Görüntülü Telsiz


Motorola MBP855 Hd Wifi Bebek Kamerası 5 İnç Lcd

Motorola MBP855 Hd Wifi Bebek Kamerası 5 İnç Lcd Özellikleri;   Hubble uygulaması ile ses, hareket ve sıcaklık bildirimlerini görebilirsiniz. Ergonomik ebeveyn ünitesi 8" ekrana sahiptir. Bebeğimiz ile çift yönlü iletişim kurabilirsiniz. Taşınabilir ve pille çalıştırılabilen kamerası vardır. Kameranızı Star Grip ile bebeğinizi daha rahat görebileceğiniz yere monte edebilirsiniz. Evde, işte dışarıda bebeğinizi kolaylıkla izleyebilirsiniz. Kameranızı aşağı-yukarı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz.   Garanti Süresi: 2 Yıl..

1.099,00TL Vergiler Hariç: 931,36TL

Motorola MBP36XL Dijital Bebek Kamerası 3.5 İnç Lcd

Motorola MBP36XL Dijital Bebek Kamerası 3.5 İnç Lcd Özellikleri;   5" ekranı ile bebeğinizi daha net izleyebilir, ağladığında çift yönlü iletişim kurabilirsiniz. Anne ünitesinden kamerayı aşağı-yukarı ve sağa-sola hareket ettirebilir, zoom yapabilirsiniz. Kızılötesi gece görüşü sayesinde bebeğinizi gece ve gündüz rahatlıkla görmenizi sağlar. Oda sıcaklığı göstergeleri ile sıcak veya soğuk olduğunu kontrol edebilirsiniz. 4 farklı kamera ile bağlantı sağlayabilirsiniz. 5 adet ninnisi ve düşük pil uyarısı bulunmaktadır.   Garanti Süresi: 2 Yıl..

849,00TL Vergiler Hariç: 719,49TL

Motorola MBP483 Digital Bebek Kamerası 2.8 İnç Lcd

Motorola MBP483 Digital Bebek Kamerası 2.8 İnç Lcd Özellikleri;   Çift yönlü iletişim sayesinde bebeğiniz ile koonuşabilir, odasının sıcaklığını öğrenebilirsiniz. Yüksek duyarlılıklı mikrofonu ile bebeğinizi dinleyip izleyebilirsiniz. 2,8" ekrana sahiptir. Aralık dışı ve düşük pil seviyesi uyarısı mevcuttur. Kamera için destek standı bulunmaktadır. Ana ünitesi şarj edilebilir. Aynı anda 4 kamera kullanılabilir.   Garanti Süresi: 2 Yıl ..

499,00TL Vergiler Hariç: 422,88TL

Weewell Dijital Bebek İzleme Cihazı WMV855

WMV855 Dijital Bebek İzleme Cihazı– 3,50” LCD – Uzaktan kamera hareket kontrolü – Interkom – Gece Işığı   Mükemmel görüntü sağlayan gelişmiş dijital kablosuz teknoloji 3.5” inch renkli, geniş LCD monitörlü anne ünitesi Anne ünitesinden kamera hareket kontrolü(çevrim 270° & eğim 80°) 3 Renkli gece ışığı (Mavi-Yeşil-Kırmızı) Çift yönlü konuşma Zoom Ortam termometresi Sakinleştirici ninniler Beslenme zamanını hatırlatmak için alarm Açık alanda 300 m çekim mesafesi Kamera tarama özelliği ile 4 kamerayla aynı anda çalışabilme Otomatik gece görüşü ile karanlıkta net görüntü Ses aktivasyon özelliği(VOX) ile şarj tasarrufu Düşük pil uyarısı Kapsama ..

618,20TL Vergiler Hariç: 523,90TL

Weewell Dijital Bebek İzleme Cihazı WMV812

WMV812 Dijital Bebek İzleme Cihazı Dijital Kablosuz Teknoloji ile mükemmel berraklıkta iletişim 2,4” geniş LCD ekran Açık alanda 300 m çekim menzili Karşılıklı konuşma Zoom Otomatik gece görüş aktivasyonlu kamera Kapsama alanı dışına çıkıldığında sesli uyarı LED’li ses seviyesi göstergesi, düşük pil uyarısı Ses ve parlaklık ayarı WMV812 Kullanım Kılavuzu – İndirmek için buraya tıklayınız. Uyarılar-Ayarlar Düşük batarya göstergesi ile telsizi ne zaman şarj etmeniz gerektiğini takip edebiliyor, çekim alanı dışına çıkıldığında uyarı verme özelliği sayesinde çekim mesafesi içinde olduğunuzdan emin olabiliyorsunuz. Ebeveyn ünitesinden çıkan sesi isteğinize göre arttırabilir ya da azalt..

429,52TL Vergiler Hariç: 364,00TL

Motorola MBP622 Dijital Bebek Kamerası

Motorola MBP622 Görüntülü İZleme Cihazı Özellikleri;   Motorola MBP622 Dijital Video Bebek İzleme Sistemi bebeğinizin güvende ve sıhhatli olduğundan emin olmanıza yardımcı olur. İzleme sistemi üzerindeki LEDler bebek odasındaki ses seviyesini gösterirken 2.4” köşegen renkli ekranı ile olan biteni takip edebilirsiniz. Buna ek olarak, kızılötesi gece görüşü geceleri ve çok düşük ışık seviyelerinde bebeğinizi takip etmenizi mümkün kılmaktadır. Kapsama alanı dışı uyarısı ile birlikte etkileyici 520 fit’e kadar kapsama alanı sayesinde hiçbir hareketi kaçırmayacağınızı bilmenin rahatlığı ile evinizin içerisinde dolaşab..

439,00TL Vergiler Hariç: 372,03TL

Inanny NM288 HD Dijital Wifi Dual Band Bebek Kamerası

Inanny NM288 HD Dijital Wifi Dual Band Bebek Kamerası Özellikleri ;   2.4 GHz ve Wi-Fi Dual Mod Kablosuz Teknolojisi kullanılmıştır. 2.4 renkli LCD ekranı sayesinde net izleme imkanı sunar. 12 saatten fazla şarja takmadan izleme imkanı sunan tek bebek kamerasıdır. Karşılıklı konuşma özelliğine sahiptir. Akıllı cihazlar aracılığı ile indirilen uygulama sayesinde kontrol edilir. Karanlık sensörü sayesinde geceleri de net izleme imkanı sunar. Kristal netlikte ses verir. Oda ısısını görebilirsiniz. Anlık görüntü ve video çekebilirsiniz...

549,00TL Vergiler Hariç: 465,25TL

Inanny Nc112 HD Dijital Wifi Bebek Kamerası

Inanny Nc112 HD Dijital Wifi Bebek Kamerası Özellikleri ;   Wi-Fi® Baglantısı ile istediğiniz heryerde bebeğinizi rahatlıkla izlersiniz. Güvenli Izleme sağlar. Uzaktan HD (720P) Video Akısı Oda ısısını gösterir. İçerisinde 5 farklı ninni yüklüdür. Hareket Uyarısı vardır. Gece görüşü sayesinde geceleri de bebeğinizi kolaylıkla izlersiniz. Anlık video ve görüntü kaydı yapabilirsiniz. Hubble uygulaması sayesinde pc, tablet, telefon gibi akıllı cihazlarda kolayca izleme imkanı sunar.  ..

299,00TL Vergiler Hariç: 253,39TL

Motorola MBP85 Görüntülü Bebek Telsizi

Motorola MBP85 Görüntülü Bebek Telsizi Özellikleri   Uzaktan HD (720p) izleyebilirsiniz. Kızılötesi görüş ile daha net görebilirsiniz. Anlık görüntü ve video kayıt edebilme özelliği vardır. Bebek monitör ile her anı izleyebilirsiniz. Ücretsiz olarak ses, hava ve sıcaklık bildirimi alabilirsiniz. Güvenli izleyebilirsiniz. 100 m görüntü aralığı vardır. 40 derece görüş açısı bulunmaktadır. Sağa - sola ve aşağı yukarı hareket edilme özelliği vardır.             ..

549,00TL Vergiler Hariç: 465,25TL

Motorola MBP36S Görüntülü Bebek Telsizi

Motorola MBP36S Görüntülü Bebek Telsizi Özellikleri;   3,5 inç / 9 cm renkli LCD Ekran 2.4 GHz FHSS Kablosuz Teknoloji Ebeveyn Ünitesinden kamerayı Yatay/Dikey hareket ettirebilme Güvenli Veri Şifreleme ECO Modu Yaklaşık 300 metreye kadar etkili menzil* Menzil dışı ikazı Ebeveyn ünitesinde destek standı Ses Kontrolü Görsel Ses Seviyesi Göstergesi Kristal Netliğinde Ses Düşük Pil Uyarısı Ebeveyn Ünitesi için Yeniden Şarj Edilebilir Pil Oda Isısını İzleme Karşılıklı Konuşma Ebeveyn ünitesini A/V çıkışından TV/DVD’ye bağlayabilme Yüksek Hassasiyetli Mikrofon Melodi Çalar Otomatik Gece Görüşü Uzaktan Zoom Fonksiy..

699,00TL Vergiler Hariç: 592,37TL