Duş Jeli


Bübchen Saç ve Vücut Duş Jeli 400 ml.

  Bübchen Bebek Saç ve Vücut Duş Jeli Özellikleri;   Tamamen doğal bitki özlerinden hazırlanmış dui jelidir. İçerisinde bulunan papatya özü A ve E vitaminleri sayesinde cildi nemlendirir. Cildin pH dengesini korur. Alkol ve kimyasal madde içermez. Dünya Sağlık Örgütü tarafından onaylanmıştır. Dermatolojik testlerden geçerek Çevre Koruma Ödülü almıştır. Göz yakmaz içeriğe sahiptir.     Markanın Ait Olduğu Ülke:Almanya Kullanım Aralığı: 0 ay ve üzeri  ..

49,00TL 48,00TL Vergiler Hariç: 40,68TL

Bübchen Bebek Duş Jeli Sport 230 ml.

Bübchen Bebek Duş Jeli Sport Özellikleri; Doğal bakım maddeleri içerir. Buğday proteini ve provitamini B5 ile besler,derinlemesine temizler. Saçı güçlendirir ve kolay taranmasını sağlar. Cildin pH dengesini korur. Dermatolojik olarak test edilmiştir. Göz yakmaz.   Markanın Ait Olduğu Ülke:Almanya Kullanım Aralığı: 0 ay ve üzeri..

26,00TL 21,59TL Vergiler Hariç: 18,30TL

Bübchen Bebek Duş Jeli Jungle 230 ml.

Bübchen Bebek Duş Jeli Jungle Özellikleri; Doğal bakım maddeleri içerir. Buğday proteini ve provitamini B5 ile besler,derinlemesine temizler. Saçı güçlendirir ve kolay taranmasını sağlar. Cildin pH dengesini korur. Dermatolojik olarak test edilmiştir. Göz yakmaz.   Markanın Ait Olduğu Ülke:Almanya Kullanım Aralığı: 0 ay ve üzeri..

26,00TL 21,59TL Vergiler Hariç: 18,30TL

Bübchen Bebek Duş Jeli Frambuazlı 230 ml.

Bübchen Bebek Duş Jeli Frambuazlı Özellikleri; Doğal bakım maddeleri içerir. Buğday proteini ve provitamini B5 ile besler,derinlemesine temizler. Saçı güçlendirir ve kolay taranmasını sağlar. Cildin pH dengesini korur. Dermatolojik olarak test edilmiştir. Göz yakmaz.   Markanın Ait Olduğu Ülke:Almanya Kullanım Aralığı: 0 ay ve üzeri..

26,00TL 21,59TL Vergiler Hariç: 18,30TL