Arama - Pepee


Pepee TapBall Turuncu

Ülkemizin ilk yerli çizgi film karakteri olanPepee, televizyonlarda olduğu gibi ürünleriyle de çocuklarıkişisel gelişimlerine destek olarak eğlendiriyor. Pepee ŞişmeTapBall,lastikli raketinden tutlarak zıp zıp zıplatılıyor ve oyunlaraeğlence katıyor. Üstelik raketindeki minik boncuklar sayesindezıplattıkça ses de çıkarıyor. Çocuklar Pepee desenlerinin bulunduğuTapBall oyun seti ile evde, dışarıda ya da denizde keyifleoynayabilecek ve diledikleri zaman havasını söndürüp toplarınıfazla yer kaplamadan saklayabilecekler. Eğlendirici olduğu kadar öğretici de olanPepe TapBall, sağlığa tamamen zararsız materyallerden üretilmişolması sebebiyle çocuğunuza güvenle alabileceğiniz bir üründür. Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 2 cm x..

9,44TL Vergiler Hariç: 8,00TL

Pepee TapBall Sarı Renk

Ülkemizin ilk yerli çizgi film karakteri olanPepee, televizyonlarda olduğu gibi ürünleriyle de çocuklarıkişisel gelişimlerine destek olarak eğlendiriyor. PepeeŞişme TapBall,lastikli raketinden tutlarak zıp zıp zıplatılıyor ve oyunlaraeğlence katıyor. Üstelik raketindeki minik boncuklar sayesindezıplattıkça ses de çıkarıyor.Çocuklar Pepee desenlerinin bulunduğuTapBall oyun seti ile evde, dışarıda ya da denizde keyifleoynayabilecek ve diledikleri zaman havasını söndürüp toplarınıfazla yer kaplamadan saklayabilecekler.Eğlendirici olduğu kadar öğretici de olanPepe TapBall, sağlığa tamamen zararsız materyallerden üretilmişolması sebebiyle çocuğunuza güvenle alabileceğiniz lisanslı bir üründür. Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 2 cm x 1..

9,44TL Vergiler Hariç: 8,00TL

Pepee TapBall Sarı

Çocuklar Pepee’yi çok seviyor! Pepee TapBall Sarı’nın yanında bir de raket yer alıyor. Sağlığa zararsız malzemeden üretilen sevimli top ve raket 3 yaş ve üzerindeki çocukların kullanımına uygundur. ..

9,44TL Vergiler Hariç: 8,00TL

Pepee TapBall Pembe Renk

Ülkemizin ilk yerli çizgi film karakteri olanPepee, televizyonlarda olduğu gibi ürünleriyle de çocuklarıkişisel gelişimlerine destek olarak eğlendiriyor. PepeeŞişme TapBall,lastikli raketinden tutlarak zıp zıp zıplatılıyor ve oyunlaraeğlence katıyor. Üstelik raketindeki minik boncuklar sayesindezıplattıkça ses de çıkarıyor.Çocuklar Pepee desenlerinin bulunduğuTapBall oyun seti ile evde, dışarıda ya da denizde keyifleoynayabilecek ve diledikleri zaman havasını söndürüp toplarınıfazla yer kaplamadan saklayabilecekler.Eğlendirici olduğu kadar öğretici de olanPepe TapBall, sağlığa tamamen zararsız materyallerden üretilmişolması sebebiyle çocuğunuza güvenle alabileceğiniz bir üründür. Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 2 cm x 10 cm x 25..

9,44TL Vergiler Hariç: 8,00TL

Pepee TapBall Pembe

Çocuklar Pepee’yi çok seviyor! Pepee TapBall Pembe’nin yanında bir de raket yer alıyor. Sağlığa zararsız malzemeden üretilen sevimli top ve raket 3 yaş ve üzerindeki çocukların kullanımına uygundur. ..

9,44TL Vergiler Hariç: 8,00TL

Pepee TapBall Mavi Renk

Çocuklar Pepee’yi çok seviyor! Pepee TapBall Mavi Renk’in yanında bir de raket yer alıyor. Sağlığa zararsız malzemeden üretilen sevimli top ve raket 3 yaş ve üzerindeki çocukların kullanımına uygundur. ..

9,44TL Vergiler Hariç: 8,00TL

Pepee TapBall Mavi

Ülkemizin ilk yerli çizgi film karakteri olanPepee, televizyonlarda olduğu gibi ürünleriyle de çocuklarıkişisel gelişimlerine destek olarak eğlendiriyor.PepeeŞişmeTapBall,lastikli raketinden tutlarak zıp zıp zıplatılıyor ve oyunlaraeğlence katıyor. Üstelik raketindeki minik boncuklar sayesindezıplattıkça ses de çıkarıyor.Çocuklar Pepee desenlerinin bulunduğuTapBall oyun seti ile evde, dışarıda ya da denizde keyifleoynayabilecek ve diledikleri zaman havasını söndürüp toplarınıfazla yer kaplamadan saklayabilecekler.Eğlendirici olduğu kadar öğretici de olanPepe TapBall, sağlığa tamamen zararsız materyallerden üretilmişolması sebebiyle çocuğunuza güvenle alabileceğiniz bir üründür. Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 2 cm x 10 cm x 25 c..

9,44TL Vergiler Hariç: 8,00TL

Pepee Sihirli Çubuk 80 cm Yeşil

Ülkemizin ilk yerli çizgi film karakteri olanPepee, televizyonlarda olduğu gibi ürünleriyle de çocuklarıkişisel gelişimlerine destek olarak eğlendiriyor. Pepee SihirliÇubuk ile çocuklarınız bilimsel bir keşfe çıkıyor. Üstelikbu yoluculuğa Pepee ile birlikte çıktıklarından dolayı daöğrendikleri daha kalıcı oluyor. Tam 80 cm boyundaki şişme Pepee SihirliÇubuk, çocuklara içindeki köpük malzeme sayesindeelektriklenmeyi öğretiyor. Çocuklar Sihirli Çubuk ile oynarkenbirden bire içindeki köpükler elektrikleniyor ve çubuğunneresine dokunulursa o tarafa toplanıyor. Üzerinde Pepe çizgi filmindeki kahramanlarındesenlerinin bulunduğu Pepee Sihirli Çubuk, içindeki küçükziller sayesinde hareket ettirildikçe ses de çıkarıyor. Eğlendirici olduğu..

9,44TL Vergiler Hariç: 8,00TL

Pepee Sihirli Çubuk 80 cm Turuncu

Ülkemizin ilk yerli çizgi film karakteriolan Pepee, televizyonlarda olduğu gibi ürünleriyle de çocuklarıkişisel gelişimlerine destek olarak eğlendiriyor. Pepee SihirliÇubuk ile çocuklarınız bilimsel bir keşfe çıkıyor. Üstelikbu yoluculuğa Pepee ile birlikte çıktığından dolayı daöğrendikleri daha kalıcı oluyor.Tam 80 cm boyundaki şişme Pepee SihirliÇubuk, çocuklara içindeki köpük malzeme sayesindeelektriklenmeyi öğretiyor. Çocuklar Sihirli Çubuk ile oynarkenbirden bire içindeki köpükler elektrikleniyor ve çubuğunneresine dokunulursa o tarafa toplanıyor.Pepe çizgi filmindeki kahramanlarındesenlerinin bulunduğu Pepee Sihirli Çubuk, içindeki küçükziller sayesinde hareket ettirildikçe ses de çıkarıyor. Eğlendirici olduğu kadar öğretici de olanPe..

9,44TL Vergiler Hariç: 8,00TL

Pepee Sihirli Çubuk 80 cm Sarı

Ülkemizin ilk yerli çizgi film karakteriolan Pepee, televizyonlarda olduğu gibi ürünleriyle de çocuklarıkişisel gelişimlerine destek olarak eğlendiriyor. Pepee SihirliÇubuk ile çocuklarınız bilimsel bir keşfe çıkıyor. Üstelikbu yoluculuğa Pepee ile birlikte çıktıklarından dolayı daöğrendikleri daha kalıcı oluyor.Tam 80 cm boyundaki şişme Pepee SihirliÇubuk, çocuklara içindeki köpük malzeme sayesindeelektriklenmeyi öğretiyor. Çocuklar Sihirli Çubuk ile oynarkenbirden bire içindeki köpükler elektrikleniyor ve çubuğunneresine dokunulursa o tarafa toplanıyor.Üzerinde Pepe çizgi filmindeki kahramanlarındesenlerinin bulunduğu Pepee Sihirli Çubuk, içindeki küçükziller sayesinde hareket ettirildikçe ses de çıkarıyor.Eğlendirici olduğu kadar öğretic..

9,44TL Vergiler Hariç: 8,00TL

Pepee Sihirli Çubuk 80 cm Pembe

Ülkemizin ilk yerli çizgi film karakteriolan Pepee, televizyonlarda olduğu gibi ürünleriyle de çocuklarıkişisel gelişimlerine destek olarak eğlendiriyor. Pepee SihirliÇubuk ile çocuklarınız bilimsel bir keşfe çıkıyor. Üstelikbu yoluculuğa Pepee ile birlikte çıktıklarından dolayı daöğrendikleri daha kalıcı oluyor.Tam 80 cm boyundaki şişme Pepee SihirliÇubuk, çocuklara içindeki köpük malzeme sayesindeelektriklenmeyi öğretiyor. Çocuklar Sihirli Çubuk ile oynarkenbirden bire içindeki köpükler elektrikleniyor ve çubuğunneresine dokunulursa o tarafa toplanıyor.Pepe çizgi filmindeki kahramanlarındesenlerinin bulunduğu Pepee Sihirli Çubuk, içindeki küçükziller sayesinde hareket ettirildikçe ses de çıkarıyor.Eğlendirici olduğu kadar öğretici de olan..

9,44TL Vergiler Hariç: 8,00TL

Pepee Sihirli Çubuk 80 cm Mavi

Ülkemizin ilk yerli çizgi film karakteriolan Pepee, televizyonlarda olduğu gibi ürünleriyle de çocuklarıkişisel gelişimlerine destek olarak eğlendiriyor.Pepee SihirliÇubuk ile çocuklarınız bilimsel bir keşfe çıkıyor. Üstelikbu yoluculuğa Pepee ile birlikte çıktığından dolayı daöğrendikleri daha kalıcı oluyor.Tam 80 cm boyundaki şişme Pepee SihirliÇubuk, çocuklara içindeki köpük malzeme sayesindeelektriklenmeyi öğretiyor. Çocuklar Sihirli Çubuk ile oynarkenbirden bire içindeki köpükler elektrikleniyor ve çubuğunneresine dokunulursa o tarafa toplanıyor.Pepe çizgi filmindeki kahramanlarındesenlerinin bulunduğu Pepee Sihirli Çubuk, içindeki küçükziller sayesinde hareket ettirildikçe ses de çıkarıyor.Eğlendirici olduğu kadar öğretici de olanPepe..

9,44TL Vergiler Hariç: 8,00TL

Pepee Mega Top Yeşil

Ülkemizin ilk yerli çizgi film karakteriolan Pepee, televizyonlarda olduğu gibi ürünleriyle de çocuklarıkişisel gelişimlerine destek olarak eğlendiriyor.  Pepee Şişme Mega Top, lastikli yüzüğüsayesinde parmağa takılarak zıp zıp zıplatılıyor ve oyunlaraeğlence katıyor. Çocuklar Pepee ve Şila desenlerininbulunduğu Mega Top ile evde, dışarıda, denizde keyifleoynayabilecek ve diledikleri zaman havasını söndürüp, toplarınıfazla yer kaplamadan saklayabilecekler. Eğlendirici olduğu kadar öğretici de olanPepe Mega Top, sağlığa tamamen zararsız materyallerden üretilmişolması sebebiyle çocuğunuza güvenle alabileceğiniz bir üründür. Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 2 cm x 18 cm x 12 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün amba..

9,44TL Vergiler Hariç: 8,00TL

Pepee Mega Top Turuncu

Ülkemizin ilk yerli çizgi film karakteriolan Pepee, televizyonlarda olduğu gibi ürünleriyle de çocuklarıkişisel gelişimlerine destek olarak eğlendiriyor. Pepee Şişme Mega Top, lastikli yüzüğüsayesinde parmağa takılarak zıp zıp zıplatılıyor ve oyunlaraeğlence katıyor. Çocuklar Pepee ve Şila desenlerininbulunduğu Mega Top ile evde, dışarıda, denizde keyifleoynayabilecek ve diledikleri zaman havasını söndürüp toplarınıfazla yer kaplamadan saklayabilecekler. Eğlendirici olduğu kadar öğretici de olanPepe Mega Top, sağlığa tamamen zararsız materyallerden üretilmişolması sebebiyle çocuğunuza güvenle alabileceğiniz bir üründür. Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 2 cm x 18 cm x 12 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ..

9,44TL Vergiler Hariç: 8,00TL

Pepee Mega Top Sarı

Ülkemizin ilk yerli çizgi film karakteri olanPepee, televizyonlarda olduğu gibi ürünleriyle de çocuklarıkişisel gelişimlerine destek olarak eğlendiriyor. Şişme Pepee Mega Top, lastikli yüzüğüsayesinde parmağa takılarak zıp zıp zıplatılıyor ve oyunlaraeğlence katıyor. Çocuklar Pepee ve Şila desenlerininbulunduğu Mega Top ile evde, dışarıda, denizde keyifleoynayabilecek ve diledikleri zaman havasını söndürüp toplarınıfazla yer kaplamadan saklayabilecekler. Eğlendirici olduğu kadar öğretici de olanPepe Mega Top, sağlığa tamamen zararsız materyallerden üretilmişolması sebebiyle çocuğunuza güvenle alabileceğiniz bir üründür. Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 2 cm x 18 cm x 12 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürü..

9,44TL Vergiler Hariç: 8,00TL

Pepee Mega Top Pembe

Ülkemizin ilk yerli çizgi film karakteriolan Pepee, televizyonlarda olduğu gibi ürünleriyle de çocuklarıkişisel gelişimlerine destek olarak eğlendiriyor.Pepee Şişme Mega Top, lastikli yüzüğüsayesinde parmağa takılarak zıp zıp zıplatılıyor ve oyunlaraeğlence katıyor.Çocuklar Pepee ve Şila desenlerininbulunduğu Pepee Mega Top ile evde, dışarıda, denizde keyifleoynayabilecek ve diledikleri zaman havasını söndürüp toplarınıfazla yer kaplamadan saklayabilecekler.Eğlendirici olduğu kadar öğretici de olanPepe Mega Top, sağlığa tamamen zararsız materyallerden üretilmişolması sebebiyle çocuğunuza güvenle alabileceğiniz bir üründür. Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 2 cm x 18 cm x 12 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına..

9,44TL Vergiler Hariç: 8,00TL

Pepee Mega Top Mavi

Ülkemizin ilk yerli çizgi film karakteriolan Pepee, televizyonlarda olduğu gibi ürünleriyle de çocuklarıkişisel gelişimlerine destek olarak eğlendiriyor.  Pepee Şişme Mega Top, lastikli yüzüğüsayesinde parmağa takılarak zıp zıp zıplatılıyor ve oyunlaraeğlence katıyor.Çocuklar Pepee ve Şila desenlerininbulunduğu Mega Top ile evde, dışarıda, denizde keyifleoynayabilecek ve diledikleri zaman havasını söndürüp toplarınıfazla yer kaplamadan saklayabilecekler. Eğlendirici olduğu kadar öğretici de olanPepe Mega Top, sağlığa tamamen zararsız materyallerden üretilmişolması sebebiyle çocuğunuza güvenle alabileceğiniz bir üründür. Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 2 cm x 18 cm x 12 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına za..

9,44TL Vergiler Hariç: 8,00TL

Pepee Mega Duvar Çıkartması 48x68 cm Model 2

Pepee ve arkadaşları, odanın duvarlarını süsleyecek! Pepee Mega Duvar Çıkartması Model 2 ile odanda bambaşka bir hava esecek. Sağlığa zararsız malzemeden üretilen duvar süsü yapışkanlı yapısı sayesinde son derece kolay uygulanabiliyor. 48x68 cm boyutundaki Pepee Mega Duvar Çıkartması Model 2 3 yaş ve üzerindeki çocukların kullanımı için uygundur. ..

29,50TL Vergiler Hariç: 25,00TL

Pepee Mega Duvar Çıkartması 48x68 cm

Pepee ve arkadaşları, odanın duvarlarını süsleyecek! Pepee Mega Duvar Çıkartması ile odanda bambaşka bir hava esecek. Sağlığa zararsız malzemeden üretilen duvar süsü yapışkanlı yapısı sayesinde son derece kolay uygulanabiliyor. 48x68 cm boyutundaki Pepee Mega Duvar Çıkartması 3 yaş ve üzerindeki çocukların kullanımı için uygundur. ..

29,50TL Vergiler Hariç: 25,00TL

Pepee Desenli Velboa Top Yeşil

    Türkiye’ninilk yerli çizgi film karakteri Pepee ile oyun arkadaşı olmakçocukları çok mutlu edecek.   Sağlıklıvelboa kumaştan üretilen Pepee Desenli Top, silikon ve elyafladoldurulduğundan yumuşacıktır. Çocuklarınız bir tarafındaPepee bir tarafında Şila Desenli Velboa Top ile birbirindeneğlenceli top oyunları oynarken Şila ve Pepee ile olmanın keyfiniçıkaracaklar.    PepeeDesenlı VelboaTop, lisanslıve orijinal bir ürün olup, Avrupa norm ve standartlarına uygunolarak üretildiğini gösteren CE sertifikasına sahiptir. Ürünüsahtelerinden ayıran en önemli özelliği kullanılan boyamaddelerinin tamamen zararsız ve güvenli olmasıdır.     Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 25 cm x cm x cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambal..

25,92TL Vergiler Hariç: 24,00TL

Pepee Desenli Velboa Top Mor

    Türkiye’ninilk yerli çizgi film karakteri Pepee ile oyun arkadaşı olmakçocukları çok mutlu edecek.   Sağlıklıvelboa kumaştan üretilen Pepee Desenli Top, silikon ve elyafladoldurulduğundan yumuşacıktır. Çocuklarınız bir tarafındaPepee bir tarafında Şila Desenli Velboa Top ile birbirindeneğlenceli top oyunları oynarken Şila ve Pepee ile olmanın keyfiniçıkaracaklar.    PepeeDesenlı VelboaTop, lisanslıve orijinal bir ürün olup, Avrupa norm ve standartlarına uygunolarak üretildiğini gösteren CE sertifikasına sahiptir. Ürünüsahtelerinden ayıran en önemli özelliği kullanılan boyamaddelerinin tamamen zararsız ve güvenli olmasıdır.  Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 25 cm x cm x cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajı..

25,92TL Vergiler Hariç: 24,00TL

Yeni Şila 30 cm Super Soft Velboa

Şila ile eğlenceli oyunlar oynamaya ne dersin? Şila, pembe çiçekli elbisesi ve çiçekli ayakkabıları ile çok mu çok şirin görünüyor. Tüm çocukların en sevimli dostu Pepee’nin kuzeni olan Şila arkadaşları sürekli zeybek oynayarak çocuklara dans etmeyi çok sevdirdi. Çocukları eğlendirmeyi çok seven Şila, çocukların harika dakikalar geçirmesine büyük katkı sağlıyor. Yumuşacık peluştan üretilen ve 30 cm boyunda olan Yeni Şila 30 cm Super Soft Velboa, 3 yaş ve üzerindeki çocukların kullanımı için uygundur. ..

54,28TL Vergiler Hariç: 46,00TL

Yeni Şila 20 cm Super Soft Velboa

Şila ile eğlenceli oyunlar oynamaya ne dersin? Şila, pembe çiçekli elbisesi ve çiçekli ayakkabıları ile çok mu çok şirin görünüyor. Tüm çocukların en sevimli dostu Pepee’nin kuzeni olan Şila arkadaşları sürekli zeybek oynayarak çocuklara dans etmeyi çok sevdirdi. Çocukları eğlendirmeyi çok seven Şila, çocukların harika dakikalar geçirmesine büyük katkı sağlıyor. Yumuşacık peluştan üretilen ve 20 cm boyunda olan Yeni Şila 20 cm Super Soft Velboa , 3 yaş ve üzerindeki çocukların kullanımı için uygundur. ..

34,22TL Vergiler Hariç: 29,00TL

Yeni Pepee 35 cm Super Soft Velboa

Mavi tulumu ve rengârenk harflerle adının yazılı olduğu şapkası ile harika görünen Pepee seninle oyun oynamak istiyor. Sürekli yeni şeyler keşfetmek isteyen Pepee ile zaman geçirmek gerçekten de çok eğlenceli. Çocukları eğlendirmeyi çok seven Pepee, çocukların harika dakikalar geçirmesine büyük katkı sağlıyor. Yumuşacık peluştan üretilen ve 30 cm boyunda olan Yeni Pepee 35 cm Super Soft Velboa , 3 yaş ve üzerindeki çocukların kullanımı için uygundur. ..

59,00TL Vergiler Hariç: 50,00TL

Yeni Pepee 20 cm Super Soft Velboa

Mavi tulumu ve rengârenk harflerle adının yazılı olduğu şapkası ile harika görünen Pepee seninle oyun oynamak istiyor. Sürekli yeni şeyler keşfetmek isteyen Pepee ile zaman geçirmek gerçekten de çok eğlenceli. Çocukları eğlendirmeyi çok seven Pepee, çocukların harika dakikalar geçirmesine büyük katkı sağlıyor. Yumuşacık peluştan üretilen ve 20 cm boyunda olan Yeni Pepee 20 cm Super Soft Velboa , 3 yaş ve üzerindeki çocukların kullanımı için uygundur. ..

34,22TL Vergiler Hariç: 29,00TL

Yeni Bebee 30 cm Super Soft Velboa

Pepee’nin kız kardeşi Bebee ile çocuklar bol oyun ve bol eğlence dolu dakikalar geçirmek için sabırsızlanıyor! Çocukların en çok sevdiği karakterlerden bir tanesi olan Bebee, oyun oynamaya bayılıyor. 30 cm boyundaki yumuşacık peluştan üretilen Yeni Bebee 30 cm Super Soft Velboa 3 yaş ve üzerindeki çocukların kullanımı için uygundur. ..

54,28TL Vergiler Hariç: 46,00TL

Yeni Bebee 20 cm Süper Soft Velboa

Pepee’nin kız kardeşi Bebee ile çocuklar bol oyun ve bol eğlence dolu dakikalar geçirmek için sabırsızlanıyor! Çocukların en çok sevdiği karakterlerden bir tanesi olan Bebee, oyun oynamaya bayılıyor. Yumuşacık peluştan üretilen ve 20 cm boyunda olan Yeni Bebee 20 cm Süper Soft Velboa , 3 yaş ve üzerindeki çocukların kullanımı için uygundur. ..

34,22TL Vergiler Hariç: 29,00TL

Şila 3D Figürlü Kalemlik

Çocukların kalemleri Şila’ya emanet!Yayınlandığı günden beri çocuklartarafından hayranlıkla izlenen ülkemizin ilk yerli çizgi filmiolan Pepee, birbirinden sevimli ürünleriye çocuklara arkadaşolmaya geliyor. Şila’nın orijinal bebeğinin tuttuğupeluştan üretilmiş kalemlik, çocukların çalışma masalarınısüsleyecek. Çalışma masalarında Şila ile birlikte zaman geçirençocuklar, kalemlerini Şila’dan almaktan çok mutlu olacaklar.Ayrıca rakamlarla süslenmiş olan kalemlik sayesinde rakamlara dairde farkındalık kazanacaklar.Şila 3D Figürlü Kalemlik, tasarımınınsevimliliğinin yanında sağlığa tamamen zararsız materyallerdenüretilmiş olması ve üzerindeki hiçbir malzemenin kopacaknitelikte olmaması sebebiyle çocuğunuza güvenle alabileceğinizlisanslı bir ürü..

44,84TL Vergiler Hariç: 38,00TL

Sesli Konuşan Şila Peluş Figür Oyuncak 30 cm

Şila ile eğlenceli oyunlar oynamaya ne dersin? Şila, pembe çiçekli elbisesi ve çiçekli ayakkabıları ile çok mu çok şirin görünüyor. Tüm çocukların en sevimli dostu Pepee’nin kuzeni olan Şila arkadaşları sürekli zeybek oynayarak çocuklara dans etmeyi çok sevdirdi. Çocukları eğlendirmeyi çok seven Şila, şimdi de 5 farklı cümle kurabilen peluş oyuncağı ile çocukların harika dakikalar geçirmesine büyük katkı sağlıyor. Şila “Biraz da masal okuyalım”, “Pembe, mavi, yeşil… Sen hangi rengi seviyorsun?” gibi çok eğlenceli cümleler kuruyor. 30 cm boyundaki Şila’nın sesli peluş oyuncağı 3 yaş ve üzerindeki çocukların kullanımı için uygundur. ..

69,62TL Vergiler Hariç: 59,00TL

Sesli Konuşan Pepee Figür Oyuncak 35 cm

Pepee’nin oyun zamanı geldi. Mavi tulumu ve rengârenk harflerle adının yazılı olduğu şapkası ile harika görünen Pepee seninle konuşmak istiyor. Sürekli yeni şeyler keşfetmek isteyen Pepee tam 5 farklı cümle kurabiliyor. Pepee, “Hadi şimdi de oyun zamanı, oyun oynamak çok eğlenceli”, “Hey etrafına bak ve bana gördüklerini söyle” gibi cümleler kurarak çocuklara eğlence dolu dakikalar yaşatmak için sabırsızlanıyor. 35 cm boyundaki Pepee’nin sesli peluş oyuncağı 3 yaş ve üzerindeki çocukların kullanımı için uygundur. ..

79,06TL Vergiler Hariç: 67,00TL

Pepee ve Şila Eva Duvar Süsü 50x50

Pepee ve arkadaşları, odanın duvarlarını süsleyecek! Pepee ve Şila Eva Duvar Süsü ile odanda bambaşka bir hava esecek. Sağlığa zararsız malzemeden üretilen duvar süsü yapışkanlı yapısı sayesinde son derece kolay uygulanabiliyor. 50x50 cm ebatlarındaki Pepee ve Şila Eva Duvar Süsü 3 yaş ve üzerindeki çocukların kullanımı için uygundur. ..

22,42TL Vergiler Hariç: 19,00TL

Pepee ve Arkadaşları Eva Duvar Süsü

Pepee ve arkadaşları, odanın duvarlarını süsleyecek! Pepee ve Arkadaşları Eva Duvar Süsü ile odanda bambaşka bir hava esecek. Sağlığa zararsız malzemeden üretilen duvar süsü yapışkanlı yapısı sayesinde son derece kolay uygulanabiliyor. 50 cm boyutundaki Pepee ve Arkadaşları Eva Duvar Süsü 3 yaş ve üzerindeki çocukların kullanımı için uygundur. ..

29,50TL Vergiler Hariç: 25,00TL

Pepee Vantuzlu Figür Oyuncak 20 cm

Mavi tulumu ve rengârenk harflerle adının yazılı olduğu şapkası ile harika görünen Pepee, arabanın, odanın camını ya da aynanı süslemeye geliyor. Sürekli yeni şeyler keşfetmek isteyen Pepee’yi, vantuzu sayesinde kolayca yapıştırıp-çıkartabileceksin. Yumuşacık peluştan üretilen ve 20 cm boyunda olan Pepee Vantuzlu Figür Oyuncak 20 cm , 3 yaş ve üzerindeki çocukların kullanımı için uygundur. ..

34,22TL Vergiler Hariç: 29,00TL

Pepee Şila Peluş Kukla

Pepee’ninbiricik kuzeni ve çocukların hayran olduğı Şila, çocukların enyakın arkadaşı olmaya geliyor. Üstelik bir el kuklası olarak!Birbirinden eğlenceli ve öğretici Pepeehikayelerini Şila Peluş Kukla ile canlandırabilecek olançocukların gösterilerini izlemeye hazır olun.Orijinal Şilagörünümünde olan Şila Peluş Kukla, ele geçirilip çok rahatbir şekilde oynatılabilir. Bu sayede çocukların oyunlarınabambaşka bir neşe katar.YumuşacıkŞila Peluş Kukla ile oynarken çocukların ince motor kasları, elbecerileri ve hayal güçleri gelişeceğinden ve kuklanın tamamensağlığa zararsız malzemeden üretilmiş olmasından dolayıçocuklarınıza gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 7 cm x 20 cm x 28 cmÜrün iadelerinde sorun y..

33,04TL Vergiler Hariç: 28,00TL

Pepee Şila Eva Duvar Süsü 50 cm

Şila, odanın duvarlarını süsleyecek! Pepee Şila Eva Duvar Süsü ile odanda bambaşka bir hava esecek. Sağlığa zararsız malzemeden üretilen duvar süsü yapışkanlı yapısı sayesinde son derece kolay uygulanabiliyor. 50 cm boyutundaki Pepee Şila Eva Duvar Süsü 3 yaş ve üzerindeki çocukların kullanımı için uygundur. ..

17,70TL Vergiler Hariç: 15,00TL

Pepee Peluş Kukla

  Pepee, çocukların en yakınarkadaşı olmaya geliyor. Üstelik bir el kuklası olarak! Birbirinden eğlenceli veöğretici Pepee hikayelerini Pepe Peluş Kukla ile canlandırabilecekolan çocukların gösterilerini izlemeye hazır olun.Orijinal Pepee görünümündeolan Pepee Peluş Kukla, ele geçirilip çok rahat bir şekildeoynatılabilir. Bu sayede çocukların oyunlarına bambaşka bir neşekatar. Yumuşacık Pepe Peluş Kuklaile oynarken çocukların ince motor kasları, el becerileri ve hayalgüçleri gelişeceğinden ve kuklanın tamamen sağlığa zararsızmalzemeden üretilmiş olmasından dolayı çocuklarınıza gönülrahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 7 cm x 20 cm x 28 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar ..

33,04TL Vergiler Hariç: 28,00TL

Pepee Peluş Boy Ölçer

Pepee şimdi de çocukların boy gelişimini takip etmeye yardımcı oluyor! Pepee Peluş Boy Ölçer duvara, kapıya ya da dilediğiniz bir yere asın ve çocuğunuzun boyunu kolayca ölçün. Üstelik Pepee figürü de çok şirin görünüyor. 150 cm’e kadar boy ölçebilen ve yumuşacık peluştan üretilen Pepee Peluş Boy Ölçer’i çocuklar kadar ebeveynler de çok sevecek. li> Peluş boy ölçerin, çamaşır makinesinde yıkanması tavsiye edilmez. Ürünün formunu uzun yıllar koruyabilmesi için yüzeyi nemli bir bez ile silmek yeterlidir. ..

46,02TL Vergiler Hariç: 39,00TL

Pepee Möcük Peluş Oyuncak 30 cm

Çocuklar, ülkemizin ilk yerli çizgifilm karakteri olan Pepee’nin hikayeleriyle büyüyüyor.Pepee çizgi filminde Pepee vekardeşine süt içmeyi sevdiren sevimli inek Möcük, şimdi de busevgiyi bütün çocuklara aşılamya kararlı.Çizgi filmdeki Möcük karakterininbire bir aynısı olan Möcük Peluş Oyuncak, 30 cm boyutundadır.Möcük’ün üzerindeki desen ve aksesuarların hepsi oyuncağadikilmiş olduğundan çocuklar için tehlike taşımamaktadır.Orijinal Pepee lisanslı bir oyuncakolan Möcük Peluş Oyuncak, birinci sınıf kumaştan üretildiğindenalerjik nitelik taşımamakta ve Uluslararası CE sertifikasınasahiptir.Möcük Peluş Oyuncak’ın formununbozulmaması için 30 derece sıcaklıkta elde yıkanmasıönerilmektedir. Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 14 cm x 30 ..

44,84TL Vergiler Hariç: 38,00TL

Pepee Maymuş Peluş Oyuncak 30 cm

ÇocuklarınızıPepee’nin eğlenceli dünyasına dahil edin.Pepee çizgifilmindeki tüm kahramanlar gibi Maymuş da orijinal Pepee lisansıylaçocukların oyunlarına eğlence katmaya hazır.30 cm boyundakiPepee Maymuş Peluş Oyuncak, kaliteli peluş malzemesi ve dolgusuylayumuşacıktır ve antialerjiktir. Pepe Maymuş Peluş Oyuncak’ınüzerine ekli olan her şey oyuncağın üzerine dikili olduğundan,Maymuş, çocuklar için hiçbir tehlike taşımamaktadır.Uluslararası CEsertifikasına sahip olan Pepee Maymuş Peluş Oyuncak, istendiğitakdirde 30 derecede elde yıkanabilmektedir.Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 12 cm x 18 cm x 30 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız...

38,94TL Vergiler Hariç: 33,00TL

Pepee Köpüş Peluş Oyuncak 30 cm

ÇocuklarınızıPepee’nin eğlenceli dünyasına dahil edin.Pepeeçizgi filmindeki tüm kahramanlar gibi Köpüş de orijinal Pepeelisansıyla çocukların oyunlarına eğlence katmaya hazır.30cm boyundaki Pepee Köpüş Peluş Oyuncak, kaliteli peluş malzemesive dolgusuyla yumuşacıktır ve antialerjiktir. Pepe Köpüş PeluşOyuncak’ın üzerine ekli olan her şey oyuncağın üzerine dikiliolduğundan, Köpüş çocuklar için hiçbir tehlike taşımamaktadır.Uluslararası CE sertifikasına sahip olan Pepee Köpüş Peluş Oyuncak,istendiği takdirde 30 derecede elde yıkanabilmektedir.Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 11 cm x 30 cm x 30 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız...

44,84TL Vergiler Hariç: 38,00TL

Pepee Kaliş Peluş Oyuncak 21 Cm

Çocuklar Pepee’nin yakın arkadaşı Kaliş ile zaman geçirmeyi çok seviyor. Pepee Kaliş Peluş Oyuncak, sağlıklı velboa kumaştan üretilmiştir ve dolgu malzemesi olarak silikon ve elyaf kullanılmıştır. 21 cm boyundaki peluş figürün, çamaşır makinesinde yıkanması tavsiye edilmez. Ürünün formunu uzun yıllar koruyabilmesi için yüzeyi nemli bir bez ile silmek yeterlidir Pepee Kaliş Peluş Oyuncak 3 yaş ve üzerindeki çocukların kullanımı için uygundur. ..

10,62TL Vergiler Hariç: 9,00TL

Pepee Eke Peluş Oyuncak 30 cm

    Eke’nin 30 cm uzunluğundaki buoyuncağı sağlıklı velboa kumaştan üretilmiştir. Eke Peluşoyuncağın içi silikon ve elyafla doldurulduğundan yumuşacıktır .   Eke bebeğin üzerindekikıyafetler aksesuarlar oyuncağın üzerine dikilmiş veçıkmamaktadır. Ürünün üzerinde kopabilecek ya da çocuklarınyutabileceği düğme vs. gibi herhangi küçük bir maddebulunmadığından, çocuklarınız Eke ile güvenleoynayabilirler.   Ekekarakterinin detaylı hatlarına sahip olan bu oyuncağı makinedeyıkamanız önerilmez. Aksi halde karakterin yapısında deformasyonoluşabilir. Oyuncağı yüzeyden temizleyabilirsiniz.   Eke Peluş oyuncak lisanslı ve orijinal bir ürün olup, Avrupa norm vestandartlarına uygun olarak üretildiğini gösteren CEsertifikasına sahiptir. Ürünüsahtelerinden..

49,56TL Vergiler Hariç: 42,00TL

Pepee Duvar Çıkartması 31x68

Pepee ve arkadaşları, odanın duvarlarını süsleyecek! Pepee Duvar Çıkartması ile odanda bambaşka bir hava esecek. Sağlığa zararsız malzemeden üretilen duvar süsü yapışkanlı yapısı sayesinde son derece kolay uygulanabiliyor. 31x68 cm boyutundaki Pepee Duvar Çıkartması 3 yaş ve üzerindeki çocukların kullanımı için uygundur. ..

18,88TL Vergiler Hariç: 16,00TL

Pepee Duvar Çıkartması 19x32

Pepee ve arkadaşları, odanın duvarlarını süsleyecek! Pepee Duvar Çıkartması ile odanda bambaşka bir hava esecek. Sağlığa zararsız malzemeden üretilen duvar süsü yapışkanlı yapısı sayesinde son derece kolay uygulanabiliyor. 19x32 cm boyutundaki Pepee Duvar Çıkartması 3 yaş ve üzerindeki çocukların kullanımı için uygundur. ..

17,70TL Vergiler Hariç: 15,00TL

Pepee Dövme

Çocuklar çok sevdikleri Pepee’yi ve diğer tüm karakterleri yanından hiç ama hiç ayırmayacak! Sürekli yeni şeyler keşfetmek isteyen Pepee ve arkadaşlarının eğlenceli dövmelerini sen de çok seveceksin. Yaklaşık 20 adet dövmenin yer aldığı Pepee Dövme sağlığa zararsızdır...

2,36TL Vergiler Hariç: 2,00TL

Pepee Bebe Peluş Kukla

Pepee’ninbiricik kardeşi ve çocukların hayran olduğı Bebee, çocuklarınen yakın arkadaşı olmaya geliyor. Üstelik bir el kuklası olarak!Birbirinden eğlenceli ve öğretici Pepeehikayelerini Bebee Peluş Kukla ile canlandırabilecek olançocukların gösterilerini izlemeye hazır olun. Orijinal Bebeegörünümünde olan Bebe Peluş Kukla, ele geçirilip çok rahat birşekilde oynatılabilir. Bu sayede çocukların oyunlarına bambaşkabir neşe katar.Yumuşacık Bebe Peluş Kukla ile oynarkençocukların ince motor kasları, el becerileri ve hayal güçlerigelişeceğinden ve kuklanın tamamen sağlığa zararsız malzemedenüretilmiş olmasından dolayı çocuklarınıza gönül rahatlığıylaalabilirsiniz. Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 7 cm x 20 cm x 28 cmÜrün iadelerinde so..

33,04TL Vergiler Hariç: 28,00TL

Pepee 3D Figürlü Kalemlik

Çocukların kalemleri Pepee’ye emanet!Yayınlandığı günden beri çocuklartarafından hayranlıkla izlenen ülkemizin ilk yerli çizgi filmiolan Pepee, birbirinden sevimli ürünleriye çocuklara arkadaşolmaya geliyor.Pepe’nin orijinal bebeğinin tuttuğu peluştanüretilmiş kalemlik, çocukların çalışma masalarınısüsleyecek. Çalışma masalarında Pepee ile birlikte zaman geçirençocuklar, kalemlerini Pepee’den almaktan çok mutlu olacaklar.Ayrıca rakamlarla süslenmiş olan kalemlik sayesinde rakamlara dairde farkındalık kazanacaklar.Pepee 3D Figürlü Kalemlik, tasarımınınsevimliliğinin yanında sağlığa tamamen zararsız materyallerdenüretilmiş olması ve üzerindeki hiçbir malzemenin kopacaknitelikte olmaması sebebiyle çocuğunuza güvenle alabileceğinizbir üründür. ..

44,84TL Vergiler Hariç: 38,00TL

Pepee 3D Figürlü Fotoğraf Çerçevesi

Çocuğunuzun odasını süsleyecek en güzelfotoğraf Pepee’ye emanet!Yayınlandığı günden beri çocuklartarafından hayranlıkla izlenen ülkemizin ilk yerli çizgi filmiolan Pepee, birbirinden sevimli ürünleriye çocuklara arkadaşolmaya geliyor.Orijinal Pepee peluş figürünün tuttuğuçerçeve, çocukların fotoğraflarını ve odalarını süsleyecek. Kendi fotoğraflarını en sevdiği çizgi film kahramanı Pepee’nintuttuğunu gören çocuklar ise çok mutlu olacak.Çerçeve boyutu:15x11x1,5 cmÜrün boyutu:20 cmKutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 10 cm x 15 cm x 24 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız...

38,94TL Vergiler Hariç: 33,00TL

Pepee 3D Emniyet Kemer Kılıfı

Pepee tüm yol boyunca çocukların yanında olacak! Pepee 3D Emniyet Kemer Kılıfı cırt cırt bantları sayesinde, emniyet kemerine kolayca takılıyor. Üstelik Pepee figürü de çok şirin görünüyor. Çocuklara emniyet kemerini sevdirecek ve bu alışkanlığı kazanmalarını sağlayacak Pepee 3D Emniyet Kemer Kılıfı’ı çocuklar kadar ebeveynler de çok sevecek. li> Peluş emniyet kemeri kılıfının, çamaşır makinesinde yıkanması tavsiye edilmez. Ürünün formunu uzun yıllar koruyabilmesi için yüzeyi nemli bir bez ile silmek yeterlidir. ..

18,88TL Vergiler Hariç: 16,00TL

Cubic Fun 3D 42 Parça 3 Boyutlu Puzzle Pepee’nin Evi

Marka: Cubic Fun 3D PuzzleOrjinal Adı: -Eser Sahibi: -Parça Sayısı: 42 parçaKayıp Parça Desteği: YokYapıştırıcı: YokBitmiş Puzzle Boyutu: 27 cm x 13,5 cm x 12 cmKutu Ölçüleri: 4 cm x 22 cm x 30 cmYaş Grubu: 3 Yaş +..

24,78TL Vergiler Hariç: 21,00TL

Bebee Sesli Peluş Figür Oyuncak 30 cm

Pepee’nin kız kardeşi Bebee ile çocuklar bol oyun ve bol eğlence dolu dakikalar geçirmek için sabırsızlanıyor!Çocukların en çok sevdiği karakterlerden bir tanesi olan Bebee, 5 farklı cümle kurabiliyor ve çocuklar ona bayılıyor.“Mis gibi olmak için yıkanmayı çok severim”, “Erken uyuyalım çabucak büyüyelim” gibi çok eğlenceli cümleler kuruyor.30 cm boyundaki Şila’nın sesli peluş oyuncağı 3 yaş ve üzerindeki çocukların kullanımı için uygundur...

69,62TL Vergiler Hariç: 59,00TL

Pepee Kumaş Aktivite Oyun Seti

Pepee ve arkadaşları, eğlenceli bir aktivite oyuncağı ile seni bekliyor! Pepee Kumaş Aktivite Oyun Seti ile Pepee’nin dünyasına muhteşem bir giriş yapabileceksin! Pepee ve diğer tüm karakterlerin kumaş oyuncaklarını yeşil alanda istediğin yere yapıştır. Üstelik keçe kumaştan yapılan bez bebekler kolayca yapışıyor! Bu gerçekten çok eğlenceli olacak… Pepee Kumaş Aktivite Oyun Seti 3 yaş ve üzerindeki çocukların kullanımı için uygundur. ..

38,94TL Vergiler Hariç: 33,00TL

Pepee Kaliş Bez Oyuncak 21 cm

PepeeKaliş bez oyuncak 21 cm uzunluğundadır ve sağlıklı velboakumaştan üretilmiştir. İçerisinde bulunan silikon ve elyafsayesinde yumuşacıktır.Kalişbez oyuncağın üzerindeki aksesuarlar oyuncağın üzerinedikilmiştir ve çıkmamaktadır.  Ürünün üzerinde kopabilecek yada çocukların yutabileceği düğme vs. gibi herhangi küçük birmadde bulunmadığından, çocuklarınız Kaliş ile güvenleoynayabilirler. Kalişkarakterinin tüm detaylarınasahip olan bu bez oyuncağın makinede yıkanması önerilmez. Aksihalde karakterin yapısında deformasyon oluşabilir. Oyuncağıyüzeyden temizleyebilirsiniz.Kalişpeluş oyuncak, lisanslı ve orijinal bir ürün olup, Avrupa norm vestandartlarına uygun olarak üretildiğini gösteren CEsertifikasına sahiptir.  Ürünüsahtelerinden ayıran en..

9,44TL Vergiler Hariç: 8,00TL

EduGame 5 in 1 Pepee

Çocuklara, hafıza kartları oynamayı çok sever. Birbirinden eğlenceli ve rengârenk resimlerin basılı olduğu hafıza kartları onların zihinsel gelişimine büyük katkı sağlıyor. Çocukların hafızasını güçlendiren Edugame 5in1 Pepee aynı zamanda onların iletişim ve mantık becerilerinin gelişimini de destekliyor. Edugame 5in1 Pepee , oyun setinin içerisinde 5 oyun 1 arada bulunuyor. Oyunlar, çocukların renkleri, şekilleri, rakamları, kelimeleri ve saat kavramını eğlenerek öğrenmeleri için özel olarak tasarlanmıştır. 4 yaş ve üzeri çocuklar için tasarlanan bu eğitici oyun setinde yer alan oyun kartları yüksek kaliteli malzemeden üretilmiştir. Çocukların görsel kabiliyetini daha iyi kullanmasını ve neden-sonuç ilişkisi kurmasını sa..

34,22TL Vergiler Hariç: 29,00TL

EduBaby Bebek Puzzle Pepee

Çocuklara, hafıza kartları oynamayı çok sever. Birbirinden eğlenceli ve rengârenk resimlerin basılı olduğu hafıza kartları onların zihinsel gelişimine büyük katkı sağlıyor. Çocukların hafızasını güçlendiren Edubaby Bebek Puzzle Pepee aynı zamanda onların iletişim ve mantık becerilerinin gelişimini de destekliyor. Edubaby Bebek Puzzle Pepee , Pepee’nin eğlenceli dünyasındaki birbirinden keyifli resimleri bir araya getirmek için 12 adet birbirine geçen büyük parçadan oluşur. 2 yaş ve üzeri çocuklar için tasarlanan bu eğitici oyun setinde yer alan oyun kartları yüksek kaliteli malzemeden üretilmiştir. Çocukların görsel kabiliyetini daha iyi kullanmasını ve neden-sonuç ilişkisi kurmasını sağlıyor. ..

24,78TL Vergiler Hariç: 21,00TL

Clementoni SuperKit 4 in 1 Pepee

Çocuklara, hafıza kartları oynamayı çok sever. Birbirinden eğlenceli ve rengârenk resimlerin basılı olduğu hafıza kartları onların zihinsel gelişimine büyük katkı sağlıyor. Çocukların hafızasını güçlendiren Clementoni Superkit 4in1 Pepee aynı zamanda onların iletişim ve mantık becerilerinin gelişimini de destekliyor. Clementoni Superkit 4in1 Pepee , oyun setinin içerisinde 2 adet puzzle, 1 adet memo hafıza kartları seti ve 1 adet de domino kartları seti yer alır. 4 yaş ve üzeri çocuklar için tasarlanan bu eğitici oyun setinde yer alan oyun kartları yüksek kaliteli malzemeden üretilmiştir. Çocukların görsel kabiliyetini daha iyi kullanmasını ve neden-sonuç ilişkisi kurmasını sağlıyor. ..

29,50TL Vergiler Hariç: 25,00TL

Pepee Yuvarlak Peluş Yastık 37 cm

Sevimli kahraman Pepee’nin 37 cm çapındaki bu yuvarlak peluş yastığı velboa kumaştan üretilmiştir. Pepeeyastığın içi silikon ve elyafla doldurulduğundan yumuşacıktır. Pepeepeluş yastık lisanslı ve orijinal bir üründür. Avrupa standartlarına uygunolarak üretildiğini gösteren CE sertifikasına sahiptir. Ürünü sahtelerinden ayıran en önemliözelliklerden biri kullanılan boya maddelerinin tamamen zararsız ve güvenliolmasıdır. Pepee ürünleri satın alırken üzerinde bez etiket , karton etiket ve bandrololmasına dikkat ediniz. Ürün makinede yıkandığında deformasyon oluşabilir.Ürünü yüzeyden temizlemeniz önerilir. Pepeeyuvarlak peluş yastığın ön yüzünde Pepee’nin gülümseyen bir resmi, rengarenkhalkalar ve Pepee logosu bulunmaktadır. Yastığın arka yü..

48,60TL Vergiler Hariç: 45,00TL

Pepee Figür Peluş Yastık 46 cm

Sevimli kahraman Pepee’nin 46 cm çapındaki bu peluş yastığı velboa kumaştan üretilmiştir. Pepeeyastığın içi silikon ve elyafla doldurulduğundan yumuşacıktır.Pepeepeluş yastık lisanslı ve orijinal bir üründür. Avrupa standartlarına uygunolarak üretildiğini gösteren CE sertifikasına sahiptir.Ürünü sahtelerinden ayıran en önemliözelliklerden biri kullanılan boya maddelerinin tamamen zararsız ve güvenliolmasıdır. Pepee ürünleri satın alırken üzerinde bez etiket , karton etiket vebandrololmasına dikkat ediniz. Ürün makinede yıkandığında deformasyon oluşabilir.Ürünü yüzeyden temizlemeniz önerilir. Pepee peluş yastık Pepee figürüşeklindedir Çocuğunuz en iyi arkadaşı Pepee’ye sarılarak uyumaktan çok mutluolacak. Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yüks..

48,60TL Vergiler Hariç: 45,00TL