Banyo Oyuncakları ve Tuvaletler


Prince LionHeart Universal Düzenleyici

►Takılıp çıkarılabilen bölücü mutfak eşyası muhafazası için çok uygundur. ►Üniversal Düzenleyici sık kullanılan malzemelere hemen erişmenizi sağlarken eşyaları düzenli olarak muhafaza edecektir ►Çok amaçlı dört sıralı tabla tasarımı büfelerde çok yer kazandırır, çekmecelerin düzenli bir şekilde tutulmasını sağlar veya kolayca erişilmesi için set üstlerinde tek başına durabilir ►Takılıp çıkarılabilen bir bölme, mutfak eşyası gibi nispeten küçük şeyler ve küçük ev aletleri için mükemmeldir ►Bebek büyüdüğü zaman ise çatal, kaşık, bıçak, baharat, diğer büfe malzemeleri ve ofis gereçleri muhafaza edilebilir. Evin içinde her odada kullanılabilir ►Üniversal Düzenleyicinin sağlam konstrüksiyonu bir kerede 3,5 kg veya 16 yiyecek kavanozunu taşıyabil..

41,42TL Vergiler Hariç: 35,10TL

Winnie The Pooh Rubber "Bath Mat" 4 Parça

Winnie The Pooh ve Arkadaşları: Walt Disney’in en başarılı çizgi filmlerinden birisi olan Winnie the pooh; Christopher Robin adlı çocuğun kendi hayal dünyasında yarattığı orman ve bu ormanda yaşayan kahramanları anlatmaktadır. ”100 Hektar Ormanı” adı verilen bu ormanda Ayı Winnie, minik ve korkak Piglet, neşeli kaplan Tigger, uyuşuk Eeyore, küçük mor Lumpy ve daha birçok kahraman yaşamaktadır. Winnie The Pooh çizgi filminde her zaman pozitif, öğretici ve masum hikâyeler anlatılmaktadır. Winnie The Pooh: Çizgi filme adını veren Winnie the pooh iyi kalpli, obur, meraklı ve sevimli bir ayıdır. Winnie bal yemeyi çok sever. Evindeki bal kavanozları bittiğinde arı kovanına gidip bal alması gerekir. Ancak Winnie saf bir ayıdır. Bu yüzden arılarla ..

14,16TL Vergiler Hariç: 12,00TL

Fisher-Price Banyocu Civciv

Fisher-Price Banyocu Civciv’e bebeğiniz bayılacak!İçinde suyun içinde yüzebilen sevimli bir ördek ve rengarenk boncukların bulunduğu Fisher-Price Banyocu Civciv Top, bebeğinizin ister banyo yaparken ister oyun oynarken keyifli oyun arkadaşı olacak.Yaş Grubu: 3 ay ve üzeriKutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 9 cm x 13,5 cm x 16 cm Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız...

24,78TL Vergiler Hariç: 21,00TL