Kavanoz Mamaları


Hipp Organik Kayısı Püresi 125 gr.

Hipp Organik Kayısı Püresi 125 gr. Özellileri:   %100 Organik yiyeceklerden üretilmiştir. GDO İçermez. İçersindeki tüm besinler olgunlaştıktan sonra toplanır. Zengin beta-karoten içeriğiyle ek gıdaya geçiş döneminde besleyici bir alternatiftir. Şeker İçermez. Şeker İçeriği besinlerden gelmektedir. Renklendirici, Koruyucu madde ve Aroma içermez.   Kullanıma Uygun Yaş Aralığı: 4. Ay sonundan itiaren Markanın Üretildiği Ülke: Almanya..

4,00TL Vergiler Hariç: 3,70TL

Hipp Organik Sebze Karışımı 125 gr.

Hipp Organik Sebze Karışımı 190 gr Özellikleri;   HİPP Sebze grubu, ek gıdalara geçiş dönemlerinde bebeğin sebzelerle tanışması için en uygun seçenekleri içerir.  Koruyucu madde içermez.  İlave tuz içermez.  Renklendirici ve yapay aroma içermez.  Bebeklere uygun hafifliktedir.  Organik içerikli olduğundan %100 GDO’ suzdur.    Hitap Ettiği Yaş Aralığı: 4. aydan itibaren   Markanın Ait Olduğu Ülke: Almanya..

4,00TL Vergiler Hariç: 3,70TL

Hipp Organik Havuç Püresi 190 gr.

Hipp Organik Havuç Püresi 190 gr Özellikleri;   Tamamen organik içeriklidir. HiPP sebze grubu, ek gıdalara geçiş dönemlerinde bebeğin sebzelerle tanışması için uygun seçenekleri içerir. Koruyucu madde, renklendirici ve yapay aroma içermez. İlave tuz içermez. Süt bileşeni içermez. Gluten içermez. Organik tarım ve hayvancılık ürünü olan kavanoz mamaları; hormonsuzdur, suni gübre, katkı maddesi içermez; üretiminin her aşaması kontrol edilir. İçeriğindeki tüm besinler olgunlaşma süreçleri tamamlandıktan sonra toplanır. Kavanoz mamaları hava almayacak şekilde vakum altında kapatılarak ısıl işleme ..

4,00TL Vergiler Hariç: 3,70TL

Hipp Organik Akdeniz Sebzeleri 190 gr.

HiPP Organik Akdeniz Sebzeleri (190 gr) Özellikleri;   Tamemen organik içeriklidir. HiPP sebze grubu, ek gıdalara geçiş dönemlerinde bebeğin sebzelerle tanışması için uygun seçenekleri içerir. Koruyucu madde, renklendirici ve aroma içermez. İlave tuz içermez. Krema İçerir. Gluten içermez. Organik tarım ve hayvancılık ürünü olan kavanoz mamaları; hormonsuzdur, suni gübre, katkı maddesi içermez; üretiminin her aşaması kontrol edilir. İçeriğindeki tüm besinler olgunlaşma süreçleri tamamlandıktan sonra toplanır. Kavanoz mamaları hava almayacak şekilde vakum altında kapatılarak ısıl işleme (pastorizasyon) tabi tut..

5,00TL Vergiler Hariç: 4,63TL