Abajur


Funna Baby Grandma Abajur

Funna Baby Grandma Abajur Özellikleri: Lambanın yüksekliği 40 cm, lamba kafasının alt genişliği 29 cm, tepe genişliği 10 cm'dir. Ürün içeriği, beyaz ayak + abajur kafasından oluşmaktadır. Elektrik tesisatı içindedir. Gece lambası olarak kullanılabilir. Bebeğiniz uyurken odada loş bir ortam yaratabilirsiniz.   Markanın Ait Olduğu Ülke: Türkiye..

109,00TL Vergiler Hariç: 92,37TL

Kollu Bacaklı Peluş Abajur Mavi

Kollu Bacaklı Peluş Abajur Mavi yumuşacık bir abajurdur. Çocukların odasına bambaşka bir hava katacak olan abajurun kutu ölçüsü 16 x 16 x 34 santimdir. Neco Toys tarafından yüksek kaliteli malzemeden üretilmiştir. Orijinal ve lisanslı ürün sağlığa zararlı hiçbir madde içermez. Türkiye’da üretilmiştir. Abajurun nemli bir bezle temizlenmesi yeterlidir. Kollu Bacaklı Peluş Abajur Mavi 3 yaş ve üzeri için tasarlanmıştır. ..

88,50TL Vergiler Hariç: 75,00TL

Tazmanya Canavarı Abajur

TazmanyaCanavarı: Kısaca“Taz” adıyla bilinir. Çok güçlü vetehlikeli bir canavardır. Çelik bir kapan kadar güçlü birçenesi, doyumsuz bir iştahı vardır. Kaplan, aslan, fil, bufalo,maymun, zürafa, ahtapot, gergedan ve hatta fare bile yer. Aslındabu açıklama kısmen doğrudur. O aynı zamanda tavuk, ördek veözellikle de “Tavşan”yer. Kendi etrafında bir fırtına gibihızla döner ve önüne çıkan ağaçları bile testere gibi kesipatar. Taz’ın aklında sadece tek bir şey vardır, o da “Yemek”. Tazmanya Canavarı figürü olan abajurda, açama kapama düğmesi, hafifçe asılarak abajuru açıp kapamanıza yarayacak zincir bulunmaktadır. Ürün kablo ile çalışır. 3 yaş ve üzerindeki çocuklar için uygundur. KutuÖlçüleri (En x Genişlik x Yükse..

199,42TL Vergiler Hariç: 169,00TL

Bambi Abajur

Bambi ve Thumper figürü olan abajurda, açama kapama düğmesi, hafifçe asılarak abajuru açıp kapamanıza yarayacak zincir bulunmaktadır. Ürün kablo ile çalışır. 3 yaş ve üzerindeki çocuklar için uygundur. Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 29 cm x 29 cm x 43 cm Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız. ..

199,42TL Vergiler Hariç: 169,00TL

Galatasaray Peluş Abajur

        Odanızı şanlı Galatasaray’ın renkleri aydınlatsın!        Orijinal, lisanslıGalatasaray ürünü olan Galatasaray Peluş Abajur ile odanızdatakımınıza bağlılığınızı yansıtırken, Galatasaray’adestek sağlamış olmanın haklı gururunu yaşayın. Galatasaray PeluşAbajur’un üst kısmı takılıp çıkarılabilir niteliktedir. Busayede abajurunuzu dilediğiniz zaman 30 derecede ve sıkmadan yıkayabilirsiniz.        Galatasaray PeluşAbajur 16 cm x 16 cm x 34,5 cm boyutlarındadır.        Galatasaray PeluşAbajur elektriklidir ve küçük boy ampul ile çalışmaktadır.Galatasaray Peluş Abajur’un paketine ampul dahil değildir. Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 16 cm x 16 cm x 34,5 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ..

68,44TL Vergiler Hariç: 58,00TL

Fenerbahçe Dekoratif Masa Lambası

Fenerbahçe hayranı herkes bu eğlenceli gece lambasını çok sevecek! Fenerbahçe Dekoratif Masa Lambası her yaşın kullanımına uygundur ve lisanslı üründür. Yumuşacık peluştan üretilen ve özel dolgusu sayesinde formu kolay kolay bozulmayan ayıcığın, çamaşır makinesinde yıkanması tavsiye edilmez. Ürünün formunu uzun yıllar koruyabilmesi için yüzeyi nemli bir bez ile silmek yeterlidir. ..

68,44TL Vergiler Hariç: 58,00TL

Funna Baby Tweet Home Abajur

Funna Baby Tweet Home Abajur Özellikleri: Lambanın yüksekliği 40 cm, lamba kafasının alt genişliği 29 cm, tepe genişliği 10 cm'dir. Ürün içeriği, beyaz ayak + abajur kafasından oluşmaktadır. Elektrik tesisatı içindedir. Gece lambası olarak kullanılabilir. Bebeğiniz uyurken odada loş bir ortam yaratabilirsiniz.   Markanın Ait Olduğu Ülke: Türkiye..

119,00TL 111,16TL Vergiler Hariç: 94,20TL

Funna Baby Pretty Abajur

Funna Baby Pretty Abajur Özellikleri:   Pretty Abajur,Pretty uyku seti ile uyumludur. Lambanın yüksekliği 40 cm, Lamba kafasının alt genişliği 29 cm, tepe genişliği 10 cmdir. Ürün içeriği; Beyaz ayak + abajur kafasından oluşmaktadır. Elektrik tesisatı içindedir. Gece lambası olarak kullanılabilir. Bebeğiniz uyurken odada loş bir ortam yaratabilirsiniz.   Markanın Ait Olduğu Ülke: Türkiye  ..

109,00TL Vergiler Hariç: 92,37TL

Funna Baby Pilot Abajur

Funna Baby Pilot Abajur Özellikleri; Nakışlı Abajurlarımız uyku setleri ile uyumludur. Bebeğiniz uyurken odada loş bir ortam yaratabilirsiniz. Ürün içeriği; Beyaz ayak + abajur kafasından oluşmaktadır. Elektrik tesisatı içindedir.Gece lambası olarak kullanılabilir. Lambanın yüksekliği 40 cm, Lamba kafasının alt genişliği 29 cm, tepe genişliği 10 cmdir. Markanın Ait Olduğu Ülke: Türkiye..

109,00TL 106,47TL Vergiler Hariç: 90,23TL

Funna Baby Princes Abajur

Funna Baby Luna Chic Abajur Özellikleri: Luna Chic Abajur, Luna Chic uyku seti ile uyumludur. Lambanın yüksekliği 40 cm, lamba kafasının alt genişliği 29 cm, tepe genişliği 10 cm'dir. Ürün içeriği, beyaz ayak + abajur kafasından oluşmaktadır. Elektrik tesisatı içindedir. Gece lambası olarak kullanılabilir. Bebeğiniz uyurken odada loş bir ortam yaratabilirsiniz.   Markanın Ait Olduğu Ülke: Türkiye..

119,00TL 118,17TL Vergiler Hariç: 100,14TL

Funna Baby Luna Elegant Abajur

Funna Baby Abajur Özellikleri: Marine Abajur, Marine uyku seti ile uyumludur. Lambanın yüksekliği 40 cm, lamba kafasının alt genişliği 29 cm, tepe genişliği 10 cm'dir. Ürün içeriği, beyaz ayak + abajur kafasından oluşmaktadır. Elektrik tesisatı içindedir. Gece lambası olarak kullanılabilir. Bebeğiniz uyurken odada loş bir ortam yaratabilirsiniz. Markanın Ait Olduğu Ülke: Türkiye..

119,00TL Vergiler Hariç: 100,85TL

Funna Baby Marine Abajur

Funna Baby Abajur Özellikleri: Marine Abajur, Marine uyku seti ile uyumludur. Lambanın yüksekliği 40 cm, lamba kafasının alt genişliği 29 cm, tepe genişliği 10 cm'dir. Ürün içeriği, beyaz ayak + abajur kafasından oluşmaktadır. Elektrik tesisatı içindedir. Gece lambası olarak kullanılabilir. Bebeğiniz uyurken odada loş bir ortam yaratabilirsiniz.   Markanın Ait Olduğu Ülke: Türkiye..

119,00TL 118,17TL Vergiler Hariç: 100,14TL