Hakkımızda

MakuPiku, Anne Bebek Ürünleri ve Oyuncak sektöründe sizleri en iyi ürünlerle en uygun fiyatlarla en kısa sürede buluşturmak amacı ile kurulmuş bir online alışveriş sitesidir.

Türkiye'nin 3 farklı bölgesinde bulunan depoları ile binlerce ürün stoklarında mevcut olup siparişinizin hemen ardından sizler için yola çıkar.

Hizmet vermekte olduğu sektörün hassasiyetinin bilincinde olup, geleceğimiz olan çocuklarımız için sadece en kaliteli, sağlıklı ve garantili ürünleri bünyesinde bulundur.

%100 müşteri memnuniyeti hedefi ile çalışır.

MakuPiku'dan aldığınız ürünlerin %100 orjinallik ve 7 gün içinde masrafsız iade garantisi vardır.

Online mağazamızdan yapacağınız alışverişlerde güvenliğiniz için en son teknolojileri ve en iyi servis sağlayıcıları kullanır. Kişisel bilgilerinizi girdiğiniz her sayfada tarayıcınızın altında bir anahtar vardır. Bu anahtar, tarayıcınızla gönderdiğiniz hiçbir bilginin üçüncü şahıslarca görünemeyeceğinin işaretidir. Ayrıca; sitemizden yapacağınız tüm alışverişlerde yüksek güvenlik standartları geçerlidir. SSL Güvenlik Sertifikası sayesinde güvenliğinizi riske atmadan sitemizde özgürce alışveriş yapabilirsiniz.

Tüm merak ettikleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Makupiku - Ekipişi Yazılım ve Danışmanlık Hizmetleri
Adres: İsmet Kaptan Mahallesi Gazi Bulvarı No:90/702 Konak İzmir
Telefon: 0850 885 2 667
Email: info@makupiku.com