Göğüs Pompası


Kraft Solo Elektrikli Göğüs Pompası

Kraft Solo Elektrikli Göğüs Pompası Özellikleri;   Özel silikon başlığı sayesinde süt sağımı sırasında bebeğin emmesi gibi doğal, rahat hissettirir. Bu da daha verimli sağım ve daha çok anne sütü sağmaya yardımcı olur. Sağım yaparken, emme seviyesini, hızını ve sağım modunu gösteren ışıklı LCD ekran sayesinde uygun ve rahat hız ve sağım modu kolayca seçilir. Elektrik ve 4 adet (AA) Alkalin piller ile çalışmanın yanısıra  USB kablosu sayesinde pc, taşınabilir şarj  ve adaptör ile rahatlıkla çalıştırılabilir. Kompakt tasarımı ve USB ile şarj olma özelliği mevcuttur.. Özel yumuşak silikon başlığı ile vakum  yaparak yüksek performans sağl..

259,00TL Vergiler Hariç: 219,49TL

Philips Avent SCF332/01 Natural Elektronik Göğüs Pompası

Daha fazla konfor, daha fazla anne sütü Masaj yastıklı göğüs pompası · Natural · 125 ml/4 oz biberon içerir ·Benzersiz tasarım sayesinde daha rahat pompalama pozisyonu Göğüs pompasının benzersiz tasarımı dik oturduğunuzda bile sütünüzün göğsünüzden doğrudan biberona akmasını sağlar. Böylece pompalama sırasında, sütünüzün biberona akması için öne doğru eğilmenize gerek olmadan daha rahat bir şekilde oturabilirsiniz. Pompalama sırasında konforlu ve rahat şekilde oturmanız, doğal olarak sütünüzün daha kolay akmasını sağlar. ·Nazik uyarma modu ve 3 pompalama ayarı sunar Pompa açıldığında süt akışını sağlamak için otomatik olarak nazik uyarma modunda başlatılır. Ardından, sütünüzün en rahat şekilde akması için 3 pompa ayarı arasında seçim yapın...

446,39TL Vergiler Hariç: 378,30TL

Mamajoo Elektrikli Usb Tekli Göğüs Pompası ve 1 X Pes Biberon 150 Ml

Kullanım Yaşı: 0 ay+ Özellikleri: Hızlı ve zahmetsiz süt sağmak için uygun çekim gücü seçimiyleMamajoo Elektronik USB Göğüs Pompasımaksimum konfor ve kullanım kolaylığı sunar. Ürün Avantajları: GerektiğindePC, powerbank ve araba şarjıile çalışabildiğinden, çalışan anneler için en ideal çözümdür. Son derecesessiz, kolay ve hızlısağım sağlar. Açma / Kapama tuşuna basıldığında çalışmaya masaj modunda kaldığı yerden başlar. Açma / Kapama tuşuna ikinci kez basıldığında çekim moduna kaldığı yerden devam eder. 5 farklı masaj & 10 farklı çekimolmak üzere toplam15 farklıkullanım seçeneği sunar. Küçük boyutu ve sadece147 grolan ağırlığı sayesinde taşıma ve saklama kolaylığı sunar. Gelişmiş mikroişlemci teknolojisi sayesinde30 dakika son..

196,35TL Vergiler Hariç: 166,40TL

Bebedor Göğüs Pompası

Lütfen siparişinizi vermeden önce renk bilgisi sorunuz, sipariş öncesi bilgi sorulmaması durumunda rastgele ürün gönderimi yapılacaktır. Ürünlerin ambalajının açılması veya kullanılması durumunda iade alınmayacaktır...

10,74TL Vergiler Hariç: 9,10TL

Weewell Elektrikli Tekli Göğüs Pompası WPB900

WPB900 – Elektrikli Göğüs Pompası Kolay ve ağrısız süt sağımı Ayarlanabilir hız ve 3 farklı sağım modu Ultra sessiz çalışma Acıyı engelleyen özel hava yastıklı silikon başlık Pil ile çalışabilme 120 ml sağım biberonu BPA içermez WPB900 Kullanım Kılavuzu – İndirmek için buraya tıklayınız. Hayata en iyi başlangıç yolu anne sütüdür. Bebeklerin ilk altı ayında sadece anne sütü ile beslenmesi önerilmektedir. Anneler emzirme döneminde her zaman bebeklerinin beslenme saatlerine göre süt üretemeyebilirler, ya da süt bebeklerinin içebileceğinden daha fazla olabilir. Bunun dengesini kurabilmek için annelerin göğüs pompası kullanması gerekir. Ultra sessiz çalışan WPB900 Elektrikli Göğüs Pompası annel..

170,27TL Vergiler Hariç: 144,30TL

Weewell Elektrikli Çift Göğüs Pompası WPB950

Hayata en iyi başlangıç yolu anne sütüdür. Bebeklerin ilk altı ayında sadece anne sütü ile beslenmesi önerilmektedir. Anneler emzirme döneminde her zaman bebeklerinin beslenme saatlerine göre süt üretemeyebilirler, ya da süt bebeklerinin içebileceğinden daha fazla olabilir. Bunun dengesini kurabilmek için annelerin göğüs pompası kullanması gerekir. Son derece sessiz çalışan WPB950 İkili Elektrikli Göğüs Pompası annelerin süt üretimini uyararak bebekler için optimum süt miktarını elde etmeye yardımcı olur. Kolay kullanım Ayarlanabilir hız kontrolü ve 9 farklı sağım modu sayesinde sizin için en uygun olan çekim gücünde sağımı gerçekleştirebilirsiniz. Masaj özelliği ile sütün kısa sürede kanallara inmesini sağlar. Motorunun sessiz çalışmasıy..

240,84TL Vergiler Hariç: 204,10TL

Mamajoo Elektronik Usb Tekli Göğüs Pompası

Mamajoo Elektronik Usb Tekli Göğüs Pompası Özellikleri; Gerektiğinde PC, powerbank ve araba şarjı ile çalışabildiğinden, çalışan anneler için en ideal çözümdür. Son derece sessiz, kolay ve hızlı sağım sağlar. Açma / Kapama tuşuna basıldığında çalışmaya masaj modunda kaldığı yerden başlar. Açma / Kapama tuşuna ikinci kez basıldığında çekim moduna kaldığı yerden devam eder.  5 farklı masaj & 10 farklı çekim olmak üzere toplam 15 farklı kullanım seçeneği sunar.    Küçük boyutu ve sadece 147 gr olan ağırlığı sayesinde taşıma ve saklama kolaylığı sunar.  Gelişmiş mikroişlemci teknolojisi sayesinde 30 ..

219,00TL Vergiler Hariç: 185,59TL

Mamajoo Elektronik Usb Çiftli Göğüs Pompası

Mamajoo Elektronik USB Çiftli Göğüs Pompası Özellikleri;   Kolay, hızlı ve zahmetsiz süt sağmak için uygun çekim gücü seçimiyle Mamajoo Elektronik USB Çiftli Göğüs Pompası maksimum konfor ve kullanım kolaylığı sunar. Hastane göğüs pompası kadar güçlü, aynı zamanda kolaylıkla taşınabilir olan ve PC, USB veya powerbank ile de çalışabilen Mamajoo Elektronik USB Çiftli Göğüs Pompası; silikon konfor başlığı sayesinde süt sağımı sırasında bebeğin emişi gibi doğal, nazik ve rahat hissettirir. Son derece sessiz, kolay ve hızlı sağım sağlar. Tekli ve çiftli olarak iki farklı kullanım seçeneği sunmaktad..

249,00TL Vergiler Hariç: 211,02TL

Medela Mini Elektrikli ve Pilli Süt Tek Göğüs Pompası

Medela Mini Elektrikli ve Pilli Süt Tek Göğüs Pompası Özellikleri;   Dakikada 40-52 defa arasında ( ortalama bebeğin göğsü uyarma sayısı) göğsü uyarır. Bebeğinizin emiş ritmine en yakın ve doğal vakum yapabilen profesyonel bir göğüs pompasıdır. Minimum ve maksimum vakum ayarı ile olası ağrı sızı durumlarını engellemeyle beraber anneye kolay kullanım imkânı tanımaktadır. Pil ya da adaptör yardımı ile kullanım imkânı. Ürün içerisinde dahil olmayan ve ayrıca satın alınan manuel kullanım pistonu ile elle kullanım imkanı.   Medela Mini Elektrikli Göğüs Pompası Kullanım Faydaları :   Göğüs de sağım sonrasında süt kalmayacağı..

329,00TL Vergiler Hariç: 278,81TL

Philips Avent SCF332/01 Natural Elektronik Süt Pompası

  Philips Avent SCF332/01 Natural Elektronik Süt Pompası Özellikleri:  Süt pompasının benzersiz tasarımı dik oturduğunuzda bile sütünüzün göğsünüzden doğrudan biberona akmasını sağlar. Böylece pompalama sırasında, sütünüzün biberona akması için öne doğru eğilmenize gerek olmadan daha rahat bir şekilde oturabilirsiniz. Pompalama sırasında konforlu ve rahat şekilde oturmanız, doğal olarak sütünüzün daha kolay akmasını sağlar. Pompa açıldığında süt akışını sağlamak için otomatik olarak nazik uyarma modunda başlatılır. Ardından, sütünüzün en rahat şekilde ak..

449,00TL 306,26TL Vergiler Hariç: 259,54TL

Lansinoh 2'si 1 Arada Elektronik Göğüs Pompası

Lansinoh 2'si 1 Arada Elektronik Göğüs Pompası 2'li olması kısa zamanda maksimum verirmlilik sağlar. Ayarlanabilir vakum seviyeleri ve 3 farklı sağım stili vardır. İsteğe bağlı tekli yada çiftli kullanabilirsiniz. Ayarlanabilir 3 farklı vakum seviyesi vardır. Lansinoh Anne Sütü Saklama Şişeleri ile uyumludur. Anne sütü pompaya kaçmaz ve hijjenik bir tasarımı vardır. Kurulumu,kullanımı ve temizliği kolaydır. BPA ve BPS içermez. Farklı göğüs ölçüleri için standart ve büyük boy konik göğüs apartı vardır.   Markanın Ait Olduğu Ülke: İngiltere..

269,00TL 258,00TL Vergiler Hariç: 218,64TL

Kraft Pure Elektrikli Göğüs Pompası

Kraft Pure Elektrikli Göğüs Pompası Özellikleri;   Doğal emiş ritminde 2 farklı sağım seçeneği vardır. İhtiyacınıza göre ayarlanan 9 farklı emiş gücüne sahiptir. Geliştirilmiş LCD ekranı ile kullanımı kolaydır. Her göğüs ölçüsüne uyum sağlayan ve maksimum rahatlık hissi veren gögüs koruyucu silikon başlık rahatça sağmanızı sağlar. Hep elektrikle hem pille çalışabilir. Sağım esnasında süt kanallarında tıkama yapmaya karşı geliştirilmiş sisteme sahiptir. Özel yumuşak silikon başlığı ile bebeğin emiş ritmi gibi ve vakum yaparak yüksek performans sağlar. Sütün dışarı akmasını engelleyen hava sıvı ayırıcı sayesinde anne s&uu..

319,00TL Vergiler Hariç: 270,34TL