Figür Oyuncakları


Fungus Amungus Zehirli Hazne Seri 1 Model 3

Fungus Amunguslar laboratuvardan kaçtı ve dünyayı ele geçirmeye çalışıyorlar.Çılgın mikroplar dünyayı istila etmeden onları yakalaman gerekiyor. Dikkatli ve çok hızlı olman gerekiyor. Çünkü onlar akıl almaz derecede hızlı yayılıyorlar!Mikroplarla başa çıkmanda en büyük yardımcın Fungus Amungus Zehirli Hazne Seri 1 Model 3 olacak. Aynı zamanda setin içerisinde bir tane de Sarı Fungus Amungus bulunuyor. Hazneyi açarak, dilediğin kadar Fungus Amungus’u içine koy (Setin içerisinde bir adet figür yer alır. Diğer figürler ayrı ayrı satılmaktadır.) ve bir seferde çok daha fazla mikroptan dünyayı kurtar.Yakaladığın Fungus’ları, zehirli hazneye koy ve sert hareketlerle ezerek onların yok olmasını sağla.Bunun ne kadar zorlu bir görev olduğunu sana..

54,28TL Vergiler Hariç: 46,00TL

Fungus Amungus Zehirli Hazne Seri 1 Model 2

Dünyamız tehdit altında! Çünkü Fungus Amunguslar laboratuvardan kaçtı ve dünyayı ele geçirmeye çalışıyorlar.Funguslar dünyayı istila etmeden onları yakalamalısın. Çok hızlı yayılıyorlar ve senin elini çabuk tutmanda büyük yarar var!Bu mikroplardan kurtulmak için Fungus Amungus Zehirli Hazne Seri 1 Model 1 sana çok yardımcı olacak. Ayrıca paketin içerisinde bir tane de Turuncu Fungus Amungus yer alıyor. Özel olarak tasarlanan hazneyi aç ve içine dilediğin kadar Fungus Amungus koy (Setin içerisinde bir adet figür yer alır. Diğer figürler ayrı ayrı satılmaktadır.) ve tek seferde çok daha fazla mikroptan kurtul.Fungus’ları hızlıca yakala, zehirli hazneye koy ve sert hareketlerle ezerek yok et.Fakat çok zorlu bir görev. Çünkü onlar o kadar ..

54,28TL Vergiler Hariç: 46,00TL

Trolls Troller Poppy Büst

Trolls Poppy Büst ürünü uygun fiyat avantajıyla satışta...

149,86TL Vergiler Hariç: 127,00TL

Fungus Amungus Seri 1 5’li Serum Paketi Model 9

Fungus Amunguslar laboratuvardan kaçtı ve neredeyse dünyanın en azılı baş belası olmak üzere!Bu mikropların dünyayı ele geçirmesi an meselesi. Üstelik çok ama çok hızlı yayıldıkları için elini çabuk tutmak çok faydalı olacak!Fungus Amungus Seri 1 5’li Serum Paketi Model 9’un paketinde tam 5 farklı Fungus Amungus var. Ancak bir tanesi kendisini paketin köşesine gizlemiş ve hangi mikrop olduğunu ancak paketi açtığında görebilirsin. Kısacası mikroplardan bir tanesi senin için sürpriz olacak! (Paketin içerisinde 1 tanesi sürpriz figür olmak üzere toplamda 5 adet Fungus bulunuyor.)Üstelik Fungus’ların sürprizleri bu kadarla da sınırlı değil! Sana gelen paketi açtığında bazen fotoğrafta görünenden çok daha farklı renklerle karşı karşıya gelirsen ..

35,40TL Vergiler Hariç: 30,00TL

Fungus Amungus Seri 1 5’li Serum Paketi Model 8

Dünya tehdit altında! Fungus Amunguslar laboratuvardan kaçtı ve neredeyse tüm dünyayı ele geçirecekler!Bu istilaya dur demelisin. Ayrıca çok ama çok hızlı yayılıyorlar ve elini çabuk tutmak başarılı olabilmen için çok önemliİçerisinde 5 farklı figür yer alan Fungus Amungus Seri 1 5’li Serum Paketi Model 8’in içindeki Fungus’lardan gizli ve sürpriz mikrobu görebilmen ancak paketi açtığında mümkün olabilir. (Paketin içerisinde 1 tanesi sürpriz figür olmak üzere toplamda 5 adet Fungus bulunuyor.)Fungus Amungus’ların sürprizleri bitmedi! Sana gelen paketi açtığında bazen fotoğrafta görünenden çok daha farklı renklerle karşılaşabilirsin. Bunda hiçbir yanlışlık yok! Sadece mikroplar sana küçük bir oyun hazırlamış! (Paket içerisindeki figürlerin ..

35,40TL Vergiler Hariç: 30,00TL

Fungus Amungus Seri 1 5’li Serum Paketi Model 7

Fungus Amunguslar neredeyse tüm dünyayı ele geçirecekler!Bu istilaya dur demelisin. Laboratuvardan kaçan bu mikroplar çok ama çok hızlı yayılıyor ve elini çabuk tutmazsan her şey için çok geç olabilir.5 farklı figürden oluşan Fungus Amungus Seri 1 5’li Serum Paketi Model 7’nin içindeki Fungus’lardan gizli ve sürpriz mikrobu görebilmen paketi açmadan mümkün değil! (Paketin içerisinde 1 tanesi sürpriz figür olmak üzere toplamda 5 adet Fungus bulunuyor.)Tabii ki Fungus Amungus’ların sürprizleri bu kadarla sınırlı değil! Bazen paketi açtığında fotoğrafta görünenden çok daha farklı renklerle karşılaşırsan hiç şaşırma olur mu? Bu işte hiçbir yanlışlık yok! Sadece Funguslar’ın sana hazırladığı küçük bir oyun! (Paket içerisindeki figürlerin modelle..

35,40TL Vergiler Hariç: 30,00TL

Fungus Amungus Seri 1 5’li Serum Paketi Model 6

Dünya büyük tehdit altında! Çünkü Fungus Amungus tehlikesi tüm dünyayı ele geçirmek üzere!Bu istilaya acilen dur demezsen ortaya çok kötü sonuçlar çıkabilir. Laboratuvardan kaçan bu çılgın mikroplar akıl almaz biçimde hızlı yayılıyor ve eğer elini çabuk tutmazsan hem dünya hem de insanlık için çok geç olabilir.Fungus Amungus Seri 1 5’li Serum Paketi Model 6’nın içindeki 5 farklı figür var ve bir tanesi gizli! Fungus’lardan gizli ve sürpriz olanı paketi açmadan göremezsin! (Paketin içerisinde 1 tanesi sürpriz figür olmak üzere toplamda 5 adet Fungus bulunuyor.)Fungus Amungus’ların sürprizleri bu kadar da değil! Paketi açtığında fotoğrafta görünenden çok daha farklı renklerle karşılaşırsan hiç şaşırma olur mu? Bu işte hiçbir yanlışlık yok ak..

35,40TL Vergiler Hariç: 30,00TL

Fungus Amungus Seri 1 5’li Serum Paketi Model 5

Fungus Amungus tehlikesi tüm dünyayı ele geçirmek üzere! Çünkü onlar kısa süre önce laboratuvardan kaçtı!İstilayı sona erdirmek için acilen önlem almalısın. Bu çılgın mikroplar inanılmaz biçimde hızlı yayılıyor ve gereken müdahale için gecikirsen geri dönüşü mümkün olmayan şeyler yaşayabiliriz!Fungus Amungus Seri 1 5’li Serum Paketi Model 5’in içindeki 1 tanesi gizli olmak üzere 5 farklı figür yer alıyor! Gizli ve sürpriz olan Fungus’u, paketi açmadan görmen mümkün değil! (Paketin içerisinde 1 tanesi sürpriz figür olmak üzere toplamda 5 adet Fungus bulunuyor.)Çılgın laboratuvar kaçkınlarını sürprizleri bu kadarla sınırlı değil elbette! Paketi eline aldığında fotoğrafta görünenden daha farklı renkli Fungus’larla karşılaşırsan hiç şaşırma! He..

35,40TL Vergiler Hariç: 30,00TL

Fungus Amungus Seri 1 5’li Serum Paketi Model 4

Laboratuvardan kaçan Fungus Amungus tüm dünyayı istila etmek için tüm güçleri ile çalışıyor!Bu korkunç istilaya acilen dur demelisin. Çünkü bu çılgın mikroplar büyük bir hızla yayılıyor ve müdahale etmezsen her şey çok kötü olabilir!Fungus Amungus Seri 1 5’li Serum Paketi Model 4’ün içindeki 1 adedi gizli toplamda 5 farklı figür bulunuyor! Gizli ve sürpriz olan Fungus’u, paketin içinde saklanıyor! (Paketin içerisinde 1 tanesi sürpriz figür olmak üzere toplamda 5 adet Fungus bulunuyor.)Laboratuvar mikroplarının sürprizleri bu kadar da değil! Paket eline ulaştığında fotoğrafta görünenden farklı renge sahip Fungus’larla karşılaşma ihtimalin oldukça yüksek! Her şey yolunda ilerliyor, bu yalnızca mikropların sana oynadığı ufak bir oyundan ibare..

35,40TL Vergiler Hariç: 30,00TL

Fungus Amungus Seri 1 5’li Serum Paketi Model 3

Fungus Amungus tüm dünyayı ele geçirmek için laboratuvardan kaçtı.İstilaya durdurmazsan çok korkunç şeyler olabilir. Çünkü mikroplar göz açıp kapayınca kadar yayılabiliyorlar ve müdahale etmezsen tüm dünyaya hâkimiyet kurabilirler!Fungus Amungus Seri 1 5’li Serum Paketi Model 3’ün içinde 1’i gizli toplamda 5 farklı figür yer alıyor! Gizli Fungus, paketin içinde saklanmış senin onu bulmanı bekliyor! (Paketin içerisinde 1 tanesi sürpriz figür olmak üzere toplamda 5 adet Fungus bulunuyor.)Çılgın mikropların sürprizleri bu kadarla da sınırlı değil! Paket, eline ulaştığında fotoğrafta gördüğünden daha farklı renklere sahip Fungus’larla karşılaşman oldukça olası! Merak etme hiçbir sorun yok, bu yalnızca laboratuvar kaçkınlarının sana oynadığı bir..

35,40TL Vergiler Hariç: 30,00TL

Fungus Amungus Seri 1 5’li Serum Paketi Model 2

Tüm dünyayı ele geçirmek için laboratuvardan kaçan Fungus Amungus’lar ile başımız belada.İstilaya durdurma görevi senin! Dikkatli olmak zorundasın çünkü mikroplar çok hızlı yayılıyorlar ve elini çabuk tutmazsan tüm dünyada Fungus Hâkimiyeti kurabilirler!Fungus Amungus Seri 1 5’li Serum Paketi Model 2’nin içinde 1tanesi gizli toplamda 5 farklı figür var! Gizli olan Fungus, senin onu bulman için paketin içine gizlenmiş! (Paketin içerisinde 1 tanesi sürpriz figür olmak üzere toplamda 5 adet Fungus bulunuyor.)Çılgın Fungus’ları sürprizleri tabii ki de bitmedi! Paketi, eline aldığında fotoğrafta gördüğünden farklı renklere sahip Fungus’larla karşılaşman Fungus Amungus dünyasında en normal kabul edilen şeylerinden biri! Ortada hiçbir problem yok..

35,40TL Vergiler Hariç: 30,00TL

Fungus Amungus Seri 1 5’li Serum Paketi Model 1

Fungus Amungus’lar laboratuvardan kaçtı. Çılgın mikropların tüm derdi dünyayı ele geçirmek!İstilaya durdurmak zorundayız! Fungus’lar çok hızlı yayılıyor ve elini çabuk tutmazsan tüm dünyaya hâkim olabilirler!5 Fungus Amungus figüründen oluşan Fungus Amungus Seri 1 5’li Serum Paketi Model 1’in içindeki figürlerden bir tanesi gizli ve onu ancak paketi açtığında görebilirsin. (Paketin içerisinde 1 tanesi sürpriz figür olmak üzere toplamda 5 adet Fungus bulunuyor.)Çılgın Fungus’ları sürpriz yapmayı çok seviyor! Paketin sana ulaştığında fotoğrafta gördüğünden farklı renklere sahip Fungus’larla tanışman Fungus Amungus dünyasında son derece sıradan kabul edilen bir şey! Meraklanma, hiçbir sorun yok, bu yalnızca çılgın laboratuvar kaçkınlarının sa..

35,40TL Vergiler Hariç: 30,00TL

Toy Story 3 Woody Kayış ve Vantuzlu Oyuncak Figür

 İşte Toy Story hayranlarının odalarını, arabalarını, pencerelerini süsleyecek eğlence dolu bir oyuncak: Toy Story 3 Woody Kayış ve Vantuzlu Oyuncak Figür! Toy Story 3 Woody Kayış ve Vantuzlu Oyuncak Figür’ün Oyuncak Hikayesi’nin eğlenceli kahramanı Woody’nin figürünün, bağlı olduğu kayış sayesinde yapıştığı yerden sallanmasını sağlayan tasarımı, yaşadığınız yere Oyuncak Hikayesi’nin neşesini ve heyecanını taşıyacak. 3 yaşından itibaren Toy Story hayranı herkesin keyif alacağı Toy Story 3 Woody Kayış ve Vantuzlu Oyuncak Figür, vantuzu hafif ıslatıldığında cam, mermer gibi yüzeylere yapışmaktadır.  Toy Story 3 Woody Kayış ve Vantuzlu Oyuncak Figür, orijinal ve lisanslı Disney ürünüdür. Toy Story: (Oyuncak Hikayesi) Hikaye 6. yaş gününü kutla..

18,88TL Vergiler Hariç: 16,00TL

Toy Story 3 Rex İpli Çek Bırak

Sevdiğiniz Toy Story kahramanı Rex’in ipini çekin ve gitmesini izleyin. Toy Story: (Oyuncak Hikayesi) Hikaye 6. yaş gününü kutlayan Andy’e yeni bir oyuncak hediye edilmesiyle başlar. Andy’nin birçok oyuncağı vardır ve en sevdiği oyuncak Şerif Woody’dir. Ancak Buzz Lightyear adlı yeni çıkan oyuncak eve geldikten sonra, Andy sürekli onunla oynamaya başlar. Şerif Woody bu duruma çok üzülmüştür. Buzz ise bir oyuncak olduğunu anlamamakta ve kendisini uzay savaşcısı sanmaktadır. Günün birinde Buzz yanlışlıkla pencereden düşer. Diğer oyuncaklar ise Woody’nin onu kıskandığı için öldürdüğünü sanarlar ve hiç kimse onunla konuşmaz. Woody ise suçsuzluğunu ispatlamak için Buzz’ın arkasından gider. Böylece tehlikelerle dolu macera da başlamış olur. Serin..

31,86TL Vergiler Hariç: 27,00TL

Toy Story 3 Buzz Sallanan Kafa

 Tıpkı Oyuncak Hikayesi gibi Buzz’un sallanan kafalı figürü de yüzünüzü güldürecek. Oyuncak Hikayesi’nin sevimli tiplemesi Buzz, masanızı süslerken, ufacık bir sallantıda sallanan vücudu ile gün içindeki sıkıntınızı da alıp götürecek. 3 yaşından itibaren her yaştan Oyuncak Hikayesi hayranına ve koleksiyonerine hitap edecek olan Toy Story 3 Buzz Sallanan Kafa, orijinal ve lisanslı Disney ürünüdür.   Toy Story: (Oyuncak Hikayesi) Hikaye 6. yaş gününü kutlayan Andy’e yeni bir oyuncak hediye edilmesiyle başlar. Andy’nin birçok oyuncağı vardır ve en sevdiği oyuncak Şerif Woody’dir. Ancak Buzz Lightyear adlı yeni çıkan oyuncak eve geldikten sonra, Andy sürekli onunla oynamaya başlar. Şerif Woody bu duruma çok üzülmüştür. Buzz ise bir oyuncak oldu..

25,96TL Vergiler Hariç: 22,00TL

Toy Story 3 Buzz Kayış ve Vantuzlu Oyuncak Figür

İşte Toy Story hayranlarının odalarını, arabalarını, pencerelerini süsleyecek eğlence dolu bir oyuncak: Toy Story 3 Buzz Kayış ve Vantuzlu Oyuncak Figür Toy Story 3 Buzz Kayış ve Vantuzlu Oyuncak Figür’ün Oyuncak Hikayesi’nin eğlenceli kahramanı Buzz’un 7 cm’lik figürünün, bağlı olduğu kayış sayesinde yapıştığı yerden sallanmasını sağlayan tasarımı, yaşadığınız yere Oyuncak Hikayesi’nin neşesini ve heyecanını taşıyacak. 3 yaşından itibaren Toy Story hayranı herkesin keyif alacağı Toy Story 3 Buzz Kayış ve Vantuzlu Oyuncak Figür, vantuzu hafif ıslatıldığında cam, mermer gibi yüzeylere yapışmaktadır. 23 cm boyutundaki Toy Story 3 Buzz Kayış ve Vantuzlu Oyuncak Figür, orijinal ve lisanslı Disney ürünüdür.   Toy Story: (Oyuncak Hikayesi) Hikaye..

18,88TL Vergiler Hariç: 16,00TL

Toy Story 3 Buzz İpli Çek Bırak Oyuncak

Sevdiğiniz Toy Story kahramanı Buzz Lightyear’ın ipini çekin ve gitmesini izleyin. Toy Story: (Oyuncak Hikayesi) Hikaye 6. yaş gününü kutlayan Andy’e yeni bir oyuncak hediye edilmesiyle başlar. Andy’nin birçok oyuncağı vardır ve en sevdiği oyuncak Şerif Woody’dir. Ancak Buzz Lightyear adlı yeni çıkan oyuncak eve geldikten sonra, Andy sürekli onunla oynamaya başlar. Şerif Woody bu duruma çok üzülmüştür. Buzz ise bir oyuncak olduğunu anlamamakta ve kendisini uzay savaşcısı sanmaktadır. Günün birinde Buzz yanlışlıkla pencereden düşer. Diğer oyuncaklar ise Woody’nin onu kıskandığı için öldürdüğünü sanarlar ve hiç kimse onunla konuşmaz. Woody ise suçsuzluğunu ispatlamak için Buzz’ın arkasından gider. Böylece tehlikelerle dolu macera da başlamış ..

31,86TL Vergiler Hariç: 27,00TL

Toy Story 3 Alien Sallanan Kafa

  Tıpkı Oyuncak Hikayesi gibi Alien’in sallanan kafalı figürü de yüzünüzü güldürecek. Oyuncak Hikayesi’nin sevimli tiplemesi Alien masanızı süslerken, ufacık bir sallantıda sallanan kafasıyla gün içindeki sıkıntınızı da alıp götürecek. 3 yaşından itibaren her yaştan Oyuncak Hikayesi hayranına ve koleksiyonerine hitap edecek olan Toy Story 3 Alien Sallanan Kafa, orijinal ve lisanslı Disney ürünüdür. Toy Story: (Oyuncak Hikayesi) Hikaye 6. yaş gününü kutlayan Andy’e yeni bir oyuncak hediye edilmesiyle başlar. Andy’nin birçok oyuncağı vardır ve en sevdiği oyuncak Şerif Woody’dir. Ancak Buzz Lightyear adlı yeni çıkan oyuncak eve geldikten sonra, Andy sürekli onunla oynamaya başlar. Şerif Woody bu duruma çok üzülmüştür. Buzz ise bir oyuncak oldu..

25,96TL Vergiler Hariç: 22,00TL

Toy Story 3 Alien Kayış ve Vantuzlu Oyuncak Figür

  İşte Toy Story hayranlarının odalarını, arabalarını, pencerelerini süsleyecek eğlence dolu bir oyuncak: Toy Story 3 Alien Kayış ve Vantuzlu Oyuncak Figür! Toy Story 3 Alien Kayış ve Vantuzlu Oyuncak Figür’ün Oyuncak Hikayesi’nin eğlenceli kahramanı Woody’nin 7 cm’lik figürünün, bağlı olduğu kayış sayesinde yapıştığı yerden sallanmasını sağlayan tasarımı, yaşadığınız yere Oyuncak Hikayesi’nin neşesini ve heyecanını taşıyacak. 3 yaşından itibaren Toy Story hayranı herkesin keyif alacağı Toy Story 3 Alien Kayış ve Vantuzlu Oyuncak Figür, vantuzu hafif ıslatıldığında cam, mermer gibi yüzeylere yapışmaktadır. 23 cm boyutundaki Toy Story 3 Alien Kayış ve Vantuzlu Oyuncak Figür, orijinal ve lisanslı Disney ürünüdür.   Toy Story: (Oyuncak Hikaye..

18,88TL Vergiler Hariç: 16,00TL

Toy Story 3 Alien Işıklı Oyuncak Figür

 Oyuncak Hikayesi’nin uzaylı figürü hayranlarını oyuncak hikayesine davet ediyor! Toy Story koleksiyonerlerinin masalarını süsleyecek olan Toy Story 3 Alien Işıklı Oyuncak Figür, 10 cm boyundadır. 2 adet 1.5 V AAA pil ile çalışan Toy Story 3 Alien Işıklı Oyuncak Figür’ün, kemerindeki düğmeye basıldığında baş kısmı yanmaktadır. Orijinal ve lisanslı Disney ürünü olan Toy Story 3 Alien Işıklı Oyuncak Figür, 3 yaşından itibaren Oyuncak Hikayesi hayranlarına hitap etmektedir. Toy Story: (Oyuncak Hikayesi) Hikaye 6. yaş gününü kutlayan Andy’e yeni bir oyuncak hediye edilmesiyle başlar. Andy’nin birçok oyuncağı vardır ve en sevdiği oyuncak Şerif Woody’dir. Ancak Buzz Lightyear adlı yeni çıkan oyuncak eve geldikten sonra, Andy sürekli onunla oynama..

31,86TL Vergiler Hariç: 27,00TL

Star Trek Chekov Oyuncak Figür 8 cm

Star Trek ( Uzay Yolu): Gene Roddenberry tarafından yaratılmış; birçok roman, film, televizyon dizisi ve video oyunu bulunan bir bilim kurgu eseridir. Kısaca hikaye, 3. Dünya savaşından sonra değişen düzeni ve Evrende yalnız olmadığımızı anlatır. 2200’lü yıllarda insan ırkı, galaksideki diğer akıllı canlılarla birlikte Birleşik Gezegenler Federasyonu’nu kurmuştur. Seride, gelecek zamandaki üstün teknolojinin yanı sıra; çatışmalar, politik olaylar, ırkçılık ve sınıf kavgası gibi konular işlenmektedir. Star Trek ilk kez 40 yıl önce televizyonda yayınlanması rağmen, tablet Pc’ler, PDA’lar, cep telefonları gibi günümüzün birçok teknolojik buluşuna esin kaynağı olmuştur. Öyle ki, Nasa ilk uzay mekiğini, Star Trek filminin ünlü uzay gemisinin adı..

31,86TL Vergiler Hariç: 27,00TL

Robocar Poli Transformers Robot Figür Roy

Robocar Poli, eğlence ve serüven dolu dünyasına tüm çocukları davet ediyor.Robocar Poli ve onun muhteşem arkadaşları Poli, Amber, Helly ve Roy’un en büyük hayali kurtarma timi kurmak. Üstelik bu eğlenceli takımın her bir üyesi bambaşka ırklara sahip…Cesur tavırları sayesinde tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başaran bu muhteşem ekip ile maceradan maceraya koşmak gerçekten de çok eğlenceli olacak!Ekibin en sevimli karakterlerinden bir tanesi olan Roy, hem bir robot hem de bir itfaiye arabası olabiliyor.Dilediğin anda bir polis arabası ya da robota sahip olmak için yapman gereken tek şey Robocar Poli Transformers Robot Figür Roy’u hızlıca dönüştürmek. Kaputu bir gövdeye ya da kolları bir kapı dönüştürmek gerçekten de çok eğlenceli olacak…Ürünün ..

59,00TL Vergiler Hariç: 50,00TL

Robocar Poli Transformers Robot Figür Poli

Robocar Poli, eğlence ve serüven dolu dünyasına tüm çocukları davet ediyor.Robocar Poli ve onun muhteşem arkadaşları Poli, Amber, Helly ve Roy’un en büyük hayali kurtarma timi kurmak. Üstelik bu eğlenceli takımın her bir üyesi bambaşka ırklara sahip…Cesur tavırları sayesinde tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başaran bu muhteşem ekip ile maceradan maceraya koşmak gerçekten de çok eğlenceli olacak!Ekibin en sevimli karakterlerinden bir tanesi olan Poli, hem bir robot hem de bir polis arabası olabiliyor.Dilediğin anda bir polis arabası ya da robota sahip olmak için yapman gereken tek şey Robocar Poli Transformers Robot Figür Poli’yi hızlıca dönüştürmek. Kaputu bir gövdeye ya da kolları bir kapı dönüştürmek gerçekten de çok eğlenceli olacak…Ürünün..

59,00TL Vergiler Hariç: 50,00TL

Robocar Poli Transformers Robot Figür Amber

Robocar Poli, eğlence ve serüven dolu dünyasına tüm çocukları davet ediyor.Robocar Poli ve onun muhteşem arkadaşları Poli, Amber, Helly ve Roy’un en büyük hayali kurtarma timi kurmak. Üstelik bu eğlenceli takımın her bir üyesi bambaşka ırklara sahip…Cesur tavırları sayesinde tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başaran bu muhteşem ekip ile maceradan maceraya koşmak gerçekten de çok eğlenceli olacak!Ekibin en sevimli karakterlerinden bir tanesi olan Amber, hem bir robot hem de bir ambulans olabiliyor.Dilediğin anda bir ambulans ya da robota sahip olmak için yapman gereken tek şey Robocar Poli Transformers Robot Figür Amber’ı hızlıca dönüştürmek. Kaputu bir gövdeye ya da kolları bir kapı dönüştürmek gerçekten de çok eğlenceli olacak…Ürünün kaygan o..

59,00TL Vergiler Hariç: 50,00TL

Robocar Poli Robocar Poli Transformers Robot Figür Helly

Robocar Poli, eğlence ve serüven dolu dünyasına tüm çocukları davet ediyor.Robocar Poli ve onun muhteşem arkadaşları Poli, Amber, Helly ve Roy’un en büyük hayali kurtarma timi kurmak. Üstelik bu eğlenceli takımın her bir üyesi bambaşka ırklara sahip…Cesur tavırları sayesinde tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başaran bu muhteşem ekip ile maceradan maceraya koşmak gerçekten de çok eğlenceli olacak!Ekibin en sevimli karakterlerinden bir tanesi olan Helly, hem bir robot hem de bir helikopter olabiliyor.Dilediğin anda bir helikopter ya da robota sahip olmak için yapman gereken tek şey Robocar Poli Transformers Robot Figür Helly ’i hızlıca dönüştürmek. Kaputu bir gövdeye ya da kolları bir kapı dönüştürmek gerçekten de çok eğlenceli olacak…Ürünün kay..

59,00TL Vergiler Hariç: 50,00TL

Robocar Poli Metal Araç Spooky Figür

Robocar Poli, eğlence ve serüven dolu dünyasına tüm çocukları davet ediyor.Robocar Poli ve onun muhteşem arkadaşları Poli, Amber, Helly ve Roy’un en büyük hayali kurtarma timi kurmak. Ancak takımın başka üyeleri de var ve hepsi metalden üretilmiş…Cesur tavırları sayesinde tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başaran bu muhteşem ekip ile maceradan maceraya koşmak gerçekten de çok eğlenceli olacak!Ekibin en sevimli karakterlerinden bir tanesi olan Spooky, takımın ağır işlerinden sorumlu üyesi… Spooky vinç ile artık her şeyi kaldırmak çok daha kolay olacak! (Aracın vinç bölmesi hareketlidir.)Dilediğin anda muhteşem bir performans sergilemek için Robocar Poli Metal Araç Spooky Figür seni hazır bekliyor. Bu gerçekten de çok eğlenceli olacak…Ürünün kay..

29,50TL Vergiler Hariç: 25,00TL

Robocar Poli Metal Araç Roy Figür

Robocar Poli, eğlence ve serüven dolu dünyasına tüm çocukları davet ediyor.Robocar Poli ve onun muhteşem arkadaşları Poli, Amber, Helly ve Roy’un en büyük hayali kurtarma timi kurmak. Ancak takımın başka üyeleri de var ve hepsi metalden üretilmiş…Cesur tavırları sayesinde tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başaran bu muhteşem ekip ile maceradan maceraya koşmak gerçekten de çok eğlenceli olacak!Ekibin en sevimli karakterlerinden bir tanesi olan Roy aslında bir itfaiye arabası… Şehri yangınlardan artık Roy kurtaracak.Dilediğin anda muhteşem bir performans sergilemek için Robocar Poli Metal Araç Roy Figür seni hazır bekliyor. Bu gerçekten de çok eğlenceli olacak…Ürünün kaygan olmayan düz bir zeminde kullanılması önerilmektedir. Ayrıca kumlu, topr..

29,50TL Vergiler Hariç: 25,00TL

Robocar Poli Metal Araç Poli Figür

Robocar Poli, eğlence ve serüven dolu dünyasına tüm çocukları davet ediyor.Robocar Poli ve onun muhteşem arkadaşları Poli, Amber, Helly ve Roy’un en büyük hayali kurtarma timi kurmak. Ancak takımın başka üyeleri de var ve hepsi metalden üretilmiş…Cesur tavırları sayesinde tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başaran bu muhteşem ekip ile maceradan maceraya koşmak gerçekten de çok eğlenceli olacak!Ekibin en sevimli karakterlerinden bir tanesi olan Poli aslında bir polis arabası… Şehrin tüm güvenliği artık Poli’den sorumlu…Dilediğin anda muhteşem bir performans sergilemek için Robocar Poli Metal Araç Poli Figür seni hazır bekliyor. Bu gerçekten de çok eğlenceli olacak…Ürünün kaygan olmayan düz bir zeminde kullanılması önerilmektedir. Ayrıca kumlu, ..

29,50TL Vergiler Hariç: 25,00TL

Robocar Poli Metal Araç Helly Figür

Robocar Poli, eğlence ve serüven dolu dünyasına tüm çocukları davet ediyor.Robocar Poli ve onun muhteşem arkadaşları Poli, Amber, Helly ve Roy’un en büyük hayali kurtarma timi kurmak. Ancak takımın başka üyeleri de var ve hepsi metalden üretilmiş…Cesur tavırları sayesinde tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başaran bu muhteşem ekip ile maceradan maceraya koşmak gerçekten de çok eğlenceli olacak!Ekibin en sevimli karakterlerinden bir tanesi olan Helly aslında bir helikopter… Helly bu takımın ve şehrin en hızlı üyesi. (Helikopterin pervanesi hareketlidir.)Dilediğin anda muhteşem bir performans sergilemek için Robocar Poli Metal Araç Helly Figür seni hazır bekliyor. Bu gerçekten de çok eğlenceli olacak…Ürünün kaygan olmayan düz bir zeminde kullanı..

29,50TL Vergiler Hariç: 25,00TL

Robocar Poli Metal Araç Dumpoo Figür

Robocar Poli, eğlence ve serüven dolu dünyasına tüm çocukları davet ediyor.Robocar Poli ve onun muhteşem arkadaşları Poli, Amber, Helly ve Roy’un en büyük hayali kurtarma timi kurmak. Ancak takımın başka üyeleri de var ve hepsi metalden üretilmiş…Cesur tavırları sayesinde tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başaran bu muhteşem ekip ile maceradan maceraya koşmak gerçekten de çok eğlenceli olacak!Ekibin en sevimli karakterlerinden bir tanesi olan Dumpoo aslında bir kamyon… Dumpoo şehrin tüm yükünü kaldıracak! (Aracın kasası hareketlidir.)Dilediğin anda muhteşem bir performans sergilemek için Robocar Poli Metal Araç Dumpoo Figür seni hazır bekliyor. Bu gerçekten de çok eğlenceli olacak…Ürünün kaygan olmayan düz bir zeminde kullanılması önerilmekte..

29,50TL Vergiler Hariç: 25,00TL

Robocar Poli Metal Araç Cleany Figür

Robocar Poli, eğlence ve serüven dolu dünyasına tüm çocukları davet ediyor.Robocar Poli ve onun muhteşem arkadaşları Poli, Amber, Helly ve Roy’un en büyük hayali kurtarma timi kurmak. Ancak takımın başka üyeleri de var ve hepsi metalden üretilmiş…Cesur tavırları sayesinde tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başaran bu muhteşem ekip ile maceradan maceraya koşmak gerçekten de çok eğlenceli olacak!Ekibin en sevimli karakterlerinden bir tanesi olan Cleany, takımın temizlikten sorumlu üyesi… Cleany ile şehirler artık çok daha temiz olacak!Dilediğin anda muhteşem bir temizlik yapmak için Robocar Poli Metal Araç Cleany Figür seni hazır bekliyor. Bu gerçekten de çok eğlenceli olacak…Ürünün kaygan olmayan düz bir zeminde kullanılması önerilmektedir. Ay..

29,50TL Vergiler Hariç: 25,00TL

Robocar Poli Metal Araç Bruner Figür

Robocar Poli, eğlence ve serüven dolu dünyasına tüm çocukları davet ediyor.Robocar Poli ve onun muhteşem arkadaşları Poli, Amber, Helly ve Roy’un en büyük hayali kurtarma timi kurmak. Ancak takımın başka üyeleri de var ve hepsi metalden üretilmiş…Cesur tavırları sayesinde tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başaran bu muhteşem ekip ile maceradan maceraya koşmak gerçekten de çok eğlenceli olacak!Ekibin en sevimli karakterlerinden bir tanesi olan Bruner aslında bir iş makinası… Bruner şehrin tüm yükünü kaldıracak! (Aracın kepçesi hareketlidir.)Dilediğin anda muhteşem bir performans sergilemek için Robocar Poli Metal Araç Bruner Figür seni hazır bekliyor. Bu gerçekten de çok eğlenceli olacak…Ürünün kaygan olmayan düz bir zeminde kullanılması öneri..

29,50TL Vergiler Hariç: 25,00TL

Robocar Poli Metal Araç Amber Figür

Robocar Poli, eğlence ve serüven dolu dünyasına tüm çocukları davet ediyor.Robocar Poli ve onun muhteşem arkadaşları Poli, Amber, Helly ve Roy’un en büyük hayali kurtarma timi kurmak. Ancak takımın başka üyeleri de var ve hepsi metalden üretilmiş…Cesur tavırları sayesinde tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başaran bu muhteşem ekip ile maceradan maceraya koşmak gerçekten de çok eğlenceli olacak!Ekibin en sevimli karakterlerinden bir tanesi olan Amber aslında bir ambulans… Amber en acil durumlarda herkesin yardımına koşmak için sabırsızlanıyor!Dilediğin anda muhteşem bir performans sergilemek için Robocar Poli Metal Araç Amber Figür seni hazır bekliyor. Bu gerçekten de çok eğlenceli olacak…Ürünün kaygan olmayan düz bir zeminde kullanılması öneril..

29,50TL Vergiler Hariç: 25,00TL

Disney Prenses Cinderella Dans Eden Oyuncak Figür

 Pamuk Prenses figürüne bağlı olan aparatı sonuna kadar çevirin ve Pamuk Prenses ve Prensin danslarını keyifle izleyin.  Disney Prenses: Disney 2000 yılından itibaren “Disney Prenses” adı altında yeni bir marka yaratmıştır. Bu marka için seçilen prensesler, klasik Disney filmleri içerisinden belirlenmiştir. Prensesler sadece kraliyet ünvanlarına bakılarak değil, “Prenses mitolojisi”ne ne kadar uygun olduklarına gore de seçilmişlerdir. Mulan bu konsept için bir örnektir. Çünkü Mulan generalin oğluyla evlendiği anda kraliyet ailesine girmiş sayılmaktadır. Ancak Tinker Bell bu mitolojiye uymadığı için liste dışında kalmıştır. Disney’in Prensesleri: Prenses Ariel (Küçük Deniz Kızı) - Prenses Aurora (Uyuyan Güzel) - Prenses Belle (Güzel ve Çirki..

29,50TL Vergiler Hariç: 25,00TL

Disney Pamuk Prenses Dans Eden Figür

Pamuk Prenses figürüne bağlı olan aparatı sonuna kadar çevirin ve Pamuk Prenses ve Prensin danslarını keyifle izleyin. Disney Prenses: Disney 2000 yılından itibaren “Disney Prenses” adı altında yeni bir marka yaratmıştır. Bu marka için seçilen prensesler, klasik Disney filmleri içerisinden belirlenmiştir. Prensesler sadece kraliyet ünvanlarına bakılarak değil, “Prenses mitolojisi”ne ne kadar uygun olduklarına gore de seçilmişlerdir. Mulan bu konsept için bir örnektir. Çünkü Mulan generalin oğluyla evlendiği anda kraliyet ailesine girmiş sayılmaktadır. Ancak Tinker Bell bu mitolojiye uymadığı için liste dışında kalmıştır. Disney’in Prensesleri: Prenses Ariel (Küçük Deniz Kızı) - Prenses Aurora (Uyuyan Güzel) - Prenses Belle (Güzel ve Çirkin)..

29,50TL Vergiler Hariç: 25,00TL

Terminator T.R.I.P. Oyuncak Figür 15 cm

2029 yılı karanlığın yılıdır ve gezegenin yöneticileri, akıllı makinelerdir. Makinelerin amacı geçmişi değiştirmek ve geleceği yeniden şekillendirmektir. Terminator T-1 Oyuncak Figür ile gezegenin geleceğini sen kendin belirleyebileceksin. 15 cm’lik figür oyuncak ile kendi ordunu kurmaya hazır ol. ..

44,84TL Vergiler Hariç: 38,00TL

Terminator T-700 Oyuncak Figür 15 cm

Terminatör: 1984 yapımı bir bilim kurgu filmidir. Başrolünde Arnold Schwarzenegger, Linda Hamilton ve Michael Biehn ‘in oynadığı serinin ilk filminde; Terminatör, geleceği değiştirmek için Sarah Connor’u öldürmeye gelmiştir. Sarah Connor, gelecekte insanların kurtuluşunu sağlayacak kişi olan John Connor’un annesidir. John Connor ise Terminatör’ün annesini öldürmesini engellemek için T-100 robotu olan Kyle Reese’i gönderir. Terminatör – Salvation (Kurtuluş): Kıyamet Günü’nün ardından, makineler kontrolü ele geçirmiştir. Geriye kalan bir grup insan, John Connor önderliğinde Skynet’e ve ordularına karşı bir direniş başlatmıştır. John Connor’a Marcus Wright isminde bir yabancı yardım etmektedir. John Connor karakterini Christian Bale, Marcus Wr..

44,84TL Vergiler Hariç: 38,00TL

Terminator T-700 Oyuncak Figür 10 cm

Terminatör: 1984 yapımı bir bilim kurgu filmidir. Başrolünde Arnold Schwarzenegger, Linda Hamilton ve Michael Biehn ‘in oynadığı serinin ilk filminde; Terminatör, geleceği değiştirmek için Sarah Connor’u öldürmeye gelmiştir. Sarah Connor, gelecekte insanların kurtuluşunu sağlayacak kişi olan John Connor’un annesidir. John Connor ise Terminatör’ün annesini öldürmesini engellemek için T-100 robotu olan Kyle Reese’i gönderir. Terminatör – Salvation (Kurtuluş): Kıyamet Günü’nün ardından, makineler kontrolü ele geçirmiştir. Geriye kalan bir grup insan, John Connor önderliğinde Skynet’e ve ordularına karşı bir direniş başlatmıştır. John Connor’a Marcus Wright isminde bir yabancı yardım etmektedir. John Connor karakterini Christian Bale, Marcus Wr..

31,86TL Vergiler Hariç: 27,00TL

Terminator T-600 Oyuncak Figür 15 cm

Terminatör: 1984 yapımı bir bilim kurgu filmidir. Başrolünde Arnold Schwarzenegger, Linda Hamilton ve Michael Biehn ‘in oynadığı serinin ilk filminde; Terminatör, geleceği değiştirmek için Sarah Connor’u öldürmeye gelmiştir. Sarah Connor, gelecekte insanların kurtuluşunu sağlayacak kişi olan John Connor’un annesidir. John Connor ise Terminatör’ün annesini öldürmesini engellemek için T-100 robotu olan Kyle Reese’i gönderir. Terminatör – Salvation (Kurtuluş): Kıyamet Günü’nün ardından, makineler kontrolü ele geçirmiştir. Geriye kalan bir grup insan, John Connor önderliğinde Skynet’e ve ordularına karşı bir direniş başlatmıştır. John Connor’a Marcus Wright isminde bir yabancı yardım etmektedir. John Connor karakterini Christian Bale, Marcus Wr..

44,84TL Vergiler Hariç: 38,00TL

Terminator T-1 Oyuncak Figür 15 cm

Büyüdüğünde itfaiye olmak her erkek çocuğun hayallerinden bir tanesidir. Playmobil City Action Alarmlı İtfaiye Binası Oyun Seti ile çocuklar hayallerini gerçekleştirebilecek. Yangın mahalline acil müdahale edebilmek için çok hızlı hareket etmelisin! Haydi, İtfaiye Binası’nı inşa etmek ile işe başlayalım. Şehrin dört bir yanından gelen tüm çağrıları izleyebilmek için istasyondaki takip merkezine otur ve alarmı aç! Sirenler çalmaya başlayınca ve yangın kulesinde bulunan kaydırağı kullanarak yangın mahalline hızlıca ulaş. 139 parçadan oluşan Playmobil City Action Alarmlı İtfaiye Binası Oyun Seti’nin içinde yer alan alarm sistemi, 2 adet AAA pil ile çalışmaktadır. Oyun setinin içerisinde iki itfaiye figürü ile birlikte..

44,84TL Vergiler Hariç: 38,00TL

Terminator Marcus Oyuncak Figür 15 cm

Terminatör: 1984 yapımı bir bilim kurgu filmidir. Başrolünde Arnold Schwarzenegger, Linda Hamilton ve Michael Biehn ‘in oynadığı serinin ilk filminde; Terminatör, geleceği değiştirmek için Sarah Connor’u öldürmeye gelmiştir. Sarah Connor, gelecekte insanların kurtuluşunu sağlayacak kişi olan John Connor’un annesidir. John Connor ise Terminatör’ün annesini öldürmesini engellemek için T-100 robotu olan Kyle Reese’i gönderir. Terminatör – Salvation (Kurtuluş): Kıyamet Günü’nün ardından, makineler kontrolü ele geçirmiştir. Geriye kalan bir grup insan, John Connor önderliğinde Skynet’e ve ordularına karşı bir direniş başlatmıştır. John Connor’a Marcus Wright isminde bir yabancı yardım etmektedir. John Connor karakterini Christian Bale, Marcus Wr..

44,84TL Vergiler Hariç: 38,00TL

Terminator Marcus Oyuncak Figür 10 cm

Terminatör Marcus’un savaştan zarar görmüş vücudunu çıkarılabilir yeleği ile görebilirsiniz. Terminatör: 1984 yapımı bir bilim kurgu filmidir. Başrolünde Arnold Schwarzenegger, Linda Hamilton ve Michael Biehn ‘in oynadığı serinin ilk filminde; Terminatör, geleceği değiştirmek için Sarah Connor’u öldürmeye gelmiştir. Sarah Connor, gelecekte insanların kurtuluşunu sağlayacak kişi olan John Connor’un annesidir. John Connor ise Terminatör’ün annesini öldürmesini engellemek için T-100 robotu olan Kyle Reese’i gönderir. Terminatör– Salvation (Kurtuluş): Kıyamet Günü’nün ardından, makineler kontrolü ele geçirmiştir. Geriye kalan bir grup insan, John Connor önderliğinde Skynet’e ve ordularına karşı birdireniş başlatmıştır. John Connor’a Marcus Wrig..

31,86TL Vergiler Hariç: 27,00TL

Terminator John Connor Oyuncak Figür 15 cm

Terminatör: 1984 yapımı bir bilim kurgu filmidir. Başrolünde Arnold Schwarzenegger, Linda Hamilton ve Michael Biehn ‘in oynadığı serinin ilk filminde; Terminatör, geleceği değiştirmek için Sarah Connor’u öldürmeye gelmiştir. Sarah Connor, gelecekte insanların kurtuluşunu sağlayacak kişi olan John Connor’un annesidir. John Connor ise Terminatör’ün annesini öldürmesini engellemek için T-100 robotu olan Kyle Reese’i gönderir. Terminatör – Salvation (Kurtuluş): Kıyamet Günü’nün ardından, makineler kontrolü ele geçirmiştir. Geriye kalan bir grup insan, John Connor önderliğinde Skynet’e ve ordularına karşı bir direniş başlatmıştır. John Connor’a Marcus Wright isminde bir yabancı yardım etmektedir. John Connor karakterini Christian Bale, Marcus Wr..

44,84TL Vergiler Hariç: 38,00TL

Terminator John Connor Oyuncak Figür 10 cm

Terminatör: 1984 yapımı bir bilim kurgu filmidir. Başrolünde Arnold Schwarzenegger, Linda Hamilton ve Michael Biehn ‘in oynadığı serinin ilk filminde; Terminatör, geleceği değiştirmek için Sarah Connor’u öldürmeye gelmiştir. Sarah Connor, gelecekte insanların kurtuluşunu sağlayacak kişi olan John Connor’un annesidir. John Connor ise Terminatör’ün annesini öldürmesini engellemek için T-100 robotu olan Kyle Reese’i gönderir. Terminatör – Salvation (Kurtuluş): Kıyamet Günü’nün ardından, makineler kontrolü ele geçirmiştir. Geriye kalan bir grup insan, John Connor önderliğinde Skynet’e ve ordularına karşı bir direniş başlatmıştır. John Connor’a Marcus Wright isminde bir yabancı yardım etmektedir. John Connor karakterini Christian Bale, Marcus Wr..

31,86TL Vergiler Hariç: 27,00TL

Star Trek Uhura Oyuncak Figür 15 cm

Star Trek ( Uzay Yolu): Gene Roddenberry tarafından yaratılmış; birçok roman, film, televizyon dizisi ve video oyunu bulunan bir bilim kurgu eseridir. Kısaca hikaye, 3. Dünya savaşından sonra değişen düzeni ve Evrende yalnız olmadığımızı anlatır. 2200’lü yıllarda insan ırkı, galaksideki diğer akıllı canlılarla birlikte Birleşik Gezegenler Federasyonu’nu kurmuştur. Seride, gelecek zamandaki üstün teknolojinin yanı sıra; çatışmalar, politik olaylar, ırkçılık ve sınıf kavgası gibi konular işlenmektedir. Star Trek ilk kez 40 yıl önce televizyonda yayınlanması rağmen, tablet Pc’ler, PDA’lar, cep telefonları gibi günümüzün birçok teknolojik buluşuna esin kaynağı olmuştur. Öyle ki, Nasa ilk uzay mekiğini, Star Trek filminin ünlü uzay gemisinin adı..

44,84TL Vergiler Hariç: 38,00TL

Star Trek Sulu Oyuncak Figür 15 cm

Star Trek ( Uzay Yolu): Gene Roddenberry tarafından yaratılmış; birçok roman, film, televizyon dizisi ve video oyunu bulunan bir bilim kurgu eseridir. Kısaca hikaye, 3. Dünya savaşından sonra değişen düzeni ve Evrende yalnız olmadığımızı anlatır. 2200’lü yıllarda insan ırkı, galaksideki diğer akıllı canlılarla birlikte Birleşik Gezegenler Federasyonu’nu kurmuştur. Seride, gelecek zamandaki üstün teknolojinin yanı sıra; çatışmalar, politik olaylar, ırkçılık ve sınıf kavgası gibi konular işlenmektedir. Star Trek ilk kez 40 yıl önce televizyonda yayınlanması rağmen, tablet Pc’ler, PDA’lar, cep telefonları gibi günümüzün birçok teknolojik buluşuna esin kaynağı olmuştur. Öyle ki, Nasa ilk uzay mekiğini, Star Trek filminin ünlü uzay gemisinin adı..

44,84TL Vergiler Hariç: 38,00TL

Star Trek Spock Oyuncak Figür 15 cm

Star Trek ( Uzay Yolu): Gene Roddenberry tarafından yaratılmış; birçok roman, film, televizyon dizisi ve video oyunu bulunan bir bilim kurgu eseridir. Kısaca hikaye, 3. Dünya savaşından sonra değişen düzeni ve Evrende yalnız olmadığımızı anlatır. 2200’lü yıllarda insan ırkı, galaksideki diğer akıllı canlılarla birlikte Birleşik Gezegenler Federasyonu’nu kurmuştur. Seride, gelecek zamandaki üstün teknolojinin yanı sıra; çatışmalar, politik olaylar, ırkçılık ve sınıf kavgası gibi konular işlenmektedir. Star Trek ilk kez 40 yıl önce televizyonda yayınlanması rağmen, tablet Pc’ler, PDA’lar, cep telefonları gibi günümüzün birçok teknolojik buluşuna esin kaynağı olmuştur. Öyle ki, Nasa ilk uzay mekiğini, Star Trek filminin ünlü uzay gemisinin adı..

44,84TL Vergiler Hariç: 38,00TL

Star Trek Pike Oyuncak Figür 15 cm

Star Trek ( Uzay Yolu): Gene Roddenberry tarafından yaratılmış; birçok roman, film, televizyon dizisi ve video oyunu bulunan bir bilim kurgu eseridir. Kısaca hikaye, 3. Dünya savaşından sonra değişen düzeni ve Evrende yalnız olmadığımızı anlatır. 2200’lü yıllarda insan ırkı, galaksideki diğer akıllı canlılarla birlikte Birleşik Gezegenler Federasyonu’nu kurmuştur. Seride, gelecek zamandaki üstün teknolojinin yanı sıra; çatışmalar, politik olaylar, ırkçılık ve sınıf kavgası gibi konular işlenmektedir. Star Trek ilk kez 40 yıl önce televizyonda yayınlanması rağmen, tablet Pc’ler, PDA’lar, cep telefonları gibi günümüzün birçok teknolojik buluşuna esin kaynağı olmuştur. Öyle ki, Nasa ilk uzay mekiğini, Star Trek filminin ünlü uzay gemisinin adı..

44,84TL Vergiler Hariç: 38,00TL

Star Trek Orjinal Spock Oyuncak Figür 15 cm

Star Trek ( Uzay Yolu): Gene Roddenberry tarafından yaratılmış; birçok roman, film, televizyon dizisi ve video oyunu bulunan bir bilim kurgu eseridir. Kısaca hikaye, 3. Dünya savaşından sonra değişen düzeni ve Evrende yalnız olmadığımızı anlatır. 2200’lü yıllarda insan ırkı, galaksideki diğer akıllı canlılarla birlikte Birleşik Gezegenler Federasyonu’nu kurmuştur. Seride, gelecek zamandaki üstün teknolojinin yanı sıra; çatışmalar, politik olaylar, ırkçılık ve sınıf kavgası gibi konular işlenmektedir. Star Trek ilk kez 40 yıl önce televizyonda yayınlanması rağmen, tablet Pc’ler, PDA’lar, cep telefonları gibi günümüzün birçok teknolojik buluşuna esin kaynağı olmuştur. Öyle ki, Nasa ilk uzay mekiğini, Star Trek filminin ünlü uzay gemisinin adı..

44,84TL Vergiler Hariç: 38,00TL

Star Trek Nero Oyuncak Figür 15 cm

Star Trek ( Uzay Yolu): Gene Roddenberry tarafından yaratılmış; birçok roman, film, televizyon dizisi ve video oyunu bulunan bir bilim kurgu eseridir. Kısaca hikaye, 3. Dünya savaşından sonra değişen düzeni ve Evrende yalnız olmadığımızı anlatır. 2200’lü yıllarda insan ırkı, galaksideki diğer akıllı canlılarla birlikte Birleşik Gezegenler Federasyonu’nu kurmuştur. Seride, gelecek zamandaki üstün teknolojinin yanı sıra; çatışmalar, politik olaylar, ırkçılık ve sınıf kavgası gibi konular işlenmektedir. Star Trek ilk kez 40 yıl önce televizyonda yayınlanması rağmen, tablet Pc’ler, PDA’lar, cep telefonları gibi günümüzün birçok teknolojik buluşuna esin kaynağı olmuştur. Öyle ki, Nasa ilk uzay mekiğini, Star Trek filminin ünlü uzay gemisinin adı..

44,84TL Vergiler Hariç: 38,00TL

Star Trek Mccoy Oyuncak Figür 15 cm

Star Trek ( Uzay Yolu): Gene Roddenberry tarafından yaratılmış; birçok roman, film, televizyon dizisi ve video oyunu bulunan bir bilim kurgu eseridir. Kısaca hikaye, 3. Dünya savaşından sonra değişen düzeni ve Evrende yalnız olmadığımızı anlatır. 2200’lü yıllarda insan ırkı, galaksideki diğer akıllı canlılarla birlikte Birleşik Gezegenler Federasyonu’nu kurmuştur. Seride, gelecek zamandaki üstün teknolojinin yanı sıra; çatışmalar, politik olaylar, ırkçılık ve sınıf kavgası gibi konular işlenmektedir. Star Trek ilk kez 40 yıl önce televizyonda yayınlanması rağmen, tablet Pc’ler, PDA’lar, cep telefonları gibi günümüzün birçok teknolojik buluşuna esin kaynağı olmuştur. Öyle ki, Nasa ilk uzay mekiğini, Star Trek filminin ünlü uzay gemisinin adı..

44,84TL Vergiler Hariç: 38,00TL

Star Trek Kirk Oyuncak Figür 15 cm

Star Trek ( Uzay Yolu): Gene Roddenberry tarafından yaratılmış; birçok roman, film, televizyon dizisi ve video oyunu bulunan bir bilim kurgu eseridir. Kısaca hikaye, 3. Dünya savaşından sonra değişen düzeni ve Evrende yalnız olmadığımızı anlatır. 2200’lü yıllarda insan ırkı, galaksideki diğer akıllı canlılarla birlikte Birleşik Gezegenler Federasyonu’nu kurmuştur. Seride, gelecek zamandaki üstün teknolojinin yanı sıra; çatışmalar, politik olaylar, ırkçılık ve sınıf kavgası gibi konular işlenmektedir. Star Trek ilk kez 40 yıl önce televizyonda yayınlanması rağmen, tablet Pc’ler, PDA’lar, cep telefonları gibi günümüzün birçok teknolojik buluşuna esin kaynağı olmuştur. Öyle ki, Nasa ilk uzay mekiğini, Star Trek filminin ünlü uzay gemisinin adı..

44,84TL Vergiler Hariç: 38,00TL

Max Steel Spike Whip Dread Figür Oyuncak

Aksiyon dolu Max Steel animasyon serisinde Genç Max, Turbo Enerji moduna dönüşebilme becerisine sahip! Şansına, biyomekanik bir uzaylı olan Steel ile tanışıyor ve Steel onun gücünü kontrol etmesine yardımcı oluyor. İkisi birlikte, muhteşem turbo modlarına dönüşüyor ve Max Steel’i oluşturarak dünyayı kötülüklerden koruyorlar. 30 cm’lik bu heyecan verici lüks aksiyon figürü serisi, mücadeleyi bir sonraki seviyeye taşıyor. Farklı saldırı modlarında Max Steel ile birlikte iki korkunç düşmanı Dread ve Extroyer figürleri bulunur. Her bir figür büyük bir dönüşüm modu veya benzersiz bir saldırı özelliğine sahiptir. Ayrıca çocuklar, eklemleri bükülebilen bu figürlerle dizinin zorlu mücadele sahnelerini canlandırabilir veya yeni mücadelelere atılabil..

44,84TL Vergiler Hariç: 38,00TL

Max Steel Scorpion Sting Extroyer Figür Oyuncak

Aksiyon dolu Max Steel animasyon serisinde Genç Max, Turbo Enerji moduna dönüşebilme becerisine sahip! Şansına, biyomekanik bir uzaylı olan Steel ile tanışıyor ve Steel onun gücünü kontrol etmesine yardımcı oluyor. İkisi birlikte, muhteşem turbo modlarına dönüşüyor ve Max Steel’i oluşturarak dünyayı kötülüklerden koruyorlar. 30 cm’lik bu heyecan verici lüks aksiyon figürü serisi, mücadeleyi bir sonraki seviyeye taşıyor. Farklı saldırı modlarında Max Steel ile birlikte iki korkunç düşmanı Dread ve Extroyer figürleri bulunur. Her bir figür büyük bir dönüşüm modu veya benzersiz bir saldırı özelliğine sahiptir. Ayrıca çocuklar, eklemleri bükülebilen bu figürlerle dizinin zorlu mücadele sahnelerini canlandırabilir veya yeni mücadelelere atılabil..

44,84TL Vergiler Hariç: 38,00TL

Cars 2 Tekli Karakter Araçlar Artist

Yarış dünyasının en rekabetçi ve acımasız ruhlu arabası Chick Hicks ile tanışma zamanı! Birinciliği alabilmek için her türlü hileyi yapmaktan kaçınmayan Chick Hicks’ın iddiası yarış dünyasında ‘Chick Çağı’nın başlatmaktır ve bu nedenle hiçbir arabanın Piston Kupası’nı almasına izin vermek istemez. Sağlığa zararsız metal malzemeden üretilen ve mükemmel zamanlar geçirebilmen için tasarlanan Cars 2 Tekli Karakter Araçlar Artist 5 yaş ve üzerindeki çocukların kullanımına uygundur...

24,78TL Vergiler Hariç: 21,00TL