Ateşölçerler ve Termometreler


Bebedor Banyo Termometresi

Bebedor Banyo Termometresi Suyun sıcaklığını sürekli ölçebildiğiniz termometreler sevimli hayvan şekilleriyle bebeğinizin banyo saatlerini eğlenceye dönüştürecek! Banyo suyunun sıcaklığını ölçmek için özel olarak tasarlanmıştır. İçinde civa yoktur. Lütfen siparişinizi vermeden önce renk bilgisi sorunuz, sipariş öncesi bilgi sorulmaması durumunda rastgele ürün gönderimi yapılacaktır. Ürünlerin ambalajının açılması veya kullanılması durumunda iade alınmayacaktır...

9,20TL Vergiler Hariç: 7,80TL

Bebedor Banyo Termometresi

Bebedor Banyo Termometresi Suyun sıcaklığını sürekli ölçebildiğiniz termometreler, sevimli hayvan şekilleriyle bebeğinizin banyo saatlerini eğlenceye dönüştürecek! Banyo saatlerini eğlendirici hale getiren yüzen termometreler. Yüzen banyo termometresi,su sıcaklığı sürekli kontrol edilebilir.   Bakım ve Kullanım Banyo suyunu 36°-38°C arasında hazırlayınız.  Suyun ısısını ölçmeden önce, homojen bir ısı sağlamak için suyu eliniz ile karıştırınız.  Banyo termometresini suyun içine dikey olarak daldırınız.  İki dakika sonra suyun ısısını göstergeyi sudan çıkartmadan okuyunuz. Emin olmak için, daima banyo suyunun ısısını dirseğinizle ikinci kere kontrol ediniz. Her su ilavesinde yukarıdaki işlemi tekrarlayınız...

9,20TL Vergiler Hariç: 7,80TL

Weewell Dijital Non-Contact Termometre WTN550

WTN550 Dijital Temassız Ateş Ölçer Temas olmadan kusursuz ölçüm – 15 cm Vücut, yüzey ve ortam ısısı ölçme 0.1˚C / 0.1 ˚F tolerans Alarm ayarlama seçeneği ˚C / ˚F seçenekleri 32 ölçümlük hafıza ve 0,5 saniyede ölçüm Geniş LCD ekran Otomatik bilgi saklama Otomatik kapanma Ürün kılıfı hediyeli WTN550 Kullanım Kılavuzu – İndirmek için buraya tıklayınız. Anında ölçüm! 0,5 saniye kadar kısa sürede ölçümü gerçekleştirebilmesi ile anında vücut sıcaklığını görebilmenizi sağlar. Temas olmadan 15 santimetre uzaktan ölçüm yaparak bebeklere rahatsızlık vermeden ateşini kontrol altında tutabilirsiniz. 32 ölçümü hafızada tutabilmesi ile geriye dönük sıcaklık takibini kolaylıkla gerçe..

161,07TL Vergiler Hariç: 136,50TL

Weewell Dijital Çubuk Termometre WTD105

WTD105 Dijital Ateş Ölçer   10 saniyede ekspres ölçüm Kullanım kolaylığı için yumuşak ölçüm Kolay okunabilir geniş LCD ekran ve uyarı sesi %100 suya dayanıklı Ergonomik dizayn Yüksek doğruluk oranı Geniş ölçüm aralığı ˚C veya ˚F ile ölçümleyebilme 10 dakika içinde otomatik kapanma ..

26,08TL Vergiler Hariç: 22,10TL

Weewell Dijital Çubuk Termometre WTD103

WTD103 Dijital Ateş Ölçer 10 saniyede ekspres ölçüm Kullanım kolaylığı için yumuşak ölçüm Kolay okunabilir geniş LCD ekran ve uyarı sesi %100 suya dayanıklı Ergonomik dizayn Yüksek doğruluk oranı Geniş ölçüm aralığı ˚C veya ˚F ile ölçümleyebilme 10 dakika içinde otomatik kapanma ..

15,34TL Vergiler Hariç: 13,00TL

Weewell WTD103 Dijital Çubuk Termometre

Weewell WTD103 Dijital Çubuk Termometre Özellikleri; 10 saniyede ekspres ölçüm yapar. Kullanım kolaylığı için yumuşak ölçüm sağlar. Kolay okunabilir geniş LCD ekran ve uyarı sesi mevcuttur. %100 suya dayanıklıdır. Ergonomik dizayna sahiptir. Yüksek doğruluk oranı vardır. Geniş ölçüm aralığı vardır. °C veya °F ile ölçümleyebilirsiniz. 10 dakika içinde otomatik kapanır.   Markanın Ait Olduğu Ülke: Fransa..

19,00TL 15,95TL Vergiler Hariç: 13,52TL

Weewell WHM130 Higro Termometre

 Weewell WHM130 Higro Termometre Özellikleri   Sıcaklık ve Nem Ölçer. LCD ekran geniş ve aydınlatmalıdır. Maximumu nem ve minimum sıcaklık değerlerini hafızada tutmaktadır.  Takvim barındırmaktadır. Saat ve Alarm özelliği vardır. Ergonomik masaüstü kullanabilme.  ..

38,00TL 29,63TL Vergiler Hariç: 25,11TL

Visio Focus Temassız Ateş Ölçer

Visio Focus Temassız Ateş Ölçer Özellikleri: Visio Focus Ateşölçer; patentli okuma mesafesini gösteren nişan alma sistemi ile alın ve yüzey sıcaklığını gösterebilen ilk ve dünyadaki tek termometre özelliğine sahiptir. Visio Focus ile geceleri bebeğinizin uykusunu bölmeden, onu rahatsız etmeden temazsız olarak ateşini ölçebilirsiniz. Hijyenik, konforlu, güvenilir, hızlı, hassas ve kullanımı kolay temassız bir ateşölçerdir. Alından veya nesnelerin yüzeyinden sıcaklıkları ölçerek bu sonucu yine aynı zamanda ölçüm yaptığı yüzeyde gösterebilen dünyadaki tek termometredir. Nesnelerin, besinlerin, sıvıların, odan..

189,00TL 148,20TL Vergiler Hariç: 125,59TL

Funna Baby Banyo Termometresi

Funna Baby Banyo Termometresi Özellikleri: Funna Baby, bebeğinizin hassas cildinin sıcak su ile zarar görmemesi için banyo termometresi geliştirmiştir. Sıcak su bebeklerde yanığa sebep olabilir. Bu termometreyi direk günışığından ve sıcaklık kaynaklarından uzak tutunuz. Ayrıca günlerce su içinde bırakmayınız. Termometre şeridini lütfen katlamayınız. Banyo suyunu hazırlarken ideal sıcaklığı ayarlamak için önce mutlaka soğuk, sonrasında da sıcak suyu ekleyiniz. Sıcak ve soğuk suyu iyice karıştırdıktan sonra dereceye bakınız. Bebeğinizi banyoya sokmadan önce sıcaklığın doğru olduğunu kontrol ediniz.   Termometrenin kullanımı: Termometrenin arka yüzeyindeki kağıdı çıkartı..

12,00TL Vergiler Hariç: 11,11TL

Weewell WHM120 Termo-Higrometre

Weewell WHM120 Termo-Higrometre Özellikleri; Nem ve sıcaklıkta uygun ölçüm sağlar. Ölçüm aşıldığı zaman ışıklı uyarı özelliği vardır. Hava durumu tahmini,takvim, Tarih,saat ve alarm özelliği mevcuttur. Geniş aydınlatmalı LCD ekran özelliği vardır. Geçmiş 12 saatlik sıcaklık değeri gösterimi vardır. °C / °F kullanabilme ve ergonomik tasarımı ile masa üstü stand olarak kullanabilirsiniz.   Markanın Ait Olduğu Ülke: Fransa Garanti Süresi: 2 Yıl..

34,00TL Vergiler Hariç: 28,81TL