Elektronik Göğüs Pompası


Kraft Solo Elektrikli Göğüs Pompası

Kraft Solo Elektrikli Göğüs Pompası Özellikleri;   Özel silikon başlığı sayesinde süt sağımı sırasında bebeğin emmesi gibi doğal, rahat hissettirir. Bu da daha verimli sağım ve daha çok anne sütü sağmaya yardımcı olur. Sağım yaparken, emme seviyesini, hızını ve sağım modunu gösteren ışıklı LCD ekran sayesinde uygun ve rahat hız ve sağım modu kolayca seçilir. Elektrik ve 4 adet (AA) Alkalin piller ile çalışmanın yanısıra  USB kablosu sayesinde pc, taşınabilir şarj  ve adaptör ile rahatlıkla çalıştırılabilir. Kompakt tasarımı ve USB ile şarj olma özelliği mevcuttur.. Özel yumuşak silikon başlığı ile vakum  yaparak yüksek performans sağl..

259,00TL Vergiler Hariç: 219,49TL

Mamajoo Elektronik Usb Tekli Göğüs Pompası

Mamajoo Elektronik Usb Tekli Göğüs Pompası Özellikleri; Gerektiğinde PC, powerbank ve araba şarjı ile çalışabildiğinden, çalışan anneler için en ideal çözümdür. Son derece sessiz, kolay ve hızlı sağım sağlar. Açma / Kapama tuşuna basıldığında çalışmaya masaj modunda kaldığı yerden başlar. Açma / Kapama tuşuna ikinci kez basıldığında çekim moduna kaldığı yerden devam eder.  5 farklı masaj & 10 farklı çekim olmak üzere toplam 15 farklı kullanım seçeneği sunar.    Küçük boyutu ve sadece 147 gr olan ağırlığı sayesinde taşıma ve saklama kolaylığı sunar.  Gelişmiş mikroişlemci teknolojisi sayesinde 30 ..

219,00TL Vergiler Hariç: 185,59TL

Mamajoo Elektronik Usb Çiftli Göğüs Pompası

Mamajoo Elektronik USB Çiftli Göğüs Pompası Özellikleri;   Kolay, hızlı ve zahmetsiz süt sağmak için uygun çekim gücü seçimiyle Mamajoo Elektronik USB Çiftli Göğüs Pompası maksimum konfor ve kullanım kolaylığı sunar. Hastane göğüs pompası kadar güçlü, aynı zamanda kolaylıkla taşınabilir olan ve PC, USB veya powerbank ile de çalışabilen Mamajoo Elektronik USB Çiftli Göğüs Pompası; silikon konfor başlığı sayesinde süt sağımı sırasında bebeğin emişi gibi doğal, nazik ve rahat hissettirir. Son derece sessiz, kolay ve hızlı sağım sağlar. Tekli ve çiftli olarak iki farklı kullanım seçeneği sunmaktad..

249,00TL Vergiler Hariç: 211,02TL

Medela Mini Elektrikli ve Pilli Süt Tek Göğüs Pompası

Medela Mini Elektrikli ve Pilli Süt Tek Göğüs Pompası Özellikleri;   Dakikada 40-52 defa arasında ( ortalama bebeğin göğsü uyarma sayısı) göğsü uyarır. Bebeğinizin emiş ritmine en yakın ve doğal vakum yapabilen profesyonel bir göğüs pompasıdır. Minimum ve maksimum vakum ayarı ile olası ağrı sızı durumlarını engellemeyle beraber anneye kolay kullanım imkânı tanımaktadır. Pil ya da adaptör yardımı ile kullanım imkânı. Ürün içerisinde dahil olmayan ve ayrıca satın alınan manuel kullanım pistonu ile elle kullanım imkanı.   Medela Mini Elektrikli Göğüs Pompası Kullanım Faydaları :   Göğüs de sağım sonrasında süt kalmayacağı..

329,00TL Vergiler Hariç: 278,81TL

Philips Avent SCF332/01 Natural Elektronik Süt Pompası

  Philips Avent SCF332/01 Natural Elektronik Süt Pompası Özellikleri:  Süt pompasının benzersiz tasarımı dik oturduğunuzda bile sütünüzün göğsünüzden doğrudan biberona akmasını sağlar. Böylece pompalama sırasında, sütünüzün biberona akması için öne doğru eğilmenize gerek olmadan daha rahat bir şekilde oturabilirsiniz. Pompalama sırasında konforlu ve rahat şekilde oturmanız, doğal olarak sütünüzün daha kolay akmasını sağlar. Pompa açıldığında süt akışını sağlamak için otomatik olarak nazik uyarma modunda başlatılır. Ardından, sütünüzün en rahat şekilde ak..

449,00TL 306,26TL Vergiler Hariç: 259,54TL

Lansinoh 2'si 1 Arada Elektronik Göğüs Pompası

Lansinoh 2'si 1 Arada Elektronik Göğüs Pompası 2'li olması kısa zamanda maksimum verirmlilik sağlar. Ayarlanabilir vakum seviyeleri ve 3 farklı sağım stili vardır. İsteğe bağlı tekli yada çiftli kullanabilirsiniz. Ayarlanabilir 3 farklı vakum seviyesi vardır. Lansinoh Anne Sütü Saklama Şişeleri ile uyumludur. Anne sütü pompaya kaçmaz ve hijjenik bir tasarımı vardır. Kurulumu,kullanımı ve temizliği kolaydır. BPA ve BPS içermez. Farklı göğüs ölçüleri için standart ve büyük boy konik göğüs apartı vardır.   Markanın Ait Olduğu Ülke: İngiltere..

269,00TL 258,00TL Vergiler Hariç: 218,64TL

Kraft Pure Elektrikli Göğüs Pompası

Kraft Pure Elektrikli Göğüs Pompası Özellikleri;   Doğal emiş ritminde 2 farklı sağım seçeneği vardır. İhtiyacınıza göre ayarlanan 9 farklı emiş gücüne sahiptir. Geliştirilmiş LCD ekranı ile kullanımı kolaydır. Her göğüs ölçüsüne uyum sağlayan ve maksimum rahatlık hissi veren gögüs koruyucu silikon başlık rahatça sağmanızı sağlar. Hep elektrikle hem pille çalışabilir. Sağım esnasında süt kanallarında tıkama yapmaya karşı geliştirilmiş sisteme sahiptir. Özel yumuşak silikon başlığı ile bebeğin emiş ritmi gibi ve vakum yaparak yüksek performans sağlar. Sütün dışarı akmasını engelleyen hava sıvı ayırıcı sayesinde anne s&uu..

319,00TL Vergiler Hariç: 270,34TL