Besin Hazırlayıcılar


Weewell WYM400 Yoğurt Makinası

Weewell WYM400 Yoğurt Makinası Özellikleri;   Weewell WYM400 Bebekler İçin Dijital Yoğurt Yapma Makinesi bebeğinizin ek gıdaya geçtiği dönemde onun için yoğurt yapabilirsiniz. Yoğurt yapma işlemi Weewell Yoğurt Makinesi ısı sürkilasyonu ile kültürlerin aktifleşerek üremeleri yoluyla olur. 7 cam bardağı ile bir aileye yetebilecek kadar yoğurt yapabilir ve buzdolabında kolaylıkla saklayabilirsiniz. Zaman programlaması yapılabilir ve LED ekranda kontrol edilebilir. Programlanan zaman dolunca otomatik olarak kapanır ve sesli uyarı verir. Otomatik sıcaklık kontrolü yapar. Weewell Yoğurt Makinesi ve yoğurt kapları BPA’ya karşı özellikle test edilmiştir, BPA içermez...

129,00TL 115,13TL Vergiler Hariç: 97,57TL

Bebedor 586 Meyve Sebze Yedek Filesi

Bebedor 586 Meyve Sebze Yedek Filesi Özellikleri;   Bebedor Meyve Sebze Filesi için 4 adet yedek filedir.   Markanın Ait Olduğu Ülke: Türkiye..

8,00TL Vergiler Hariç: 6,78TL

Philips Avent Mama Ölçek Kabı

Philips Avent Mama Ölçek Kabı Özellikleri Bölmelerde hazırlanmış 3 porsiyon süt tozu saklanabilir Mama için hazır olduğunuzda tek yapmanız gereken süt tozunu önceden kaynatılıp soğutulmuş suya dökmek. Kullanışlı yiyecek kabına dönüştürmek için iç kısım çıkarılabilir. Önceden ölçülmüş 3 doz süt tozu(260 ml) saklayabilen Philips Avent süt tozu kutusu seyahat için idealdir. Hızlı ve kolay temizleme için tüm parçalar sterilizasyon, mikrodalga ve bulaşık makinesi için uygundur.   ..

35,00TL 31,26TL Vergiler Hariç: 26,49TL

Bebedor 587 Meyve Sebze Filesi

Bebedor Meyve ve Sebze Filesi    Bebeğiniz meyve ve sebze filesi sayesinde, meyve ve sebzeler boğulma tehlikesi olmadan rahatça emer, çiğner. Böylece besinlerin en yararlı kısımlarını keyifli ve güvenli bir şekilde yemiş olur.   Kullanımı: Yiyeceği fileye yerleştirin. Kulp kısmı ile filenin bulunduğu vidalı kapağı sıkıca birleştiriniz. Bu hem mamanın dışarı taşmasını hem de bebeğinizin fileyi açmasını önler.   Temizliği: İlk kullanımdan önce ve her kullanımdan sonra sıcak sabunlu suda yıkayınız. Temiz su ile iyice durulayınız. Bulaşık makinesinin üst rafında yıkanabilir.  ..

21,00TL 18,73TL Vergiler Hariç: 15,87TL

Bebedor 585 Meyve Ve Sebze Filesi

Bebedor Meyve Sebze Filesi Özellikleri:    Bebeklerin boğulma riski taşımadan sebze ve meyveleri güvenle yemelerini ve tüm vitaminleri almasını sağlar. Kapaklı tasarımı sayesinde kullanılmadığında file temiz kalır. Çift kulplu tutacağı sayesinde bebek minik elleri ile kolayca kavrayabilir. Filenin dibindeki emniyet pulu sayesinde içine konulan sebze ve meyvenin kayması önlenmiş olur. Canlı renkleri bebeğin ilgisini çekerek severek kullanmasını sağlar.   Markanın Ait Olduğu Ülke: Türkiye..

18,00TL Vergiler Hariç: 15,25TL

Sevi Bebe Cam Rende

Sevi Bebe Cam Rende Özellikleri: Bebeklerin beslenmesinde çocuk doktorları tarafından tavsiye edilen rendedir. Mevsim meyvelerinin iyice yıkanıp kabuklarının soyulması işleminden sonra cam rende ile rendelenip süzülerek meyve suyu veya meyve püresi elde edilir. Besinlerin ve meyvelerin besin değerini kaybetmeden sağlıklı bir şekilde hazırlayabilmeniz için cam rende ile rendelenip süzülmesi gerekmektedir. Meyvedeki vitaminlerin kaybolmaması için mikser/blender yerine cam rende kullanılmalıdır. Bulaşık makinasında ve elde yıkanabilir. Kurşun İçermeyen Kristal Camdan üretilmiştir. 300 gr ağırlığındadır.   Markanın Ait Olduğu Ülke: Türkiye..

9,00TL Vergiler Hariç: 7,63TL

Bebedor 588 Yedek Meyve Sebze Filesi

Bebedor 588 Yedek Meyve Sebze Filesi Özellikleri: Bebedor yedek file sadece Bebedor sebze meyve filesi ile kullanılabilir. Bebeklerin boğulma riski taşımadan sebze ve meyveleri rahatça yemelerini sağlar.   Markanın Ait Olduğu Ülke: Türkiye..

7,00TL 5,85TL Vergiler Hariç: 4,96TL

Babyjem 1033 Cam Rende

Babyjem 1033 Cam Rende Özellikleri: Bebeklerin beslenmesinde çocuk doktorları tarafından tavsiye edilen rendedir. Mevsim meyvelerinin iyice yıkanıp kabuklarının soyulması işleminden sonra cam rende ile rendelenip süzülerek meyve suyu veya meyve püresi elde edilir. Besinlerin ve meyvelerin besin değerini kaybetmeden sağlıklı bir şekilde hazırlayabilmeniz için cam rende ile rendelenip süzülmesi gerekmektedir. Meyvedeki vitaminlerin kaybolmaması için mikser/blender yerine cam rende kullanılmalıdır. Bulaşık makinasında ve elde yıkanabilir. Kurşun İçermeyen Kristal Camdan üretilmiştir. 300 gr ağırlığındadır.   Markanın Ait Olduğu Ülke: Türkiye..

8,00TL Vergiler Hariç: 6,78TL

Philips Avent SCF870 Wasabi Buharlı Pişirici

Philips Avent SCF870 Wasabi Buharlı Pişirici Özellikleri:  Bebeğiniz ve kendiniz için besleyici yiyecekleri kolayca hazırlayabilirsiniz. Yapmanız gereken çok kolay!.. Philips AVENT Buharlı Pişirici ve Blender ile bebeğiniz için evde sağlıklı mamalar yapabilirsiniz. Önce meyve, sebze, balık veya eti buharda pişirin, ardından hazneyi kaldırın ve ters çevirin; yiyecekleri aktarma gibi bir sorununuz artık yok!.. Güçlü karıştırma performansına sahip bir üründür. Sütten kesmenin her aşaması için bebek maması hazırlamanın en kolay yoludur. Sos ve elle yenen yiyecekler için uygundur. Yiyeceklerin ..

449,00TL Vergiler Hariç: 380,51TL