Arama - Dora


Maisto Cadillac Eldorado 1:18 Model Araba P/E Kırmızı

Açılan Kapılar : Ön kapılar, kaput ve bagajDiğer Özellikler :Direksiyon sağa-sola dönmektedir.Tekerlekler süspansiyonludur.Koltuklar geriye itilebilir.Aynalar öne geriye oynamaktadır.Araba Rengi :KırmızıAraç Markası :Cadillac Ölçek :1:18 ölçek Maisto Ürün Grubu :Maisto Premiere EditionKutu Ölçüleri :20 cm x 35 cm x 14 cmMAISTO PREMIERE EDITIONMaisto’nun hassasiyetle detaylandırılmış "die-cast" model araçlarından oluşan Premiere Edition, Maisto’nun en çok beğeni toplayan ürünlerindendir. Metal gövde, plastik parçalar, açılan kapılar, açılan bagaj Maisto Premiere Edition’ın standart özelliklerindendir. Maisto’nun bu koleksiyonunun bazı modellerinde açılan tavan ve birçok modelinde ayarlanabilir koltuklar mevcuttur. Ayrıca full fonksiyon direk..

199,42TL Vergiler Hariç: 169,00TL

Dora’nın Yatak Odası Oyun Seti

Dorasağlıklı yaşamak için erken yatıp erken kalkmaya özengösteriyor. Bu nedenle yatak odasına çok özen gösteriyor.3yaşından itibaren çocukların keyifle oynayabileceği Mega BloksDora’nın Yatak Odası Oyun Seti’nin 13 parçası ile öncelikleDora’ya güzel bir yatak odası inşa et. Sonra geceliğini giydir veDora’yı uykuya yatır.Sabah olunca sabah kıyafetlerini giydir veaynanın önünde Dora’yı yeni gün için hazırla. Odasındauyumanın yanında oyunlar oynamayı ve pencereden dışarıyıizlemeyi de çok seven Dora ile hayalgücününün sınırlarınızorlarken el becerilerini de geliştir. Mega Bloks Dora’nın Yatak Odası Oyun Seti 13 eğlenceli Mega Bloks parçasından oluşmaktadır.  Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 5,5 cm x 20 cm x 20 cmÜrün ia..

74,34TL Vergiler Hariç: 63,00TL

Dora’nın Okul Macerası Oyun Seti

Doraokula gitmeyi çok seviyor.MegaBloks Dora’nın Okul Macerası Oyun Seti ile bir sınıf inşa edipDora’ya derslerinde yardımcı olabilirsin. Tahtaya kaldırıpişlemler çözdürebilir ya da sırasına oturtup yazılaryazdırabilirsin. Ayrıca beslenme saati geldiğinde onu elmaylabesleyebilir, tenefüslerde onunla eğlenceli oyunlar oynayabilir,üzeri kirlendiğinde kıyafetlerini değiştirebilirsin.Toplam15 parçalık Mega Bloks Dora’nın Okul Macerası Oyun Seti, 3yaşından itibaren çocukların el becerilerini geliştirirkenseverek oynadıkları bir oyun seti olacak .Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 5,5 cm x 20 cm x 20 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız...

74,34TL Vergiler Hariç: 63,00TL

Dora’nın Kamp Macerası Oyun Seti

MegaBloks Dora’nın Kamp Macerası Oyun Seti sayesinde çocuklarınızıNickelodeon’un sevimli karakteri Dora ile hayal dünyalarında birkampa göndermeye ne dersiniz?Dora,sandalıyla ırmakta keyifli bir geziye çıkıyor, kamp alanınavardığında doğa yürüyüşü yapıp sincaplarla oyunlar oynuyor.Gece olunca da kıyafetlerini değiştirip çadırına girip güzelceuyuyor.16parçadan inşa edilebilen Mega Bloks Dora’nın Kamp Macerası OyunSeti ile oynamak 3 yaşından itibaren çocukların hayalgüçlerininin ve el becerilerinin gelişmesini sağlar.Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 5,5 cm x 20 cm x 20 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız...

74,34TL Vergiler Hariç: 63,00TL

Dora’nın Banyo Zamanı Oyun Seti

Sevimlikarakterimiz Dora banyo yapmayı çok seviyor!Dora,rengarenk banyosunda küvette güzelce yıkanıyor, sevimli ördeğiile oynuyor, aynanın önünde saçlarını kurutuyor ve tarıyor.Banyodan sonra temiz kıyafetlerini giyip oyun oynamaya devam ediyor.3yaşından itibaren çocuklar Mega Bloks Dora’nın Banyo Zamanı OyunSeti’nin 23 parçası ile Dora’nın banyosunu inşa edip elbecerilerini geliştirirken Dora’nın hikayeleriyle de hayalgüçlerini zenginleştirecekler. Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 8 cm x 20 cm x 28,5 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız...

74,34TL Vergiler Hariç: 63,00TL

Dora’nın Bahçesi Oyun Seti

Dora,bütün sevenlerini rengarenk bahçesine davet ediyor!MegaBloks Dora’nın Bahçesi Oyun Seti ile çocuklar, Dora’nınbahçesinde bulunan kamelya ve şemsiyeyi inşa edibilecek, Dorafigürü ile birlikte saksıdaki güzel ayçiçeğine ve minik ağacasu verebilecekler.Çocuklar,19 Mega Bloks parçasıyla Dora’nın bahçesini inşa ederken elbecerilerini geliştirirken Dora’nın hikayeleriyle de hayalgüçlerini zenginleştirecekler.3yaşından itibaren çocukların keyifle oynayacağı Mega BloksDora’nın Bahçesi Oyun Seti’nde,İçinde çiçek sulama kabı, kuş ve ay çiçeği bulunan 19 Mega Bloks parçasıKolları ve bacakları hareket ettirilebilen ve kıyafeti değiştirilebilen Dora figürü bulunmaktadır.Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 8 cm x 20 cm x 28,5 cmÜrün iadeleri..

74,34TL Vergiler Hariç: 63,00TL

Nikko Dora Uzaktan Kumandalı Araba

    Nikko’nunOkul Öncesi serisinden Nickelodeon’un sevilen karakteri Dora’nınuzaktan kumandalı arabası, çocuklara Dora ile oynamanın veuzaktan kumandalı araba sürmenin keyfini yaşatıyor. Nikko DoraUzaktan Kumandalı Araba’nın 1/18 ölçekli boyutu, ışıklı önfarları, iki fonksiyonlu ve sevimli tasarımlı uzaktan kumandasıile çocuklar, Dora’nın keşif gezilerinde yol arkadaşı oluyor.   Canlırenkleri ve şirin tasarımıyla Nikko Dora Uzaktan Kumandalı Araba,çocukların oyunlarına eğlence katarken,alet kullanma becerisi kazanıp sebep sonuç ilişkisinifarketmelerini sağlıyor.             1:18Ölçekli            27MHz + 40 Mhz             IşıklıÖn FarlarİkiFonksiyonlu Uzaktan Kumanda (İleri ve Geri)            Şarj/Pil: 4xAA + 1x9V (Piller Kutuya Dahil Değ..

179,36TL Vergiler Hariç: 152,00TL

Dora Mini Film Projektörü

Dora: Dora, her bölümde bir problem çözmek ya da birine yardım etmek için yola çıkan küçük bir kızdır. Evdeki izleyicilerden yardım haritasına bakmalarını ve ona gideceği yeri bulması için yardım etmelerini ister. Ayrıca izleyicilere kısa kelime ve telafuzlarla İngilizce öğretir. Dora tanıştığı kişilere karşı her zaman pozitif davranır. Evde az vakit geçirse de Dora ailesine çok değer verir. Tanımadığı kişilere dahi aile geleneklerini anlatır. Bu yüzden ebeveynler bu çizgi filmi çok tercih ederler. Dora spor yapmayı çok sever. Babasının antrenörlük yaptığı baseball takımında oynar. Aynı zamanda iyi bir müzisyendir ve flüt çalar. Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 2 cm x 14,5 cm x 23 cm Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün a..

22,42TL Vergiler Hariç: 19,00TL

Dora’nın Korsan Macerası Oyun Seti

Nickelodeon’unsevimli karakteri Dora ve arkadaşı Swiper, heyecanlı bir korsanmacerasına çıkıyorlar. Macera için korsan kıyafetlerini giymişolan ikili, yıl boyunca asma köprülerden geçip hazine sandığınaulaşmaya çalışıyorlar. 3yaşından itibaren çocukların keyifle oynayacağı 21 parçalıkMega Bloks Dora’nın Korsan Macerası Oyun Seti’nde,Korsanmürettebatı, 2adet çiçek,2adet palmiye ağacı,Asmaköprü,Korsansandığı ve çeşitli Mega Bloks parçaları bulunmaktadır.  Dora:Dora, her bölümde bir problem çözmek ya da birine yardım etmek için yola çıkan küçük bir kızdır. Evdeki izleyicilerden yardım haritasına bakmalarını ve ona gideceği yeri bulması için yardım etmelerini ister. Ayrıca izleyicilere kısa kelime ve telafuzlarla İngilizce öğretir. Dora tanıştı..

79,06TL Vergiler Hariç: 67,00TL