Arama - Süperman


Batman ve Superman Film Batman Dev Figür 78 cm

Batman ve Superman filminde yaşanan tüm aksiyon dolu dakikaları sen de yaşamak istersin değil mi? Öyleyse, Batman’in devasa figür oyuncağını çok seveceksin! Siyah süet kumaştan yapılan pelerini ile dikkatleri üzerine çeken Batman ve Superman Film Batman Dev Figür çok gerçekçi görünüyor. Gotham şehrini tehlikelerden korumak için defalarca kez kendi hayatını tehlikeye atan Batman ile zaman geçirmek çok eğlenceli olacak. 78 cm boyundaki Batman Dev Figür ile tüm zamanların en büyük mücadelesine sen de katıl. Beli, kolları ve başı hareket ettirilebilen Batman Dev Figür, 3 yaş ve üzeri çocuklar için uygundur. Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız. ..

248,98TL Vergiler Hariç: 211,00TL

Superman Yetişkin Kostüm Small

Paket İçeriği:  Tulum , Kemer , Pelerin yer almaktadır , üzerinde yeni geliştirilen 3D kas görüntüsü uygulanmış, Çizmeler kostüm ile bağlantılıdır.Marka: Rubie’sRenk: Mavi - KırmızıCinsiyet: Yetişkin ErkekMalzeme: PolyesterLisans: Warner Bros. orjinal lisanslı ürünüdür.Beden: (34-36 ceket bedeni)* Kostümün ölçüleri ile kostümü alacağınız kişinin ölçülerinin uygunluğuna dikkat ediniz!  Kostümün Boyu: 160 cm Kostümün Bel Ölçüsü: 60 cmKol Boyu : 55 cmOmuz Ölçüsü : 50 cmBacak Boyu:100 cm   Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 30 cm × 10 cm × 45 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız...

329,40TL Vergiler Hariç: 305,00TL

Superman Minik Klasik Kostüm 6-12 Ay

Paket İçeriği: Superman Minik kostüm baskılı tulum ve pelerin içerir. (Ayakkabılar dahil değildir).Marka: Rubie’sRenk: Mavi - KırmızıCinsiyet: Erkek ÇocukMalzeme: PolyesterLisans: Dc. orjinal lisanslı ürünüdür.Beden: Infant Yaş: 6-12 Ay * Kostümün ölçüleri ile kostümü alacağınız kişinin ölçülerinin uygunluğuna dikkat ediniz!  Kostümün Boyu: 58 cm Kostümün Bel Ölçüsü: 60 cm   Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 2 cm x 24 cm x 34 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız...

158,76TL Vergiler Hariç: 147,00TL

Superman Çocuk Kostüm Lüks 12-14 Yaş

Çocuğunuzuniçindeki süper kahramanı ortaya çıkarın!Cesur vegüçlü efsanevi kahraman Superman orijinal kostümü ile Superman’adönüşebileceğini farkeden çocuğunuzun zevkten dört köşeoluşuna şahit olacaksınız! Çocuklar, Superman karakterinin bütünayrıntılarına sahip olan kostüm ile heyecan verici oyunlaroynarken hayal güçlerini de geliştirecekler.Sağlığazararsız malzemeden üretilen Marvell lisanslı Superman KarakterKostümünün özellikleri:Paketİçeriği: Tulum biçiminde Kas Görünümlü Superman kostümü ve pelerin yer almaktadır.Marka:Rubie’sRenk: LacivertCinsiyet: ErkekMalzeme:PolyesterLisans: Superman orjinal lisanslı ürünüdür.* Kostümün ölçüleri ile kostümü alacağınız kişinin ölçülerinin uygunluğuna dikkat ediniz!  Kostümün Boyu: 126 cm Kostümün Be..

198,72TL Vergiler Hariç: 184,00TL

Superman Çocuk Kostüm 12-14 Yaş

Çocuğunuzuniçindeki süper kahramanı ortaya çıkarın!Cesur vegüçlü efsanevi kahraman Superman orijinal kostümü ile Superman’adönüşebileceğini farkeden çocuğunuzun zevkten dört köşeoluşuna şahit olacaksınız! Çocuklar, Superman karakterinin bütünayrıntılarına sahip olan kostüm ile heyecan verici oyunlaroynarken hayal güçlerini de geliştirecekler.Sağlığazararsız malzemeden üretilen Marvell lisanslı Superman KarakterKostümünün özellikleri:Paketİçeriği: Tulum biçiminde Superman kostümü ve pelerinMarka:Rubie’sRenk: LacivertCinsiyet: ErkekMalzeme:PolyesterLisans: Superman orjinal lisanslı ürünüdür.*Kostümün tasarımında dolgu malzemesi kullanılmamıştır.* Kostümün ölçüleri ile kostümü alacağınız kişinin ölçülerinin uygunluğuna dikkat ediniz!  Kostümün..

168,48TL Vergiler Hariç: 156,00TL