdeal içeriği ile bebeğinizin sağlıklı büyümesine ve gelişmesine yardımcı olur. Bu yüzden bebeğinizi olası olduğunca anne sütü ile besleyiniz. Anne sütünün yetersizliği veya eksikliği durumunda Humana 1 Başlangıç maması ‘nı tercih edebilirsiniz. Doğru beslenme bebeklik döneminde çok önemlidir. Humana 1 Başlangıç maması , Humana bebek beslenme uzmanları tarafından yıllar süren çalışmalar sonucunda geliştirilmiştir. Humana 1 Başlangıç Maması anne sütü yetersizliği durumunda doğumdan itibaren kullanılması önerilir. Anne s..

69,00TL Vergiler Hariç: 63,89TL

Hipp Organik Kayısı Püresi 125 gr.

Hipp Organik Kayısı Püresi 125 gr. Özellileri:   %100 Organik yiyeceklerden üretilmiştir. GDO İçermez. İçersindeki tüm besinler olgunlaştıktan sonra toplanır. Zengin beta-karoten içeriğiyle ek gıdaya geçiş döneminde besleyici bir alternatiftir. Şeker İçermez. Şeker İçeriği besinlerden gelmektedir. Renklendirici, Koruyucu madde ve Aroma içermez.   Kullanıma Uygun Yaş Aralığı: 4. Ay sonundan itiaren Markanın Üretildiği Ülke: Almanya..

4,00TL Vergiler Hariç: 3,70TL

Wellcare Vitamin D3-600 IU

Wellcare Vitamin D3-600 IU Özellikleri;   İlk günden itibaren çocuklarda ve yetişkinlerde günlük D vitamini ihtiyacının karşılanmasını sağlar. BhA ve koruyucu içermez. Çözücü olarak zeytinyağı kullanılmıştır. Alkol, yapay tatlandırıcı ve renklendirici kullanılmamıştır. Çocuklarda veya yetişkinlerde 1-2 kez ağız içine püskürtülerek kullanılır. Wellcare Vitamin D3 400IU => 1 püskürtmede 400IU Vitamin D3 takviyesini sağlar. Wellcare Vitamin D3 600IU => 1 püskürtmede 600IU Vitamin D3 takviyesini sağlar. Wellcare Vitamin D3 1000IU => 1 püskürtmede 1000IU Vitamin D3 takviyesini sağlar...

26,00TL Vergiler Hariç: 22,03TL

Wellcare Vitamin D3-400 IU

Wellcare Vitamin D3-400 IU Özellikleri;   İlk günden itibaren çocuklarda ve yetişkinlerde günlük D vitamini ihtiyacının karşılanmasını sağlar. BhA ve koruyucu içermez. Çözücü olarak zeytinyağı kullanılmıştır. Alkol, yapay tatlandırıcı ve renklendirici kullanılmamıştır. Çocuklarda veya yetişkinlerde 1-2 kez ağız içine püskürtülerek kullanılır. Wellcare Vitamin D3 400IU => 1 püskürtmede 400IU Vitamin D3 takviyesini sağlar. Wellcare Vitamin D3 600IU => 1 püskürtmede 600IU Vitamin D3 takviyesini sağlar. Wellcare Vitamin D3 1000IU => 1 püskürtmede 1000IU Vitamin D3 takviyesini sağlar...

24,00TL Vergiler Hariç: 20,34TL

Vitanella Keçi Sütlü Bebe Bisküvisi

Vitanella Keçi Sütlü Bebe Bisküvisi Özellikleri; Bebek bisküvisi katı gıdalara geçiş döneminde bebeğinizin beslenme pkanına ilave edebileceğiniz yumurta ve buğdaydan oluşan bir proteine sahiptir Vitanella Bebek Bisküvisi, anne sütünden sonra en değerli süt olarak bilinen ve yoğun olarak kullanılan keçisütü, tam buğday unu ile buluştu. Zengin doğal vitamin ve mineraller içeren keçiboynuzu özü ve hurma pekmezi ile tadının zirvesine ulaştı. Bebeğiniz için gerekli vitamin ve minarellerle yetişkinlerin dahi vazgeçemediği eşsiz bir ürün ortaya çıktı.   Tüketim Tavsiyesi; Temiz bir kaba koyacağınız 5-6 adet v..

8,00TL Vergiler Hariç: 7,41TL

Humana Still-Tee Emziren Anneler için 200 Gr.

Humana Still-Tee Bileşimi Çemen otu, Rezene, Keçi Sedefi otu, Mine Çiçeği, Amber Çiçeği, Rooibos, Ağaç Çileği, Sukroz, Maltodekstrin içerir.     Emziren anneler için Anne sütünü artıran bitki çayı Humana Still Tee’nin anne sütü artışına yardımcı etkisi ile ilgili klinik çalışması mevcuttur Süt artışına yardımcı bitki özleri içeren, doğal, katkı maddesi içermeyen, renklendirici içermeyen lezzetli bir bitki çayıdır. Tüm emzirme dönemi boyunca günde 3 bardak kullanılması önerilir. Emzirme döneminde artan sıvı ihtiyacının giderilmesine yardımcı olur. Humana Still-Tee Hazırlanışı 200 ml suya (1 su bardağı) tepeleme 2 tatlı kaşığı (yaklaşık 9g )Humana Still-Tee konulup karıştırılarak hazırlanır. isteğe bağlı o..

32,29TL Vergiler Hariç: 29,90TL

Humana Meyve Çayi 200 Gr.

 Humana Meyve Çayı 8. Aydan İtibaren Bebekler, Çocuklar ve Yetişkinler için kullanılır. Humana Meyve Çayı, içersinde bulunan kuşburnu, Frenk üzümü, amber çiçeği, çilek yaprağı ve elma tozu sayesinde, bilhassa bebeklerde ve küçük çocuklarda kullanılır. Humana Meyve Çayı "C vitamini" ilavelidir. Bu sayede bağışıklık sisteminin güçlendirilmesine yardımcı olur.   Humana Meyve Çayı Kullanımı: Bebekler için; 100 ml kaynamış ve ılımış suya tepeleme 1 tatlı kaşığı (3,75 g) Humana Meyve Çayı ilave edilerek hazırlanır. 8. ayını dolduran bebeklerde birkaç defaya bölünerek günde toplam 200 ml  Humana Meyve Çayı içirilmesi tavsiye edilir. Yetişkinler için: Yetişkinler için bir kısıtlama yoktur. 200 ml suya tepeleme 2 tatlı kaşığı  Humana Meyve Çayı ila..

23,87TL Vergiler Hariç: 22,10TL

Humana İyi Geceler Bitki Çayi 200 Gr.

Uykusuzluk Problemlerinde, 1. Haftasını Doldurmuş Bebekler ve Çocuklar için kullanıldığı zaman uykusuzluk probleminin giderilmesine yardımcı olur. Humana İyi Geceler Çayı, içerisinde bulunan melisa, ebegümeci, ıhlamur ve kekik bitkileri sayesinde uyku problemleri için ideal bir çaydır. Humana İyi Geceler Çayı, uyku vermeye (sedatif) yardımcı etkisinin yanında sakinleştirmeye, rahatlatmaya ve yatıştırmaya yardımcı özelliklere sahiptir. Bu sebepten ötürü; huzursuz, uykusuz bebeklerde, çocuklar ve yetişkinlerde görülen uyku sorunlarının giderilmesine yardımcı olur. Humana İyi Geceler Çayı Kullanımı: Bebekler için; 100 ml kaynamış-ılımış suya tepeleme 1 tatlı kaşığı (3,75 g) Humana İyi Geceler Çayı ilave edilerek hazırlanır. 1. haftasını doldur..

23,87TL Vergiler Hariç: 22,10TL

Humana Bebek Maması Metal Kutu 2 Numara 800 Gr

Humana 2 devam sütünü, 6.ayını doldurmuş bebeğinize verebilirsiniz. Humana 2 devam sütünü İçeriğinde prebiyotik lif olarak sadece sütten elde edilen galakto-oligosakkaritler bulunur.  Humana 2 devam sütünü Omega-3 ve omega-6 esansiyel yağ asitleri açısından zenginleştirilmiştir.  Humana 2 devam sütünü Ana karbonhidrat kaynağı olarak "süt şekeri” olarak da bilinen laktoz içermektedir. Humana 2 devam sütünü Büyüyen ve gelişen bebeğin ihtiyaçlarına uygun olarak, EC (Avrupa Komisyonu) ve ESPGHAN (Avrupa Pediyatrik Gastroenteroloji, Hepatoloji ve Beslenme Derneği) Direktiflerinde belirtildiği şekilde protein, yağ, karbonhidrat, vitamin ve mineraller içermektedir. Humana 2 devam sütünü Bebeğin gelişimi için önemli olan D vitamin..

81,43TL Vergiler Hariç: 75,40TL

Humana Bebek Maması Metal Kutu 1 Numara 800 Gr

Anne sütü bebekler için en iyisidir.Humana 1 doğum sonrasında anne sütüyle beslenmenin mümkün olmadığı durumlarda bebeklerin özel beslenmesi için uygundur. Bebeğe anne sütü verilemediği durumlarda humana1,yetkili sağlık çalışanının önerisi ile kullanılabilir.Humana 1 2. aydan itibaren anne sütü yokluğunda bebeğin besinsel ihtiyaçlarını tek başına karşılayabilen, yetersizliğinde ise takviye amaçlı kullanılan biberon mamasıdır.Esansiyel aminoasitlerle zengin protein içerir, Taurin (4,9 mg/100 ml) takviyelidir ve 2-6 ay arasında bebeğin beslenmesini optimal seviyede destekler.Humana 1tamamen bitkisel yağlardan oluşan yağ tablosu organizmada sentezlenemeyen omega3 ve omega6 esansiyel yağ asitleri ile takviye edilmiştir. Humana 1 karbonhidrat ya..

81,43TL Vergiler Hariç: 75,40TL

Hipp Organik Şeftali Püresi 125 Gr

Organik Şeftali Püresi 125 g İlave şeker içermez(doğal olarak şeker içerir). Gluten içermez. Kıvam artırıcı içermez. Yüksek C vitamini içerir. Süt içermez. Renklendirici içermez. Kavanoz mamaları hava almayacak şekilde vakum altında kapatılarak ısıl işleme (pastorizasyon) tabi tutulduğu için hiçbir katkı ve koruyucu madde içermeden son kullanma tarihine kadar tazeliğini korur. Organik tarım ve hayvancılık ürünü olan kavanoz mamaları; hormonsuzdur, suni gübre, katkı maddesi ve GDO (Genetiği Değiştirilmiş Organizma) içermez; üretiminin her aşaması kontrol edilir. İçerik organik üretimden  ..

4,21TL Vergiler Hariç: 3,90TL

Hipp Organik Sebzeli Ve Tavuklu Erişte 220 gr.

Organik Sebzeli Ve Tavuklu Erişte 220 g 12. Ay sonunda Kıvam artırıcı içermez. Renklendirici içermez. Bileşenler buharda pişirilmiştir. Sindirimi kolaydır ve yumuşak et içerir. Et miktarları bebeğin yaşına uygun şekilde ayarlanmıştır. Kavanoz mamaları hava almayacak şekilde vakum altında kapatılarak ısıl işleme (pastorizasyon) tabi tutulduğu için hiçbir katkı ve koruyucu madde içermeden son kullanma tarihine kadar tazeliğini korur. Organik tarım ve hayvancılık ürünü olan kavanoz mamaları; hormonsuzdur, suni gübre, katkı maddesi ve GDO (Genetiği Değiştirilmiş Organizma) içermez; üretiminin her aşaması kontrol edilir. İçerik organik üretimden  ..

5,62TL Vergiler Hariç: 5,20TL

Hipp Organik Sebzeli Ve Tavuk Pirinç125 Gr

Organik Sebzeli ve Tavuklu Pirinç 125 g 4. Aydan sonra İlave tuz içermez. Gluten içermez. Kıvam artırıcı içermez. Süt içermez. Renklendirici içermez. Bileşenler buharda pişirimiştir Sindirimi kolaydır ve yumuşak et içerir. Et miktarları bebeğin yaşına uygun şekilde ayarlanmıştır. Kavanoz mamaları hava almayacak şekilde vakum altında kapatılarak ısıl işleme (pastorizasyon) tabi tutulduğu için hiçbir katkı ve koruyucu madde içermeden son kullanma tarihine kadar tazeliğini korur. Organik tarım ve hayvancılık ürünü olan kavanoz mamaları; hormonsuzdur, suni gübre, katkı maddesi ve GDO (Genetiği Değiştirilmiş Organizma) içermez; üretiminin her a..

4,21TL Vergiler Hariç: 3,90TL

Hipp Organik Havuç Püresi 125 Gr

Organik Havuç Püresi 125 g 4. Aydan sonra İlave tuz içermez. Gluten içermez. Kıvam artırıcı içermez. Süt bileşeni içermez. Renklendirici içermez. Kavanoz mamaları hava almayacak şekilde vakum altında kapatılarak ısıl işleme (pastorizasyon) tabi tutulduğu için hiçbir katkı ve koruyucu madde içermeden son kullanma tarihine kadar tazeliğini korur. Organik tarım ve hayvancılık ürünü olan kavanoz mamaları; hormonsuzdur, suni gübre, katkı maddesi ve GDO(Genetiği Değiştirilmiş Organizma) içermez; üretiminin her aşaması kontrol edilir. İçerik organik üretimden  ..

4,21TL Vergiler Hariç: 3,90TL

Hipp Organik Elma Püresi 125 Gr

Organik Elma Püresi 125 g İlave şeker içermez(doğal olarak şeker içerir) Gluten içermez Kıvam artırıcı içermez Yüksek C vitamini içerir Süt içermez Renklendirici içermez Kavanoz mamaları hava almayacak şekilde vakum altında kapatılarak ısıl işleme (pastorizasyon) tabi tutulduğu için hiçbir katkı ve koruyucu madde içermeden son kullanma tarihine kadar tazeliğini korur. Organik tarım ve hayvancılık ürünü olan kavanoz mamaları; hormonsuzdur, suni gübre, katkı maddesi ve GDO (Genetiği Değiştirilmiş Organizma) içermez; üretiminin her aşaması kontrol edilir. İçerik organik üretimden  ..

4,21TL Vergiler Hariç: 3,90TL

Hipp Organik Domates Ve Tavuklu Patates 220 Gr

Organik Domatesli ve Tavuklu Patates 220 g 8.ay sonunda Gluten içermez. Kıvam artırıcı içermez. Süt içermez Renklendirici içermez. Bileşenler buharda pişirimiştir. Sindirimi kolaydır ve yumuşak et içerir. Et miktarları bebeğin yaşına uygun şekilde ayarlanmıştır. Kavanoz mamaları hava almayacak şekilde vakum altında kapatılarak ısıl işleme (pastorizasyon) tabi tutulduğu için hiçbir katkı ve koruyucu madde içermeden son kullanma tarihine kadar tazeliğini korur. Organik tarım ve hayvancılık ürünü olan kavanoz mamaları; hormonsuzdur, suni gübre, katkı maddesi ve GDO (Genetiği Değiştirilmiş Organizma) içermez; üretiminin her aşaması kontrol edilir. ..

5,62TL Vergiler Hariç: 5,20TL

Hipp 3 Organik Kombiyotik Devam 350 Gr

Hipp 3 Organik Combiotic Devam Sütü 350 g Tamamen Organik süt kullanılarak üretilmiştir. HiPP 3 Organik Combiotic, organik sütten gelen protein içeriğine sahiptir. HiPP 3 Organik Combiotic, HiPP 2 veya herhangi bir devam formülünü takiben 6.aydan itibaren kullanılabilir Hipp 3 Organik Combiotic prebiyotik bileşen içerir. Prebiyotik bileşenler sindirim sistemini düzenlemeye ve bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcı olan probiyotik mikroorganizmaların bağırsakta gelişimini ve yaşamını destekler. Hipp 3 Organik Combiotic probiyotik mikroorganizma içerir. Probiyotik mikroorganizmalar sindirim sistemini düzenlemeye ve bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcı olur. P..

37,91TL Vergiler Hariç: 35,10TL

Hipp 2 Kambiyotik Organik Devam Süt 350 Gr

Hipp 2 Organik Combiotic Devam Sütü 350 g Tamamen Organik süt kullanılarak üretilmiştir. HiPP 2 Organik Combiotic, organik sütten gelen protein içeriğine sahiptir. HiPP 2 Organik Combiotic, HiPP 1 veya herhangi bir bebek formülünü takiben 6.aydan itibaren kullanılabilir Hipp 2 Organik Combiotic prebiyotik bileşen içerir. Prebiyotik bileşenler sindirim sistemini düzenlemeye ve bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcı olan probiyotik mikroorganizmaların bağırsakta gelişimini ve yaşamını destekler. Hipp 2 Organik Combiotic probiyotik mikroorganizma içerir. Probiyotik mikroorganizmalar sindirim sistemini düzenlemeye ve bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcı olur. P..

37,91TL Vergiler Hariç: 35,10TL

Hipp 1 Organik Kambiyotik Bebek Sütü 350 Gr

Hipp 1 Organik Combiotic Bebek Sütü 350 g Doğumdan sonra Tamamen Organik süt kullanılarak üretilmiştir. Anne sütü bebeğiniz için en iyisidir. Bu ürün doğum sonrasında anne sütüyle beslenmenin mümkün olmadığı durumlarda bebeklerin özel beslenmesi için uygundur. Bu ürün yetkili sağlık çalışanının önerisi ile kullanılmalıdır. Anne sütü gibi tüm bebek formüleri de karbonhidrat içerir ve bebeğinizin beslenmesinin önemli bir kısmını oluşturur. Bebeğinizin dişlerinin karbonhidrat içeren sıvılarla sık veya devamlı temas etmesi dişlerinin çürümesine ve ileride sağlık sorunlarına yol açabilir.Bebeğinizin uzun süre biberondan beslenmesine izin vermeyin ve çocuğunuza bardaktan içmeyi ..

37,91TL Vergiler Hariç: 35,10TL

Humana Bebek Maması Metal Kutu 2 Numara 800 Gr x 6 Adet

Humana 2 devam sütünü, 6.ayını doldurmuş bebeğinize verebilirsiniz. Humana 2 devam sütünü İçeriğinde prebiyotik lif olarak sadece sütten elde edilen galakto-oligosakkaritler bulunur.  Humana 2 devam sütünü Omega-3 ve omega-6 esansiyel yağ asitleri açısından zenginleştirilmiştir.  Humana 2 devam sütünü Ana karbonhidrat kaynağı olarak "süt şekeri” olarak da bilinen laktoz içermektedir. Humana 2 devam sütünü Büyüyen ve gelişen bebeğin ihtiyaçlarına uygun olarak, EC (Avrupa Komisyonu) ve ESPGHAN (Avrupa Pediyatrik Gastroenteroloji, Hepatoloji ve Beslenme Derneği) Direktiflerinde belirtildiği şekilde protein, yağ, karbonhidrat, vitamin ve mineraller içermektedir. Humana 2 devam sütünü Bebeğin gelişimi için önemli olan D vitamin..

477,36TL Vergiler Hariç: 442,00TL

Humana Bebek Maması Metal Kutu 1 Numara 800 Gr x 6 Adet

Anne sütü bebekler için en iyisidir.Humana 1 doğum sonrasında anne sütüyle beslenmenin mümkün olmadığı durumlarda bebeklerin özel beslenmesi için uygundur. Bebeğe anne sütü verilemediği durumlarda humana1,yetkili sağlık çalışanının önerisi ile kullanılabilir.Humana 1 2. aydan itibaren anne sütü yokluğunda bebeğin besinsel ihtiyaçlarını tek başına karşılayabilen, yetersizliğinde ise takviye amaçlı kullanılan biberon mamasıdır.Esansiyel aminoasitlerle zengin protein içerir, Taurin (4,9 mg/100 ml) takviyelidir ve 2-6 ay arasında bebeğin beslenmesini optimal seviyede destekler.Humana 1tamamen bitkisel yağlardan oluşan yağ tablosu organizmada sentezlenemeyen omega3 ve omega6 esansiyel yağ asitleri ile takviye edilmiştir. Humana 1 karbonhidrat ya..

477,36TL Vergiler Hariç: 442,00TL

Goldan Goat Keçi Bebek Sütü 2 400 Gr.

Golden Goat 2 Keçi Sütü Beslenme Ürünü Özellikleri * Bebeklerin büyüme ve beyin gelişimi içinyeterli demir alımı önemlidir. * Demir ve demir emilimini kolaylaştırması açısından C vitamini ile takviye edilmiştir. * Güçlü ve sağlıklı kemik ve diş gelişimi içinsütün içeriğinde bulunan kalsiyuma ilaveten ekstra kalsiyum ve D vitamini ile formülü güçlendirilmiştir. * Bebeklerin sağlıklı gelişme büyüme ihtiyaçlarını karşılamak üzere gerekli diğer vitamin, mineral ve mikrobesinlerle güçlendirilmiştir. * Karbonhidrat içeriği sadece sütte doğal olarak bulunan laktozdur. * İlave şeker içermez. * Keçi sütünün protein yapısı sayesinde daha düşük alerjik yüke sahiptir. * İçeriğinde doğal olarak yüksek seviyelerde mevcut nükleotidler b..

40,72TL Vergiler Hariç: 37,70TL

Goldan Goat Keçi Bebek Sütü 1 400 Gr.

Golden Goat 1 Keçi Sütü Beslenme Ürünü Özellikleri * 0-6 ay arası bebeklerin gelişmesini destekleyerek, beslenme ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde formüle edilmiştir. * Keçi sütünün özel protein yapısı ve daha küçük yağ kürecik çapı sayesinde kolay bir sindirim sağlar ve bebeklerin sindirim esnasında daha rahat olmalarına yardımcı olur. * Keçi sütünün özel protein yapısı sayesinde daha az alerjik yüke sahiptir. * Folik asit ve gerekli diğer vitamin ve minerallerle takviye edilmiştir. * Nükleotidler, poliaminler ve serbest amino asitler gibi biyoaktif bileşikler içeriğinde doğal besinler mevcuttur. * İçeriğine ilave edilmiş bitkisel yağlar, anne sütündekine daha yakın seviyelerde esansiyel yağ asitlerinin alınmasını sağlar. * Keçi ..

44,93TL Vergiler Hariç: 41,60TL

Humana Bebek Maması No:3 800 gr.

Humana Bebek Maması No:3 800 gr. Özellikleri;   Humana 3 devam sütü 10 aydan büyük bebekler için uygundur. Humana 2’yi veya başka bir süt kaynağını takiben kullanılır. Gluten intoleransı olan çocukların beslenmesinde kullanılabilir. Demir ve kalsiyum muhtevasının yüksek olması sebebiyle demir eksikliği anemisi ve raşitizm için önerilir. İçerdiği artı prebiyotik lifler sayesinde bağırsak hareketlerini tertip ederek kabızlığı önler ve dışkı kıvamını normalleştirir. Kolay sindirilir. Hiçbir savunucu madde, boya içermez, glutensizdir. Kemikler için kalsiyum ile, omega 3 yağ asitleri ile, demir ve iyot ile zenginleştirilmiştir. Ayrıca Humana ..

69,00TL Vergiler Hariç: 63,89TL

Humana Bebek Maması No:2 350 gr.

Humana 2 Devam Maması Özellikleri;   Anne sütü bebeğiniz için en uygun besindir. İdeal içeriği ile bebeğinizin sağlıklı büyümesine ve gelişmesine yardımcı olur. Bu yüzden bebeğinizi mümkün olduğunca anne sütü ile besleyiniz. Anne sütünün yetersizliği veya eksikliği durumunda Humana 2 Devam Maması ‘nı kullanabilirsiniz. Doğru beslenme bebeklik döneminde çok önemlidir. Humana 2 Devam Maması , Humana bebek beslenme uzmanları tarafından yıllar süren çalışmalar sonucunda geliştirilmiştir. Humana 2 Devam Maması , bebeğinizin besinsel ihtiyaçları dikkate alınarak üretilmiştir. Humana 2 Devam Maması doğumlarından itibar..

37,00TL Vergiler Hariç: 34,26TL

Humana Bebek Maması No:1 350 gr.

Humana 1 Devam Maması Özellikleri;   Anne sütü bebeğiniz için en uygun besindir. İdeal içeriği ile bebeğinizin sağlıklı büyümesine ve gelişmesine yardımcı olur. Bu yüzden bebeğinizi olası olduğunca anne sütü ile besleyiniz. Anne sütünün yetersizliği veya eksikliği durumunda Humana 1 Başlangıç maması ‘nı tercih edebilirsiniz. Doğru beslenme bebeklik döneminde çok önemlidir. Humana 1 Başlangıç maması , Humana bebek beslenme uzmanları tarafından yıllar süren çalışmalar sonucunda geliştirilmiştir. Humana 1 Başlangıç Maması anne sütü yetersizliği durumunda doğumdan itibaren kullanılması önerilir. Anne s..

37,00TL Vergiler Hariç: 34,26TL

Hipp Organik Şeftali Ve Elmalı Meyve Barı 20 gr.

Hipp Organik Şeftali Ve Elmalı Meyve Barı 20 gr. Özellikleri;   Öğün aralarında çocuklar için ideal bir atıştırmalıktır. Organik hammaddelerden elde edilmiştir. İlave şeker içermez. Şeker içeriği meyvelerden gelmektedir. Tam tahıllı buğday, yulaf ve pirinç içerir. Elma suyu, şeftali püresi ve muz parçacıkları içerir...

4,00TL Vergiler Hariç: 3,70TL

Hipp Organik Sebze Karışımı 125 gr.

Hipp Organik Sebze Karışımı 190 gr Özellikleri;   HİPP Sebze grubu, ek gıdalara geçiş dönemlerinde bebeğin sebzelerle tanışması için en uygun seçenekleri içerir.  Koruyucu madde içermez.  İlave tuz içermez.  Renklendirici ve yapay aroma içermez.  Bebeklere uygun hafifliktedir.  Organik içerikli olduğundan %100 GDO’ suzdur.    Hitap Ettiği Yaş Aralığı: 4. aydan itibaren   Markanın Ait Olduğu Ülke: Almanya..

4,00TL Vergiler Hariç: 3,70TL

Hipp Organik Havuç Püresi 190 gr.

Hipp Organik Havuç Püresi 190 gr Özellikleri;   Tamamen organik içeriklidir. HiPP sebze grubu, ek gıdalara geçiş dönemlerinde bebeğin sebzelerle tanışması için uygun seçenekleri içerir. Koruyucu madde, renklendirici ve yapay aroma içermez. İlave tuz içermez. Süt bileşeni içermez. Gluten içermez. Organik tarım ve hayvancılık ürünü olan kavanoz mamaları; hormonsuzdur, suni gübre, katkı maddesi içermez; üretiminin her aşaması kontrol edilir. İçeriğindeki tüm besinler olgunlaşma süreçleri tamamlandıktan sonra toplanır. Kavanoz mamaları hava almayacak şekilde vakum altında kapatılarak ısıl işleme ..

4,00TL Vergiler Hariç: 3,70TL

Hipp Organik Çilekli Muzlu Elmalı Meyve Püresi 90 gr.

HiPP Organik Çilekli Muzlu Elmalı Meyve Püresi (90 gr) Özellikleri;   Tamamen organik içeriklidir. Gluten içermez. Koruyucu, renklendirici ve aroma içermez. İlave şeker içermemektedir. Şeker içeriği meyvelerden gelmektedir. İçerisinde bulunan muz sayesinde bebeğin potasyum alımına katkı sağlar. İçeriğinde lif yönünden zengin ve bebeklerin çok sevdiği bir meyve olan elma bulunur. Bebeğiniz poşetten tutarak kolaylıkla yiyebilir.Eğlencelidir.   Hitap Ettiği Yaş Aralığı: 1 Yaş ve üzeri   Markanın Ait Olduğu Ülke: Belçika..

5,00TL Vergiler Hariç: 4,63TL

Hipp Organik Akdeniz Sebzeleri 190 gr.

HiPP Organik Akdeniz Sebzeleri (190 gr) Özellikleri;   Tamemen organik içeriklidir. HiPP sebze grubu, ek gıdalara geçiş dönemlerinde bebeğin sebzelerle tanışması için uygun seçenekleri içerir. Koruyucu madde, renklendirici ve aroma içermez. İlave tuz içermez. Krema İçerir. Gluten içermez. Organik tarım ve hayvancılık ürünü olan kavanoz mamaları; hormonsuzdur, suni gübre, katkı maddesi içermez; üretiminin her aşaması kontrol edilir. İçeriğindeki tüm besinler olgunlaşma süreçleri tamamlandıktan sonra toplanır. Kavanoz mamaları hava almayacak şekilde vakum altında kapatılarak ısıl işleme (pastorizasyon) tabi tut..

5,00TL Vergiler Hariç: 4,63TL

Hayat Su Maskot 330 ml ( Asortili )

Hayat Su Maskot Özellikleri;   Çocuklara su içme alışkanlığını kazandırmayı ve su tüketimini teşvik etmeyi hedefleyen hayat su, yaratıcısı ve pazar lideri olduğu çocuk suyu kategorisinde bir ilke daha imza atarak ürettiği Maskot ile çocukların su içerken eğlenmesini sağlıyor. Ambalajlı su sektörünün köklü ve inovasyonda lider markası Hayat Su, sektörde bir ilk olma özelliği taşıyan çocuk suyu kategorisine eklediği yeni ürünü Maskot’u tüketicilerle buluşturuyor. Türkiye Beslenme ve sağlık Araştırması’na göre önerilen ortalama su miktarından %45 daha az sıvı tüketen çocuklarımıza su i&cced..

1,00TL Vergiler Hariç: 0,93TL

Hayat Su Baby 330 ml ( Asortili )

Hayat Su Baby Özellikleri;   Yeterli miktarda, mineral ve PH değerleri ile doğru özellikte su içmek tüm insanlar için hayati önem taşımaktadır. Yetişkinlerin ortalama su ihtiyacı günde 2 litreyken bu ihtiyaç hamilelerde, çocuklarda ve özellikle bebeklerde kilo başına çok daha fazladır. Bebeklerin su ihtiyacı kilo başına 100 cc yani yetişkinlere göre 3 kat daha fazladır. 6. aydan itibaren bebeğinizin suya her ihtiyaç duyduğu anda Hayat Su bebeklere özel ambalajıyla her zaman yanınızda. Mini ambalajı, özel korumalı kapağı ve sevimli tasarımı ile bebeğinizin severek su içmesini sağlamak için yaratıldı. Hayat Su, bebeğiniz için hijye..

1,00TL Vergiler Hariç: 0,93TL

Nidola Keçiboynuzu Özü 40 gr.

Nidola Keçi Boynuzu Özü Özellikleri;   Meyvesinin özüyle elde edilen keçiboynuzu özü kokusu ve tadıyla eşssiz bir gıda olmasının yanısıra, insan için gerekli olan mineralleri ve değerli pek çok vitamini bünyesinde barındırması sebebiyle güçlü bir besindir. Anadolu insanı için keçiboynuzu özü her mevsim sofrasından ayırmadığı eşsiz bir lezzet olagelmiştir. - Nidola Keçiboynuzu Özü hiç bir katkı maddesi içermeyen ve daha yüksek miktarda meyve özü ile üretilmektedir. Akdeniz bölgemizde yetişen özenle seçilmiş, doğal şeker oranı yüksek keçiboynuzu meyvel..

2,00TL Vergiler Hariç: 1,85TL

Nidola Hurma Özü 40 gr.

Nidola Hurma Özü Özellikleri;   Anadolu, Ortadoğu ve Kuzey Afrika ülkelerinde 5.000 yıldır bilinen ve tüketilen en eski besin çeşitlerinden biri olan hurma, lezzetinin yanı sıra besleyici özelliği nedeniyle de tercih edilegelmiştir. İnsan vücudunun zinde kalabilmesi için önem taşıyan mineral ve vitaminleri bünyesinde toplayan Nidola Hurma Özü gün içinde ihtiyacınız olan tüm enerji ihtiyacınızı karşılayabilir.  İlave şeker ve glukoz içermeyen, meyvenin kendi doğal şekeri ile üretilen Nidola Hurma Özü, şırası alınan hurma meyvelerinin infüzyon ve vakumlama yöntemiyle özel olarak elde edilmektedir. Nidola Hurma &..

2,00TL Vergiler Hariç: 1,85TL

Hipp Organik Elmalı Çocuk Bisküvisi 150 gr.

Hıpp Organik Elmalı Çocuk Bisküvisi 150 gr. Özellikleri; GDO'suzdur %100 Organiktir. Buhar sıcaklığı ile pişirilmiştir. Koruyucu, renklendirici ve aroma içermez. Şekeri organik elma suyu konsantresinden alır ilave şeker yoktur. B1 vitamini ilavelidir. Çene gelişimi sağlar. Ağızda kolayca erir. Özel tasarımı ve lezzeti ile bebeklerin kendi başlarına yemek yemeyi öğrenmelerini hızlandırır.   Kullanmaya Uygun Yaş Aralığı: 1-3 Yaş Arası Markanın Üretildiği Ülke: Almanya..

8,00TL Vergiler Hariç: 7,41TL

Hipp Organik Çocuk Bisküvisi 150 gr.

Hıpp Organik Çocuk Bisküvisi 150 gr. Özellikleri; GDO'suzdur %100 Organiktir. Buhar sıcaklığı ile pişirilmiştir. Koruyucu, renklendirici ve aroma içermez. B1 vitamini ilavelidir. Çene gelişimi sağlar. Ağızda kolayca erir. Özel tasarımı ve lezzeti ile bebeklerin kendi başlarına yemek yemeyi öğrenmelerini hızlandırır. Kullanmaya Uygun Yaş Aralığı: 1-3 Yaş Arası Markanın Üretildiği Ülke: Almanya..

8,00TL Vergiler Hariç: 7,41TL