Arama - Sizinkiler


Sizinkiler Zeytin Peluş Oyuncak 30 cm

       Ustakarikatürist Salih Memecan’ın çizdiği Sizinkiler karikatürlerininsevimli karakterlerine artık çok daha yakın olabileceksiniz. Heryaştan hayranı olan Sizinkiler, peluş figür oyuncakları ilesanki çizgi romandan fırlamış kadar canlı duruyorlar.      Sizinkilerkarikatürlerinin afacan Zeytin’i 30 cm’lik yumuşacık dolgumalzemeli ve velboa kumaştan üretilen figür oyuncağı ile onusevenlerle en güzel anları paylaşmak için can atıyor.    SizinkilerZeytin bez bebeğin yüz mimikleri nakışla işlenmiş, şapkasıise oyuncağa dikili vaziyettedir. Bu sayede Zeytin peluş oyuncak ile oynamak küçükyaştaki çocuklar için tehlike taşımamaktadır.   Zeytinkarakterinin detaylı hatlarına sahip olan bu oyuncağı makinedeyıkamanız önerilmez. Aksi halde karakteri..

44,84TL Vergiler Hariç: 38,00TL

Sizinkiler Limon Peluş Oyuncak 30 cm

 Ustakarikatürist Salih Memecan’ın çizdiği Sizinkiler karikatürlerininsevimli karakterlerine artık çok daha yakın olabileceksiniz. Heryaştan hayranı olan Sizinkiler, peluş figür oyuncakları ilesanki çizgi romandan fırlamış kadar canlı duruyorlar.Sizinkilerkarikatürlerinin çok bilmiş Limon’u, 30 cm’lik yumuşacık dolgumalzemeli ve velboa kumaştan üretilen figür oyuncağı ile onusevenlerle en güzel anları paylaşmak için can atıyor.SizinkilerLimon bez bebeğin yüz mimikleri nakışla işlenmiş, fiyongu oyuncağa isedikili vaziyettedir. Bu sayede Limon ile oynamak küçük yaştakiçocuklar için tehlike taşımamaktadır. Limonkarakterinin detaylı hatlarına sahip olan bu oyuncağı makinedeyıkamanız önerilmez. Aksi halde karakterin yapısında deformasyonoluşabil..

44,84TL Vergiler Hariç: 38,00TL

Sizinkiler Çıt Çıt Peluş Oyuncak 35 cm

 Ustakarikatürist Salih Memecan’ın çizdiği Sizinkiler karikatürlerininsevimli karakterlerine artık çok daha yakın olabileceksiniz. Heryaştan hayranı olan Sizinkiler, peluş figür oyuncakları ilesanki çizgi romandan fırlamış kadar canlı duruyorlar.Sizinkilerkarikatürlerinin hamarat anne Çıtçıt’ı 35 cm’lik yumuşacıkdolgu malzemeli ve velboa kumaştan üretilen figür oyuncağı ileonu sevenlerle en güzel anları paylaşmak için can atıyor.SizinkilerÇıtçıt bez bebeğin yüz mimikleri nakışla işlenmiş, ibiğiise oyuncağa dikili vaziyettedir. Bu sayede Çıtçıt ile oynamakküçük yaştaki çocuklar için tehlike taşımamaktadır.Çıtçıtkarakterinin detaylı hatlarına sahip olan bu oyuncağı makinedeyıkamanız önerilmez. Aksi halde karakterin yapısında deformasyonoluşab..

44,84TL Vergiler Hariç: 38,00TL

Sizinkiler Babişko Peluş Oyuncak 35 cm

   Usta karikatürist Salih Memecan’ın çizdiği Sizinkilerkarikatürlerinin sevimli karakterlerine artık çok daha yakınolabileceksiniz. Her yaştan hayranı olan Sizinkiler, peluş figüroyuncakları ile sanki çizgi romandan fırlamış kadar canlıduruyorlar.   Sizinkiler karikatürlerinin biricik Babişkosu 35 cm’lik yumuşacıkdolgu malzemeli ve velboa kumaştan üretilen figür oyuncağı ileonu sevenlerle en güzel anları paylaşmak için can atıyor.    Sizinkiler Babişko bez bebeğin yüz mimikleri nakışla işlenmiş,ibiği ise oyuncağa dikili vaziyettedir. Bu sayede Babişko oyuncakile oynamak küçük yaştaki çocuklar için tehlike taşımamaktadır.   Babişko karakterinin detaylı hatlarına sahip olan bu oyuncağımakinede yıkamanız önerilmez. Aksi halde karakterin yapıs..

44,84TL Vergiler Hariç: 38,00TL