Arama - Köstebekgiller


Köstebekgiller Süslü Peluş Oyuncak 35 cm

Köstebekgiller ailesinin sevimli,güzel kızı Süslü, kardeşi Boyo ile birtürlü anlaşamaz ama yine de birbirlerini çok severler.Çizgi film karakteri Süslü’nün 35 cm uzunluğundaki bu oyuncağı sağlıklıvelboa kumaştan üretilmiştir. Süslü Köstebek peluş oyuncağıniçi silikon ve elyafla doldurulduğundan yumuşacıktır .Süslü Köstebek’in üzerindeki kıyafetleraksesuarlar oyuncağın üzerine dikilmiş ve çıkmamaktadır. Ürünün üzerindekopabilecek ya da çocukların yutabileceği düğme vs. gibi herhangi küçük birmadde bulunmadığından, çocuklarınız Süslü Köstebek ilegüvenle oynayabilirler.Süslü Köstebeğin detaylı hatlarına sahip olan bu oyuncağımakinede yıkamanız önerilmez. Aksi halde karakterin yapısında deformasyonoluşabilir. Oyuncağı yüzeyden temizleyebilirsin..

49,56TL Vergiler Hariç: 42,00TL

Köstebekgiller Gece Lambası

Köstebekgiller’in sevimli karakterleri çocukların odasını aydınlatmak için yola çıktı. Köstebekgiller Gece Lambası’nın üzerinde Bobo, Süslü ve yakışıklı Kösteban’ın birarada olduğu bir resim yer alıyor. CE sertifikalı ve plastik malzemeden üretilen gece lambasını, üzerinde yer alan düğmesi sayesinde prizden çıkarmaya gerek kalmadan açıp kapatabileceksiniz...

11,80TL Vergiler Hariç: 10,00TL

Köstebekgiller Boyo Peluş Oyuncak 35 cm

Köstebekgiller ailesininçılgın , deli dolu ,şaşkın ve hiperaktif çocuğu Boyo’nun.Büyüyünceşarkıcı olmak en büyük hayalidir.Çizgi film karakteri Boyo’nun 35 cm uzunluğundaki bu oyuncağısağlıklı velboa kumaştan üretilmiştir. Boyo Peluşoyuncağın içi silikon ve elyafla doldurulduğundan yumuşacıktır .Boyo’nun üzerindeki kıyafetler aksesuarlar oyuncağın üzerine dikilmişve çıkmamaktadır. Ürünün üzerinde kopabilecek ya da çocukların yutabileceğidüğme vs. gibi herhangi küçük bir madde bulunmadığından, çocuklarınız Boyoile güvenle oynayabilirler.Boyo karakterinin detaylı hatlarına sahip olan bu oyuncağı makinedeyıkamanız önerilmez. Aksi halde karakterin yapısında deformasyon oluşabilir.Oyuncağı yüzeyden temizleyebilirsiniz.Boyo Peluş oyuncak lisanslı..

59,00TL Vergiler Hariç: 50,00TL

Köstebekgiller Boyo Peluş Oyuncak 20 cm

Köstebekgiller ailesininçılgın , deli dolu ,şaşkın ve hiperaktif çocuğu Boyo’nun.Büyüyünceşarkıcı olmak en büyük hayalidir.Çizgi film karakteri Boyo’nun 20 cm uzunluğundaki bu oyuncağısağlıklı velboa kumaştan üretilmiştir. Boyo Peluşoyuncağın içi silikon ve elyafla doldurulduğundan yumuşacıktır .Boyo’nun üzerindeki kıyafetler aksesuarlar oyuncağın üzerine dikilmişve çıkmamaktadır. Ürünün üzerinde kopabilecek ya da çocukların yutabileceğidüğme vs. gibi herhangi küçük bir madde bulunmadığından, çocuklarınız Boyoile güvenle oynayabilirler.Boyo karakterinin detaylı hatlarına sahip olan bu oyuncağı makinedeyıkamanız önerilmez. Aksi halde karakterin yapısında deformasyon oluşabilir.Oyuncağı yüzeyden temizleyebilirsiniz.Boyo Peluş oyuncak lisanslı..

38,94TL Vergiler Hariç: 33,00TL