İlk Lego ve Bloklarım


Mega Bloks Çantalı Renkli Bloklar 60 Parça 8415

Mega Bloks Çantalı Renkli Bloklar çocuğunuza hayallerini gerçeğe dönüştürebilmeleri için tasarlanmış bir blok oyun seti. 1-5 yaşa arasındaki çocuklar için tasarlanan oyun seti, 60 parçadan oluşuyor. Blokların tamamen doğa dostu özel çantası sayesinde, oyuncakları bir sonraki maceraya kadar saklamanız da çok kolay olacak. ..

88,50TL Vergiler Hariç: 75,00TL

Mega Bloks Tamirci Eğitici Oyun Seti 25 Parça

Geleceğinen yaratıcı mühendisleri Mega Bloks TamirciEğitici OyunSeti ile oynuyor! RengarenkMega Bloks parçaları ile kendi çalışma tezgahlarını kendileriinşa edecek olan çocuklar, Mega Bloks Tamirci Eğitici OyunSeti’nde bulunan aletlerle çok iyi iş çıkaracaklar.  Oyun setindebulunan Mega Bloks somun anahtarı, tornavida ve vida gerçek işlevleri gibikullanılabilmekte ve Mega Blokslar, somun anahtarı ile takılıpçıkarılabilmektedir. 1yaşından itibaren çocukların el becerilerini ve hayal güçlerinigeliştirmelerine yardımcı olan Mega Bloks Tamirci Eğitici OyunSeti toplam 25 parçadan oluşmaktadır. Ayrıca Sempatik işçişapkası biçimindeki kutu kapağı ve şefaf kutusu sayesindeparçaları kaybolmadan güvenle muhafaza edilebilmekte ve her yerekolayca götür..

99,12TL Vergiler Hariç: 84,00TL

Mega Bloks Sonny Okul Servisi ve Renkli Bloklar

        İşte çocukları gülen yüzüylemutlu edecek okul servisi.       Canlı sarı renkli Sonnny Okul Servisi,tepesinden açılır ve içine rengarenk bloklar yerleştirilebilir.İstenirse renkli bloklar Sonny Okul Servisi’ne takılabilir vebambaşka tasarımlar elde edilebilir.    Bırakın çocuğunuz kendihayalindeki okul servisini yaratsın ve neşeli servis şöförüylekeyifli geziler yapsın.    Sonny Okul Servisi, yanındagetirdiği renkli blokları, gülen yüzü ve çocukların küçükelleriyle kolayca kavranabilecek yumuşak köşeli tasarımıyla 1ila 4 yaşındaki çocukların büyük zevkle oynayacaklarıbir oyuncak. Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 15 cm x 23 cm x 17 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayı..

54,28TL Vergiler Hariç: 46,00TL

Mega Bloks Orman Arkadaşları 18 Parça

MegaBloks Orman Arkadaşları oyun seti ile çocuğunuza kendilerinininşa edecekleri keyifli, yaratıcı ve eğitici bir ormanınkapılarını aralayın!Rengarenk renkli veçeşitli hayvan resimlerinin bulunduğu Mega Blokslar ile ormandayaşayan sevimli hayvanları oluştururken el becerilerini ve hayalgüçlerini geliştirecek çocuklar kendi yarattıkları oyunkahramanlarıyla çok eğlenecekler.18parçadan oluşan Mega Bloks Orman Arkadaşları oyun seti ile 1yaşından itibaren çocuklar keyifle oynayacaklar. Ayrıca şeffafçantası sayesinde parçalarını kaybolmadan güvenlesaklayabilecek ve diledikleri her yere kolayca götürebilecekler.  Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 7 cm x 22 cm x 23,5 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyi..

43,66TL Vergiler Hariç: 37,00TL

Mega Bloks Dylan Damperli Kamyon Ve Renkli Bloklar

İşteçocukların kamyon koleksiyonlarına eklenebilecek sevimli ve renkliMega Bloks Damperli Kamyon. Dylan Damperli Kamyon’un koskocamangülümsemesi çocukları arkadaş canlısı bir şekilde karşılıyorve çocuklar Mega Bloks Dylan Damperli Kamyon ile oynamaktan çokmutlu oluyor.Çocukların küçücük elleriyle bilekolaylıkla kavrayabilecekleri ve oyunlarını güvenleoynayabilecekleri Mega Bloks Dylan Damperli Kamyon’un sürücükoltuğunda sevimli ve güler yüzlü bir şöför oturur.1 yaşından 4 yaşına dek çocuklarıngüvenle oynayabilecekleri Mega Bloks Dylan Damperli Kamyon oyunsetinin içinde:1 damperli kamyon6 adet Mega Bloks bulunmaktadır Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 15 cm x 23 cm x 17 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zara..

54,28TL Vergiler Hariç: 46,00TL

Mega Bloks Bahçe Arkadaşları 18 Parça

Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 7 cm x 22 cm x 23,5 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız...

43,66TL Vergiler Hariç: 37,00TL

Mega Bloks Araçlar Ve Renkli Bloklar Traktör

ÇocuğunuzuMega Bloks Mega Bloks Araçlar Ve Renkli Bloklar ile hayaldünyalarında bitmez tükenmez bir yolculuğa çıkartın.Busevimli ve rengarenk araba, kendi başına bile çocuklarınoyunlarına renk katarken, oyun setine dahil olan Mega Blokslar ilede yaratıcı bir serüveni başlatıyor. Mega Blokslar, kimi zamanarabada bulunan yükler yerine geçiyor kimi zaman da bambaşkatasarımları inşa etmeye yarıyor. Üstelik güler yüzlü şöförfigürü de çocukların oyunlarına neşe katıyor.1yaşından itibaren çocukların el becerilerini ve hayal güçlerinigeliştirirken hareketli parçaları sayesinde nesneler arası sebep sonuçilişkisini de farketmelerini sağlayan Mega Bloks Araçlar VeRenkli Bloklar, 7 Mega Bloks parçası içeriyor. AyrıcaMega Bloks parçaları arabanın içine ..

49,56TL Vergiler Hariç: 42,00TL

Mega Bloks Eğitici Bloklar

İşteçocuğunuza renkleri ve sayıları öğretirken içindekitasarımcıyı da keşfedebileceğiniz MegaBloks Eğitici Bloklar!Canlırenklerdeki 30 bloktan oluşan Mega Bloks Eğitici Bloklar ileçocuğunuz hayal gücünü ve el becerilerini geliştirirken çokeğlenecek. Üstelik eğlenirken de renkleri, sayıları, harfleri vehayvanları öğrenecek. Size de onun birbirinden ilginçtasarımlarını zevkle izlemek düşecek.  1 yaşından itibarençocukların keyifle oynayacağı Mega Bloks Eğitici Bloklar’ın,çantası sayesinde parçalarını kaybolmadan güvenlesaklayabilecek ve dilediğiniz her yere kolayca götürebileceksiniz.Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 10 cm x 22 cm x 28 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız...

59,00TL Vergiler Hariç: 50,00TL

Mega Bloks Damperli Kamyon Ve Renkli Bloklar Oyun Seti

      İşte,çocukların yepyeni vesevimli arkadaşı Mega Bloks Damperli Kamyon!       Sevimli bakışları vegülümsemesiyle çocukların bu sevimli kamyonla oynama istekleri hiç mi hiç geçmeyecek. Zira capcanlı renkelere sahip olan MegaBloks Damperli Kamyon, üst kısmındaki direksiyonu sayesindeyönlendirilebiliyor ve yan tarafındaki tutma koluyla da kasasınıboşaltabiliyor.       Kasasında 10 adet rengarenkMega Bloks parçaları da getiren Mega Bloks Damperli Kamyon, 1 ila 5yaşındaki çocukların yaratıcılıklarını ve el becerilerinieğlenceli oyunlarla geliştirebilmelerini sağlıyor. Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 21 cm x 35 cm x 29 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız...

123,90TL Vergiler Hariç: 105,00TL

Mega Bloks Çantalı Renkli Bloklar 60 Parça

Çocuklara sınırsız eğlence vadeden Mega Bloks Çantalı Renkli Bloklar, 60 parçadan oluşuyor ve bu oyun seti ile 1-5 yaş arasındaki çocukları eğlendirmeyi planlıyor. Çocukların hayal dünyaların inşa etmeleri için tasarlanan bu blok oyun seti, oyun süresi sona erdiğinde tamamen çevre dostu olan çantasına konularak bir sonraki eğlenceye kadar saklanabiliyor. ..

88,50TL Vergiler Hariç: 75,00TL

Mega Bloks Büyük İtfaiye Aracı Ve Bloklar Oyun Seti

Mega Bloks Büyük İtfaiye Aracı Ve Bloklar Oyun Seti çocuğunuzun ilk arabaları arasında yer almak için adeta sırada bekliyor. 1-5 yaş arasındaki çocuklar için üretilen bu araba 16 parçadan oluşuyor. İtfaiye arabasının merdiveni hareket edebilen bir mekanizmaya sahip ve setin içinde bir de mini figür bulunuyor. Arabanın parçaları büyük bloklardan meydana geliyor ve çocuğunuz Mega Bloks Büyük İtfaiye Aracı ile ince motor becerilerini geliştirebiliyor ve renkleri tanımaya başlayabiliyor. ..

179,36TL Vergiler Hariç: 152,00TL

Mega Bloks 100 Parça Tube Oyun Seti

İştegeleceğin tasarımcılarının hayal güçlerini ve el becerilerinien eğlenceli biçimde geliştirecek ve neşe dolu oyunlaroynamalarını sağlayacak Mega Bloks 100 parça Tube Seti! Tam100 tane rengarenk Mega Bloks Tube parçası ile çocuklaryaratıcılıklarını ve el becerilerini 1 yaşından itibarengeliştirmeye başlayacak ve hayallerindeki kahramanları inşaederek oyunlarına neşe katacaklar.Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 17 cm x 15,5 cm x 92 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız...

128,62TL Vergiler Hariç: 109,00TL

Mega Bloks Eğlenceli Renkli Bloklar ve Kovası Oyun Seti

MegaBloks Eğlenceli Bloklar ile çocuğunuza keyifli, yaratıcı veeğitici bir oyun dünyasının kapılarını aralayın!MegaBloks Eğlenceli Renkli Bloklar ve Kovası Oyun Seti’nin kova kapağıüzerindekibasit dişli mekaniği döndürülebilir ve çocukların ince motorkaslarının gelişimini sağlar. Şeffaf renkteki kapaklıkutusuyla, Mega Bloklar güvenle ve kaybolmadan saklanabilir.Çocuklarınrenk, şekil, sayı algılarını geliştirmelerine yardımcı olanMega Bloks Eğlenceli Renkli Bloklar ve Kovası Oyun Seti, hayalgüçlerini ve el becerilerini de geliştirir.32Mega Bloks parçasından oluşan bu set, 1 yaşından itibarençocukların zevkle oynayacağı ve vazgeçemeyeceği eğiticioyuncak setlerindendir. Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 15 cm x 25 cm x 27,5 cmÜrün ia..

99,12TL Vergiler Hariç: 84,00TL

Mega Bloks Eğitici Bloklar Büyük Boy Oyun Seti

İşteçocuğunuzun içindeki tasarımcıyı küçük yaştan keşfetmeniziçin Mega Bloks Çantalı ve Renkli Bloklar!Canlırenklerdeki 70 bloktan oluşan Mega Bloks Eğitici Bloklar BüyükBoy Oyun Seti ile yaptığı komik suratlı hayvanlar ve ilginçtasarımlarla çocuğunuz hayal gücünü ve el becerilerinigeliştirirken çok eğlenecek. Size de onun birbirinden ilginçtasarımlarını zevkle izlemek düşecek. 1 yaşından itibarençocuklar Renkli Bloklar ile keyifle oynayacağı gibi, Renkli Bloklar’ın çantasısayesinde parçalarını kaybolmadan güvenle saklayabilecek vediledikleri her yere kolayca götürebilecekler. Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 12 cm x 28 cm x 37 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız...

108,56TL Vergiler Hariç: 92,00TL

Mega Bloks Cat İnşaat Seti Ve Oyun Masası

Mega bloks un CATüst düzeyinşaat sahası ile küçük ustanız her an ve her yerde kendi inşaat sahasına sahipolabilecek. Üçü bir arada söküp takılabilir bu oyun masası ve özel CAT temalıbloklar ile çocuğunuz kendi inşaat alanını oluşturabilecek ve onu CAT inşaatvinci, işçi ve araçlarıyla tamamlayabilecek. Her yere taşınabilir, çabucakaçılır, hem inşaat platformu hem de pratik bir saklama kutusu olarakkullanılabilir. CAT kamyonetini alana ulaştırmak için yol yapın ve şehirdeki enyüksek kuleleri yapmasına yardım etmek için vinci kullanın. CAT üst düzeyinşaat sahası, heyecan verici bir inşaat görüntüsü yaratmak için CAT inşaatçıkartmaları, eğlenceli bir yapım arkadaşı, damperli kamyon güçlü Lil ilebirlikte geliyor.Oyuncak Özellikleri:• İnşaat gere..

228,92TL Vergiler Hariç: 194,00TL

Mega Bloks First Builders Eğitici Bloklar Masası

Çocuklar, Mega Bloks ile taşınabilir masalarını inşa ediyor! Minik eller için tasarlanan parçalar ile mükemmel oyuncaklar inşa edecek. Son derece portatif olan masa, kolayca taşınabiliyor ve çocukları bağımsız bir şekilde oynamaya teşvik ediyor. Oyun setinin içerisinde 25 adet renkli blok yer alıyor ve bloklar, çocukların hem fiziksel hem de zihinsel gelişimine katkı sağlıyor. Çocukların hayal ettiği her şeyi inşa edebileceği Build N Learn Table , 1-5 yaş arasındaki çocukların kullanımına uygundur. ..

159,30TL Vergiler Hariç: 135,00TL

Clemmy Yumuşak Blok Seti 12 Parça

6 ay ve üzerindeki çocuklar için tasarlanan Clemmy Yumuşak Blok Seti 12 Parça çocukların çok hoşuna gidecek. 12 parçalık yumuşak bloktan oluşan set ile artık bebekler de hayal gücünü gerçek dünyada güvenli bir şekilde inşa edebilecek. Canlı renkleri ve yumuşak tasarımı ile bebeklere el ve göz koordinasyonunu birlikte kullanarak neden-sonuç ilişkisi kurmayı öğreten bu eğitici oyun seti, aynı zamanda duyularını da harekete geçirerek yeni keşifler yapmalarını sağlayacak. Bebeğinizin güvenliği için özel olarak tasarlanan yumuşak blok oyuncakların ve figürlerin hiçbiri kesinlikle toksik madde içermeyen ve hoş bir kokuya sahip olan malzeme kullanılarak üretilmiştir ve tamamı yıkanabilir. ..

29,50TL Vergiler Hariç: 25,00TL

Clemmy Plus Çanta Blok Seti 30 Parça

3 yaş ve üzerindeki çocuklar için tasarlanan Clemmy Plus Çanta Blok Seti 30 Parça çocukların çok hoşuna gidecek. 30 parçalık yumuşak ve rengârenk bloktan oluşan oyun seti ile artık çocuklar da hayal dünyalarında yarattıklarını gerçek dünyada güvenli bir şekilde inşa edebilecek. CLEMMY PLUS, birbirine geçen parçalarda en iyi performansı göstermek için çocukların ilk gerçek yapılarını oluşturmalarını sağlayacak. Canlı renkleri ve yumuşak tasarımı ile bebeklere el ve göz koordinasyonunu birlikte kullanarak neden-sonuç ilişkisi kurmayı öğreten bu eğitici oyun seti, aynı zamanda duyularını da harekete geçirerek yeni keşifler yapmalarını sağlayacak. Çocuğunuzun güvenliği için özel olarak tasarlanan yumuşak blok oyuncakları..

49,56TL Vergiler Hariç: 42,00TL

Clemmy Kova Seti 20 Parça

6 ay ve üzerindeki çocuklar için tasarlanan Clemmy Kova Seti 20 Parça çocukların çok hoşuna gidecek. 20 parçalık yumuşak ve rengârenk bloktan oluşan oyun setinin içerisinde yer alan parçalar, canlı renkleri sayesinde bebeğinizin renkleri kategorilere ayırabilme yeteneğini geliştirmesine de yardımcı olacak. Bu oyun seti ile artık bebekler de hayal gücünü gerçek dünyada güvenli bir şekilde inşa edebilecek. Bebeğiniz oyun setinin içerisinde bulunan 1 adet sepet ve 18 parça ve farklı tasarımlara sahip yumuşak blok parçalar ile birleştirerek kendi oyuncağını tasarlayabilecek. Oyun sepetinin kapağı aynı zamanda blok parçaların üzerine takılması için özel olarak üretilmiştir ve bebeğinizin ince motor becerilerini geliştirmek için ..

49,56TL Vergiler Hariç: 42,00TL

Clemmy Çanta Blok Seti 24 Parça

6 ay ve üzerindeki çocuklar için tasarlanan Clemmy Çanta Blok Seti 24 Parça çocukların çok hoşuna gidecek. 24 parçalık yumuşak ve rengârenk bloktan ve 3 adet de sempatik hayvan kahramandan oluşan oyun setinin içinde timsah, zürafa ve fil ile birlikte oyun sahnesi üzerinde resmedilmiş senaryo yer alıyor. Bu oyun seti ile artık bebekler de hayal gücünü gerçek dünyada güvenli bir şekilde inşa edebilecek. Oyun setinin içerisinde yer alan oyun sahnesinin üzerinde resmedilmiş senaryo ile çocuklar, minik dostları ile daha da keyifli oyunlar oynayabilecek. Canlı renkleri ve yumuşak tasarımı ile bebeklere el ve göz koordinasyonunu birlikte kullanarak neden-sonuç ilişkisi kurmayı öğreten bu eğitici oyun seti, aynı zamanda duyul..

49,56TL Vergiler Hariç: 42,00TL

Clementoni Clemmy Soft Hayvanlar Oyun Seti

6 ay ve üzerindeki çocuklar için tasarlanan Clemmy Hayvanlar Oyun Seti çocukların çok hoşuna gidecek. 24 parçalık yumuşak ve rengârenk bloktan oluşan oyun setinin içerisinde yer alan parçalar, canlı renkleri sayesinde bebeğinizin renkleri kategorilere ayırabilme yeteneğini geliştirmesine de yardımcı olacak. Bu oyun seti ile artık bebekler de hayal gücünü gerçek dünyada güvenli bir şekilde inşa edebilecek. Bebeğiniz oyun setinin içerisinde yer alan farklı hayvan figürlerini, blok parçalar ile birleştirerek kendi oyuncağını tasarlayabilecek. Canlı renkleri ve yumuşak tasarımı ile bebeklere el ve göz koordinasyonunu birlikte kullanarak neden-sonuç ilişkisi kurmayı öğreten bu eğitici oyun seti, aynı zamanda duyularını da hare..

44,84TL Vergiler Hariç: 38,00TL

Clementoni Clemmy Soft Bultak Sepeti 18 Parça

6 ay ve üzerindeki çocuklar için tasarlanan Clemmy Bultak Sepeti 18 Parça çocukların çok hoşuna gidecek. 18 parçalık yumuşak ve rengârenk bloktan oluşan oyun setinin içerisinde yer alan parçalar, canlı renkleri sayesinde bebeğinizin renkleri kategorilere ayırabilme yeteneğini geliştirmesine de yardımcı olacak. Bu oyun seti ile artık bebekler de hayal gücünü gerçek dünyada güvenli bir şekilde inşa edebilecek. Bebeğiniz oyun setinin içerisinde bulunan 1 adet sepet ve 18 parça ve farklı tasarımlara sahip yumuşak blok parçalar ile birleştirerek kendi oyuncağını tasarlayabilecek. Oyun sepetinin kapağı aynı zamanda bir ‘bultak şekil tanıma’ aracıdır ve bebeğinizin ince motor becerilerini geliştirmek için tasarlanmıştır. Can..

49,56TL Vergiler Hariç: 42,00TL

Clementoni Clemmy Plus Yakıt İstasyonu Soft Bloklar Oyun Seti 15

3 yaş ve üzerindeki çocuklar için tasarlanan Clemmy Plus Yakıt İstasyonu Oyun Seti 18 Parça çocukların çok hoşuna gidecek. 18 parçalık yumuşak ve rengârenk bloktan oluşan oyun setinin içinde1 adet oyuncak araba ve 1 adet de karakter bulunuyor. Bu oyun seti ile artık çocuklar da hayal dünyalarında yarattıklarını gerçek dünyada güvenli bir şekilde inşa edebilecek. CLEMMY PLUS, birbirine geçen parçalarda en iyi performansı göstermek için çocukların ilk gerçek yapılarını oluşturmalarını sağlayacak. Canlı renkleri ve yumuşak tasarımı ile bebeklere el ve göz koordinasyonunu birlikte kullanarak neden-sonuç ilişkisi kurmayı öğreten bu eğitici oyun seti, aynı zamanda duyularını da harekete geçirerek yeni keşifler yapmalarını sağl..

29,50TL Vergiler Hariç: 25,00TL

Clementoni Clemmy Plus Soft Oyun Sepeti 30 Parça

3 yaş ve üzerindeki çocuklar için tasarlanan Clemmy Plus Sepet 30 Parça çocukların çok hoşuna gidecek. 30 parçalık yumuşak ve rengârenk bloktan oluşan oyun seti ile artık çocuklar da hayal dünyalarında yarattıklarını gerçek dünyada güvenli bir şekilde inşa edebilecek. CLEMMY PLUS, birbirine geçen parçalarda en iyi performansı göstermek için çocukların ilk gerçek yapılarını oluşturmalarını sağlayacak. Canlı renkleri ve yumuşak tasarımı ile bebeklere el ve göz koordinasyonunu birlikte kullanarak neden-sonuç ilişkisi kurmayı öğreten bu eğitici oyun seti, aynı zamanda duyularını da harekete geçirerek yeni keşifler yapmalarını sağlayacak. Çocuğunuzun güvenliği için özel olarak tasarlanan yumuşak blok oyuncakların ve figü..

49,56TL Vergiler Hariç: 42,00TL

Clementoni Clemmy Plus Soft İtfaiye Oyun Seti 40 Parça

3 yaş ve üzerindeki çocuklar için tasarlanan Clemmy Plus İtfaiye Oyun Seti 40 Parça çocukların çok hoşuna gidecek. 40 parçalık yumuşak ve rengârenk bloktan oluşan itfaiye oyun setinin içerisinde 1 adet itfaiye aracı ve 3 adet de karakter bulunuyor. Ayrıca ayarlanabilen dekorlar sayesinde birçok farklı oyun kurulabilen oyun seti ile artık çocuklar da hayal dünyalarından yarattıklarını gerçek dünyada güvenli bir şekilde inşa edebilecek. CLEMMY PLUS, birbirine geçen parçalarda en iyi performansı göstermek için çocukların ilk gerçek yapılarını oluşturmalarını sağlayacak. Canlı renkleri ve yumuşak tasarımı ile bebeklere el ve göz koordinasyonunu birlikte kullanarak neden-sonuç ilişkisi kurmayı öğreten bu eğitici oyun seti, ayn..

59,00TL Vergiler Hariç: 50,00TL

Clementoni Clemmy Plus Oyun Parkı Seti 15 Parça

3 yaş ve üzerindeki çocuklar için tasarlanan Clemmy Plus Oyun Parkı Seti 15 Parça çocukların çok hoşuna gidecek. 15 parçalık yumuşak ve rengârenk bloktan oluşan oyun setinin içinde1 adet kaydırak, 1 adet atlıkarınca ve 1 adet de karakter bulunuyor. Bu oyun seti ile artık çocuklar da hayal dünyalarında yarattıklarını gerçek dünyada güvenli bir şekilde inşa edebilecek. CLEMMY PLUS, birbirine geçen parçalarda en iyi performansı göstermek için çocukların ilk gerçek yapılarını oluşturmalarını sağlayacak. Canlı renkleri ve yumuşak tasarımı ile bebeklere el ve göz koordinasyonunu birlikte kullanarak neden-sonuç ilişkisi kurmayı öğreten bu eğitici oyun seti, aynı zamanda duyularını da harekete geçirerek yeni keşifler yapmalarını ..

29,50TL Vergiler Hariç: 25,00TL

Clementoni Clemmy Plus Çiftlik Evi Soft Bloklar Oyun Seti 15 Parç

3 yaş ve üzerindeki çocuklar için tasarlanan Clemmy Plus Çiftlik Evi Oyun Seti 18 Parça çocukların çok hoşuna gidecek. 18 parçalık yumuşak ve rengârenk bloktan oluşan oyun setinin içinde1 adet traktör ve 1 adet de karakter bulunuyor. Bu oyun seti ile artık çocuklar da hayal gücünü gerçek dünyada güvenli bir şekilde inşa edebilecek hayal dünyalarında yarattıklarını gerçek dünyada güvenli bir şekilde inşa edebilecek. CLEMMY PLUS, birbirine geçen parçalarda en iyi performansı göstermek için çocukların ilk gerçek yapılarını oluşturmalarını sağlayacak. Canlı renkleri ve yumuşak tasarımı ile bebeklere el ve göz koordinasyonunu birlikte kullanarak neden-sonuç ilişkisi kurmayı öğreten bu eğitici oyun seti, aynı zamanda duyuların..

29,50TL Vergiler Hariç: 25,00TL

Clementoni Clemmy Hayvanlar, Renkler ve Şekiller

6 ay ve üzerindeki çocuklar için tasarlanan Clemmy Hayvanlar, Renkler ve Şekiller çocukların çok hoşuna gidecek. 9 parçalık yumuşak ve rengârenk bloktan ve 3 adet de sempatik hayvan kahramandan oluşan oyun setinin içinde timsah, zürafa ve fil ile birlikte oyun sahnesi üzerinde resmedilmiş senaryo yer alıyor. Bu oyun seti ile artık bebekler de hayal gücünü gerçek dünyada güvenli bir şekilde inşa edebilecek. Oyun setinin içerisinde yer alan oyun sahnesinin üzerinde resmedilmiş senaryo ile çocuklar, minik dostları ile daha da keyifli oyunlar oynayabilecek. Canlı renkleri ve yumuşak tasarımı ile bebeklere el ve göz koordinasyonunu birlikte kullanarak neden-sonuç ilişkisi kurmayı öğreten bu eğitici oyun seti, aynı zamanda d..

44,84TL Vergiler Hariç: 38,00TL