Burun Temizliği


Wee 860 Burun Aspiratörü

Wee Baby Silikon Burun Aspiratörü Bebeklerin tıkanmış burun için güvenli temizlemeyi sağlar. Özel tasarlanmış silikon ucu sayesinde bebeğin burun içine zarar vermez. Lütfen siparişinizi vermeden önce renk bilgisi sorunuz, sipariş öncesi bilgi sorulmaması durumunda rastgele ürün gönderimi yapılacaktır. Ürünlerin ambalajının açılması veya kullanılması durumunda iade alınmayacaktır...

7,67TL Vergiler Hariç: 6,50TL

Milkway Burun Aspiratörü

Milkway Burun Aspiratörü Bebekleri rahasız eden burun tıkanıklığını giderir rahat nefes almasını sağlar Hijyenik ve kullanımı kolaydır. Burun salgılarının uzaklaştırılması, kulak enfeksiyonlarını ya da öksürük gibi komplikasyonları önlemeye yardımcı olacaktır. BPA ve Phthalate içermez. Özellikle 6-7 aylık olana kadar bebekler ağızdan nefes alma ve burun kanallarını temizlemek için sümkürme yeteneklerine sahip değillerdir. Burun tıkanıklığı bebeğin rahat nefes almasını engeller, uyumasını ve buna bağlı olarak beslenmesini zorlaştırır. Kullanım Şekli: Kullanmadan önce ellerinizi iyice yıkayınız. Bebeğinizi sırt üstü yatırınız. Değiştirilebilir ucu bebeğinizin burnuna yerleştirin ve diğer ucunu hafifçe emerek çekiniz. Aynı işlemi he..

12,27TL Vergiler Hariç: 10,40TL

Bebedor Silikon Uçlu burun Aspiratörü

Lütfen siparişinizi vermeden önce renk bilgisi sorunuz, sipariş öncesi bilgi sorulmaması durumunda rastgele ürün gönderimi yapılacaktır. Ürünlerin ambalajının açılması veya kullanılması durumunda iade alınmayacaktır...

7,67TL Vergiler Hariç: 6,50TL

Bebedor Klinoz Burun Aspiratörü Yedek Uç

Bebedor Klinoz Burun Aspiratörü Yedek Uç Buruna spiratörü yedek uçları bebeğinizi düşünerek, maksimum hijyeni sağlamak için tek kullanımlık olarak tasarlanmıştır. Özellikler Hijyenik ve kolay kullanımı ile bebeğinizin rahat nefes alarak kendini daha iyi ve daha mutlu hissetmesini sağlar. Burun salgılarının uzaklaştırılması, kulak enfeksiyonlarını ya da öksürük gibi komplikasyonları önlemeye yardımcı olacaktır. Filtreli aspiratör uçları maksimum hijyen sağlamak için tek kullanımlıktır. BPA ve Phthalate içermez. Bakım ve Kullanımı Kullanım Şekli: Kullanmadan önce ellerinizi iyice yıkayınız. Bebeğinizi sırt üstü yatırınız. Filtreli aspiratör ucunu bebeğinizin burnuna yerleştirin ..

12,27TL Vergiler Hariç: 10,40TL

Bebedor 565 Klinoz Burun Aspiratörü Yedek Uç

Bebedor Klinoz Burun Aspiratörü Yedek Uç Özellikleri:   Bebeğinizin Burun Tıkanıklığını Giderir ve Rahat Nefes Almasını Sağlar. Bebedor burun aspiratörü, yumuşak ucu sayesinde bebeğinizin burnundaki rahatsız edici sağlıların nazikçe temizlenmesine yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Bebeğin burnunun tıkalı olması bebeği huzursuz yapar; beslenmesini zorlaştırır, rahat bir şekilde uyumasını engeller. Hijyenik ve kullanımı kolay olan bebedor burun aspiratörü, bebeğinizin rahat nefes alarak kendisini daha iyi ve mutlu hissetmesini sağlar. Burun sağlılarının uzaklaştırılması kulak enfeksiyonlarını, sinüs enfeksiyonlarını ya da öksürük gibi komplikasyonları önle..

15,00TL 11,69TL Vergiler Hariç: 9,91TL

Bebedor 562 Klinoz Burun Aspiratörü

Bebedor Klinoz Burun Aspiratörü Özellikleri:   Bebedor burun aspiratörü, yumuşak ucu sayesinde bebeğinizin burnundaki rahatsız edici sağlıların nazikçe  temizlenmesine yardımcı  olmak için tasarlanmıştır. Bebeğin burnunun tıkalı olması bebeği huzursuz yapar; beslenmesini zorlaştırır, rahat bir şekilde uyumasını engeller. Hijyenik ve kullanımı kolay olan Bebedor burun aspiratörü,bebeğinizin rahat nefes alarak kendisini daha iyi ve mutlu hissetmesini sağlar. Burun sağlılarının uzaklaştırılması  kulak enfeksiyonlarını, sinüs enfeksiyonlarını ya da öksürük gibi komplikasyonları önlemeye yardımcı olur. Filtreli aspiratör uçları maksimum hijy..

19,00TL Vergiler Hariç: 16,10TL