Arama - Philips Avent


Philips Avent SCF798/02 Pipetli Bardak 300 Ml - Pembe

Philips Avent SCF798/02 Pipetli Bardak 300 Ml Özellikleri;   300 ml kapasitesi vardır. Sağlıklı diş gelişimini destekler ve ağız kaslarını eğitir. Ergonomik tasarımı sayesinde kolay tutulur ve kavranabilir. Kaymayan yüzeye sahiptir. Açılıp kapanabilen kapağı pipeti korur ve sızıntıyı önler   Kullanıma Uygun Yaş Aralığı: +12 Ay..

52,00TL Vergiler Hariç: 44,07TL

Philips Avent SCF796/02 Pipetli Bardak 200 Ml - Mor

Philips Avent SCF796/02 Pipetli Bardak 200 Ml Özellikleri;   200 ml kapasitesi vardır. Sağlıklı diş gelişimini destekler ve ağız kaslarını eğitir. Minik ellerin kolayca kavrayabilmesi için kulpları vardır. Açılıp kapanabilen kapağı pipeti korur ve sızıntıyı önler. Kolayca parçalarına ayrılabilir. Bükülü pipeti sayesinde içeceğini son damlasına kadar bitirebilir.   Kullanıma Uygun Yaş Aralığı: +9 Ay..

49,00TL Vergiler Hariç: 41,53TL

Philips Avent SCF798/01 Pipetli Bardak 300 Ml - Yeşil

Philips Avent SCF798/01 Pipetli Bardak 300 Ml Özellikleri;   300 ml kapasitesi vardır. Sağlıklı diş gelişimini destekler ve ağız kaslarını eğitir. Ergonomik tasarımı sayesinde kolay tutulur ve kavranabilir. Kaymayan yüzeye sahiptir. Açılıp kapanabilen kapağı pipeti korur ve sızıntıyı önler   Kullanıma Uygun Yaş Aralığı: +12 Ay..

52,00TL Vergiler Hariç: 44,07TL

Philips Avent SCF796/01 Pipetli Bardak 200 Ml - Mavi

Philips Avent SCF796/01 Pipetli Bardak 200 Ml Özellikleri;   200 ml kapasitesi vardır. Sağlıklı diş gelişimini destekler ve ağız kaslarını eğitir. Minik ellerin kolayca kavrayabilmesi için kulpları vardır. Açılıp kapanabilen kapağı pipeti korur ve sızıntıyı önler. Kolayca parçalarına ayrılabilir. Bükülü pipeti sayesinde içeceğini son damlasına kadar bitirebilir.   Kullanıma Uygun Yaş Aralığı: +9 Ay..

49,00TL Vergiler Hariç: 41,53TL

Philips Avent SCF627/21 Naturel Pelikan Desenli 260 Ml - Pembe

Philips Avent SCF627/21 Naturel Pelikan Desenli 260 Ml Özellikleri:   Bebeğinizin doğal bir beslenme deneyimi yaşaması için, biberon içerisinde bulunan biberon emziği anne göğsüne maksimum seviyede benzerlik sağlamaktadır. Böylece bebeğiniz beslenme sırasında doğal bir his yaşar ve herhangi bir rahatsızlık hissetmez. Biberon emziğinin yaprakçıklı tasarımı emziğin içeri doğru esnemesini engeller. Sağladığı yumuşak ve esnek yapıyla doğal bir beslenme deneyimi sağlar. Bebeğinizin gaz problemini çözmek için geliştirilen Yenilikçi İkili Valf Sistemi ile havanın biberon içerisinde kalmasını sağlayarak kolik problemini minimuma indirir. BPA içermez. Bebeği..

46,00TL Vergiler Hariç: 38,98TL

Philips Avent SCF753/07 Yeni Penguen Damlatmaz - 12m+ 9 oz/260ml - Pembe

İçerken damlatmaz Biberondan bardağa kolay geçiş · İçerken damlatmaz · 260 ml/9 oz · 12 ay+ · Sert Uç ·Açılı bardak ucu başın daha az eğilmesini sağlar Açılı bardak ucu, çocukların ilk yudumlarını başlarını arkaya doğru çok fazla eğmeden kolayca almalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır. ·Küçük eller için yumuşak dokunuşlu eğitici kulplar Eğitici kulplar, çocuğunuzun bağımsız olarak bardağı tutmasına ve içmesine yardımcı olur. Bu kulplar, küçük ellerin kolayca tutabileceği bir şekle sahip olmanın yanı sıra, kaymaz özellik için kauçuklanmıştır. ·Bu bardak BPA içermeyen malzemelerden üretilmiştir Bu Philips Avent bardak, BPA içermeyen malzemelerden üretilmiştir. ·Tüm parçalar bulaşık makinesinde yıkanabilir ·Sızıntı yapmaz! Anneler tarafı..

61,36TL Vergiler Hariç: 52,00TL

Philips Avent SCF722/00 Bükülebilir Kaşık

Eğlenceli öğrenme yoluyla yemeye teşvik eder Çocuğunuzun kendi kendine yemek yeme becerisini geliştirmesine yardımcı olur ·Kaymaz saplar - kolayca tutulur, kabın üzerinde kaymadan durur. ·Bükülebilir sap ve kaşık ucu Çocuğunuzun tutuşuna ve beslenme gelişimi aşamalarına uyar  ..

27,61TL Vergiler Hariç: 23,40TL

Philips Avent SCF710/00 Yumuşak uçlu mama kaşığı 6ay+

Yumuşak uçlu mama kaşığı ·Kaymaz saplar - kolayca tutulur, kabın üzerinde kaymadan durur. ·Yumuşak uçlu - diş etlerine zarar vermez. ·Uzun sap      ..

35,28TL Vergiler Hariç: 29,90TL

Philips Avent SCF695/17 Natural PP Biberon 260ml tekli - MAVİ

Bebeğinizi biberonla beslemenin doğal yolu · 1 Biberon · 260 ml/9 oz · Yavaş akış emziği · 1 ay+ ·Anne göğsüne benzeyen geniş emzik sayesinde doğal beslenme hissi Anne göğsüne benzeyen geniş emzik, doğal emzirmedeki gibi bir kavrama etkisi yaratır ve biberonla beslemeyi emzirmeyle birleştirmenize destek olur. ·Çökmeyen yumuşak, esnek emzik için benzersiz yaprakçıklar Emziğin içindeki yaprakçıklar, içeriye çökmesine yol açmadan emziğin yumuşaklığını ve esnekliğini artırır. Böylece bebeğiniz çok daha rahat ve keyifli bir biçimde beslenir. ·Yenilikçi ikili valf tasarımına sahip gelişmiş antikolik sistemi Yenilikçi ikili valf tasarımı, havanın bebeğinizin midesine değil biberona girmesini sağlayarak kolik oluşumunu ve rahatsızlık hissini azaltı..

36,82TL Vergiler Hariç: 31,20TL

Philips Avent SCF694/17 Natural PP Biberon 260ml tekli - PEMBE

Bebeğinizi biberonla beslemenin doğal yolu · 1 Biberon · 260 ml/9 oz · Yavaş akış emziği · 1 ay+ ·Anne göğsüne benzeyen geniş emzik sayesinde doğal beslenme hissi Anne göğsüne benzeyen geniş emzik, doğal emzirmedeki gibi bir kavrama etkisi yaratır ve biberonla beslemeyi emzirmeyle birleştirmenize destek olur. ·Çökmeyen yumuşak, esnek emzik için benzersiz yaprakçıklar Emziğin içindeki yaprakçıklar, içeriye çökmesine yol açmadan emziğin yumuşaklığını ve esnekliğini artırır. Böylece bebeğiniz çok daha rahat ve keyifli bir biçimde beslenir. ·Yenilikçi ikili valf tasarımına sahip gelişmiş antikolik sistemi Yenilikçi ikili valf tasarımı, havanın bebeğinizin midesine değil biberona girmesini sağlayarak kolik oluşumunu ve rahatsızlık hissini azaltı..

36,82TL Vergiler Hariç: 31,20TL

Philips Avent SCF693/17 Natural PP Biberon 260ml tekli

Emzirmeyle kolayca birleştirilebilir Doğal emme etkisi · 1 Biberon · 260 ml/9 oz · Yavaş akış emziği · 1 ay+ ·Anne göğsüne benzeyen geniş emzik sayesinde doğal emme hissi Anne göğsüne benzeyen geniş emzik, doğal emzirmedeki gibi bir kavrama etkisi yaratır ve biberonla beslemeyi emzirmeyle birleştirmenize destek olur. ·Çökmeyen yumuşak, esnek emzik için benzersiz yaprakçıklar Emziğin içindeki yaprakçıklar, içeriye çökmesine yol açmadan emziğin yumuşaklığını ve esnekliğini artırır. Böylece bebeğiniz çok daha rahat ve keyifli bir biçimde beslenir. ·Yenilikçi ikili valf tasarımına sahip gelişmiş antikolik sistemi Yenilikçi ikili valf tasarımı, havanın bebeğinizin midesine değil biberona girmesini sağlayarak kolik oluşumunu ve rahatsızlık hissin..

55,22TL Vergiler Hariç: 46,80TL

Philips Avent SCF690/17 Natural PP Biberon 125ml tekli

Emzirmeyle kolayca birleştirilebilir Doğal beslenme etkisi · 1 Biberon · 125 ml/4 oz · Yenidoğan Akışlı Emzik · 0 ay+ ·Anne göğsüne benzeyen geniş emzik sayesinde doğal beslenme hissi Anne göğsüne benzeyen geniş emzik, doğal emzirmedeki gibi bir kavrama etkisi yaratır ve biberonla beslemeyi emzirmeyle birleştirmenize destek olur. ·Çökmeyen yumuşak, esnek emzik için benzersiz yaprakçıklar Emziğin içindeki yaprakçıklar, içeriye çökmesine yol açmadan emziğin yumuşaklığını ve esnekliğini artırır. Böylece bebeğiniz çok daha rahat ve keyifli bir biçimde beslenir. ·Yenilikçi ikili valf tasarımına sahip gelişmiş antikolik sistemi Yenilikçi ikili valf tasarımı, havanın bebeğinizin midesine değil biberona girmesini sağlayarak kolik oluşumunu ve rahat..

32,21TL Vergiler Hariç: 27,30TL

Philips Avent SCF673/17 Natural Cam Biberon 240ml tekli

Emzirmeyle kolayca birleştirilebilir Doğal beslenme etkisi · 1 Biberon · 240 ml/8 oz · Yavaş akış emziği · 1 ay+ ·Isıya dayanıklı Natural cam biberon ısıya ve termal şoka dayanıklıdır. Bu sayede buzdolabında güvenle saklanabilir, ısıtılabilir ve sterilizasyona uygundur. ·Anne göğsüne benzeyen geniş emzik sayesinde doğal beslenme hissi Anne göğsüne benzeyen geniş emzik, doğal emzirmedeki gibi bir kavrama etkisi yaratır ve biberonla beslemeyi emzirmeyle birleştirmenize destek olur. ·Çökmeyen yumuşak, esnek emzik için benzersiz yaprakçıklar Emziğin içindeki yaprakçıklar, içeriye çökmesine yol açmadan emziğin yumuşaklığını ve esnekliğini artırır. Böylece bebeğiniz çok daha rahat ve keyifli bir biçimde beslenir. ·Yenilikçi ikili valf tasarımına ..

70,56TL Vergiler Hariç: 59,80TL

Philips Avent SCF671/17 Natural Cam Biberon 120ml tekli

Emzirmeyle kolayca birleştirilebilir Doğal beslenme etkisi · 1 Biberon · 120 ml/4 oz · Yenidoğan Akışlı Emzik · 0 ay+ ·Isıya dayanıklı Natural cam biberon ısıya ve termal şoka dayanıklıdır. Bu sayede buzdolabında güvenle saklanabilir, ısıtılabilir ve sterilizasyona uygundur. ·Anne göğsüne benzeyen geniş emzik sayesinde doğal beslenme hissi Anne göğsüne benzeyen geniş emzik, doğal emzirmedeki gibi bir kavrama etkisi yaratır ve biberonla beslemeyi emzirmeyle birleştirmenize destek olur. ·Çökmeyen yumuşak, esnek emzik için benzersiz yaprakçıklar Emziğin içindeki yaprakçıklar, içeriye çökmesine yol açmadan emziğin yumuşaklığını ve esnekliğini artırır. Böylece bebeğiniz çok daha rahat ve keyifli bir biçimde beslenir. ·Yenilikçi ikili valf tasarı..

61,36TL Vergiler Hariç: 52,00TL

Philips Avent SCF654/27 Natural Biberon emziği, 4 delik, 6m+ 2'li

Bebeğinizi biberonla beslemenin doğal yolu Taç yaprağı tasarımlı Avent emzik ·2 adet ·Hızlı akış ·6 ay+ ·Anne göğsüne benzeyen geniş emzik sayesinde doğal emme hissi Anne göğsüne benzeyen geniş emzik, doğal emzirmedeki gibi bir kavrama etkisi yaratır ve biberonla beslemeyi emzirmeyle birleştirmenize destek olur. ·Çökmeyen yumuşak, esnek emzik için benzersiz yaprakçıklar Emziğin içindeki yaprakçıklar, içeriye çökmesine yol açmadan emziğin yumuşaklığını ve esnekliğini artırır. Böylece bebeğiniz çok daha rahat ve keyifli bir biçimde beslenir. ·Yenilikçi ikili valf tasarımına sahip gelişmiş antikolik sistemi Yenilikçi ikili valf tasarımı, havanın bebeğinizin midesine değil biberona girmesini sağlayarak kolik oluşumunu ve rahatsızlık hissini aza..

33,75TL Vergiler Hariç: 28,60TL

Philips Avent SCF653/27 Natural Biberon emziği, 3 delik, 3m+ 2'li

Bebeğinizi biberonla beslemenin doğal yolu Taç yaprağı tasarımlı Avent emzik · 2 adet · Orta akış · 3 ay+ ·Anne göğsüne benzeyen geniş emzik sayesinde doğal beslenmme hissi Anne göğsüne benzeyen geniş emzik, doğal emzirmedeki gibi bir kavrama etkisi yaratır ve biberonla beslemeyi emzirmeyle birleştirmenize destek olur. ·Çökmeyen yumuşak, esnek emzik için benzersiz yaprakçıklar Emziğin içindeki yaprakçıklar, içeriye çökmesine yol açmadan emziğin yumuşaklığını ve esnekliğini artırır. Böylece bebeğiniz çok daha rahat ve keyifli bir biçimde beslenir. ·Yenilikçi ikili valf tasarımına sahip gelişmiş antikolik sistemi Yenilikçi ikili valf tasarımı, havanın bebeğinizin midesine değil biberona girmesini sağlayarak kolik oluşumunu ve rahatsızlık hiss..

33,75TL Vergiler Hariç: 28,60TL

Philips Avent SCF652/27 Natural Biberon emziği, 2 delik, 1m+ 2'li

Bebeğinizi biberonla beslemenin doğal yolu Taç yaprağı tasarımlı Avent emzik · 2 adet · Yavaş akış · 1 ay+ ·Anne göğsüne benzeyen geniş emzik sayesinde doğal beslenme hissi Anne göğsüne benzeyen geniş emzik, doğal emzirmedeki gibi bir kavrama etkisi yaratır ve biberonla beslemeyi emzirmeyle birleştirmenize destek olur. ·Çökmeyen yumuşak, esnek emzik için benzersiz yaprakçıklar Emziğin içindeki yaprakçıklar, içeriye çökmesine yol açmadan emziğin yumuşaklığını ve esnekliğini artırır. Böylece bebeğiniz çok daha rahat ve keyifli bir biçimde beslenir. ·Yenilikçi ikili valf tasarımına sahip gelişmiş antikolik sistemi Yenilikçi ikili valf tasarımı, havanın bebeğinizin midesine değil biberona girmesini sağlayarak kolik oluşumunu ve rahatsızlık hiss..

24,54TL Vergiler Hariç: 20,80TL

Philips Avent SCF651/27 Natural Biberon emziği, 1 delik, Yenidoğan 0m+ 2'li

Bebeğinizi biberonla beslemenin doğal yolu Taç yaprağı tasarımlı Avent emzik · 2 adet · Yenidoğan akışı · 0 ay+ ·Anne göğsüne benzeyen geniş emzik sayesinde doğal beslenme hissi Anne göğsüne benzeyen geniş emzik, doğal emzirmedeki gibi bir kavrama etkisi yaratır ve biberonla beslemeyi emzirmeyle birleştirmenize destek olur. ·Çökmeyen yumuşak, esnek emzik için benzersiz yaprakçıklar Emziğin içindeki yaprakçıklar, içeriye çökmesine yol açmadan emziğin yumuşaklığını ve esnekliğini artırır. Böylece bebeğiniz çok daha rahat ve keyifli bir biçimde beslenir. ·Yenilikçi ikili valf tasarımına sahip gelişmiş antikolik sistemi Yenilikçi ikili valf tasarımı, havanın bebeğinizin midesine değil biberona girmesini sağlayarak kolik oluşumunu ve rahatsızlık..

33,75TL Vergiler Hariç: 28,60TL

Philips Avent SCF551/05 Eğitici Damlatmaz Bardak- Erkek- 6m+ 7oz/200ml

Kolay içilir Kolay içim sağlayan yumuşak bardak ucuna sahip damlatmaz bardak · Kolay içilir · 200 ml/7 oz · 6 ay+ · erkek çocukları için ·Kolay içim sağlayan yumuşak silikon bardak ucu Tek parça silikon bardak ucundan içmek çok kolaydır: Sıvı, uca basınç uygulandığında akmaya başlar. ·Tüm parçalar bulaşık makinesinde yıkanabilir ·Kolay takılması için tek parça silikon bardak ucu Valf, bardak ucuna yerleşik olduğu için takma işlemi hızlı ve zahmetsizdir. ·Kolay tutuş için kıvrımlı kap şekli Damlatmaz bardak küçük ellerin kolayca tutabilmesi için tasarlanmıştır. ·Philips Avent biberonlarla uyumludur Yeni Philips Avent bardak, cam biberon hariç Philips Avent Natural ve Classic biberon serisiyle uyumludur  ..

39,88TL Vergiler Hariç: 33,80TL

Philips Avent SCF332/01 Natural Elektronik Göğüs Pompası

Daha fazla konfor, daha fazla anne sütü Masaj yastıklı göğüs pompası · Natural · 125 ml/4 oz biberon içerir ·Benzersiz tasarım sayesinde daha rahat pompalama pozisyonu Göğüs pompasının benzersiz tasarımı dik oturduğunuzda bile sütünüzün göğsünüzden doğrudan biberona akmasını sağlar. Böylece pompalama sırasında, sütünüzün biberona akması için öne doğru eğilmenize gerek olmadan daha rahat bir şekilde oturabilirsiniz. Pompalama sırasında konforlu ve rahat şekilde oturmanız, doğal olarak sütünüzün daha kolay akmasını sağlar. ·Nazik uyarma modu ve 3 pompalama ayarı sunar Pompa açıldığında süt akışını sağlamak için otomatik olarak nazik uyarma modunda başlatılır. Ardından, sütünüzün en rahat şekilde akması için 3 pompa ayarı arasında seçim yapın...

446,39TL Vergiler Hariç: 378,30TL

Philips Avent SCF182/64 0% BPA Free Flow Yalancı Emzik 6-18 ay Truman Serisi 2'li

Eğlenceli ve renkli ürün serisi. Maksimum konfor için tasarlandı · 6-18 ay · Ortodontik ve BPA İçermeyen · 2'li paket ·Ortodontik, simetrik ve yumuşak emzikler Philips Avent düz, damla şekilli simetrik emzikler, bebeğin ağzında ters dönmüş olsa bile bebeğin damak, diş ve diş etinin doğal gelişimine zarar vermez. ·Güvenlik halkası Philips Avent emziği, istediğiniz zaman kolayca çıkarmak için ·Kolay kapanır koruyucu kapak Sterilize edilmiş emzikleri hijyenik tutmak için ·Kullanıcı dostu silikon emzikler Philips Avent silikon emzik tatsız ve kokusuzdur, bu sayede bebeğinizin emziği kabul etme olasılığı yüksektir. Silikon pürüzsüz ve şeffaftır; kolay temizlenir ve yapış yapış olmaz. Emzik kısmı sağlam ve uzun ömürlüdür; zamanla şekli veya rengi..

33,75TL Vergiler Hariç: 28,60TL

Philips Avent SCF180/24 0% BPA Free Flow Yalancı emzik 6-18 ay Modern Desenli 2'li

Bebeğinizin cildi için ek hava akışı Hava akışı sağlayan emzik kalkanı ve modern tasarımlar. · 6-18 ay · Ortodontik ve BPA İçermeyen · Bebeğinizin cildi için ek hava akışı · 2'li paket ·Ortodontik, simetrik ve yumuşak emzikler Philips Avent düz, damla şekilli simetrik emzikler, bebeğin ağzında ters dönmüş olsa bile bebeğin damak, diş ve diş etinin doğal gelişimine zarar vermez. ·Kullanıcı dostu silikon emzikler Philips Avent silikon emzik tatsız ve kokusuzdur, bu sayede bebeğinizin emziği kabul etme olasılığı yüksektir. Silikon pürüzsüz ve şeffaftır; kolay temizlenir ve yapış yapış olmaz. Emzik kısmı sağlam ve uzun ömürlüdür; zamanla şekli veya rengi değişmez. ·Güvenlik halkası Philips Avent emziği, istediğiniz zaman kolayca çıkarmak için ·..

47,55TL Vergiler Hariç: 40,30TL

Philips Avent SCF180/23 0% BPA Free Flow Yalancı Emzik 0-6 ay Modern Desenli 2'li

Bebeğinizin cildi için ek hava akışı Hava akışı sağlayan emzik kalkanı ve modern tasarımlar. · 0-6 ay · Ortodontik ve BPA İçermeyen · Bebeğinizin cildi için ek hava akışı · 2'li paket ·Ortodontik, simetrik ve yumuşak emzikler Philips Avent düz, damla şekilli simetrik emzikler, bebeğin ağzında ters dönmüş olsa bile bebeğin damak, diş ve diş etinin doğal gelişimine zarar vermez. ·Kullanıcı dostu silikon emzikler Philips Avent silikon emzik tatsız ve kokusuzdur, bu sayede bebeğinizin emziği kabul etme olasılığı yüksektir. Silikon pürüzsüz ve şeffaftır; kolay temizlenir ve yapış yapış olmaz. Emzik kısmı sağlam ve uzun ömürlüdür; zamanla şekli veya rengi değişmez. ·Güvenlik halkası Philips Avent emziği, istediğiniz zaman kolayca çıkarmak için ·K..

46,02TL Vergiler Hariç: 39,00TL

Philips Avent SCF178/14 0% BPA Free Flow Yalancı emzik 6-18 ay - Renkli TEKLİ

Hassas ciltler için ekstra hava akışı. BPA içermez. Emzik koruyucu kalkanında bebeğinizin konforunu artıran altı delik · 6-18 ay · Ortodontik ve BPA İçermeyen · Bebeğinizin cildi için ek hava akışı · 1 adet ·Ortodontik, simetrik ve yumuşak emzikler Philips Avent düz, damla şekilli simetrik emzikler, bebeğin ağzında ters dönmüş olsa bile bebeğin damak, diş ve diş etinin doğal gelişimine zarar vermez. ·Kullanıcı dostu silikon emzikler Philips Avent silikon emzik tatsız ve kokusuzdur, bu sayede bebeğinizin emziği kabul etme olasılığı yüksektir. Silikon pürüzsüz ve şeffaftır; kolay temizlenir ve yapış yapış olmaz. Emzik kısmı sağlam ve uzun ömürlüdür; zamanla şekli veya rengi değişmez. ·Güvenlik halkası Philips Avent emziği, istediğiniz zaman k..

32,21TL Vergiler Hariç: 27,30TL

Philips Avent SCF178/13 0% BPA Free Flow Yalancı Emzik 0-6 ay - Renkli TEKLİ

Hassas ciltler için ekstra hava akışı. BPA içermez. Emzik koruyucu kalkanında bebeğinizin konforunu artıran altı delik · 0-6 ay · Ortodontik ve BPA İçermeyen · Bebeğinizin cildi için ek hava akışı · 1 adet ·Ortodontik, simetrik ve yumuşak emzikler Philips Avent düz, damla şekilli simetrik emzikler, bebeğin ağzında ters dönmüş olsa bile bebeğin damak, diş ve diş etinin doğal gelişimine zarar vermez. ·Kullanıcı dostu silikon emzikler Philips Avent silikon emzik tatsız ve kokusuzdur, bu sayede bebeğinizin emziği kabul etme olasılığı yüksektir. Silikon pürüzsüz ve şeffaftır; kolay temizlenir ve yapış yapış olmaz. Emzik kısmı sağlam ve uzun ömürlüdür; zamanla şekli veya rengi değişmez. ·Güvenlik halkası Philips Avent emziği, istediğiniz zaman ko..

32,21TL Vergiler Hariç: 27,30TL

Philips Avent SCF176/68 0% BPA Yalanci Emzik 0-6 ay Karanlıkta Parlar 2'li

Karanlıkta parlayan emzik Karanlıkta parlayan benzersiz tutma yerine sahip emzik. · 0-6 ay · Ortodontik ve BPA İçermeyen · Karanlıkta parlayan tutma yeri · 2'li paket ·Ortodontik, simetrik ve yumuşak emzikler Philips Avent düz, damla şekilli simetrik emzikler, bebeğin ağzında ters dönmüş olsa bile bebeğin damak, diş ve diş etinin doğal gelişimine zarar vermez. ·10 bebekten 9'u Philips Avent emziği tercih ediyor* 10 bebekten 9'u Philips Avent emziği tercih ediyor (2012 yılında İngiltere'de 100 anne ile çevrimiçi olarak test edildi). ·Kullanıcı dostu silikon emzikler Philips Avent silikon emzik tatsız ve kokusuzdur, bu sayede bebeğinizin emziği kabul etme olasılığı yüksektir. Silikon pürüzsüz ve şeffaftır; kolay temizlenir ve yapış yapış olma..

46,02TL Vergiler Hariç: 39,00TL

Philips Avent SCF176/62 0% BPA Yalanci Emzik 6-18 ay Karanlıkta Parlar 2'li

Karanlıkta parlar Karanlıkta parlayan benzersiz tutma yerine sahip emzik. · 6-18 ay · BPA içermez ·Ortodontik, simetrik ve yumuşak emzikler Philips Avent düz, damla şekilli simetrik emzikler, bebeğin ağzında ters dönmüş olsa bile bebeğin damak, diş ve diş etinin doğal gelişimine zarar vermez. ·Kullanıcı dostu silikon emzikler Philips Avent silikon emzik tatsız ve kokusuzdur, bu sayede bebeğinizin emziği kabul etme olasılığı yüksektir. Silikon pürüzsüz ve şeffaftır; kolay temizlenir ve yapış yapış olmaz. Emzik kısmı sağlam ve uzun ömürlüdür; zamanla şekli veya rengi değişmez. ·Kolay kapanır hijyenik kapak Sterilize edilmiş emzikleri hijyenik tutmak için. ·Karanlıkta parlayan tutma yeri ·Sterilize edilebilir ·Bulaşık makinesinde yıkanabilir  ..

30,68TL Vergiler Hariç: 26,00TL

Philips Avent SCF176/28 0% BPA Yalanci Emzik 0-6 ay Karanlıkta Parlar 2'li- Pembe

Karanlıkta parlayan emzik Karanlıkta parlayan benzersiz tutma yerine sahip emzik. · 0-6 ay · Ortodontik ve BPA İçermeyen · Karanlıkta parlayan tutma yeri · 2'li paket ·Ortodontik, simetrik ve yumuşak emzikler Philips Avent düz, damla şekilli simetrik emzikler, bebeğin ağzında ters dönmüş olsa bile bebeğin damak, diş ve diş etinin doğal gelişimine zarar vermez. ·10 bebekten 9'u Philips Avent emziği tercih ediyor* 10 bebekten 9'u Philips Avent emziği tercih ediyor (2012 yılında İngiltere'de 100 anne ile çevrimiçi olarak test edildi). ·Kullanıcı dostu silikon emzikler Philips Avent silikon emzik tatsız ve kokusuzdur, bu sayede bebeğinizin emziği kabul etme olasılığı yüksektir. Silikon pürüzsüz ve şeffaftır; kolay temizlenir ve yapış yapış olma..

30,68TL Vergiler Hariç: 26,00TL

Philips Avent SCF176/24 0% BPA Yalanci Emzik 6-18 ay Karanlıkta Parlar 2'li - Pembe

Karanlıkta parlayan emzik Karanlıkta parlayan benzersiz tutma yerine sahip emzik. · 6-18 ay · Ortodontik ve BPA İçermeyen · Karanlıkta parlayan tutma yeri · 2'li paket ·Ortodontik, simetrik ve yumuşak emzikler Philips Avent düz, damla şekilli simetrik emzikler, bebeğin ağzında ters dönmüş olsa bile bebeğin damak, diş ve diş etinin doğal gelişimine zarar vermez. ·10 bebekten 9'u Philips Avent emziği tercih ediyor* 10 bebekten 9'u Philips Avent emziği tercih ediyor (2012 yılında İngiltere'de 100 anne ile çevrimiçi olarak test edildi). ·Kullanıcı dostu silikon emzikler Philips Avent silikon emzik tatsız ve kokusuzdur, bu sayede bebeğinizin emziği kabul etme olasılığı yüksektir. Silikon pürüzsüz ve şeffaftır; kolay temizlenir ve yapış yapış olm..

46,02TL Vergiler Hariç: 39,00TL

Philips Avent SCF172/68 0% BPA Yalanci Emzik 0-6 ay Desenli 2'li

Bebeğinizin cildi için ekstra hava akışı Freeflow kaplamalar, parlak ve renkli tasarımlar · 0-6 ay · Ortodontik ve BPA İçermeyen · Bebeğinizin cildi için ek hava akışı · 2'li paket ·Ortodontik, simetrik ve yumuşak emzikler Philips Avent düz, damla şekilli simetrik emzikler, bebeğin ağzında ters dönmüş olsa bile bebeğin damak, diş ve diş etinin doğal gelişimine zarar vermez. ·Kullanıcı dostu silikon emzikler Philips Avent silikon emzik tatsız ve kokusuzdur, bu sayede bebeğinizin emziği kabul etme olasılığı yüksektir. Silikon pürüzsüz ve şeffaftır; kolay temizlenir ve yapış yapış olmaz. Emzik kısmı sağlam ve uzun ömürlüdür; zamanla şekli veya rengi değişmez. ·Güvenlik halkası Philips Avent emziği, istediğiniz zaman kolayca çıkarmak için ·10 b..

47,55TL Vergiler Hariç: 40,30TL

Philips Avent SCF172/62 0% BPA Yalanci Emzik 6-18 ay Desenli 2'li

Bebeğinizin cildi için ekstra hava akışı Freeflow kaplamalar, parlak ve renkli tasarımlar · 6-18 ay · Ortodontik ve BPA İçermeyen · Bebeğinizin cildi için ek hava akışı · 2'li paket ·Ortodontik, simetrik ve yumuşak emzikler Philips Avent düz, damla şekilli simetrik emzikler, bebeğin ağzında ters dönmüş olsa bile bebeğin damak, diş ve diş etinin doğal gelişimine zarar vermez. ·Kullanıcı dostu silikon emzikler Philips Avent silikon emzik tatsız ve kokusuzdur, bu sayede bebeğinizin emziği kabul etme olasılığı yüksektir. Silikon pürüzsüz ve şeffaftır; kolay temizlenir ve yapış yapış olmaz. Emzik kısmı sağlam ve uzun ömürlüdür; zamanla şekli veya rengi değişmez. ·Güvenlik halkası Philips Avent emziği, istediğiniz zaman kolayca çıkarmak için ·Ste..

47,55TL Vergiler Hariç: 40,30TL

Philips Avent SCF157/02 Göğüs kalkanı 2'li

Konfor ve koruma Son derece konforlu göğüs kapakları · 6 parça ·Fazla sütü toplar Philips Avent süt toplama kalkanı (deliksiz), emzirirken veya göğüs pompası kullanırken fazla sütü toplar. ·Acıyan meme başlarını korur Havalandırmalı kapaklar - daha hızlı iyileşmelerine yardımcı olmak için acıyan veya çatlamış göğüs uçlarını korur. Nazik basınçları, şişkinliği azaltmaya yardımcı olur. Delikler, hava dolaşımı sağlar. ·Göğüs kalkanı emzirme veya pompalama sırasında kullanılabilir Göğüs kalkanı emzirme veya pompalama sırasında kullanılabilir. Kapaklar son derece yumuşak silikon destek yastıklarıyla gelir.  ..

44,49TL Vergiler Hariç: 37,70TL

Philips Avent SCD290/01 Natural PP Yenidoğan Hediye Seti

Paket içeriği Biberon 4 adet (2 x125 ml – 2 x 260 ml) Biberon ve emzik fırçası 1 adet Şeffaf emzik 1 adet (0-6 ay) Biberonla beslemeye başlamanın doğal yolu Biberon, biberon emziği ve emzik seti ·Natural ·Anne göğsüne benzeyen geniş emzik sayesinde doğal emme hissi Anne göğsüne benzeyen geniş emzik, doğal emzirmedeki gibi bir kavrama etkisi yaratır ve biberonla beslemeyi emzirmeyle birleştirmenize destek olur. ·Çökmeyen yumuşak, esnek emzik için benzersiz yaprakçıklar Emziğin içindeki yaprakçıklar, içeriye çökmesine yol açmadan emziğin yumuşaklığını ve esnekliğini artırır. Böylece bebeğiniz çok daha rahat ve keyifli bir biçimde beslenir. ·Yenilikçi ikili valf tasarımına sahip gelişmiş antikolik sistemi Yenilikçi ikili valf tasarımı, havanın..

170,27TL Vergiler Hariç: 144,30TL

Philips Avent SCD271 0 Klasik + PP Yenidoğan Hediye Seti

· Paket içeriği Biberon ve emzik fırçası 1 adet Şeffaf emzik 1 adet Biberon 4 adet Özellikle geceleri bebeğinizi rahatlatmaya yardım eder* Daha az gaz sancısı (kolik)** · Classic ·Beş farklı emzik akış hızı bulunmaktadır Beş farklı emzik akış hızı bulunmaktadır. ·BPA İçermeyen Ürün Bu ürün BPA içermez ·Kıvrımlı fırça başlığı ve kalıplı uç Özel kıvrımlı fırça başlığı ve kalıplı sap ucu, mükemmel temizlik için her türlü biberon, emzik ve besleme aracının köşelerine ulaşır. ·Biberonların kolik oluşumunu azalttığı klinik olarak kanıtlanmıştır Philips Avent emzik ile adaptör halkasından oluşan benzersiz antikolik sistem, havanın bebeğinizin midesi yerine biberona girmesini sağlayarak sindirime yardımcı olur.* ·Ortodontik emzik Şeffaf emziğin ort..

119,65TL Vergiler Hariç: 101,40TL

Philips Avent SCD628/01 Fil Desenli Hediye Seti - Pembe

Avent Tasarım Hediye Seti Özellikleri;   Anne göğsüne benzeyen geniş emzik sayesinde doğal emme hissiAnne göğsüne benzeyen geniş emzik sayesinde doğal emme hissi Anne göğsüne benzeyen geniş emzik, doğal emzirmedeki gibi bir kavrama etkisi yaratır ve biberonla beslemeyi emzirmeyle birleştirmenize destek olur. Çökmeyen yumuşak, esnek emzik için benzersiz yaprakçıklarÇökmeyen yumuşak, esnek emzik için benzersiz yaprakçıklar Emziğin içindeki yaprakçıklar, içeriye çökmesine yol açmadan emziğin yumuşaklığını ve esnekliğini artırır. Böylece bebeğiniz çok daha rahat ve keyifli bir biçimde beslenir. Y..

84,00TL 65,01TL Vergiler Hariç: 55,09TL

Philips Avent SCD628/01 Fil Desenli Hediye Seti - Mavi

Avent Tasarım Hediye Seti Özellikleri;   Anne göğsüne benzeyen geniş emzik sayesinde doğal emme hissiAnne göğsüne benzeyen geniş emzik sayesinde doğal emme hissi Anne göğsüne benzeyen geniş emzik, doğal emzirmedeki gibi bir kavrama etkisi yaratır ve biberonla beslemeyi emzirmeyle birleştirmenize destek olur. Çökmeyen yumuşak, esnek emzik için benzersiz yaprakçıklarÇökmeyen yumuşak, esnek emzik için benzersiz yaprakçıklar Emziğin içindeki yaprakçıklar, içeriye çökmesine yol açmadan emziğin yumuşaklığını ve esnekliğini artırır. Böylece bebeğiniz çok daha rahat ve keyifli bir biçimde beslenir. Y..

84,00TL 65,01TL Vergiler Hariç: 55,09TL

Philips Avent Via Gurme Mama Ve Süt Saklama Seti

Philips Avent Via Gurme Mama Ve Süt Saklama Seti Özellikleri: Philips Avent SCF720/10 mama saklama kapları çok amaçlıdır ve kullanımı kolaydır. Bebeğiniz büyüdükçe kullanılmaya devam edilebilecek şekilde tasarlanmıştır. Kaplar evde ve dışarıda mama saklamak için idealdir. BPA içermez. Çevirmeli kapak sistemi ile akıtmaz. Yazılabilir yüzeye sahiptir ve istiflenebilir. Mikrodalgada kullanılabilir ve derin dondurucu ve buzdolabinda kullanıma uygundur. Bulaşık makinasında yıkanabilir. İçeriğinde tarif kitapçığı vardır. Tarifler çocuk beslenmesinde uzman olan Diyetisyen ve Beslenme Uzmanı Judy More ile birlikte hazırlanmıştır.  Markanın Ait Olduğu &..

125,00TL Vergiler Hariç: 105,93TL

Philips Avent SCF176/28 Natural Ortodontic Gece Emziği (0-6 ay) 2'li ( Asortili )

Philips Avent SCF176/28 Natural Ortodontic Gece Emziği (0-6 ay) 2'li Özellikleri;   Tüm Philips Avent emzikler silikondan üretilmiştir, tat ve koku içermezler bu nedenle bebeğinizin emziği kabul etme olasılığı yüksektir. Esnek ve simetrik yapıya sahip emzikler ortodontik olarak üretilmişlerdir ve bebeğinizin damak, diş ve çene gelişimine yardımcı olur. Emzik bebeğinizin ağzında ters dönmüş olsa bile bebeğin damak, diş ve diş etinin doğal gelişimine zarar vermez. Kolay temizlenir ve yapış yapış olmaz. Emzik kısmı sağlam ve uzun ömürlüdür, zamanla şekli ve rengi değişmez. Geceleri emzik kulbu fosforludur, parlar. Emziği istediğiniz zaman kolayca çıkarabilmeniz i&..

38,00TL 31,26TL Vergiler Hariç: 26,49TL

Philips Avent SCF176/24 Natural Ortodontic Gece Emziği (6-18 ay) 2'li ( Asortili )

Philips Avent SCF176/24 Natural Ortodontic Gece Emziği (6-18 ay) 2'li Özellikleri;   Tüm Philips Avent emzikler silikondan üretilmiştir, tat ve koku içermezler bu nedenle bebeğinizin emziği kabul etme olasılığı yüksektir. Esnek ve simetrik yapıya sahip emzikler ortodontik olarak üretilmişlerdir ve bebeğinizin damak, diş ve çene gelişimine yardımcı olur. Emzik bebeğinizin ağzında ters dönmüş olsa bile bebeğin damak, diş ve diş etinin doğal gelişimine zarar vermez. Kolay temizlenir ve yapış yapış olmaz. Emzik kısmı sağlam ve uzun ömürlüdür, zamanla şekli ve rengi değişmez. Geceleri emzik kulbu fosforludur, parlar. Emziği istediğiniz zaman kolayca çıkarabilmeniz i..

38,00TL 31,26TL Vergiler Hariç: 26,49TL

Philips Avent SCF699/17 Pp Biberon 60 ml.

Philips Avent 60 ml Natural Biberon Özellikleri;   Natural biberon 60 ml/2 oz Biberon Natural 60 ml (2 oz) biberonumuz yeni doğan bebekler için ideal miktarda mama sunar.  İlk Akış biberon emziği ile tasarlanmış biberonda daha yavaş, daha kontrollü akış hızı bulunur.  Yumuşak, dokulu, geniş emziği anne göğsüne daha çok benzer. Daha küçük delik boyutu ile daha yavaş içen bebekler için daha kontrollü akış hızı sunar. Natural İlk akış biberon emziği, bebeğinizi biberonla beslemeye başlamanız için ideal akış hızına sahiptir.  Daha küçük bir biberon, bebeğin küçük midesi için doğru miktarı sağlamaya yardımcı o..

29,00TL Vergiler Hariç: 24,58TL

Philips Avent SCF612/10 VIA Anne Sütü Kapları 10'lu

Philips Avent VIA Anne Sütü Kapları 10'lu Özellikleri;   VIA dünyanın ilk hem çok kullanımlı hem de kullan-at süt/gıda saklama kapları sistemidir. Sağılmış anne sütünü biriktirmek, saklamak, taşımak ve bebeğinize vermek için dizayn edilmiştir. Steril paketlenmiş, 180 ml'lik kullanıma hazır kaplar. Bebek gıdası, anne sütü ve içecek saklamak için idealdir. Buzdolabı ve dondurucuda kullanım için idealdir. Kaplar tekrar sterilize edilerek deforme oluncaya kadar pek çok defa kullanılabilir. Sütünüzü veya lezzetli ev yapımı gurme mamaları çok yönlü VIA kaplarda saklayabilirsiniz. VIA kapaklarını kolayca ve hızlıca ..

76,00TL Vergiler Hariç: 64,41TL

Philips Avent Natural Biberon Emziği ( Y Kesik Akış Ayarlı ) 2'li

Philips Avent Natural Biberon Emziği Özellikleri:   Y kesik akış ayarlı bibiron emzik Şişeyi çevirin ve akışın hızını ayarlayın Yeni doğal seri, Emzirme ile biberonla beslemeyi birleştirmeye pratik yöntem BPA İçermez Yumuşak silikon olan emzik hızlı akış sağlar Emziğin yumuşaklığı ve esnekliği sabit bir beberondur.     Markanın Ait Olduğu Ülke : İngiltere   ..

28,00TL Vergiler Hariç: 23,73TL

Philips Avent Mama Ölçek Kabı

Philips Avent Mama Ölçek Kabı Özellikleri Bölmelerde hazırlanmış 3 porsiyon süt tozu saklanabilir Mama için hazır olduğunuzda tek yapmanız gereken süt tozunu önceden kaynatılıp soğutulmuş suya dökmek. Kullanışlı yiyecek kabına dönüştürmek için iç kısım çıkarılabilir. Önceden ölçülmüş 3 doz süt tozu(260 ml) saklayabilen Philips Avent süt tozu kutusu seyahat için idealdir. Hızlı ve kolay temizleme için tüm parçalar sterilizasyon, mikrodalga ve bulaşık makinesi için uygundur.   ..

35,00TL 31,26TL Vergiler Hariç: 26,49TL

Philips Avent SCF194/01 Soothie Emzik (0-3 ay) 2'li - Mor

Philips Avent Soothie Emzik Özellikleri;   Emzik, üzerinde şirin bir ayı tasarımının bulunduğu tek parça silikon emziktir.  Esnek koruması bebeklerin yüzünde rahat durur ve en fazla 3 aylık bebekler için uygundur. Di?lerin ve di? etlerinin doğal gelişimini destekler. Philips Avent Sterilizatör ile sterilize edilebilir. Bulaşık makinesinde yıkanabilir. BPA İçermeyen Ürün Hastane sınıfı silikon,son derece dayanıklı Bebeklerin dişleri ve diş etlerinin doğal gelişmesini sağlamak üzere özel olarak tasarlanmştır    Kullanıma Uygun Yaş Aralığı: 0-3 ay..

42,00TL Vergiler Hariç: 35,59TL

Philips Avent SCF194/01 Soothie Emzik (0-3 ay) 2'li - Mavi

Philips Avent Soothie Emzik Özellikleri;   Emzik, üzerinde şirin bir ayı tasarımının bulunduğu tek parça silikon emziktir.  Esnek koruması bebeklerin yüzünde rahat durur ve en fazla 3 aylık bebekler için uygundur. Di?lerin ve di? etlerinin doğal gelişimini destekler. Philips Avent Sterilizatör ile sterilize edilebilir. Bulaşık makinesinde yıkanabilir. BPA İçermeyen Ürün Hastane sınıfı silikon,son derece dayanıklı Bebeklerin dişleri ve diş etlerinin doğal gelişmesini sağlamak üzere özel olarak tasarlanmştır    Kullanıma Uygun Yaş Aralığı: 0-3 ay..

42,00TL 33,75TL Vergiler Hariç: 28,60TL

Philips Avent SCF782/00 Truman Desenli Magic Alıştırma Bardağı 260 ml. - Yeşil

Philips Avent SCF782/00 Truman Desenli Alıştırma Bardağı Özellikleri: Daha hızlı akış sağlayan bu Philips AVENT bardak, aktif küçük çocuklar için idealdir. Bu bardaklar sallansa da havaya atılsa da içindekileri akıtmaz. Bardaktaki kaldırılarak açılan kapak ve akıllı yan klipsi sayesinde kemere veya bebek arabasına kolayca takılabilir. Patentli akıtmayan bardak ucu Patentli bardak ucu, ters tutulsa veya devrilse bile akışı kontrol ederek dökülmeyi önler.. Kullanımı ve temizlemesi kolay Tüm parçalar bulaşık makinesinde yıkanabilir Hijyen sağlamak için bardak tamamen sterilize edilebilir Daha hızlı akış sağlayan, dişlemeye dayanıklı bardak ucu Bu bardak ucu diş..

49,00TL Vergiler Hariç: 41,53TL

Philips Avent SCF782/00 Truman Desenli Magic Alıştırma Bardağı 260 ml. - Pembe

Philips Avent SCF782/00 Truman Desenli Alıştırma Bardağı Özellikleri: Daha hızlı akış sağlayan bu Philips AVENT bardak, aktif küçük çocuklar için idealdir. Bu bardaklar sallansa da havaya atılsa da içindekileri akıtmaz. Bardaktaki kaldırılarak açılan kapak ve akıllı yan klipsi sayesinde kemere veya bebek arabasına kolayca takılabilir. Patentli akıtmayan bardak ucu Patentli bardak ucu, ters tutulsa veya devrilse bile akışı kontrol ederek dökülmeyi önler.. Kullanımı ve temizlemesi kolay Tüm parçalar bulaşık makinesinde yıkanabilir Hijyen sağlamak için bardak tamamen sterilize edilebilir Daha hızlı akış sağlayan, dişlemeye dayanıklı bardak ucu Bu bardak ucu diş..

49,00TL Vergiler Hariç: 41,53TL

Philips Avent SCF782/00 Truman Desenli Magic Alıştırma Bardağı 260 ml. - Kırmızı

Philips Avent SCF782/00 Truman Desenli Alıştırma Bardağı Özellikleri: Daha hızlı akış sağlayan bu Philips AVENT bardak, aktif küçük çocuklar için idealdir. Bu bardaklar sallansa da havaya atılsa da içindekileri akıtmaz. Bardaktaki kaldırılarak açılan kapak ve akıllı yan klipsi sayesinde kemere veya bebek arabasına kolayca takılabilir. Patentli akıtmayan bardak ucu Patentli bardak ucu, ters tutulsa veya devrilse bile akışı kontrol ederek dökülmeyi önler.. Kullanımı ve temizlemesi kolay Tüm parçalar bulaşık makinesinde yıkanabilir Hijyen sağlamak için bardak tamamen sterilize edilebilir Daha hızlı akış sağlayan, dişlemeye dayanıklı bardak ucu Bu bardak ucu diş..

49,00TL Vergiler Hariç: 41,53TL

Philips Avent SCF760/00 Desenli Magic Damlatmaz Pipetli Bardak 260 ml. - Pembe

Philips Avent Pipetli Bardak Özellikleri: Bardağın üst tarafı döndürüldükçe pipeti çıkar. Çocuğunuz tek başına rahatlıkla kullanabilir. Sızdırma yapmaz.BPA ve kimyasal madde içermez. Bulaşık makinasında yıkanabilir.  Markanın Ait Olduğu Ülke: İngiltere..

49,00TL 42,49TL Vergiler Hariç: 36,01TL

Philips Avent SCF760/00 Desenli Magic Damlatmaz Pipetli Bardak 260 ml. - Mavi

Philips Avent Pipetli Bardak Özellikleri: Bardağın üst tarafı döndürüldükçe pipeti çıkar. Çocuğunuz tek başına rahatlıkla kullanabilir. Sızdırma yapmaz.BPA ve kimyasal madde içermez. Bulaşık makinasında yıkanabilir.  Markanın Ait Olduğu Ülke: İngiltere..

49,00TL 42,49TL Vergiler Hariç: 36,01TL

Philips Avent SCF714/00 Çatal Kaşık ve Bıçak Seti (18 ay+)

Philips Avent Çatal Kaşık Seti Özellikleri:   Philips Avent SCF714/00 çatal-bıçak takımı çocuğunuzun gelişim aşamaları için uygun bir çözümdür. Kendi kendine yemeyi öğrenmesi için tasarlandı.  Küçük ellere uygun – kendi kendine yemek yemek için ideal Kaymaz saplar - kolayca tutulur, kabın üzerinde kaymadan durur. Sıçrama ve dökülmeleri önler. Kaşık ve çatalı derindir. Kolay temizlenir ve bulaşık makinesinde yıkanır. BPA ve kimyasal madde içermez. 3 parçalı settir.Kaşık,çatak ve bıçak.   Markanın Ait Olduğu Ülke:İngiltere  ..

30,00TL 26,26TL Vergiler Hariç: 22,25TL

Philips Avent SCF251/00 Natural Eğitici Biberon Seti 125 ml.

Philips Avent Natural Alıştırma Bardağı Özellikleri:   Yeni Natural biberondan bardağa geçiş eğitim setimiz bebeğinizin biberondan bardağa kolaylıkla geçmesine yardımcı olur. Yumuşak tutma yerleri sayesinde bebeğiniz alışık olduğu biberon emziğinden içerken bardağı tek başına tutabilecek Emziğin içindeki yaprakçıklar, içeriye çökmesine yol açmadan emziğin yumuşaklığını ve esnekliğini artırır. Böylece bebeğiniz çok daha rahat ve keyifli bir biçimde beslenir. Yenilikçi ikili valf tasarımı, havanın bebeğinizin midesine değil biberona girmesini sağlayarak kolik oluşumunu ve rahatsızlık hissini azaltır. Bu Philips AVENT bardak BPA içermeyen ma..

44,00TL 38,75TL Vergiler Hariç: 32,84TL

Philips Avent Natural Biberon Emziği (3ay+) 2'li

Philips Avent Natural Biberon Emziği 2`li Özellikleri;   Anne göğsüne benzeyen geniş emzik, doğal emzirmedeki gibi bir kavrama etkisi yaratır ve biberonla beslemeyi emzirmeyle birleştirmenize destek olur.Doğal beslenme hissi verir. Antikolik özelliği ve ikili valf sistemi sayesinde bebeğinizin hava yutmasını engelleyerek bebeğinizin hıçkırık problemini ortadan kaldırır. BPA ve PVC içermeyen malzemeden üretilmiştir. Emziğin ekstra yumuşak ve esnek olması için eşsiz konfor sağlayan yaprakçıklar vardır. Bulaşık makinesinde rahatlıkla yıkanabilir.     Markanın Ait Olduğu Ülke: İngiltere  ..

28,00TL 21,25TL Vergiler Hariç: 18,01TL

Philips Avent SCF182/63 Ortodontic Emzik (0-6 ay) 2'li ( Asortili )

Philips Avent SCF182/63 Classic Ortodontic Emzik Özellikleri: Tüm Philips Avent emzikler silikondan üretilmiştir, tat ve koku içermezler bu nedenle bebeğinizin emziği kabul etme olasılığı yüksektir. Esnek ve simetrik yapıya sahip emzikler ortodontik olarak üretilmişlerdir ve bebeğinizin damak, diş ve çene gelişimine yardımcı olur. Emzik bebeğinizin ağzında ters dönmüş olsa bile bebeğin damak, diş ve diş etinin doğal gelişimine zarar vermez. Kolay temizlenir ve yapış yapış olmaz. Emzik kısmı sağlam ve uzun ömürlüdür, zamanla şekli ve rengi değişmez. Emziği istediğiniz zaman kolayca çıkarabilmeniz için özel güvenlik halkası bulunur. Bulaşık makinesind..

38,00TL 28,74TL Vergiler Hariç: 24,36TL

Philips Avent SCF170/68 Classic Ortodontic Emzik (0-6 ay)( Asortili )

Philips Avent SCF170/68 Classic Ortodontic Emzik Özellikleri: Tüm Philips Avent emzikler silikondan üretilmiştir, tat ve koku içermezler bu nedenle bebeğinizin emziği kabul etme olasılığı yüksektir. Esnek ve simetrik yapıya sahip emzikler ortodontik olarak üretilmişlerdir ve bebeğinizin damak, diş ve çene gelişimine yardımcı olur. Emzik bebeğinizin ağzında ters dönmüş olsa bile bebeğin damak, diş ve diş etinin doğal gelişimine zarar vermez. Kolay temizlenir ve yapış yapış olmaz. Emzik kısmı sağlam ve uzun ömürlüdür, zamanla şekli ve rengi değişmez. Emziği istediğiniz zaman kolayca çıkarabilmeniz için özel güvenlik halkası bulunur. Bulaşık makinesind..

28,00TL 31,26TL Vergiler Hariç: 26,49TL

Philips Avent SCF693/27 Natural Biberon 260 ml. 2'li

Philips Avent SCF693/17 Natural Biberon 260 ml.Özellikleri: Biberonla beslemeyi sizin ve bebeğiniz için daha doğal hale getirir. Emziğin yenilikçi yaprakçıklı tasarımı, göğsü andıran doğal kavrama imkanı sunarak bebeğinizin emzirme ve biberonla beslemeyi birleştirmesini kolaylaştırır. Anne göğsüne benzeyen geniş emzik, doğal emzirmedeki gibi bir kavrama etkisi yaratır ve biberonla beslemeyi emzirmeyle birleştirmenize destek olur. Emziğin içindeki yaprakçıklar, içeriye çökmesine yol açmadan emziğin yumuşaklığını ve esnekliğini artırır. Böylece bebeğiniz çok daha rahat ve keyifli bir biçimde beslenir. Yenilikçi ikili valf tasarımı, ..

76,00TL Vergiler Hariç: 64,41TL

Philips Avent SCF686/61 Natural Biberon 330 ml.

Philips Avent  Natural Biberon 330 ml. Özellikleri: Biberonla beslemeyi sizin ve bebeğiniz için daha doğal hale getirir. Emziğin yenilikçi yaprakçıklı tasarımı, göğsü andıran doğal kavrama imkanı sunarak bebeğinizin emzirme ve biberonla beslemeyi birleştirmesini kolaylaştırır. Anne göğsüne benzeyen geniş emzik, doğal emzirmedeki gibi bir kavrama etkisi yaratır ve biberonla beslemeyi emzirmeyle birleştirmenize destek olur. Emziğin içindeki yaprakçıklar, içeriye çökmesine yol açmadan emziğin yumuşaklığını ve esnekliğini artırır. Böylece bebeğiniz çok daha rahat ve keyifli bir biçimde beslenir. Yenilikçi ikili valf tasarımı, hav..

49,00TL 42,49TL Vergiler Hariç: 36,01TL

Philips Avent SCF178/14 Ortodontic Free Flow Emzik (6-18 ay) ( Asortili )

Philips Avent SCF178/14 Natural Ortodontic Free Flow Emzik Özellikleri: Tüm Philips Avent emzikler silikondan üretilmiştir, tat ve koku içermezler bu nedenle bebeğinizin emziği kabul etme olasılığı yüksektir. Esnek ve simetrik yapıya sahip emzikler ortodontik olarak üretilmişlerdir ve bebeğinizin damak, diş ve çene gelişimine yardımcı olur. Emzik bebeğinizin ağzında ters dönmüş olsa bile bebeğin damak, diş ve diş etinin doğal gelişimine zarar vermez. Kolay temizlenir ve yapış yapış olmaz. Emzik kısmı sağlam ve uzun ömürlüdür, zamanla şekli ve rengi değişmez. Emziği istediğiniz zaman kolayca çıkarabilmeniz için özel güvenlik halkası bulunur. Bulaşık..

26,00TL 22,49TL Vergiler Hariç: 19,06TL

Philips Avent SCF178/13 Ortodontic Free Flow Emzik (0-6 ay) ( Asortili )

Philips Avent SCF178/13 Natural Ortodontic Free Flow Emzik Özellikleri: Tüm Philips Avent emzikler silikondan üretilmiştir, tat ve koku içermezler bu nedenle bebeğinizin emziği kabul etme olasılığı yüksektir. Esnek ve simetrik yapıya sahip emzikler ortodontik olarak üretilmişlerdir ve bebeğinizin damak, diş ve çene gelişimine yardımcı olur. Emzik bebeğinizin ağzında ters dönmüş olsa bile bebeğin damak, diş ve diş etinin doğal gelişimine zarar vermez. Kolay temizlenir ve yapış yapış olmaz. Emzik kısmı sağlam ve uzun ömürlüdür, zamanla şekli ve rengi değişmez. Emziği istediğiniz zaman kolayca çıkarabilmeniz için özel güvenlik halkası bulunur. Bulaşık ..

26,00TL 22,49TL Vergiler Hariç: 19,06TL

Philips Avent SCF755/05 Penguen Alıştırma Bardağı 340 ml. - Pembe

Philips Avent Penguen Bardak Özellikleri: Bebeklerin kolayca içebilmesi için açılı bardak ucuna sahiptir. Bebekler yudumlarını alırken başlarını arkaya eğmemelerini ve kolayca içebilmelerini sağlar. Bardağı kolayca tutabilmek için yumuşak dokulu kulplar vardır. BPA içermeyen malzemelerden üretilmiştir. Bulaşık makinasında yıkanabilir. Bütün Avent markalı biberonlarla uyumludur. Bardağın üstünde hijyenik olması açısından kapak vardır. İçerisindeki suyu sadece bebeğiniz içerken akıtır.   Markanın Ait Olduğu Ülke:İngiltere..

52,00TL 42,49TL Vergiler Hariç: 36,01TL

Philips Avent SCF755/05 Penguen Alıştırma Bardağı 340 ml. - Mavi

Philips Avent Penguen Bardak Özellikleri: Bebeklerin kolayca içebilmesi için açılı bardak ucuna sahiptir. Bebekler yudumlarını alırken başlarını arkaya eğmemelerini ve kolayca içebilmelerini sağlar. Bardağı kolayca tutabilmek için yumuşak dokulu kulplar vardır. BPA içermeyen malzemelerden üretilmiştir. Bulaşık makinasında yıkanabilir. Bütün Avent markalı biberonlarla uyumludur. Bardağın üstünde hijyenik olması açısından kapak vardır. İçerisindeki suyu sadece bebeğiniz içerken akıtır.   Markanın Ait Olduğu Ülke:İngiltere..

52,00TL Vergiler Hariç: 44,07TL

Philips Avent SCF753/05 Penguen Alıştırma Bardağı 260 ml. - Pembe

Philips Avent Penguen Bardak Özellikleri: Bebeklerin kolayca içebilmesi için açılı bardak ucuna sahiptir. Bebekler yudumlarını alırken başlarını arkaya eğmemelerini ve kolayca içebilmelerini sağlar. Bardağı kolayca tutabilmek için yumuşak dokulu kulplar vardır. BPA içermeyen malzemelerden üretilmiştir. Bulaşık makinasında yıkanabilir. Bütün Avent markalı biberonlarla uyumludur. Bardağın üstünde hijyenik olması açısından kapak vardır. İçerisindeki suyu sadece bebeğiniz içerken akıtır.   Markanın Ait Olduğu Ülke:İngiltere..

49,00TL 42,49TL Vergiler Hariç: 36,01TL

Philips Avent SCF751/07 Penguen Alıştırma Bardağı 200 ml. - Pembe

Philips Avent Penguen Bardak Özellikleri: Bebeklerin kolayca içebilmesi için açılı bardak ucuna sahiptir. Bebekler yudumlarını alırken başlarını arkaya eğmemelerini ve kolayca içebilmelerini sağlar. Bardağı kolayca tutabilmek için yumuşak dokulu kulplar vardır. BPA içermeyen malzemelerden üretilmiştir. Bulaşık makinasında yıkanabilir. Bütün Avent markalı biberonlarla uyumludur. Bardağın üstünde hijyenik olması açısından kapak vardır. İçerisindeki suyu sadece bebeğiniz içerken akıtır.   Markanın Ait Olduğu Ülke:İngiltere..

45,00TL 38,75TL Vergiler Hariç: 32,84TL

Philips Avent SCF182/64 Ortodontic Emzik (6-18 ay) 2'li ( Asortili )

Philips Avent SCF182/64 Classic Ortodontic Emzik Özellikleri: Tüm Philips Avent emzikler silikondan üretilmiştir, tat ve koku içermezler bu nedenle bebeğinizin emziği kabul etme olasılığı yüksektir. Esnek ve simetrik yapıya sahip emzikler ortodontik olarak üretilmişlerdir ve bebeğinizin damak, diş ve çene gelişimine yardımcı olur. Emzik bebeğinizin ağzında ters dönmüş olsa bile bebeğin damak, diş ve diş etinin doğal gelişimine zarar vermez. Kolay temizlenir ve yapış yapış olmaz. Emzik kısmı sağlam ve uzun ömürlüdür, zamanla şekli ve rengi değişmez. Emziği istediğiniz zaman kolayca çıkarabilmeniz için özel güvenlik halkası bulunur. Bulaşık makinesind..

36,00TL 31,26TL Vergiler Hariç: 26,49TL

Philips Avent SCF180/24 Natural Ortodontic Free Flow Emzik (6-18 ay) 2'li ( Asortili )

Philips Avent SCF180/24 Natural Ortodontic Free Flow Emzik Özellikleri: Tüm Philips Avent emzikler silikondan üretilmiştir, tat ve koku içermezler bu nedenle bebeğinizin emziği kabul etme olasılığı yüksektir. Esnek ve simetrik yapıya sahip emzikler ortodontik olarak üretilmişlerdir ve bebeğinizin damak, diş ve çene gelişimine yardımcı olur. Emzik bebeğinizin ağzında ters dönmüş olsa bile bebeğin damak, diş ve diş etinin doğal gelişimine zarar vermez. Kolay temizlenir ve yapış yapış olmaz. Emzik kısmı sağlam ve uzun ömürlüdür, zamanla şekli ve rengi değişmez. Emziği istediğiniz zaman kolayca çıkarabilmeniz için özel güvenlik halkası bulunur. Bulaşık ..

38,00TL 31,26TL Vergiler Hariç: 26,49TL

Philips Avent SCF178/64 Natural Ortodontic Free Flow Emzik (6-18 ay) 2'li ( Asortili )

Philips Avent SCF178/64 Natural Ortodontic Free Flow Emzik Özellikleri: Tüm Philips Avent emzikler silikondan üretilmiştir, tat ve koku içermezler bu nedenle bebeğinizin emziği kabul etme olasılığı yüksektir. Esnek ve simetrik yapıya sahip emzikler ortodontik olarak üretilmişlerdir ve bebeğinizin damak, diş ve çene gelişimine yardımcı olur. Emzik bebeğinizin ağzında ters dönmüş olsa bile bebeğin damak, diş ve diş etinin doğal gelişimine zarar vermez. Kolay temizlenir ve yapış yapış olmaz. Emzik kısmı sağlam ve uzun ömürlüdür, zamanla şekli ve rengi değişmez. Emziği istediğiniz zaman kolayca çıkarabilmeniz için özel güvenlik halkası bulunur. Bulaşık..

38,00TL 31,26TL Vergiler Hariç: 26,49TL

Philips Avent SCF178/63 Natural Ortodontic Free Flow Emzik (0-6 ay) 2'li ( Asortili )

Philips Avent SCF178/63 Natural Ortodontic Free Flow Emzik Özellikleri: Tüm Philips Avent emzikler silikondan üretilmiştir, tat ve koku içermezler bu nedenle bebeğinizin emziği kabul etme olasılığı yüksektir. Esnek ve simetrik yapıya sahip emzikler ortodontik olarak üretilmişlerdir ve bebeğinizin damak, diş ve çene gelişimine yardımcı olur. Emzik bebeğinizin ağzında ters dönmüş olsa bile bebeğin damak, diş ve diş etinin doğal gelişimine zarar vermez. Kolay temizlenir ve yapış yapış olmaz. Emzik kısmı sağlam ve uzun ömürlüdür, zamanla şekli ve rengi değişmez. Emziği istediğiniz zaman kolayca çıkarabilmeniz için özel güvenlik halkası bulunur. Bulaşık ..

38,00TL 31,26TL Vergiler Hariç: 26,49TL

Philips Avent SCF176/68 Natural Ortodontic Gece Emziği (0-6 ay) 2'li ( Asortili )

Philips Avent SCF176/68 Natural Ortodontic Gece Emziği Özellikleri: Tüm Philips Avent emzikler silikondan üretilmiştir, tat ve koku içermezler bu nedenle bebeğinizin emziği kabul etme olasılığı yüksektir. Esnek ve simetrik yapıya sahip emzikler ortodontik olarak üretilmişlerdir ve bebeğinizin damak, diş ve çene gelişimine yardımcı olur. Emzik bebeğinizin ağzında ters dönmüş olsa bile bebeğin damak, diş ve diş etinin doğal gelişimine zarar vermez. Kolay temizlenir ve yapış yapış olmaz. Emzik kısmı sağlam ve uzun ömürlüdür, zamanla şekli ve rengi değişmez. Geceleri emzik kulbu fosforludur, parlar. Emziği istediğiniz zaman kolayca çıkarabilmeniz için özel g..

38,00TL 31,26TL Vergiler Hariç: 26,49TL

Philips Avent SCF176/62 Ortodontik Gece Emziği (6-18 ay) 2'li ( Asortili )

Philips Avent SCF176/62 Ortodontik Gece Emziği Özellikleri: Tüm Philips Avent emzikler silikondan üretilmiştir, tat ve koku içermezler bu nedenle bebeğinizin emziği kabul etme olasılığı yüksektir. Esnek ve simetrik yapıya sahip emzikler ortodontik olarak üretilmişlerdir ve bebeğinizin damak, diş ve çene gelişimine yardımcı olur. Emzik bebeğinizin ağzında ters dönmüş olsa bile bebeğin damak, diş ve diş etinin doğal gelişimine zarar vermez. Kolay temizlenir ve yapış yapış olmaz. Emzik kısmı sağlam ve uzun ömürlüdür, zamanla şekli ve rengi değişmez. Geceleri emzik kulbu fosforludur, parlar. Emziği istediğiniz zaman kolayca çıkarabilmeniz için özel güve..

38,00TL Vergiler Hariç: 32,20TL

Philips Avent SCF172/68 Ortodontic Emzik (0-6 ay) 2'li ( Asortili )

Philips Avent SCF172/68 Classic Ortodontic Emzik Özellikleri: Tüm Philips Avent emzikler silikondan üretilmiştir, tat ve koku içermezler bu nedenle bebeğinizin emziği kabul etme olasılığı yüksektir. Esnek ve simetrik yapıya sahip emzikler ortodontik olarak üretilmişlerdir ve bebeğinizin damak, diş ve çene gelişimine yardımcı olur. Emzik bebeğinizin ağzında ters dönmüş olsa bile bebeğin damak, diş ve diş etinin doğal gelişimine zarar vermez. Kolay temizlenir ve yapış yapış olmaz. Emzik kısmı sağlam ve uzun ömürlüdür, zamanla şekli ve rengi değişmez. Emziği istediğiniz zaman kolayca çıkarabilmeniz için özel güvenlik halkası bulunur. Bulaşık makinesind..

38,00TL Vergiler Hariç: 32,20TL

Philips Avent Ortodontic Classic Emzik (0-6 ay) 2'li ( Asortili )

Philips Avent Ortodontic Classic Emzik Özellikleri: Tüm Philips Avent emzikler silikondan üretilmiştir, tat ve koku içermezler bu nedenle bebeğinizin emziği kabul etme olasılığı yüksektir. Esnek ve simetrik yapıya sahip emzikler ortodontik olarak üretilmişlerdir ve bebeğinizin damak, diş ve çene gelişimine yardımcı olur. Emzik bebeğinizin ağzında ters dönmüş olsa bile bebeğin damak, diş ve diş etinin doğal gelişimine zarar vermez. Kolay temizlenir ve yapış yapış olmaz. Emzik kısmı sağlam ve uzun ömürlüdür, zamanla şekli ve rengi değişmez. Emziği istediğiniz zaman kolayca çıkarabilmeniz için özel güvenlik halkası bulunur. Bulaşık makinesinde yıkanabi..

38,00TL 31,26TL Vergiler Hariç: 26,49TL

Philips Avent Silikon Gögüs Ucu Koruyucu

Avent Silikon Gögüs Ucu Koruyucu Özellikleri: Annelerin emzirme dönemlerinde oluşan acıyan göğüs ucu çatlaklaklarını korur. Göğüs Ucu Koruyucuları kağıt inceliğinde, yumuşak, kokusuz silikondan yapılmıştır. Bebeğinizin göğsünüze daha fazla temas edebilmesi için kelebek şeklinde tasarlanmıştır. Bebeğiniz teninizi ve kokunuzu hissetmeye devam ederek emerken anne sütünün çoğalmasını temin eder. Göğüs uçlarınız iyileştiğinde ise kolayca göğsünüze döner. Küçük ve standart olmak üzere 2 bedeni mevcuttur. 90/128/EEC, EN 71 pt3, BS EN 1400 kalite belgelerine sahiptir. Paket İçeriğinde 2 adet ke..

34,00TL 23,75TL Vergiler Hariç: 20,13TL

Philips Avent Natural Biberon 260 ml. - Pembe

Philips Avent Natural Biberon 260 ml. Özellikleri: Bebeğinizin doğal bir beslenme deneyimi yaşaması için, biberon içerisinde bulunan biberon emziği anne göğsüne maksimum seviyede benzerlik sağlamaktadır. Böylece bebeğiniz beslenme sırasında doğal bir his yaşar ve herhangi bir rahatsızlık hissetmez. Biberon emziğinin yaprakçıklı tasarımı emziğin içeri doğru esnemesini engeller. Sağladığı yumuşak ve esnek yapıyla doğal bir beslenme deneyimi sağlar. Bebeğinizin gaz problemini çözmek için geliştirilen Yenilikçi İkili Valf Sistemi ile havanın biberon içerisinde kalmasını sağlayarak kolik problemini minimuma indirir. BPA içermez. Bebeğinizin kolay kavraması i&..

44,00TL 36,26TL Vergiler Hariç: 30,73TL

Philips Avent Natural Biberon 260 ml. - Mavi

Philips Avent Natural Biberon 260 ml. Özellikleri: Bebeğinizin doğal bir beslenme deneyimi yaşaması için, biberon içerisinde bulunan biberon emziği anne göğsüne maksimum seviyede benzerlik sağlamaktadır. Böylece bebeğiniz beslenme sırasında doğal bir his yaşar ve herhangi bir rahatsızlık hissetmez. Biberon emziğinin yaprakçıklı tasarımı emziğin içeri doğru esnemesini engeller. Sağladığı yumuşak ve esnek yapıyla doğal bir beslenme deneyimi sağlar. Bebeğinizin gaz problemini çözmek için geliştirilen Yenilikçi İkili Valf Sistemi ile havanın biberon içerisinde kalmasını sağlayarak kolik problemini minimuma indirir. BPA içermez. Bebeğinizin kolay kavraması i&..

44,00TL Vergiler Hariç: 37,29TL

Philips Avent Biberon Emziği Tek Damla (0ay+) 2'li

Philips Avent Biberon Emziği Tek Damla (0ay+) 2'li Özellikleri; Hızlı akış ayar özelliği ile daha büyük bebekler için kullanıma uygundur. BPA içermez. Anne göğsüne benzer başlık ile bebeğinize doğal bir his verir. Emziğin üzerindeki kabarcıklar başlığın esnekliğni arttırır. Bu sayede bebeğin daha yeterli beslenmesini sağlar. 0 ay ve üzeri bebekler için uygundur.   Markanın Ait Olduğu Ülke: İngiltere..

21,00TL 13,75TL Vergiler Hariç: 11,65TL

Philips Avent Biberon Emziği İki Damla (1ay+) 2'li

Philips Avent Biberon Emziği İki Damla (1ay+) 2'li Özellikleri; Hızlı akış ayar özelliği ile daha büyük bebekler için kullanıma uygundur. BPA içermez. Anne göğsüne benzer başlık ile bebeğinize doğal bir his verir. Emziğin üzerindeki kabarcıklar başlığın esnekliğni arttırır. Bu sayede bebeğin daha yeterli beslenmesini sağlar. 1 ay ve üzeri bebekler için uygundur.   Markanın Ait Olduğu Ülke: İngiltere..

21,00TL 13,75TL Vergiler Hariç: 11,65TL

Philips Avent Yumuşak Uçlu Beslenme Kaşığı (6 ay+) 2'li

Philips Avent Yumuşak Uçlu Beslenme Kaşığı (6 ay+) 2'li Özellikleri: Bebeğin diş etlerine zarar vermeyecek şekilde yumuşaktır. Uzun sapı sayesinde dern kavanozlardan dahi besini zorlanmadan alabilirsiniz. Kolay kavranan sapı ve kaymayan yapısı ile oldukça kullanışlıdır. Temizlenmesi kolaydır, bulaşık makinesinde yıkayabilirsiniz. Philips Avent, çocuk uzmanlarının tavsiyelerini aldı ve yemek zamanının daha zevkli bir hale getirmek için desenler üretti. Truman ve arkadaşı karakteri ve hikaye anlatımıyla çocukları eğitir. Beslenmeye dayalı hikaye anlatma fırsatı, cinsiyetsiz, eşsiz, sevimli ve sevilen, sosyal, eğlenceli karakterlerdir. Belirgin, parlak renkler ve desenler çocuğunuzun ilgisini..

27,00TL Vergiler Hariç: 22,88TL

Philips Avent SCF722/00 Bükülebilir Kaşık 6 ay+

  Philips Avent SCF722/00 Bükülebilir Kaşık 6 ay+ Özellikleri:  Philips AVENT bükülebilir kaşık, çocuğunuzun kendi kendine yemek yemesini öğrenmesine yardımcı olmak için özel olarak tasarlanmıştır.  Bükülebilir sapını ve ucunu çocuğunuzun tutuşuna ve çocuğunuz büyüdükçe ortaya çıkan gelişim ihtiyaçlarına göre özelleştirebilirsiniz. Sapı kaymaz, kolayca tutulur, kabın üzerinde kaymadan durur. Kolay temizlenir ve bulașık makinesinde yıkanır. Markanın Ait Olduğu Ülke: İngiltere  ..

29,00TL 23,75TL Vergiler Hariç: 20,13TL

Philips Avent Natural Biberon Emziği Akış Ayarlı

Philips Avent Natural Biberon Emziği 2`li Özellikleri;   Anne göğsüne benzeyen geniş emzik, doğal emzirmedeki gibi bir kavrama etkisi yaratır ve biberonla beslemeyi emzirmeyle birleştirmenize destek olur.Doğal beslenme hissi verir. Antikolik özelliği ve ikili valf sistemi sayesinde bebeğinizin hava yutmasını engelleyerek bebeğinizin hıçkırık problemini ortadan kaldırır. BPA ve PVC içermeyen malzemeden üretilmiştir. Emziğin ekstra yumuşak ve esnek olması için eşsiz konfor sağlayan yaprakçıklar vardır. Bulaşık makinesinde rahatlıkla yıkanabilir.     Markanın Ait Olduğu Ülke: İngiltere  ..

28,00TL 21,25TL Vergiler Hariç: 18,01TL

Philips Avent Natural Biberon Emziği (6ay+) 2'li

Philips Avent Natural Biberon Emziği 2`li Özellikleri;   Anne göğsüne benzeyen geniş emzik, doğal emzirmedeki gibi bir kavrama etkisi yaratır ve biberonla beslemeyi emzirmeyle birleştirmenize destek olur.Doğal beslenme hissi verir. Antikolik özelliği ve ikili valf sistemi sayesinde bebeğinizin hava yutmasını engelleyerek bebeğinizin hıçkırık problemini ortadan kaldırır. BPA ve PVC içermeyen malzemeden üretilmiştir. Emziğin ekstra yumuşak ve esnek olması için eşsiz konfor sağlayan yaprakçıklar vardır. Bulaşık makinesinde rahatlıkla yıkanabilir.     Markanın Ait Olduğu Ülke: İngiltere  ..

28,00TL Vergiler Hariç: 23,73TL

Philips Avent Natural Biberon Emziği (1ay+) 2'li

Philips Avent Natural Biberon Emziği 2`li Özellikleri;   Anne göğsüne benzeyen geniş emzik, doğal emzirmedeki gibi bir kavrama etkisi yaratır ve biberonla beslemeyi emzirmeyle birleştirmenize destek olur.Doğal beslenme hissi verir. Antikolik özelliği ve ikili valf sistemi sayesinde bebeğinizin hava yutmasını engelleyerek bebeğinizin hıçkırık problemini ortadan kaldırır. BPA ve PVC içermeyen malzemeden üretilmiştir. Emziğin ekstra yumuşak ve esnek olması için eşsiz konfor sağlayan yaprakçıklar vardır. Bulaşık makinesinde rahatlıkla yıkanabilir.     Markanın Ait Olduğu Ülke: İngiltere  ..

26,00TL 20,00TL Vergiler Hariç: 16,95TL

Philips Avent Natural Biberon Emziği (0ay+) 2'li

Philips Avent Natural Biberon Emziği 2`li Özellikleri;   Anne göğsüne benzeyen geniş emzik, doğal emzirmedeki gibi bir kavrama etkisi yaratır ve biberonla beslemeyi emzirmeyle birleştirmenize destek olur.Doğal beslenme hissi verir. Antikolik özelliği ve ikili valf sistemi sayesinde bebeğinizin hava yutmasını engelleyerek bebeğinizin hıçkırık problemini ortadan kaldırır. BPA ve PVC içermeyen malzemeden üretilmiştir. Emziğin ekstra yumuşak ve esnek olması için eşsiz konfor sağlayan yaprakçıklar vardır. Bulaşık makinesinde rahatlıkla yıkanabilir.     Markanın Ait Olduğu Ülke: İngiltere  ..

28,00TL 20,00TL Vergiler Hariç: 16,95TL

Philips Avent Kutulu Çatal Kaşık Seti 12ay +

Philips Avent Kutulu Çatal Kaşık Seti 12ay + Özellikleri: Bebeğinizin kendi kendine yemek yiyebilmesi için tasarlandı. Küçük elleri ile kaymaz sapları kolayca tutabilecektir. Bu özelliği ile bebeğinizin ilk kaşığı ve çatalı olmaya aday. Kabın üzerinde kaymadan durabilir. Çatal ve kaşık takımını temzi tutmak için hijyenik seyahat kutusu bulunmaktadır. Kolay temizlenir ve kutusu bulaşık makinesinde yıkanabilir.   Markanın Ait Olduğu Ülke: İngiltere..

34,00TL Vergiler Hariç: 28,81TL

Philips Avent Küçük Beslenme Kasesi 12 ay+

Philips Avent Küçük Beslenme Kasesi 12 ay+ Özellikleri: Philips Avent, bir çok anneyi kaygılandıran beslenme sorunlarını ortadan kaldırabilmek için Çocuk Uzmanlarıyla bir araya geldi ve yemek vakitlerini daha eğlenceli zamanlara dönüştürmek için desenli tabakları geliştirdi. Truman ve arkadaşı karakteriyle çocuklar yemeklerini yerken aynı zamanda onları eğitir. Belirgin parlak renkli desenleri ile bebeğinizin ilgisini çeker. Kaymayı önleyen tabanı sayesinde dökülme derdi ortadan kalkar. Temizlemesi kolay ve bulaşık makinasında yıkanabilir. Mama tabağı bebeğinizin kendi kendine beslenmesi için uygundur.   Markanın Ait Olduğu Ülke: İ..

36,00TL 30,01TL Vergiler Hariç: 25,43TL

Philips Avent Bölümlü Beslenme Tabağı 12 ay+

Philips Avent Bölümlü Beslenme Tabağı 12 ay+ Özellikleri: Philips Avent, bir çok anneyi kaygılandıran beslenme sorunlarını ortadan kaldırabilmek için Çocuk Uzmanlarıyla bir araya geldi ve yemek vakitlerini daha eğlenceli zamanlara dönüştürmek için desenli tabakları geliştirdi. Truman ve arkadaşı karakteriyle çocuklar yemeklerini yerken aynı zamanda onları hikayesel eğitir. Belirgin parlak renkli desenleri ile bebeğinizin ilgisini çeker. Kaymayı önleyen tabanı sayesinde dökülme derdi ortadan kalkar. Tabak bölmeleri yiyecekleri ayrı tutar ve sularının birbirine karışmasını engeller. Temizlemesi kolay ve bulaşık makinasında yıkanabilir. Mama tabağı..

41,00TL 33,75TL Vergiler Hariç: 28,60TL

Philips Avent SCF870 Wasabi Buharlı Pişirici

Philips Avent SCF870 Wasabi Buharlı Pişirici Özellikleri:  Bebeğiniz ve kendiniz için besleyici yiyecekleri kolayca hazırlayabilirsiniz. Yapmanız gereken çok kolay!.. Philips AVENT Buharlı Pişirici ve Blender ile bebeğiniz için evde sağlıklı mamalar yapabilirsiniz. Önce meyve, sebze, balık veya eti buharda pişirin, ardından hazneyi kaldırın ve ters çevirin; yiyecekleri aktarma gibi bir sorununuz artık yok!.. Güçlü karıştırma performansına sahip bir üründür. Sütten kesmenin her aşaması için bebek maması hazırlamanın en kolay yoludur. Sos ve elle yenen yiyecekler için uygundur. Yiyeceklerin ..

449,00TL Vergiler Hariç: 380,51TL

Philips Avent SCF673/17 Cam Biberon 240 ml

Philips Avent SCF673/17 Cam Biberon 240 ml Özellikleri; Yüksek ısıya ve soğuğa dayanıklı, ısıtılabilen ve sterilizasyon işlemi kolaylıkla gerçekleştirilebilen biberondur. Anne göğsüne benzeyen geniş emzik, doğal emzirmedeki gibi bir kavrama etkisi yaratır ve biberonla beslemeyi emzirmeyle birleştirmenize destek olur. Antikolik özelliği ve ikili valf sistemi sayesinde bebeğinizin hava yutmasını engelleyerek bebeğinizin hıçkırık problemini ortadan kaldırır. BPA ve PVC içermeyen borosilikat cam malzemeden üretilmiştir. Emziğin ekstra yumu..

57,00TL Vergiler Hariç: 48,31TL

Philips Avent SCF671/17 Cam Biberon 120 ml.

Philips Avent SCF671/17 Cam Biberon 120 ml Özellikleri; Yüksek ısıya ve soğuğa dayanıklı, ısıtılabilen ve sterilizasyon işlemi kolaylıkla gerçekleştirilebilen biberondur. Anne göğsüne benzeyen geniş emzik, doğal emzirmedeki gibi bir kavrama etkisi yaratır ve biberonla beslemeyi emzirmeyle birleştirmenize destek olur. Antikolik özelliği ve ikili valf sistemi sayesinde bebeğinizin hava yutmasını engelleyerek bebeğinizin hıçkırık problemini ortadan kaldırır. BPA ve PVC içermeyen borosilikat cam malzemeden üretilmiştir. Emziğin ekstra yumuş..

52,00TL 36,26TL Vergiler Hariç: 30,73TL

Philips Avent SCF603/25 Anne Sütü Saklama Poşeti 25*180 ml.

Philips Avent SCF603/25 Anne Sütü Saklama Poşeti 25*180ml Özellikleri; Philips AVENT anne sütü saklama poşetleri değerli anne sütünün güvenli bir şekilde saklanmasını sağlar. Paket içerisinde 25 adet hijyenik süt saklama poşeti bulunur. Her bir poşet 180ml kapasitelidir. Sızıntıyı önleyen fermuarlı tasarımı sayesinde süt sızdırmaz. Önceden sterilize edilmiş ve kullanıma hazırdır. Oda sıcaklığında, buzdolabında ve derin dondurucuda saklamaya uygundur.  Oda sıcaklığında 20 C ye kadar 6-10 saat saklayabilirsiniz. 20 C üstünde 4 saat saklayabilirsiniz. Buzdolabında (0 C - 4 C arası) 24 saat saklayabili..

39,00TL 28,74TL Vergiler Hariç: 24,36TL

Philips Avent SCF332/01 Natural Elektronik Süt Pompası

  Philips Avent SCF332/01 Natural Elektronik Süt Pompası Özellikleri:  Süt pompasının benzersiz tasarımı dik oturduğunuzda bile sütünüzün göğsünüzden doğrudan biberona akmasını sağlar. Böylece pompalama sırasında, sütünüzün biberona akması için öne doğru eğilmenize gerek olmadan daha rahat bir şekilde oturabilirsiniz. Pompalama sırasında konforlu ve rahat şekilde oturmanız, doğal olarak sütünüzün daha kolay akmasını sağlar. Pompa açıldığında süt akışını sağlamak için otomatik olarak nazik uyarma modunda başlatılır. Ardından, sütünüzün en rahat şekilde ak..

449,00TL 306,26TL Vergiler Hariç: 259,54TL

Philips Avent SCF157/02 Göğüs Kalkanı 2'li

Philips Avent SCF157/02 Göğüs Kalkanı 2'li Özellikleri:  Bu ultra yumuşak göğüs kalkanları göğüs uçlarını sürtünmelerden korumak ve sızan anne sütünü biriktirmek için sütyenin içine yerleştirilir. Hava geçirir kalkanlar acıyan veya çatlak göğüs uçlarının daha çabuk iyileşmesine yardımcı olur. Nazik basıncıyla şiş göğüsler rahatlar. Delikler hava sirkülasyonunu sağlar. Anne Sütü Koruyucu Kalkanlar, göğüs pompası kullanırken veya emzirirken sızan anne sütünü toplar. Kullanmadan önce ..

64,00TL 42,49TL Vergiler Hariç: 36,01TL

Philips Avent SCF152/01 Niplette Göğüs Ucu Çıkarıcı

Philips Avent SCF152/01 Niplette Göğüs Ucu Çıkarıcı Özellikleri; İçe dönük,eğik veya ucu kapalı olan göğüs uçları için vakum yoluyla göğüs ucunu düz bir biçimde dışarı çıkartır. 2 hafta civarı düzenli kullanımlarda göğüs ucunuz dik hale gelecektir. Düzenli olarak 6 ay kullanım sonunda nipletteye ihtiyacınız kalmaz. Buharlı sterilizatör veya kaynatılarak sterilizasyonu sağlanabilir. Paket İçeriği: 1 adet niplete ve 2 adet kullan at göğüs pedi   Markanın Ait Olduğu Ülke: İngiltere  ..

125,00TL 88,75TL Vergiler Hariç: 75,21TL