Göğüs Ucu Koruyucu


Philips Avent SCF157/02 Göğüs kalkanı 2'li

Konfor ve koruma Son derece konforlu göğüs kapakları · 6 parça ·Fazla sütü toplar Philips Avent süt toplama kalkanı (deliksiz), emzirirken veya göğüs pompası kullanırken fazla sütü toplar. ·Acıyan meme başlarını korur Havalandırmalı kapaklar - daha hızlı iyileşmelerine yardımcı olmak için acıyan veya çatlamış göğüs uçlarını korur. Nazik basınçları, şişkinliği azaltmaya yardımcı olur. Delikler, hava dolaşımı sağlar. ·Göğüs kalkanı emzirme veya pompalama sırasında kullanılabilir Göğüs kalkanı emzirme veya pompalama sırasında kullanılabilir. Kapaklar son derece yumuşak silikon destek yastıklarıyla gelir.  ..

44,49TL Vergiler Hariç: 37,70TL

Bebedor Silikon Göğüs Koruyucu 2'li Paket

Bebedor Silikon Göğüs Koruyucu 2'li Paket Emzirme sırasında, annelerin gögüs uçlarını korur. Göğüs uçları emzirmeye müsait olmayan anneler tarafından kullanılabilir. İnce,esnek ve doğal silikon ile özel ergonomik tasarıma sahiptir. Özellikler BÉBÉ D'OR göğüs koruyucusu çatlamış ve tahriş olmuş ağrılı göğüs uclarını emzirme sırasında korumak için tasarlanmıştır.  Göğüs uçları emzirmeye elverişli olmayan, göğüs uçları ters dönmüş veya düz olan  anneler tarafından da kullanabilirler.  Bu durumlar düzelene kadar, bebek, anne göğsünden direk olarak Bebeğin beslenme yerine göğüs koruyucundan emer.   İnce,yumuşak saf medikal silikondan üretilmiştir.   Doğal, sağlıklı, şeffaf ve kokusuzdur. Bakım ve Kullanım Göğsünüzü iyice temizle..

6,14TL Vergiler Hariç: 5,20TL

Philips Avent Silikon Gögüs Ucu Koruyucu

Avent Silikon Gögüs Ucu Koruyucu Özellikleri: Annelerin emzirme dönemlerinde oluşan acıyan göğüs ucu çatlaklaklarını korur. Göğüs Ucu Koruyucuları kağıt inceliğinde, yumuşak, kokusuz silikondan yapılmıştır. Bebeğinizin göğsünüze daha fazla temas edebilmesi için kelebek şeklinde tasarlanmıştır. Bebeğiniz teninizi ve kokunuzu hissetmeye devam ederek emerken anne sütünün çoğalmasını temin eder. Göğüs uçlarınız iyileştiğinde ise kolayca göğsünüze döner. Küçük ve standart olmak üzere 2 bedeni mevcuttur. 90/128/EEC, EN 71 pt3, BS EN 1400 kalite belgelerine sahiptir. Paket İçeriğinde 2 adet ke..

34,00TL 23,75TL Vergiler Hariç: 20,13TL

Philips Avent SCF157/02 Göğüs Kalkanı 2'li

Philips Avent SCF157/02 Göğüs Kalkanı 2'li Özellikleri:  Bu ultra yumuşak göğüs kalkanları göğüs uçlarını sürtünmelerden korumak ve sızan anne sütünü biriktirmek için sütyenin içine yerleştirilir. Hava geçirir kalkanlar acıyan veya çatlak göğüs uçlarının daha çabuk iyileşmesine yardımcı olur. Nazik basıncıyla şiş göğüsler rahatlar. Delikler hava sirkülasyonunu sağlar. Anne Sütü Koruyucu Kalkanlar, göğüs pompası kullanırken veya emzirirken sızan anne sütünü toplar. Kullanmadan önce ..

64,00TL 42,49TL Vergiler Hariç: 36,01TL