Göğüs Ucu Bakımı


Humana Lanostill Göğüs Ucu Kremi 20 gr.

Humana Lanostill Göğüs Ucu Kremi 20 gr. Özellikleri: Meme ucundaki çatlakları ve yaraları iyileştirir. Bitki özlerinden yapılmış doğal bir kremdir, Anne göğüsünü temizlemeden bebeği emzirebilir. Kokusuz ve renksizdir. Giysilerde iz bırakmaz. Herhangi bir katkı maddesi içermez. Hamilelik dönemindede meme ucunu yumuşatmak amaçlı kullanılabilir. Emziren annelerde ağrıyan, çatlamış meme uçlarının ağrısını dindirmek için özel olarak üretilmiştir.   Markanın Ait Olduğu Ülke: Almanya..

29,00TL Vergiler Hariç: 24,58TL

Philips Avent Silikon Gögüs Ucu Koruyucu

Avent Silikon Gögüs Ucu Koruyucu Özellikleri: Annelerin emzirme dönemlerinde oluşan acıyan göğüs ucu çatlaklaklarını korur. Göğüs Ucu Koruyucuları kağıt inceliğinde, yumuşak, kokusuz silikondan yapılmıştır. Bebeğinizin göğsünüze daha fazla temas edebilmesi için kelebek şeklinde tasarlanmıştır. Bebeğiniz teninizi ve kokunuzu hissetmeye devam ederek emerken anne sütünün çoğalmasını temin eder. Göğüs uçlarınız iyileştiğinde ise kolayca göğsünüze döner. Küçük ve standart olmak üzere 2 bedeni mevcuttur. 90/128/EEC, EN 71 pt3, BS EN 1400 kalite belgelerine sahiptir. Paket İçeriğinde 2 adet ke..

34,00TL 23,75TL Vergiler Hariç: 20,13TL

Philips Avent SCF157/02 Göğüs Kalkanı 2'li

Philips Avent SCF157/02 Göğüs Kalkanı 2'li Özellikleri:  Bu ultra yumuşak göğüs kalkanları göğüs uçlarını sürtünmelerden korumak ve sızan anne sütünü biriktirmek için sütyenin içine yerleştirilir. Hava geçirir kalkanlar acıyan veya çatlak göğüs uçlarının daha çabuk iyileşmesine yardımcı olur. Nazik basıncıyla şiş göğüsler rahatlar. Delikler hava sirkülasyonunu sağlar. Anne Sütü Koruyucu Kalkanlar, göğüs pompası kullanırken veya emzirirken sızan anne sütünü toplar. Kullanmadan önce ..

64,00TL 42,49TL Vergiler Hariç: 36,01TL

Philips Avent SCF152/01 Niplette Göğüs Ucu Çıkarıcı

Philips Avent SCF152/01 Niplette Göğüs Ucu Çıkarıcı Özellikleri; İçe dönük,eğik veya ucu kapalı olan göğüs uçları için vakum yoluyla göğüs ucunu düz bir biçimde dışarı çıkartır. 2 hafta civarı düzenli kullanımlarda göğüs ucunuz dik hale gelecektir. Düzenli olarak 6 ay kullanım sonunda nipletteye ihtiyacınız kalmaz. Buharlı sterilizatör veya kaynatılarak sterilizasyonu sağlanabilir. Paket İçeriği: 1 adet niplete ve 2 adet kullan at göğüs pedi   Markanın Ait Olduğu Ülke: İngiltere  ..

125,00TL 88,75TL Vergiler Hariç: 75,21TL

Lansinoh Göğüs Ucu Kremi 40 gr.

Lansinoh Göğüs Ucu Kremi 40 gr. Özellikleri: Hem anne hemde bebek için güvenli bir üründür. Meme ucundaki çatlakları ve yaraları iyileştirir. Doğal bir kremdir, anne göğüsünü temizlemeden bebeği emzirebilir. Kokusuz ve renksizdir. Giysilerde iz bırakmaz. Herhangi bir katkı maddesi içermez. Hamilelik dönemindede meme ucunu yumuşatmak amaçlı kullanılabilir. Emziren annelerde ağrıyan, çatlamış meme uçlarının ağrısını dindirmek için özel olarak üretilmiştir. Lansinoh HPA® Lanolin, İngiliz Alerji Vakfının onayını almayı başarmış tek lanolin ürünüdür.   Markanın Ait Olduğu Ülke: İngiltere..

36,00TL 28,80TL Vergiler Hariç: 24,41TL