Cilt Bakımı


Milkway Göbiş Likit Cilt Temizleyicisi

Milkway Göbiş Likit Cilt Temizleyicisi Özellikleri;   Yenidoğan bir bebeğin mikrop kapma açısından en riskli bölgelerinden biride göbeğidir. Göbek kordonu kirli aletlerle kesilmiş ve antiseptik bakımı yapılmamış bebeklerde, göbek iltihaplanması, yenidoğan tetanozu, kana mikrop karışması ( sepsis ), menenjit vb ölümcül hastalıklar gelişebilir. Tüm bu risklerden korunmak çok basittir. Doğum sırasında göbek kordonu mutlaka steril bir aletle kesilmeli ve derhal uygun bir antiseptikle bakımı yapılmalıdır. Göbek kordonunun düzenli olarak her gün 2-3 kez uygun antiseptikle silinip temizlenmesi ve gerekli görüldükçe bu işlemin tekrarlanmas..

22,00TL Vergiler Hariç: 18,64TL

Mustela Stelatopia Cleansing Temizlik Kremi 200 ml.

Mustela Stelatopia Cleansing Temizlik Kremi Özellikleri:   Kuruyan ve çatlayan citler için uzun süreli nemlendirici özelliği taşır. İki seviyede etki ederek en kuru ciltleri bile yeniler. Kimyasal parfüm boya gibi zarar verici malzemeler içermez. Bütün vücutta kullanıma uygundur. Yüz ve vücutta rahatlıkla kullanılabilir Hipoalerjenik olarak üretilmiştir. Dermatolojik testlerden geçirilmiştir.   Kullanımı: Bebeğinizin temizlenmiş ve kurulanmış cildine günde iki kez uygulayınız   Markanın Ait Olduğu Ülke: Fransa..

56,00TL 38,40TL Vergiler Hariç: 32,54TL

Mustela Physiobebe Temizleme Sıvısı 300 ml.

Mustela Physiobebe Temizleme Sıvısı 300 ml. Özellikleri: Bebekler doğdukları ilk günden itibaren yoğun bir bakım gerektiren canlılardır. Zira henüz kendi kendilerine bir takım ihtiyaçlarını gideremediklerinden ötürü bu görev ebeveynleri tarafından üstlenilmektedir. Dolayısı ile idrar, dışkı gibi boşaltma sistemi ürünlerini bez bölgesinden temizlemek yine ebeveynlerin başlıca görevleri arasında yer almaktadır. Buna ek olarak henüz gelişmemiş olan bağışıklık sistemlerinden ötürü dış dünyadaki tehlikelerden oldukça çabuk etkilenme riskleri bulunduğundan ötürü el ve yüz bölgeleri devamlı temizlenmelidir. Bu tarz iht..

49,00TL Vergiler Hariç: 41,53TL