Ek Gıdalar


Humana Bebek Maması No:1 800 gr.

Humana 1 Devam Maması Özellikleri;   Anne sütü bebeğiniz için en uygun besindir. İdeal içeriği ile bebeğinizin sağlıklı büyümesine ve gelişmesine yardımcı olur. Bu yüzden bebeğinizi olası olduğunca anne sütü ile besleyiniz. Anne sütünün yetersizliği veya eksikliği durumunda Humana 1 Başlangıç maması ‘nı tercih edebilirsiniz. Doğru beslenme bebeklik döneminde çok önemlidir. Humana 1 Başlangıç maması , Humana bebek beslenme uzmanları tarafından yıllar süren çalışmalar sonucunda geliştirilmiştir. Humana 1 Başlangıç Maması anne sütü yetersizliği durumunda doğumdan itibaren kullanılması önerilir. Anne s..

69,00TL Vergiler Hariç: 63,89TL

Wellcare Vitamin D3-600 IU

Wellcare Vitamin D3-600 IU Özellikleri;   İlk günden itibaren çocuklarda ve yetişkinlerde günlük D vitamini ihtiyacının karşılanmasını sağlar. BhA ve koruyucu içermez. Çözücü olarak zeytinyağı kullanılmıştır. Alkol, yapay tatlandırıcı ve renklendirici kullanılmamıştır. Çocuklarda veya yetişkinlerde 1-2 kez ağız içine püskürtülerek kullanılır. Wellcare Vitamin D3 400IU => 1 püskürtmede 400IU Vitamin D3 takviyesini sağlar. Wellcare Vitamin D3 600IU => 1 püskürtmede 600IU Vitamin D3 takviyesini sağlar. Wellcare Vitamin D3 1000IU => 1 püskürtmede 1000IU Vitamin D3 takviyesini sağlar...

26,00TL Vergiler Hariç: 22,03TL

Wellcare Vitamin D3-400 IU

Wellcare Vitamin D3-400 IU Özellikleri;   İlk günden itibaren çocuklarda ve yetişkinlerde günlük D vitamini ihtiyacının karşılanmasını sağlar. BhA ve koruyucu içermez. Çözücü olarak zeytinyağı kullanılmıştır. Alkol, yapay tatlandırıcı ve renklendirici kullanılmamıştır. Çocuklarda veya yetişkinlerde 1-2 kez ağız içine püskürtülerek kullanılır. Wellcare Vitamin D3 400IU => 1 püskürtmede 400IU Vitamin D3 takviyesini sağlar. Wellcare Vitamin D3 600IU => 1 püskürtmede 600IU Vitamin D3 takviyesini sağlar. Wellcare Vitamin D3 1000IU => 1 püskürtmede 1000IU Vitamin D3 takviyesini sağlar...

24,00TL Vergiler Hariç: 20,34TL

Vitanella Keçi Sütlü Bebe Bisküvisi

Vitanella Keçi Sütlü Bebe Bisküvisi Özellikleri; Bebek bisküvisi katı gıdalara geçiş döneminde bebeğinizin beslenme pkanına ilave edebileceğiniz yumurta ve buğdaydan oluşan bir proteine sahiptir Vitanella Bebek Bisküvisi, anne sütünden sonra en değerli süt olarak bilinen ve yoğun olarak kullanılan keçisütü, tam buğday unu ile buluştu. Zengin doğal vitamin ve mineraller içeren keçiboynuzu özü ve hurma pekmezi ile tadının zirvesine ulaştı. Bebeğiniz için gerekli vitamin ve minarellerle yetişkinlerin dahi vazgeçemediği eşsiz bir ürün ortaya çıktı.   Tüketim Tavsiyesi; Temiz bir kaba koyacağınız 5-6 adet v..

8,00TL Vergiler Hariç: 7,41TL

Hipp Organik Şeftali Ve Elmalı Meyve Barı 20 gr.

Hipp Organik Şeftali Ve Elmalı Meyve Barı 20 gr. Özellikleri;   Öğün aralarında çocuklar için ideal bir atıştırmalıktır. Organik hammaddelerden elde edilmiştir. İlave şeker içermez. Şeker içeriği meyvelerden gelmektedir. Tam tahıllı buğday, yulaf ve pirinç içerir. Elma suyu, şeftali püresi ve muz parçacıkları içerir...

4,00TL Vergiler Hariç: 3,70TL

Hipp Organik Çilekli Muzlu Elmalı Meyve Püresi 90 gr.

HiPP Organik Çilekli Muzlu Elmalı Meyve Püresi (90 gr) Özellikleri;   Tamamen organik içeriklidir. Gluten içermez. Koruyucu, renklendirici ve aroma içermez. İlave şeker içermemektedir. Şeker içeriği meyvelerden gelmektedir. İçerisinde bulunan muz sayesinde bebeğin potasyum alımına katkı sağlar. İçeriğinde lif yönünden zengin ve bebeklerin çok sevdiği bir meyve olan elma bulunur. Bebeğiniz poşetten tutarak kolaylıkla yiyebilir.Eğlencelidir.   Hitap Ettiği Yaş Aralığı: 1 Yaş ve üzeri   Markanın Ait Olduğu Ülke: Belçika..

5,00TL Vergiler Hariç: 4,63TL

Hayat Su Maskot 330 ml ( Asortili )

Hayat Su Maskot Özellikleri;   Çocuklara su içme alışkanlığını kazandırmayı ve su tüketimini teşvik etmeyi hedefleyen hayat su, yaratıcısı ve pazar lideri olduğu çocuk suyu kategorisinde bir ilke daha imza atarak ürettiği Maskot ile çocukların su içerken eğlenmesini sağlıyor. Ambalajlı su sektörünün köklü ve inovasyonda lider markası Hayat Su, sektörde bir ilk olma özelliği taşıyan çocuk suyu kategorisine eklediği yeni ürünü Maskot’u tüketicilerle buluşturuyor. Türkiye Beslenme ve sağlık Araştırması’na göre önerilen ortalama su miktarından %45 daha az sıvı tüketen çocuklarımıza su i&cced..

1,00TL Vergiler Hariç: 0,93TL

Hayat Su Baby 330 ml ( Asortili )

Hayat Su Baby Özellikleri;   Yeterli miktarda, mineral ve PH değerleri ile doğru özellikte su içmek tüm insanlar için hayati önem taşımaktadır. Yetişkinlerin ortalama su ihtiyacı günde 2 litreyken bu ihtiyaç hamilelerde, çocuklarda ve özellikle bebeklerde kilo başına çok daha fazladır. Bebeklerin su ihtiyacı kilo başına 100 cc yani yetişkinlere göre 3 kat daha fazladır. 6. aydan itibaren bebeğinizin suya her ihtiyaç duyduğu anda Hayat Su bebeklere özel ambalajıyla her zaman yanınızda. Mini ambalajı, özel korumalı kapağı ve sevimli tasarımı ile bebeğinizin severek su içmesini sağlamak için yaratıldı. Hayat Su, bebeğiniz için hijye..

1,00TL Vergiler Hariç: 0,93TL

Nidola Keçiboynuzu Özü 40 gr.

Nidola Keçi Boynuzu Özü Özellikleri;   Meyvesinin özüyle elde edilen keçiboynuzu özü kokusu ve tadıyla eşssiz bir gıda olmasının yanısıra, insan için gerekli olan mineralleri ve değerli pek çok vitamini bünyesinde barındırması sebebiyle güçlü bir besindir. Anadolu insanı için keçiboynuzu özü her mevsim sofrasından ayırmadığı eşsiz bir lezzet olagelmiştir. - Nidola Keçiboynuzu Özü hiç bir katkı maddesi içermeyen ve daha yüksek miktarda meyve özü ile üretilmektedir. Akdeniz bölgemizde yetişen özenle seçilmiş, doğal şeker oranı yüksek keçiboynuzu meyvel..

2,00TL Vergiler Hariç: 1,85TL

Nidola Hurma Özü 40 gr.

Nidola Hurma Özü Özellikleri;   Anadolu, Ortadoğu ve Kuzey Afrika ülkelerinde 5.000 yıldır bilinen ve tüketilen en eski besin çeşitlerinden biri olan hurma, lezzetinin yanı sıra besleyici özelliği nedeniyle de tercih edilegelmiştir. İnsan vücudunun zinde kalabilmesi için önem taşıyan mineral ve vitaminleri bünyesinde toplayan Nidola Hurma Özü gün içinde ihtiyacınız olan tüm enerji ihtiyacınızı karşılayabilir.  İlave şeker ve glukoz içermeyen, meyvenin kendi doğal şekeri ile üretilen Nidola Hurma Özü, şırası alınan hurma meyvelerinin infüzyon ve vakumlama yöntemiyle özel olarak elde edilmektedir. Nidola Hurma &..

2,00TL Vergiler Hariç: 1,85TL

Hipp Organik Elmalı Çocuk Bisküvisi 150 gr.

Hıpp Organik Elmalı Çocuk Bisküvisi 150 gr. Özellikleri; GDO'suzdur %100 Organiktir. Buhar sıcaklığı ile pişirilmiştir. Koruyucu, renklendirici ve aroma içermez. Şekeri organik elma suyu konsantresinden alır ilave şeker yoktur. B1 vitamini ilavelidir. Çene gelişimi sağlar. Ağızda kolayca erir. Özel tasarımı ve lezzeti ile bebeklerin kendi başlarına yemek yemeyi öğrenmelerini hızlandırır.   Kullanmaya Uygun Yaş Aralığı: 1-3 Yaş Arası Markanın Üretildiği Ülke: Almanya..

8,00TL Vergiler Hariç: 7,41TL

Hipp Organik Çocuk Bisküvisi 150 gr.

Hıpp Organik Çocuk Bisküvisi 150 gr. Özellikleri; GDO'suzdur %100 Organiktir. Buhar sıcaklığı ile pişirilmiştir. Koruyucu, renklendirici ve aroma içermez. B1 vitamini ilavelidir. Çene gelişimi sağlar. Ağızda kolayca erir. Özel tasarımı ve lezzeti ile bebeklerin kendi başlarına yemek yemeyi öğrenmelerini hızlandırır. Kullanmaya Uygun Yaş Aralığı: 1-3 Yaş Arası Markanın Üretildiği Ülke: Almanya..

8,00TL Vergiler Hariç: 7,41TL