Arama - Cicibiciler


Cicibicler 12’li Figür Set Model 4

Kız çocuklarının yeni oyuncakları Cicibiciler’in çılgınlıkları son bulmuyor. Cicibiciler serisinin üçüncüsünde yer alan Cicibiciler 12’li Figür Set Model 4 ’ün içerisinden çıkacak eğlenceli oyuncaklarla, siz de keyif dolu bir alışveriş serüveni yaşayacaksınız. Alışveriş dünyasının en havalı Cicibiciler’i ile alışverişe çıkacak olan çocuklar, bambaşka bir deneyim yaşayacak. Cicibiciler 12’li Figür Set Model 4 setinin içerisinde, 12 adet Cicibici ve 4 adet alışveriş çantası ve alışveriş sepeti bulunuyor. Su yeşili rengindeki alışveriş torbaları ve Cicibiciler’in figürün bulunduğu oyun setinin içerisinde Cicibiciler’in koleksiyon ve oyun broşürü de bulunur. Küçük parçalar içerdiğinden dolayı, oyuncak 5 yaşın üzerinde..

64,90TL Vergiler Hariç: 55,00TL

Cicibiciler Manav Dolabı Oyun Seti

Cicibiciler, raflara hızlı bir dönüş yaptı. Yeni seride artık yepyeni oyun setleri, karakterler seninle tanışmak için hazır bekliyor. Cicibiciler Manav Dolabı Oyun Seti’ne sahip olarak sen de Cicibiciler’in eğlenceli dolu dünyasına kolayca giriş yapabilirsin.2 farklı özel Cicibici’nin yer aldığı farklı karakterin Manav Oyun Seti’nin içerisinde 2 alışveriş torbası ile birlikte bir de koleksiyon broşürü yer alıyor.Küçük parçalar içerdiğinden dolayı, oyuncak 5 yaşın üzerindeki çocuklar için uygundur. ..

83,78TL Vergiler Hariç: 71,00TL

Cicibiciler Fırıncı Dolabı Oyun Seti

Cicibiciler, raflara hızlı bir dönüş yaptı. Yeni seride artık yepyeni oyun setleri, karakterler seninle tanışmak için hazır bekliyor. Cicibiciler Fırıncı Dolabı Oyun Seti’ne sahip olarak sen de Cicibiciler’in eğlenceli dolu dünyasına kolayca giriş yapabilirsin.2 farklı özel Cicibici’nin yer aldığı farklı karakterin Fırıncı Oyun Seti’nin içerisinde 2 alışveriş torbası ile birlikte bir de koleksiyon broşürü yer alıyor.Küçük parçalar içerdiğinden dolayı, oyuncak 5 yaşın üzerindeki çocuklar için uygundur. ..

83,78TL Vergiler Hariç: 71,00TL

Cicibiciler Sepeti S5

Yeni seri 5 Cicibiciler raflarda yerini alıyor! Çocuklar yeni CiciPati sırt çantalarına bayılacak! Sürpriz Ciciboncuklar, şanslı çocukları bekliyor. Her pakette 2 Cicibici figürü ya da Ciciboncuk, birleştirilebilen 2 CiciPati sırt çantası ve 1 koleksiyoncu broşürü bulunur...

14,16TL Vergiler Hariç: 12,00TL

Cicibiciler Gardırop Oyun Seti

Kızlar bu gardıroba bayılacak, çünkü gardırobun kapağı açıldığı anda moda defilesi başlayacak! Tarz sahibi Cicibici figürleri, ayna karşısında kendilerine bakabiliyor, dönen sergileme standında dönebiliyor, askılarda sallanabiliyor. Gardırop kapağı açılıp katlandığında soyunma odasına dönüşüyor. Pakette 1 adet Gardırop oyun seti, 2 adet çok özel Cicibici figürü, 1 adet tabure, 1 adet raf, 3 adet askı, 2 adet ayakkabı kutusu ve 4 adet mini çorap Cicibici bulunur...

83,78TL Vergiler Hariç: 71,00TL