Banyo Kozmetik


Dalin Bebek Şampuanı 2 li 500 ml Civciv Hediyeli

Dalin Bebek Şampuanı 2 li 500 ml Civciv Hediyeli Özellikleri;   Göz yakmayan saf formülü ile bebeğinize özeldir. Klinik testlerle kanıtlanmış, göz yakmayan saf formülü bebeğinize özel olarak geliştirilmiştir. İlk günden itibaren hem saçında hem cildinde güvenle kullanabilir, mis kokulu Dalin banyolarının keyfini çıkarabilirsiniz. Basma pompası sayesinde akmaz ve kolay kullanıma sahiptir. Klinik testlerle yumuşaklığı kanıtlanmıştır. Hipoalerjeniktir. Cildin pH değeri ile uyumludur. Alkol, paraben, SLS sabun içermez.   Paket İçeriği : 2 Adet 500 ml Dalin Bebek Şampuanı ve 1 Adet Civciv Markanın Ait Olduğu Ülke: Türkiye..

26,00TL Vergiler Hariç: 22,03TL

Bübchen Duş Jeli + Balsam 3'ü 1 Arada 230 ml.

Bübchen Duş Jeli + Balsam 3'ü 1 Arada 230 ml. Özellikleri;   Nemlendirir ve cilt ile uyumludur. Cildi ve saçları koruyucu yoğun nemlendirici özellik içerir. Saç ve vücutta kullanılabilir. Bakım balsamı ile iyi taranabilme özelliği sağlar.   Markanın Ait Olduğu Ülke: Almanya..

26,00TL Vergiler Hariç: 22,03TL

Dalin Çocuk Çilek Kokulu Şampuan 300 ml.

Dalin Çocuk Çilek Kokulu Şampuan 300 ml. Özellikleri;   Klinik testlerle kanıtlanmış, göz yakmayan saf formülü çocuğunuza özel olarak geliştirilmiştir. Hem saçında hem cildinde güvenle kullanabilir, çilek kokulu Dalin banyolarının keyfini çıkarabilirsiniz. Klinik testlerle yumuşaklığı kanıtlanmıştır. Hipoalerjeniktir. Cildin pH değeri ile uyumludur. Eşsiz parfümüyle mis gibi kokar. Alkol, paraben, SLS, sabun içermez.  ..

13,00TL Vergiler Hariç: 11,02TL

Bübchen Duş Jeli Prenses Rosalea 230 ml.

Bübchen Duş Jeli Prenses Rosalea 230 ml. Özellikleri;   Yumuşak derinlemesine temizlik sağlayan vücut yıkama jelidirİçeriğindeki buğday proteini ve Provitamin B5 ile cildi korur nemlendirir. Bitkisel bazlı yıkama hammaddelerinden oluşan özel bir nem kompleksidir. Sihirli Şakayık Gülü kokusu ile banyoyu keyfe dönüştürür. Cildin Ph’ını dengeler. Dermotolojik olarak test edilmiştir Markanın ait olduğu Ülke: Almanya..

26,00TL Vergiler Hariç: 22,03TL

Mustela Normal Ciltler Şampuan 500 ml.

Mustela Normal Ciltler Şampuan 500 ml. Özellikleri   Doğumdan itibaren kullanılmak üzere özel olarak formüle edilmiştir*, Mustela Bébé bebek şampuanı çocuğunuzun ince ve hassas saçlarını her gün yıkamak için idealdir: Çok yumuşak lavanta bazı ile saçları çok iyi temizler. Saçlı derinin hassas dengesine uygundur. Şampuan kolayca durulanır ve saçların kolay taranmasına yardımcı olur. Yumuşak formülü gözleri yakmaz.   Patentli doğal aktif içerik olan Avokado Perseose® ile zenginleştirilmiş yeni formül     * Yenidoğandan itibaren tüm bebek ve çocukların kullanımı için uygundur...

49,00TL Vergiler Hariç: 41,53TL

Mustela Dermo Cleansing Saç Ve Vücut Şampuanı 40 ml.

Mustela Dermo Cleansing Saç Ve Vücut Şampuanı 40 ml.   Ürünümüz % 100 Orjinal Lafonten  Üretim:Türkiye Mevsim: Mevsimlik Dış meteryal: % 100 Micro Fiber İç meteryal: % 100 Textil Taban:%100 Termo Ve Ortopedic Taban Kalıp:Ürün Standart Ayak Ölçülerine Göre Tam Kalıp ..

6,00TL Vergiler Hariç: 5,08TL

Chicco Göz Yakmayan Banyo Köpüğü 500 ml.

Chicco Banyo Köpüğü Özellikleri;   Bebeğinizin banyolarını keyifli hale dönüştürür. PARABEN,SLS,SLES içermez. pH değer nötr'dür. Göz yakmayan formüle sahiptir.   Kullanıma Uygun Yaş Aralığı: 0+yaş Markanın Ait Olduğu Ülke: İtalya..

19,00TL Vergiler Hariç: 16,10TL

Dalin Kids Cars Elmalı Saç ve Vücut Şampuanı 300 ml

Dalin Kids Cars Elmalı Saç ve Vücut Şampuanı 300 ml Özellikleri;   Gözleri yakmayan özel formülüyle bebeklerin ve çocukların banyo zamanlarının keyifle sorunsuz geçmesine yardımcı olur.  Hipoalerjeniktir ve sabun içermez. Bebeğinizin hassas cildini kurutmadan temizler.   Markanın Ait Olduğu Ülke: Türkiye..

13,00TL Vergiler Hariç: 11,02TL

Dalin Bebek Sabunu 100 gr.

Dalin Bebek Sabunu 100 gr. Özellikleri;   Hassas ciltler için özel olarak geliştirilmiştir. Cildi zararlı bakterilerden arındırarak tahriş etmeden temizler.   Markanın Ait Olduğu Ülke: Türkiye..

3,00TL 2,40TL Vergiler Hariç: 2,03TL

Chicco Göz Yakmayan Banyo Köpüğü 500 ml.

Chicco Banyo Köpüğü Özellikleri;   Bebeğinizin banyolarını keyifli hale dönüştürür. PARABEN,SLS,SLES içermez. pH değer nötr'dür. Göz yakmayan formüle sahiptir.   Kullanıma Uygun Yaş Aralığı: 0+yaş Markanın Ait Olduğu Ülke: İtalya..

19,00TL 17,39TL Vergiler Hariç: 14,74TL

Mustela Gentle Soap With Cold Cream Nutri-Protective Sabun 150 gr.

Mustela Gentle Soap With Cold Cream Nutri-Protective Sabun 150 gr. Özellikleri: Kuru ve nemsiz ciltlerin günlük hijyenik temizliği için uygundur.  Ultra yumuşak temizleme förmülü sayesinde nazik temizlik sağlar. Cildi nemlendirir ve besler.  Yeni doğan bebekler ve çocuklar için uygundur.  Kuru cildin zayıflamış nem ve yağ dengesini güçlendirerek cildi çevresel  faktörlere karşı korur. Her gün kullanım için uygundur. Her cilde uygundur. Kanıtlanmış Etkinlik Dermatolojik 3 hafta boyunca 42 çocuk üzerinde pediatrik gözetiminde test: Ürün cildi nazikçe temizler: % 98 Ürün temiz ve taze bir cilt b..

29,00TL Vergiler Hariç: 24,58TL

Bübchen Papatya Özlü Şampuan 200 ml.

Bübchen 200 ml Papatya Özlü Şampuan Özellikleri: İçeriğindeki papatya ve ıhlamur özleri bebeğin cildinin rahatlamasını ve hava almasını sağlar. Alerjenik testlerden geçmiştir. Baş derisinin nemli kalmasına yardımcı olur. pH değeri 5.5'tir cilt ile uyumludur.   Markanın Ait Olduğu Ülke: Almanya..

22,00TL Vergiler Hariç: 18,64TL

Bübchen Saç ve Vücut Duş Jeli 400 ml.

  Bübchen Bebek Saç ve Vücut Duş Jeli Özellikleri;   Tamamen doğal bitki özlerinden hazırlanmış dui jelidir. İçerisinde bulunan papatya özü A ve E vitaminleri sayesinde cildi nemlendirir. Cildin pH dengesini korur. Alkol ve kimyasal madde içermez. Dünya Sağlık Örgütü tarafından onaylanmıştır. Dermatolojik testlerden geçerek Çevre Koruma Ödülü almıştır. Göz yakmaz içeriğe sahiptir.     Markanın Ait Olduğu Ülke:Almanya Kullanım Aralığı: 0 ay ve üzeri  ..

49,00TL 48,00TL Vergiler Hariç: 40,68TL

Bübchen Klasik Bebek Şampuanı 400 ml.

Bübchen Bebek Şampuanı Özellikleri: Ürünün içerğinde bulunan bitki özleri sayesinde bebeğinizin cildinin nefes almasını ve nemlendirmesini sağlar. Gerekli dermatolojik testlerden geçmiştir. pH değer 5.5'dir.Cilde uyumluluk sağlar. Hayvansal madde içermez. Bebeğinizin cildinde tahriş ve deri kavlamasına neden olmaz.   Markanın Ait Olduğu Ülke: Almanya Kullanım Aralığı: 0 ay ve üzeri..

37,00TL 31,20TL Vergiler Hariç: 26,44TL

Bübchen Hassas Ciltler İçin Bebek Şampuanı 200 ml.

Bübchen Hassas Ciltler İçin Bebek Şampuanı Özellikleri; Doğal bitki özleri içerir. İçerisindeki badem,kalendula,papatya özleri,A ve E vitamini sayesinde cildin kuruluğunu önler. Dermatolojik olarak test edilmiştir. Alkol ve kimyasal madde içermez. Antialerjik ürünlerdir. En hassas ciltlerde de etkin koruma sağlar.   Markanın Ait Olduğu Ülke: Almanya Kullanım Aralığı: 0 ay ve üzeri..

27,00TL 22,80TL Vergiler Hariç: 19,32TL

Bübchen Bebek Sabunu 125 gr.

Bübchen Bebek Sabunu Özellikleri; Dermatolojik olarak test edilmiştir. Alerjik reaksiyon olanağı minimuma indirilmiştir. Bitkisel içeriklidir. Cilt ile uyumludur.   Markanın Ait Olduğu Ülke:Almanya Kullanım Aralığı: 0 ay ve üzeri..

13,00TL Vergiler Hariç: 11,02TL

Bübchen Bebek Duş Jeli Sport 230 ml.

Bübchen Bebek Duş Jeli Sport Özellikleri; Doğal bakım maddeleri içerir. Buğday proteini ve provitamini B5 ile besler,derinlemesine temizler. Saçı güçlendirir ve kolay taranmasını sağlar. Cildin pH dengesini korur. Dermatolojik olarak test edilmiştir. Göz yakmaz.   Markanın Ait Olduğu Ülke:Almanya Kullanım Aralığı: 0 ay ve üzeri..

26,00TL 21,59TL Vergiler Hariç: 18,30TL

Bübchen Bebek Duş Jeli Jungle 230 ml.

Bübchen Bebek Duş Jeli Jungle Özellikleri; Doğal bakım maddeleri içerir. Buğday proteini ve provitamini B5 ile besler,derinlemesine temizler. Saçı güçlendirir ve kolay taranmasını sağlar. Cildin pH dengesini korur. Dermatolojik olarak test edilmiştir. Göz yakmaz.   Markanın Ait Olduğu Ülke:Almanya Kullanım Aralığı: 0 ay ve üzeri..

26,00TL 21,59TL Vergiler Hariç: 18,30TL

Bübchen Bebek Duş Jeli Frambuazlı 230 ml.

Bübchen Bebek Duş Jeli Frambuazlı Özellikleri; Doğal bakım maddeleri içerir. Buğday proteini ve provitamini B5 ile besler,derinlemesine temizler. Saçı güçlendirir ve kolay taranmasını sağlar. Cildin pH dengesini korur. Dermatolojik olarak test edilmiştir. Göz yakmaz.   Markanın Ait Olduğu Ülke:Almanya Kullanım Aralığı: 0 ay ve üzeri..

26,00TL 21,59TL Vergiler Hariç: 18,30TL

Bübchen Bebek Banyo Köpüğü 200 ml.

Bübchen Bebek Banyo Köpüğü Özellikleri;   Tamamen doğal bitki özlerinden hazırlanmış banyo köpüğüdür. İçerisinde bulunan papatya ve biberiye özü sayesinde cildi nemlendirir. Cildin pH dengesini korur. Alkol ve kimyasal madde içermez. Dünya Sağlık Örgütü tarafından onaylanmıştır. Dermatolojik testlerden geçerek Çevre Koruma Ödülü almıştır. Göz yakmaz içeriğe sahiptir.     Markanın Ait Olduğu Ülke:Almanya   Kullanım Aralığı: 0 ay ve üzeri..

26,00TL 22,80TL Vergiler Hariç: 19,32TL

Bübchen Bebek Banyo Köpüğü 1000 ml.

  Bübchen Bebek Banyo Köpüğü Özellikleri;   Tamamen doğal bitki özlerinden hazırlanmış banyo köpüğüdür. İçerisinde bulunan papatya ve biberiye özü sayesinde cildi nemlendirir. Cildin pH dengesini korur. Alkol ve kimyasal madde içermez. Dünya Sağlık Örgütü tarafından onaylanmıştır. Dermatolojik testlerden geçerek Çevre Koruma Ödülü almıştır. Göz yakmaz içeriğe sahiptir.     Markanın Ait Olduğu Ülke:Almanya Kullanım Aralığı: 0 ay ve üzeri..

54,00TL 45,60TL Vergiler Hariç: 38,64TL

Sebamed Bebek Şampuanı 250 ml.

Sebamed Bebek Şampuanı 250 ml özellikleri;  Bebeğin saç ve saç derisindeki konağı önler. Ürünün içerisindeki papatya özü sayesinde cildi korur ve tahrişi önler. Göz yakmaz içeriğe sahiptir. Ph değeri  5.5'dir.Cilde uyumluluk sağlar. Gerkli mikrobiyolojik kontrollerden geçirilmiştir. Kimyasal madde içermez.     Markanın Ait Olduğu Ülke: Almanya Kullanım Aralığı: 0 ay ve üzeri..

29,00TL Vergiler Hariç: 24,58TL

Sebamed Bebek Sabunu 100 gr.

Baby Sebamed Compact Sabun 100 ml özellikleri; En hassas ciltlerde tahriş etmeden temizler. Ph 5,5 sayesinde cildi korur . Ciltteki tahrişi önler. Kanserojen madde içermez. Mikrobiyolojik testlerden geçmiştir. Hiçbir yan etkisi yoktur. Bebeğinizin tüm vücut temizliğinde güvenle kullanabilirsiniz.   Markanın Ait Olduğu Ülke: Almanya Kullanım Aralığı: 0 ay ve üzeri..

21,00TL Vergiler Hariç: 17,80TL

Mustela Yeni Doğan Konak Önleyici Köpük Şampuan 150 ml.

Mustela Yeni Doğan Konak Önleyici Köpük Şampuan 200 ml. Özellikleri: Bebeklerin temizliği ile ilgili en önemli konulardan biri de doğru şampuan seçimidir. Çünkü yenidoğanlarda ve küçük çocuklarda banyodan soğuma riski oldukça fazladır. Bu yüzden onlara banyoyu daha eğlenceli hale getirerek gelecek için uygun bir banyo alışkanlığı kazandırmamız gerekir. Mustela köpük şampuanı bebeklerinizin saç temizliğini sağlamasının yanında saç derisinde doğumdan itibaren gözükebilen konak oluşumlarında da oldukça etkilidir. Bunların yanında bebeklerin gözlerini yakmayan köpük formülü sayesinde bebe..

44,00TL Vergiler Hariç: 37,29TL

Mustela Dermo Cleansing Saç Ve Vücut Şampuanı 500 ml.

Mustela Dermo Cleansing Saç Ve Vücut Şampuanı 500 ml. Özellikleri; İçerisinde sabun bulunmamaktadır. Nemlendirici gliserin formülü sayesinde bebeğinizin cildini ve saçını nazikçe temizlemenize yardımcı olur. Bebeğinizin cildinin kurumasını önler. Dermatolojik ve Pediyatrik testlerden geçmiştir. Gözleri yakmaz.   Markanın Ait Olduğu Ülke: Fransa Kullanıma uygun yaş aralığı :0 ay ve üzeri..

69,00TL 51,60TL Vergiler Hariç: 43,73TL

Mustela Bebek Şampuanı 200 ml.

Mustela Bebek Şampuanı 200 ml.Özellikleri; İçerisindeki bitkisel formül sayesinde bebeğinizin hassas saç yapısına zarar vermez. Göz yakmaz etkisi vardır. Dermatolojik ve Pediyatrik testlerden geçmiştir. Hipoalerjenik olarak üretilmiştir. İçerisindeki hindistancevizi yağı formülü ile saçların daha yumuşak ve parlak olmasını sağlar.   Markanın Ait Olduğu Ülke: Fransa Kullanıma uygun yaş aralığı :0 ay ve üzeri..

34,00TL Vergiler Hariç: 28,81TL

Mustela 2'si 1 Arada Saç Ve Vücut Şampuanı 200 ml.

Mustela 2'si 1 Arada Saç Ve Vücut Şampuanı 200 ml. Özellikleri; İçerisinde sabun bulunmamaktadır. Nemlendirici gliserin formülü sayesinde bebeğinizin cildini ve saçını nazikçe temizlemenize yardımcı olur. Bebeğinizin cildinin kurumasını önler. Dermatolojik ve Pediyatrik testlerden geçmiştir. Gözleri yakmaz. Hem vücutta hem saçta kolaylıkla kullanabilirsiniz.   Markanın Ait Olduğu Ülke: Fransa Kullanıma uygun yaş aralığı :0 ay ve üzeri..

39,00TL 35,99TL Vergiler Hariç: 30,50TL