Eğitici Oyuncaklar


Fisher Price CLK64 Yaşa Göre Gelişim Eğitici Tablet

Fisher Price CLK64 Yaşa Göre Gelişim Eğitici Tablet Özellikleri;   Yaşa göre eğitim seviyesi olan bu ürün bebeğinizle birlikte gelişir. Bu tablet ebeveynlere bebeklerine uygun olan seviyeyi seçme imkanı sağlar. Yaşa göre gelişim sisteminde birbirinden farklı üç oyun seviyesi bebeğinizin gelişimine göre şarkılar, cümleler ve sesler sunar. 3 adet AA pil ile çalışır.   Kullanıma Uygun Yaş Aralığı: +1 Yaş..

64,00TL Vergiler Hariç: 54,24TL

Hasbro 3408 Play-Doh Dokuları Öğreniyorum

Hasbro 3408 Play-Doh Dokuları Öğreniyorum Özellikleri;   Şekilli damgalar ile çocukların duyusal motor gelişimlerini destekler ve hayal güçlerini geliştirmelerine teşvik eder. Eğlenceli ve yaratıcı oyunlarla dokuları keşfetmelerine yardımcı olur.   Kutu içeriği; 3 doku damgası, 3 silindir, 3 adet çift taraflı oyun örtüsü, "Birlikte Şekil Ver & Öğren" Kılavuzu, 6 kutu Play-Doh oyun hamuru yer alıyor.   Kullanıma Uygun Yaş Aralığı: +2 Yaş..

69,00TL Vergiler Hariç: 58,47TL

Hasbro 3406 Play-Doh Rakamları Ve Saymayı Öğreniyorum

Hasbro 3406 Play-Doh Rakamları Ve Saymayı Öğreniyorum Özellikleri;   Şekilli damgalar ile çocukların rakamları ve sayıları yardımcı olur. Hayal güçlerini geliştirmelerine teşvik eder. Eğlenceli ve yaratıcı oyunlarla rakamları ve saymayı öğrenmelerine yardımcı olur.   Kutu içeriği; 8 damga, 2 adet çift taraflı oyun örtüsü, 10 kart, "Birlikte Şekil Ver & Öğren" Kılavuzu, 3 kutu Play-Doh oyun hamuru yer alıyor.   Kullanıma Uygun Yaş Aralığı: +2 Yaş..

44,00TL Vergiler Hariç: 37,29TL

Hasbro Baby Alive Maya İle Mama Zamanı

Hasbro Baby Alive Maya İle Mama Zamanı Özellikleri;    Gerçek bir bebek gibi karşılık veren Maya’nın maması da çok özel.  Yeniden kullanılabilen oyuncak mamaya kalıplarla farklı şekiller verilebiliyor.  Yemeğini yedikten sonra Maya’nın altını değiştirmek gerekiyor.  30’dan fazla ifadeyle Türkçe konuşan Maya’nın kutusunda elbise, 2 kutu Super Snacks oyuncak mama, 2 bez, 3 kalıp, 1 oyuncak merdane, 1 tabak ve oyuncak meyve suyu kutusu bulunuyor.  3 kalem pil kutuya dahildir.   Kullanıma Uygun Yaş Aralığı: +3 Yaş Kutu Ölçüsü: 13  38 x 41 cm..

269,00TL Vergiler Hariç: 227,97TL

Pilsan 03-452 Master Bloklar 130 Parca

Pilsan 03-452 Master Bloklar 130 Parca Özellikleri;   130 parçadan oluşan bloklar eğlenceli ve öğreticidir. Zeka gelişimini destekler. Çocuğun hayal gücünü ve yaratıcılığını artırır. Sağlam hafif ve taşınabilir. Şık ve ergonomik kutusunda saklanabilir.   Kullanıma Uygun Yaş Aralığı: +12 Ay..

49,00TL Vergiler Hariç: 41,53TL

Fisher Price Çuf Çuf Tren

Fisher Price Çuf Çuf Tren Özellikleri;   Klasik iç içe geçmeli ve temel öğrenme oyunlarının daha renkli daha eğlenceli hali. 3 ayrı renkteki trenler iç içe geçer, üst üste dizilir ve birbirine bağlanır. Her bir tren, bebeğinize yeni bir karakter tanıtır ve bebeğinizin, renkleri ve hayvanları öğrenmesine yardımcı olur...

26,00TL Vergiler Hariç: 22,03TL

Chicco Kurtarma Ekibi Blok Seti 20 Parça

Chicco Kurtarma Ekibi Blok Seti 20 Parça Özellikleri;   İnşa etme blokları ile 2 farklı taşıt yaratılabilir. Tabletinizi bloklar üzerinde ayrılmış özel kısma yaklaştırarak taşıtların gerçeğe dönüşmesini sağlayabilirsiniz. 20 parçadır.   Kullanıma Uygun Yaş Aralığı: 1-6 yaş Markanın Ait Olduğu Ülke : İtalya..

34,00TL Vergiler Hariç: 28,81TL

Chicco Şato Blok Set 70 Parça

Chicco Şato Blok 70 Parça Özellikleri;   Bebeğinizin el ve beyin gelişimini destekler. 70 parçadan ve kovasından oluşur. Canlı renkleri ile dikkat çeker. Kimyasal içermeyen malzelemerden üretilmiştir. Android ve İos uylamasını telefona veya tablete yükleyerek bebeğiniz kurulumlarda destek alır. Kullanıma uygun yaş aralığı: 1-6 yaş Markanın Ait Olduğu Ülke: İtalya..

104,00TL Vergiler Hariç: 88,14TL

Chicco Hazine Adası Blok Set 60 Parça

Chicco Hazine Adası 60 Parça Özellikleri;   Bebeğinizin el ve beyin gelişimini destekler. 60 parçadan ve kovasından oluşur. Canlı renkleri ile dikkat çeker. Kimyasal içermeyen malzelemerden üretilmiştir. Android ve İos uylamasını telefona veya tablete yükleyerek bebeğiniz kurulumlarda destek alır. Kullanıma uygun yaş aralığı: 1-6 yaş Markanın Ait Olduğu Ülke: İtalya..

104,00TL Vergiler Hariç: 88,14TL

Chicco Ayı Tedy İle Birlikte Sayalım

Chicco Teddy Ayıcık İle Birlikte Sayalım Özellikleri: Teddy İngilizce ve Türkçe olmak üzere 2 seçeneği olan, düğmelerine basılınca sayıları sayan, hayvan ve meyve isimleriyle bunu destekleyen öğretici sevimli bir ayıcıktır. Ayıcığın önlüğü üzerinde bulunan bir kırmızı elma, iki muzip arıcık ve üç oyuncu tavşancık bulunur. Ayıcık şarkılarıyla, gerçek bir arkadaş gibi bebeği ellerini çırpmaya, eğlenmeye ve birlikte oynamaya davet eder. Teddy'nin eline ve ayağına basarak, çocuğunuz oyun arkadaşıyla oynamak için harekete geçer. Teddy ters çevrildiğinde ise gülüyor ve konuşuyor. Bebeğinizin 6. aydan itibaren kullanılabilir...

89,00TL Vergiler Hariç: 75,42TL

Prego Toys Zürafa Maracas

Hafif ve dengeli yapısıyla bebeğiniz  rahatça kavrayıp oynayacaktır. Sallandığında içerisindeki boncukların çıkardığı ses bebeklerin ilgisini çekecektir...

16,87TL Vergiler Hariç: 14,30TL

Prego Toys Rubber Fitnes Ball

Yumuşak ve güvenli bir malzemeden üretilen Rubber Fitness Ball bebeğinize emekleme döneminden itibaren geliştirici ve eğitici özellikleriyle arkadaşlık edecektir. Bebeğiniz oyuncağını sıkarak, sallayarak ve yuvarlayarak oynayacaktır..

18,41TL Vergiler Hariç: 15,60TL

Prego Toys Giraffe Musical Mobile

Çeşitli sakinleştirici ninni ve melodileri ile bebeğinizin rahatça uykuya dalmasına yardımcı olacaktır.  Rengarenk ışıklarıyla bebeğinizin ilgisini çekerek görsel gelişimine yardımcı olur. Mobilya beşiklere ve oyun parklarına kolayca kurulabilir...

95,11TL Vergiler Hariç: 80,60TL

Prego Toys Eğlenceli Davul

Oyuncak yüzeyinde 4 adet yuva vardır. Dört renkli topu bu yuvalara yerleştirebilirsiniz. Toplardaki parlak renkler çocuğunuzun dikkatini çekecektir. Bloklar çocuğunuzun el ve göz koordinasyonunu geliştirir. Çocuğunuz oyuncağıyla oynarken çeşitli şekilleri kavrayacaktır...

41,42TL Vergiler Hariç: 35,10TL

Playwow Musical Sit Under Racer (Muzikli Araba)

- Yarış arabası çocuğunuzun dizine tam oturur. - İçinde Ce-ee aynası. - Direksiyon - Çıngıraklı Top ve anahtar bulunur..

58,29TL Vergiler Hariç: 49,40TL

Prego Toys Sunflower Crib Bell

Çeşitli sakinleştirici ninni ve melodileri ile bebeğinizin rahatça uykuya dalmasına yardımcı olacaktır. Rengarenk ışıklarıyla bebeğinizin ilgisini çekerek görsel gelişimine yardımcı olur. 5 ile 15 dakikalık zaman ayarı. Delikli kemeri sayesinde rahatça..

41,42TL Vergiler Hariç: 35,10TL

Prego Toys Music Combination

Müzik ve eğlenceli melodiler. Farklı hayvan sesleri. Yanıp sönen dikkat çekişi ışık...

23,01TL Vergiler Hariç: 19,50TL

Prego Toys Mushroom Bricks Cabin

Sesli ve sensörlü blok harf fonksiyonu. Sesli kapı Işıklı salyangoz Eğlenceli mantar 4 farklı müzik seçeneği..

46,02TL Vergiler Hariç: 39,00TL

Prego Toys İlk Telefonum

Üzerindeki rakamlara basınca çıkardığı eğlenceli seslerle bebeğinizin ilgisini çeker...

21,48TL Vergiler Hariç: 18,20TL

Prego Toys Dream Music

Zarif ışık ve parlak renkler çocuğunuzun dikkatini çeker. 3 farklı müzik aleti zengin ve eğlenceli müzikler ile çocuğunuzu mutlu eder. Çocuğunuz yanıp sönen ışık ve melodiler eşliğinde eğlenir...

52,16TL Vergiler Hariç: 44,20TL

Bright Starts Gezi Oyuncağı Take Shake Titreşimli Dostlar

  - Hafif çekmeyle etkileşen titreşim. - Bebeğinizin dokunarak eğlenebileceği çoklu doku ve desenler. - Bebek arabalarına, taşıyıcılara ve daha birçok şeye takma imkanı. - 3 çeşit dişlik, ayrı satılır.  ..

24,90TL Vergiler Hariç: 21,10TL

Bright Starts Grab&Stack Bloklar

- Grab & Stack Blocks yumuşak dokulu blok oyuncaklar, üst üste koy, parçalara ayır, takla attır - 3. Aydan itibaren kullanım - 4 adet biribirinden farklı yumuşak küp - 3 boyutlu, ilgi çekici sesler çıkaran oyuncak - Sayılar, harf ve sevimli karakterleri içeren renkli küpler..

49,90TL Vergiler Hariç: 42,29TL

Bright Starts Tug Tunes Müzikli Pembe Dostlar

- 4 neşeli melodi çalan pelüş karakterler. - Yumuşak peluş malzeme. - Taşıyıcılara, bebek arabalarına ve daha birçok şeye takmak için C bağlantısı. - 3 AG değiştirilemez pil dahildir. ..

39,90TL Vergiler Hariç: 33,81TL

Bright Starts Neşeli Toplar Oyuncu Kuçukuçu

iv>- Top oyununa başlamak için 2 yol vardır. Sevimli kuçukuçu patiklerine basarak eğlenceli sesler ve harfler duyulur. Oyun kasesinin içindeki butona basarak renkli toplar dönmeye başlar. - Renkleri, şekilleri, harfleri ayrıca müziği duymak için şekilli butonlara basın. - Kasenin içindeki toplar sallanarak etrafa saçılır, bebeğinizi tekrar oynamaya ve eğlenceye teşvik eder. - Oyun esnasında Puppy burnunda ışık yanar. - 2 AA pil ile çalışır. - 3 top. ..

74,90TL Vergiler Hariç: 63,47TL

Bright Starts Işıklı Müzikli Arı Kardeş

- Deniz sesleri ve ninnilerden oluşan ses seçenekleri. - Büyüleyici bir ışık gösterisi oluşturan kanatlar. - Otomatik kapanma özellikli 15 dakikalık zamanlayıcı. - Çıngıraklı ve müzikli. - Taşıyıcılara, bebek çantalarına ve daha fazlasına kolayca takılabilir bağlantı. - 3 AAA pil gerekir, piller ürüne dahildir. ..

59,90TL Vergiler Hariç: 50,76TL

Bright Starts Küçük Gurme Eğlenceli Beslenme Çantası

- Muz veya çilek şeklindeki düğmelere basıldığında renkleri öğretir. - Bebeğiniz sevimli şekilleri doğru yuvalara soktuğunda eğlenceli sesler duyulur. - Sevimli tost sandvich açıldığında neşeli sesler çıkartır. - Kolay açıp kapama mandallı. - 2 AA pil. ..

54,90TL Vergiler Hariç: 46,53TL

Play-Doh Town İtfaiye Merkezi

Play-Doh Town İtfaiye Merkezi Özellikleri;   Çocuklar bu setle yangın sahnelerini canlandırabilecekler. Set içerisinde 1 figür, köpek, aksesuarlar ve 4 renk oyun bulunmaktadır.    Kullanıma Uygun Yaş Aralığı: +3 Yaş Markanın Ait Olduğu Ülke: İngiltere..

69,00TL Vergiler Hariç: 58,47TL

Play-Doh Gökkuşağı Seti

Plah Doh Gökkuşağı Seti Özellikleri;   10 ayrı renkte oyun hamuruyla gökkuşağının tüm renkleri Play-Doh kutularında. PLAY-DOH  oyun hamuru Yumuşacıktır. Çok kolay şekil alır,2 yaşındaki çocuklar bile oynayabilir. PLAY-DOH  oyun hamuru Güzel kokuludur!ancak çocuklar güzel kokusunun cazibesine kapılıp yemesinler diye ürün içinde tuz içerir. PLAY-DOH oyun hamuru Dayanıklıdır.  Kendi kutusunda saklandığında yumuşaklığını korur. Gerektiğinde biraz su eklenirse eski yumuşaklığına kavuşur. PLAY-DOH oyun hamuru  Güvenlidir! Çünkü tamamen doğal gıda maddelerinden üretilir. Çocuklar onu yediğinde bile zarar vermez...

25,00TL Vergiler Hariç: 21,19TL

Play-Doh Konfetili Hamur

Plah Doh Konfeti Hamur Özellikleri;   Çocuklar konfetili hamur ile yaratıcılıklarına eğlence katacak ! Kutuda renkli konfetiler içeren 6 ayrı renkte toplam 336 gram oyun hamuru ve 2 kalıp var.   Tek Paket Ölçüsü :6x21x11 cm  ..

29,00TL Vergiler Hariç: 24,58TL

Play-Doh Oyun Hamuru 20'li

Plah Doh 20'li Oyun Hamuru Özellikleri;   20 ayrı renkte oyun hamuruyla gökkuşağının tüm renkleri Play-Doh kutularında. PLAY-DOH  oyun hamuru Yumuşacıktır. Çok kolay şekil alır,2 yaşındaki çocuklar bile oynayabilir. PLAY-DOH  oyun hamuru Güzel kokuludur!ancak çocuklar güzel kokusunun cazibesine kapılıp yemesinler diye ürün içinde tuz içerir. PLAY-DOH oyun hamuru Dayanıklıdır.  Kendi kutusunda saklandığında yumuşaklığını korur. Gerektiğinde biraz su eklenirse eski yumuşaklığına kavuşur. PLAY-DOH oyun hamuru  Güvenlidir! Çünkü tamamen doğal gıda maddelerinden üretilir. Çocuklar onu yediğinde bile zarar vermez...

65,00TL Vergiler Hariç: 55,08TL

Play-Doh Oyun Hamuru 4 'lü 560 gr.

Plah Doh 4'lü Oyun Hamuru Özellikleri;   4 ayrı renkte oyun hamuruyla gökkuşağının tüm renkleri Play-Doh kutularında. PLAY-DOH  oyun hamuru Yumuşacıktır. Çok kolay şekil alır,2 yaşındaki çocuklar bile oynayabilir. PLAY-DOH  oyun hamuru Güzel kokuludur!ancak çocuklar güzel kokusunun cazibesine kapılıp yemesinler diye ürün içinde tuz içerir. PLAY-DOH oyun hamuru Dayanıklıdır.  Kendi kutusunda saklandığında yumuşaklığını korur. Gerektiğinde biraz su eklenirse eski yumuşaklığına kavuşur. PLAY-DOH oyun hamuru  Güvenlidir! Çünkü tamamen doğal gıda maddelerinden üretilir. Çocuklar onu yediğinde bile zarar vermez...

14,00TL Vergiler Hariç: 11,86TL

Play-Doh Mini Kovam

Play-Doh Mini Kovam Özellikleri;   4 renk hamur ve birçok kalıp içeren bu mini kovalarda kocaman bir eğlence saklı! Asortiler; piknik, hayvanat bahçesi ve rakam temalıdır...

29,00TL Vergiler Hariç: 24,58TL

Bondigo İlk Kitabım Sayılar

Bondigo İlk Kitabım Sayılar Özellikleri;   Her sayfada farklı sayı grupları ile sayı saymayı öğrenir. Eğlenceli sesler ve diş kaşıyıcısı vardır.   Markanın Ait Olduğu Ülke: Fransa  ..

27,00TL 25,74TL Vergiler Hariç: 21,81TL

Bondigo Bl2503 Döndür Ve Oyna İkili Eğlence İstasyonu

Bondigo Bl2503 Döndür Ve Oyna İkili Eğlence İstasyonu 13850..

29,00TL 23,40TL Vergiler Hariç: 19,83TL

Playskool Ply-31943 Yaramaz Toplar

Playskool Ply-31943 Yaramaz Toplar Özellikleri; Neşeli Fil, içindeki hava akımı sayesinde toplarını zıplatmaya, minikler de bu renk renk topların peşine düşmeye bayılıyor. Dönebilen hortumu sayesinde anneler topların fırlama yönünü kontrol edebiliyor. Yaramaz Toplar tek bir düğmeyle kolayca harekete geçirilebiliyor 10 eğlenceli melodisi ve 5 topla birlikte geliyor.   Hitap Ettiği Yaş Aralığı: 9 Ay ve üzeri    Markanın Ait Olduğu Ülke: İngiltere  ..

139,00TL Vergiler Hariç: 117,80TL

Fisher Price Mtl-Cjv87 Yaşa Göre Eğitici Köpekçiğin Kız Kardeşi

Fisher Price Mtl-Cjv87 Yaşa Göre Eğitici Köpekçiğin Kız Kardeşi Özellikleri: Bebeğinizin en yakın arkadaşı olacak peluş ve sesli oyuncaktır. Köpeğin ayakları, kulakları ve kalbi bebeğinizin dokunuşları ile ses çıkartmaya ve ışık saçmaya başlar. Eğitici Köpekçik, bebeğinize vücudun bölümlerini, harfleri, renkleri, sayıları ve çok daha fazlasını öğretir. Eğitici Köpekçik, bebeğinizin duyularının ve ince motor becerilerinin gelişmesine yardımcı olur. Toplamda 3 adet AA pil ile çalışır. Kullanıma uygun yaş aralığı: 6-36 ay Markanın Ait Olduğu Ülke: A.B.D..

99,00TL 98,28TL Vergiler Hariç: 83,29TL

Fisher Price Mtl-Cfm95 Eğitici Dokunmatik Telefonum

Fisher Price Mtl-Cfm95 Eğitici Dokunmatik Telefonum Özellikleri;   Eğitici Dokunmatik Telefonum'un üzerinde 12 ayrı buton, her butonda ise farklı içerikler bulunur. Bebeğinizi şarkılar, kelimeler ve selamlamalar ile teşvik eder ve ödüllendirir. Bebeğinize rakamları, şekilleri, renkleri, selamlamaları ve çok daha fazlasını öğretir. Üzerinde 12 ayrı buton ve her birinde farklı içerikler bulunur. İnteraktif öğrenme eğlencesi! 10 farklı eşlik edilebilen şarkı ve melodi Gerçeğinden farksız telefon sesleri Kelimeler ve selamlamalar Taklit oyunu Işıklı tuşlar 3 adet AAA 1,5 V pil ile çalışır. Öğretilenler: Harfler, Sayılar, Şekiller, Renkler, Selamlamalar ve daha faz..

39,00TL 38,61TL Vergiler Hariç: 32,72TL

Fisher Price Eğitici Köpekçik

Fisher Price Mtl-Cjv63 Yaşa Göre Gelişim Eğitici Köpekçik Özellikleri;   Ürün türkçedir. 50'den fazla şarkı, melodi ve cümle Ayaklar, göbek, kulaklar ve ışıklı kalp, bebeğinizin dokunuşlarına cevap verir. (Bebeğinizin dokunarak etkinleştirebileceği 7 farklı etkileşim noktası vardır.)  Bu üründe Yaşa göre gelişim teknolojisi bulunur. Bu sayede öğretilen içerik, 3 farklı oyun seviyesine ayrılmıştır ve bebeğiniz büyüyüp geliştikçe içerik bebeğinizin gelişimine uygun olarak değişir.  Bu ürün bebeğinize vücudun bölümlerini, harfleri, renkleri, sayıları ve çok daha fazlasını öğretir.&nbs..

99,00TL 98,28TL Vergiler Hariç: 83,29TL

Chicco Kurtarma Ekibi Blok Seti 20 Parça

Chicco Kurtarma Ekibi Blok Seti 20 Parça Özellikleri;   İnşa etme blokları ile 2 farklı taşıt yaratılabilir. Tabletinizi bloklar üzerinde ayrılmış özel kısma yaklaştırarak taşıtların gerçeğe dönüşmesini sağlayabilirsiniz. 20 parçadır.   Kullanıma Uygun Yaş Aralığı: 1-6 yaş Markanın Ait Olduğu Ülke : İtalya..

34,00TL 30,15TL Vergiler Hariç: 25,55TL

Chicco Şato Blok Set 70 Parça

Chicco Şato Blok 70 Parça Özellikleri;   Bebeğinizin el ve beyin gelişimini destekler. 70 parçadan ve kovasından oluşur. Canlı renkleri ile dikkat çeker. Kimyasal içermeyen malzelemerden üretilmiştir. Android ve İos uylamasını telefona veya tablete yükleyerek bebeğiniz kurulumlarda destek alır. Kullanıma uygun yaş aralığı: 1-6 yaş Markanın Ait Olduğu Ülke: İtalya..

104,00TL Vergiler Hariç: 88,14TL

Chicco Hazine Adası Blok Set 60 Parça

Chicco Hazine Adası 60 Parça Özellikleri;   Bebeğinizin el ve beyin gelişimini destekler. 60 parçadan ve kovasından oluşur. Canlı renkleri ile dikkat çeker. Kimyasal içermeyen malzelemerden üretilmiştir. Android ve İos uylamasını telefona veya tablete yükleyerek bebeğiniz kurulumlarda destek alır. Kullanıma uygun yaş aralığı: 1-6 yaş Markanın Ait Olduğu Ülke: İtalya..

104,00TL Vergiler Hariç: 88,14TL

Bondigo Müzikli Aktivite Arkadaşı

Bondigo Müzikli Aktivite Arkadaşı Özellikleri;   Üzerindeki her tuş ayrı bir müzil ve ses çıkarır. Oyuncak üzerinde aktivite yerleri vardır. Ayakları çıkarılıp beşiğe yada başka bir yere kemer sistemi ile monte edilebilir. Farklı tonlarda ışıklar saçar.     Markanın Ait Olduğu Ülke: Fransa..

89,00TL 84,24TL Vergiler Hariç: 71,39TL

Playgro Eğitici Çarklar

 Playgro Eğitici Çarklar Özellikleri;   Playgro eğitici çarklar 3 ay ve üzeri bebeklerin kullanımı için uygundur. Playgro eğitici çarklar dizaynı, renkleri ve özellikleri ile bebeğinizin görme dokunma ve motor özelliği gelişimini destekler. Çarklardan birinin ortasındaki dönen top çıngırak sesi çıkartır. Bir diğerinde ise kırılmayan ayna mevcuttur. Bebeğiniz eğitici çarklar ile duyularını geliştirirken bir yandan da ısırarak diş etlerini rahatlatacaktır.     Markanın Ait Olduğu Ülke:Avusturalya  ..

23,00TL Vergiler Hariç: 19,49TL

Fisher Price Eğitici Masalcı Tırtıl

Fisher Price Eğitici Masalcı Tırtıl Bebeğinizin eğlenceli eğitmeni masalcı tırtıl. Bebeklerin sayfa değiştirmesi için sayfada ışıklı eller mevcuttur. Eğitici masalcı Tırtıl bebeğinizin temel bilgileri öğrenmesini sağlar. Bebeğiniz her sayfadaki masalın şarkısını,harfleri,sayıları ve renkleri öğrenmek için kitabın tam ortasındaki neşeli suratlı Tırtılın düğmelerine basar. 'Benim annem',Arı Vız vız vız', Balıkçı Hasan', 'Baltalar elimizde', 'Yağmur Yağıyor' ve 'Ali Baba'nın Çiftliği' şarkılarını söylerken bebeğiniz çok eğlenecek ve aynı zamanda öğrenecek.   Kullanıma Uygun Yaş Aralığı: 6 Ay ve Üzeri Markanın Ait Olduğu Ülke: A.B.D..

74,00TL Vergiler Hariç: 62,71TL

Chicco Ayı Tedy İle Birlikte Sayalım

Chicco Teddy Ayıcık İle Birlikte Sayalım Özellikleri: Teddy İngilizce ve Türkçe olmak üzere 2 seçeneği olan, düğmelerine basılınca sayıları sayan, hayvan ve meyve isimleriyle bunu destekleyen öğretici sevimli bir ayıcıktır. Ayıcığın önlüğü üzerinde bulunan bir kırmızı elma, iki muzip arıcık ve üç oyuncu tavşancık bulunur. Ayıcık şarkılarıyla, gerçek bir arkadaş gibi bebeği ellerini çırpmaya, eğlenmeye ve birlikte oynamaya davet eder. Teddy'nin eline ve ayağına basarak, çocuğunuz oyun arkadaşıyla oynamak için harekete geçer. Teddy ters çevrildiğinde ise gülüyor ve konuşuyor. Bebeğinizin 6. aydan itibaren kullanılabilir...

89,00TL 81,20TL Vergiler Hariç: 68,81TL

Prego 3635 Animal Train

Prego 3635 Animal Train Özellikleri;    Müzik ve eğlenceli şarkılar Farklı hayvan sesleri. Yanıp sönen dikkat çekici ışık. Farklı tren sesleri  ..

49,00TL 32,40TL Vergiler Hariç: 27,46TL

Prego 0081 Rubber Fıtnes Ball

Prego 0081 Rubber Fıtnes Ball Özellikleri  Yumuşak malzemeden üretilmiş, güvenli bir fitness ball bebeğinizin emekleme döneminde gelişimde etkin rol oynar.  Topu bebeğiniz sıakra, sallayarak ve yuvarlayarak oynayacaktır. ..

19,00TL 16,79TL Vergiler Hariç: 14,23TL